Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
τι ωρες παιζει το ανδρονικου 10 και ποσο παει το ποδομασαζ?
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Βρε παιδιά...Το Εβιτάκι μας είναι ακόμα Γαλατσίου 1; έχει ακόμα τα ίδια σκιάχτρα; Κανένα νέο έχει κανείς, μια και θα είμαι στη γειτονιά της κατά τις 6 το απόγευμα;
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
παιδια πηγα σημερα σε ενα νεο Στουρναρα 63  3ος οροφος. Παιζουν μωρα απο Μαρνης και μαλλον εχει σχεση με Μαρνης. Πηρα ενα Ταυλανδεζακη την Τζενη . Φοβερο μασαζ και  γιατι πηγα πρωτη φορα μαλλον παιζει και τα αλλλα .
 

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για τη μιχαλακοπουλου την ταυλανδεζα την ψηλη λεω και να ρωτησω για την τζενη που την εχω χασει στη στουρναρα καθε ποτε δουλευει και ποσο παει το μαλι;
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα χθές σήμερα Μάρνης και οπως μπήκα βγήκα... Ουρά η πελατία... Μίλησα με την μισ hostess και μου είπε για νέα παραλαβή απο ρουμανία.... Θα κατασκηνώσω απ εξω να δω τη παίζει και θα ενημερώσω τους συναγωνιστες άμεσα! Με laptop θα αράξω και με το thread ανοιχτό έτοιμο για ποστάρισμα!!!!!!  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πήγα χθές σήμερα Μάρνης και οπως μπήκα βγήκα... Ουρά η πελατία... Μίλησα με την μισ hostess και μου είπε για νέα παραλαβή απο ρουμανία.... Θα κατασκηνώσω απ εξω να δω τη παίζει και θα ενημερώσω τους συναγωνιστες άμεσα! Με laptop θα αράξω και με το thread ανοιχτό έτοιμο για ποστάρισμα!!!!!!  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

μπραβο νεε μου...ευγε....εν αναμονη του ποσταρισματος σου λοιπον ειμαστε ολοι...
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
τα νεα απο την Μαρνης ειναι  ... απο τα παλια ..
Θεοδωρα, Ζανα ,Ιρμα , σήμερα και με πολλη όρεξη τα κορίτσια ..
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
στη Γαλατσιου 1 πολυ καλο Μασαζ η Ιωαννα , και αξια προσοχής για η Ειρήνη ...
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Για Πατησίων 175 ξέρει κανείς τι παίζει ???
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Τι να πω πήγα κι εγώ τελικά μάρνης αλλά  :jerking: Τίποτα μούφα η θεοδώρα μόλις της έπιασα το μπουτάκι τραβήχτηκε και κοίταξε παράξενα , όταν λοιπόν ξαναπροσπάθησα μου λέει ( Δεν πιστεύω να εισαι κι εσύ από το site που λένε οτι τον παίρνω κτλ.)
Κι εγώ άνετος της είπα ποιό site  ένα φιλαράκι μου είπε πως κάνεις καλό μασάζ και ήρθα αλλά μόλις σε είδα άναψα και είπα μπας και πέζει και τίποτα άλλο γιατί παλιά μασάζ studio σήμαινε Τσαπού.
Τέλος πάντον μου λέει εδώ δεν παιζει τπτ .
Μπας και δεν παίζει οντως τπτ????
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
ρε παπαρες ...με το συμπαθιο...
αν ανοιγα στουντιο δεν θα μπαινα στο σαιτ με 5 διαφορετικα ονοματα για να διαφημιζω το μαγαζι ?
σιγουρα παιζει στα περισσοτερα παιχνιδι αλλα δεν ειναι οπως τα λενε
ξερετε  βρε  πειναλες  που βγαζετε  3 και 60  τι  βγαζουν  αυτες  οι  ουκρανο ρωσο βουλγαρες ?
και  αυτα  απ  το  υστερημα  σας.
αντε  να  βγουμε  παρεα  στα μπαρακια  να  ανοιξουμε  μπουκαλακια  και  να  κερασουμε  τα  γκομενακια.
βεβαια  πρεπει  να  εχουμε  και  συμπεριφορα .οχι αγενειες.
εχουμε  ξεφυγει
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ρε παπαρες ...με το συμπαθιο...
αν ανοιγα στουντιο δεν θα μπαινα στο σαιτ με 5 διαφορετικα ονοματα για να διαφημιζω το μαγαζι ?
σιγουρα παιζει στα περισσοτερα παιχνιδι αλλα δεν ειναι οπως τα λενε
ξερετε  βρε  πειναλες  που βγαζετε  3 και 60  τι  βγαζουν  αυτες  οι  ουκρανο ρωσο βουλγαρες ?
και  αυτα  απ  το  υστερημα  σας.




Δέν σε υποχρεώνει καμία να την πληρώσεις.. Ούτε σου κλέβει τα λεφτά που δίνεις απο το υστέρημα σου... Άμα σε πονάνε τόσο πολύ ψάξε να βρείς τσάμπα να σου κάνουν μασαζ και σταμάτα να είσε συνδρομητής του συγκεκριμένου site....
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
παιδια οι τιμες ειναι καθαρα θεμα προσφορας και ζητησης και οπως και να το κανουμε το μουνι εχει τελικα αξια.
Εκτος και αν εχουν κανει καρτελ οι πουτανες και διαμορφωνουν οπως θελουν τις τιμες!!!!
Ειδικα εδω στην Ελλαδα που ειμαστε χαζομουνακιδες .
Δεν νομιζω για παραδειγμα οι βοριοευρωπαιοι να ειναι σαν εμας
Για παραδειγμα γιατι ο καφες εχει 4 ευρω
γιατι ο Ελληνας ειναι μαλακας και 10 ευρω να του τον βαλεις θα βγει στην καφετερια να πιει καφε
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια οι τιμες ειναι καθαρα θεμα προσφορας και ζητησης και οπως και να το κανουμε το μουνι εχει τελικα αξια.
Εκτος και αν εχουν κανει καρτελ οι πουτανες και διαμορφωνουν οπως θελουν τις τιμες!!!!
Ειδικα εδω στην Ελλαδα που ειμαστε χαζομουνακιδες .
Δεν νομιζω για παραδειγμα οι βοριοευρωπαιοι να ειναι σαν εμας
Για παραδειγμα γιατι ο καφες εχει 4 ευρω
γιατι ο Ελληνας ειναι μαλακας και 10 ευρω να του τον βαλεις θα βγει στην καφετερια να πιει καφε

+1000000000000000000000000000000000000000
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
ρε παπαρες ...με το συμπαθιο...
αν ανοιγα στουντιο δεν θα μπαινα στο σαιτ με 5 διαφορετικα ονοματα για να διαφημιζω το μαγαζι ?
σιγουρα παιζει στα περισσοτερα παιχνιδι αλλα δεν ειναι οπως τα λενε
ξερετε  βρε  πειναλες  που βγαζετε  3 και 60  τι  βγαζουν  αυτες  οι  ουκρανο ρωσο βουλγαρες ?
και  αυτα  απ  το  υστερημα  σας.
αντε  να  βγουμε  παρεα  στα μπαρακια  να  ανοιξουμε  μπουκαλακια  και  να  κερασουμε  τα  γκομενακια.
βεβαια  πρεπει  να  εχουμε  και  συμπεριφορα .οχι αγενειες.
εχουμε  ξεφυγει
Τι μας λες ρε φίλε; Δηλαδή τα λεφτά για να ανοίξουμε τα μπουκαλάκια και να κεράσουμε τα γκομενάκια θα είναι απο αυτά που μας περισσεύουν; Στην τελική οι επαγγελματίες πουτάνες είναι λιγότερο πουτάνες απο τις απλές γκόμενες και  ΠΟΛΥ πιο φτηνές. Μέχρι να γαμήσεις μια καινούρια γκόμενα πρέπει να την βγάλεις έξω και να την κεράσεις 500 φορές ενώ η επαγγελματίας σου το λέει απο την αρχή πόσο θέλει και τι προσφέρει...ΣΥΜΦΕΡΕΙ!
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
προς HTIMOS , εχεις παει ποτε σε αλλο μασαζαδικο και σε πιο?? για να σου δώσω ανάλογη πλευση στην Μαρνης ...  
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
προς ARMED , ηρθαν δυο καινουργιες , η Χριστίνα έφυγε ......
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
Τι μας λες ρε φίλε; Δηλαδή τα λεφτά για να ανοίξουμε τα μπουκαλάκια και να κεράσουμε τα γκομενάκια θα είναι απο αυτά που μας περισσεύουν; Στην τελική οι επαγγελματί ες πουτάνες είναι λιγότερο πουτάνες απο τις απλές γκόμενες και  ΠΟΛΥ πιο φτηνές. Μέχρι να γαμήσεις μια καινούρια γκόμενα πρέπει να την βγάλεις έξω και να την κεράσεις 500 φορές ενώ η επαγγελματί ας σου το λέει απο την αρχή πόσο θέλει και τι προσφέρει.. .ΣΥΜΦΕΡΕΙ!


ενα απο αυτα που θελω  να  πω  ειναι  οτι  αν  θες  να πας  για  μασαζ  πας  σε  μασατζιδικο  αλλα δεν  ζητας  κατι  παραπανω  μονο  αν  προκυψει  και  αν  θες  να  γαμησεις  πας  σε  μπουρδελο



 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Τι να πω πήγα κι εγώ τελικά μάρνης αλλά  :jerking: Τίποτα μούφα η θεοδώρα μόλις της έπιασα το μπουτάκι τραβήχτηκε και κοίταξε παράξενα , όταν λοιπόν ξαναπροσπάθησα μου λέει ( Δεν πιστεύω να εισαι κι εσύ από το site που λένε οτι τον παίρνω κτλ.)
Κι εγώ άνετος της είπα ποιό site  ένα φιλαράκι μου είπε πως κάνεις καλό μασάζ και ήρθα αλλά μόλις σε είδα άναψα και είπα μπας και πέζει και τίποτα άλλο γιατί παλιά μασάζ studio σήμαινε Τσαπού.
Τέλος πάντον μου λέει εδώ δεν παιζει τπτ .
Μπας και δεν παίζει οντως τπτ????
Επρεπε να της πεις ναι μωρη καριολα απο το σιτε που σε εχει ξεκωλιαση ακαποτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom