Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
ετσι  να  ανταλασουμε  ηλιθια  μηνυματακια  και  να  ανεβαινουμε  στα  αστερακια  στο  σαιτ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ετσι  να  ανταλασουμε  ηλιθια  μηνυματακια  και  να  ανεβαινουμε  στα  αστερακια  στο  σαιτ

..εχεις τρελαθει ρε συ ??

..ολο λες για μασατζιδικο που πηγες και ολο κανεις την παλαβη....
..εχω ρωτησει δυο φορες και ολο κανεις την παπια..
..στις παπαριες σου απανταμε.. 
δεν πας απο κει που ρθες  λεω εγω
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
τι εχεις ρωτησει ?συγνωμη αν κατι δεν ειδα
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
εχω  απαντησει. στα περισσοτερα υπαρχουν η θα μπουν γιατι πλεον γινονται ελεγχοι .τι εισους ελεγχοι ?
οταν πηραν την αδεια αυτα τα μαγαζια ειχαν δηλωσει και καποιες υπηρεσιες .τωρα (για καποιο λογο δεν ξερω για ποιον ) πρεπει να εχουν αυτα που δηλωσαν.
μασαζ και σαουνα ειναι μερικα απ αυτα που εχουν δηλωθει
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Μάγκες γειά σας. Μην τσακώνεστε για τις πουτάνες. Έχει για όλους ο μπαξές. Όσο για το φίλο το leonidas να πώ ότι φυσικά και υπάρχουν κανονικά μασατζίδικα - αλλά σίγουρα δεν είναι αυτά που αναφέρονται εδώ - όμως σε αυτά που λέμε στο site είναι καλλυμένα μπουρδέλα γιατί δεν μπορούν και να λειτουργήσουν διαφορετικά. Μην τρελλαθούμε κιόλας γιατί αυτά είναι εντελώς παράνομα, οι κοπέλες φυσικά και δεν έχουν γνώσεις φυσιοθεραπείας και στο φινάλε αυτό είναι που περιμένεις και απαιτείς απο αυτές. Το γιατί δεν στα δίνουν όλα απο τη πρώτη φορά είναι για να σε δελεάσουν να ξαναπάς ή γιατί δεν ξέρουν αν είσαι μπάτσος ή γιατί βρίσκουν ευκαιρία να στα αρπάξουν χωρίς καν να ιδρώσουν τη φανέλα. Για μένα ο μόνος σοβαρός λόγος είναι μήπως είσαι μπάτσος, όλα τα άλλα είναι απαράδεκτα και πρέπει να τους τη λέμε. Και φυσικά  οι γκόμενες αυτές καθαρίζουν 200-500 ευρώπουλα την ημέρα ανάλογα με τη ζήτηση. Από τα λεφτά που τους δίνετε τα μισά πάνε στο μαγαζί και περίπου τα άλλα μισά σε αυτές. Λέ περίπου γιατί ένα δεκαρικάκι παίρνει και η τσατσά. Ψυχραιμία λοιπόν και καλό βόλι.  
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
απολυτα σωστος  ο stevestar
απλα για αλλο αναφερθηκα αλλου πηγε το θεμα
μαλλον παρεξηγηση
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Χτεσινη επισκεψη σε Μαρνης ωρα 20:10 το μαγαζι κλειστο,λογω Αγ.Βαλεντινου(Τα κοριτσια εφυγαν νωρις)........θα τρελαθουμε....
Ασχετο,την ωρα που ημουνα εκει ηρθε καποιος,μηπως ειναι κανενας συναδελφος απο εδω.

Θεμα2:  Επισκεψη προηγουμενης εβδομαδας σε Γαλατσιου 1, η Εβιτα τα ειχε παρει στο κρανιο γιατι η Ρωξαννη εφυγε και της πηρε το κινητο της οσοι το ξερουν........,δεν δουλευει τωρα.....
Ασχετο,την ωρα που ημουνα εκει ηταν καποιος στην κουζινα,μηπως ειναι κανενας συναδελφος απο εδω....

Τελικα πρεπει να βρουμε ενα κωδικα επικοινωνιας για να αναγνωριζουμε ο ενας τον αλλο και να μην την παταμε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..η ρωξανη που λεει ο φιλος πιο πανω ειναι πολυ παλιοχαρακτηρας....
....συναδελφος απο δω ηθελε να την πλακωσει στα χαστουκια μια μερα που ειχαμε παει..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Χτεσινη επισκεψη σε Μαρνης ωρα 20:10 το μαγαζι κλειστο,λογω Αγ.Βαλεντινου(Τα κοριτσια εφυγαν νωρις)........θα τρελαθουμε....

..εφυγαν νωρις και εστελναν μηνυματα για χρονια πολλα στους κολητους πελατες τους....  :grin: :grin:
..εψαχναν τραπεζωματα και σπονσορες για να βγαλουν τη βραδυα....  ;)
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Απο την εφηβεια μου ειχα μια φαντασιωση να παω με δυο γυναικες ,να μου κανουν στην αρχη ενα μασαζακι και μετα να τις πηδηξω στο τζακουζι,το ειχα δει σε μια τσοντα στα 15 μου και ακομα με καυλωνει η κατασταση.Ξερει κανενας κανα καλο μερος για τετοια φαση θελω σαν πουστης να το κανω αυτο!
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
εγω  διαφωνώ για την Ρωξανη , το μόνο οτι εχει λιγο ύφος ....αλλα ειναι εξηγημένη ... και καλή στη δουλειά της ..
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Στουρναρη με Μαρνης δεν εχουν σχέση , η Αννα μόνο που περασε τελευταια και απο Γαλατσιου . Παλαιοτερα ειχε στη Στουρναργη 36 , αυτο τώρα ειναι στο 63 . Οσοι ηταν πελάτες στο 36 θα βρουν γνωστες στο Μασαζαδικο Απολλωνος 1 στο Συνταγμα ..
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
κοντα στη Μαρνης παίζει επίσης Γ Σεπτεμβρίου 25 και Στουρνάρη 36 με  αξιόλογα προγράμματα ...Στη Στουρνάρη ειναι καλό το περιβάλλον με καλη  διακόσμηση . ανετα δωμάτια , και καινούργια επιπλα ...(στον φίλο τον Htimo )
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες δεν ξέρω αν θύμάστε την χεπλυμένη Virginia  που είχε αναφερθεί παλιότερα! Έχω κρατήσει επικοινωνία και μου είπε οτι εκεί που δούλευε είναι τώρα εδώ και 5 μέρες στην Ελλάδα μια φίλη της 182  65kg  20 χρονων που κάνει μασαζ.. Έχει msn λέει  οπως είχε και αυτή αλλα δεν μου το δίνει γιατί έχει πληροφορίες οτι γράφω σε αφτό το site. Μήπω κάποιος συνάδελφος χέρει πως θα πάω εκεί για μασαζ... Ουτε σε αγγελία ειναι αφτο το studio  ουτε οταν παω χεκάρφωτα μου ανοίγουν... Γαμώ το σπίτι τους γαμώ δηλαδη... Εν το μεταχύ μου εχει στείλει φοτό απο το γκομενάκι και δεν ξέρω πως να κλέισω ραντεβου...
 

profecy1973

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Η συγκεκριμενη γκομενα ειναι μονο για μασαζ και φραπεδακι μην περιμενεις τιποτα παραπανω.
Πολυ καλο μουνι αλλα μονο αυτα
Α!! 70 με 80 ευρα που σημαινει οτι πας σε ενα απο τα παραπανω και πηδας κι ολας.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στουρναρη με Μαρνης δεν εχουν σχέση , η Αννα μόνο που περασε τελευταια και απο Γαλατσιου . Παλαιοτερα ειχε στη Στουρναργη 36 , αυτο τώρα ειναι στο 63 . Οσοι ηταν πελάτες στο 36 θα βρουν γνωστες στο Μασαζαδικο Απολλωνος 1 στο Συνταγμα ..

..τη στουρναρη 63 την ανοιξε η καιτη που ειχε και τη μιση μαρνης, γιατι τσακωθηκε με το συναιτερο....
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Μάγκες δεν ξέρω αν θύμάστε την χεπλυμένη Virginia  που είχε αναφερθεί παλιότερα! Έχω κρατήσει επικοινωνία και μου είπε οτι εκεί που δούλευε είναι τώρα εδώ και 5 μέρες στην Ελλάδα μια φίλη της 182  65kg  20 χρονων που κάνει μασαζ.. Έχει msn λέει  οπως είχε και αυτή αλλα δεν μου το δίνει γιατί έχει πληροφορίες οτι γράφω σε αφτό το site. Μήπω κάποιος συνάδελφος χέρει πως θα πάω εκεί για μασαζ... Ουτε σε αγγελία ειναι αφτο το studio  ουτε οταν παω χεκάρφωτα μου ανοίγουν... Γαμώ το σπίτι τους γαμώ δηλαδη... Εν το μεταχύ μου εχει στείλει φοτό απο το γκομενάκι και δεν ξέρω πως να κλέισω ραντεβου...

Μακριά φίλε μου...πολύ ξενέρωτη κατάσταση γενικά....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..οντως, διαβασε προηγουμενες σελιδες, ειναι απογοητευτικη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom