Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μπορείς να πεις ότι είχες έρθει παλιότερα και είχες πάρει την Ζάνα. Αυτή έτσι και αλλιώς δεν είναι εκεί και η Θεοδώρα θα καταλάβει το υπονοούμενο......................!!!!!!!!


σωστοτατος.......μην τυχον πεις οτιδηποτε για το σαιτ γιατι θα σε κρεμασουμε δημοσια δαπανη!!!!!!
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
οχι ρε και δημοσία δαπάνη.. θα τον βάλουμε να αγοράσει και να πληρώσει και το σκοινί...
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια να ρωτησω αυτο στην Ανδρονικου 10 στο μαρουσι ειναι σε μια μεζονετα?σε ποιον οροφο?διοτι περασα σημερα το απογευμα απο εκει και κολωσα να μπω γιατι μου φανηκε σαν σπιτι, βεβαια την ωρα που περασα κατα τις19.00 εβγαινε ενα ξανθο μετριο με σπαστο μαλι γυρω στα 45!να ρωτησω και κατι αλλο μασαζ με τα ποδια εχει?δηλαδη να σε τριβει η γκομενα με τις πατουσες τις?τι αλλα προγραμματα παιζουν εκει?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
κι εγώ τον ίδιο ενδοιασμό με τον jim1212 έχω. Ολη η μεζονέτα είναι του μασατζίδικου ή μήπως στον πρώτο η στο ισόγειο μένει καμιά οικογένεια και γίνουμε ρόμπα. Παρακαλώ τους συναγωνιστές που το έχουν επισκεφτεί να γίνουν πιο κατατοπιστικοί
 

PSYXOLOGOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
158
Like
1
Πόντοι
1
ρε παιδια να ρωτησω αυτο στην Ανδρονικου 10 στο μαρουσι ειναι σε μια μεζονετα?σε ποιον οροφο?διοτι περασα σημερα το απογευμα απο εκει και κολωσα να μπω γιατι μου φανηκε σαν σπιτι, βεβαια την ωρα που περασα κατα τις19.00 εβγαινε ενα ξανθο μετριο με σπαστο μαλι γυρω στα 45!να ρωτησω και κατι αλλο μασαζ με τα ποδια εχει?δηλαδη να σε τριβει η γκομενα με τις πατουσες τις?τι αλλα προγραμματα παιζουν εκει?
  ναι φιλε μου η μεζονετα ειναι. στο εισογειο και το κουδουνι  SERENITY.  ναι εχει και πατημα το δοκιμασα και ειναι καλο!!  ζητα νικολ.  για αυτην που λες δεν ξερω, και δεν νομιζω γιατι ολα εκει μεσα ειναι μεχρι 30-33
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κι εγώ τον ίδιο ενδοιασμό με τον jim1212 έχω. Ολη η μεζονέτα είναι του μασατζίδικου ή μήπως στον πρώτο η στο ισόγειο μένει καμιά οικογένεια και γίνουμε ρόμπα. Παρακαλώ τους συναγωνιστές που το έχουν επισκεφτεί να γίνουν πιο κατατοπιστικοί

..να γινουν πιο κατατοπιστικοι και αν γνωριζουν να πανε να βαλουν ταμπελιτσα όπου δεν ειναι μασατζιδικο που να αναγραφει ''ΕΔΩ ΜΕΝΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ !!!!''........  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
488
Πόντοι
26
Καλησπερα και απο εμενα... Θα ηθελα να μου κανεις αν ξερει τι παιζει με τα μασατζιδικα στην μιχαλακοπουλου 171 και ενα αλλο κοντα στο καραβελ... Παρουσιαζονται σαν νεοι χωροι στην χρυση ευκαιρια και λεω να τα επισκεφτω.... :dancing: :dancing: :dancing:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Καινούργιο μαγαζί! Φωκίωνος Νέγρη 11 στον 3ο όροφο, κουδούνι κάτω AROMA.Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα.Εχω να παρατηρήσω δύο πράγματα.1ον, κοπέλες ικανοποιητικές με φωτεινή εξέρεση μια Αλίνα 25 χρονών που για τα δικά μου τα γούστα τουλάχιστον ήταν εκπληκτική. 2ον και κυριότερο.Χώρος ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΣ!!!!! Μάγκες ειλικρινά είχα πολλά χρόνια να συναντήσω τόσο καθαρό περιβάλον.Και το τονίζω αυτό γιατί ,πάντα κατά την ταπεινή μου άποψη στα ΜΑΣΑΖ πρέπει να δίνουμε σημασία και σε κάποια άλλα πράγματα εκτός από το αν θα @@μήσουμε ή όχι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλησπερα και απο εμενα... Θα ηθελα να μου κανεις αν ξερει τι παιζει με τα μασατζιδικα στην μιχαλακοπουλου 171 και ενα αλλο κοντα στο καραβελ... Παρουσιαζονται σαν νεοι χωροι στην χρυση ευκαιρια και λεω να τα επισκεφτω.... :dancing: :dancing: :dancing:

..μαλλον πανε καλα οι δουλειες του 99....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καινούργιο μαγαζί! Φωκίωνος Νέγρη 11 στον 3ο όροφο, κουδούνι κάτω AROMA.Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα.Εχω να παρατηρήσω δύο πράγματα.1ον, κοπέλες ικανοποιητικές με φωτεινή εξέρεση μια Αλίνα 25 χρονών που για τα δικά μου τα γούστα τουλάχιστον ήταν εκπληκτική. 2ον και κυριότερο.Χώρος ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΣ!!!!! Μάγκες ειλικρινά είχα πολλά χρόνια να συναντήσω τόσο καθαρό περιβάλον.Και το τονίζω αυτό γιατί ,πάντα κατά την ταπεινή μου άποψη στα ΜΑΣΑΖ πρέπει να δίνουμε σημασία και σε κάποια άλλα πράγματα εκτός από το αν θα @@μήσουμε ή όχι.

..τελικα θα μας πεις αν γαμησες ??
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Οχι φίλε.Βέβαια για να πω την αλήθεια δεν ψάχτηκα κιόλας.
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
AROMA και στον 3ο όροφο στην πόρτα λέει AROMA SPA
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
καλό το μασάζ? φραπεδιά κέρασε η κοπελιά στο τέλος?
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
488
Πόντοι
26
Τελικα δεν υπαρχουν πληροφοριες για μιχαλακοπουλου 171, 99  και για καινουριο πισω απο καραβελ?????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τελικα δεν υπαρχουν πληροφοριες για μιχαλακοπουλου 171, 99  και για καινουριο πισω απο καραβελ?????

..για το 99 και γι αυτο πισω απ το καραβελ (το οποιο δεν ειναι καινουριο, απλα βαζει αγγελια αραια και που), υπαρχουν ποσταρισματα σε προηγουμενες σελιδες.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
..αλλα παμε παλι....
..στο 99 τσατσα ειναι ειναι μια που ηταν στη φρατζη και σ ενα αλλο που τωρα δεν θυμαμαι.. μπαινοντας, σου λενε ευθεως: ''τι θα παρετε ? σαλατουλα ή ψητο σουβλας ?''.....''η σαλατα εχει τοσο και το ψητο τοσο''......!!!!!!!  :grin: :grin:
..σ αυτο που ειναι σ ενα στενακι πισω απ το καραβελ παιζει μονο μασαζακι με υπονοουμενα, που ομως δεν σημαινουν τιποτα, και μαλιστα οι γκομενες με το παραμικρο στραβωνουν κιολας..... ''..............το σπιτι τ.....''  :birdman:

αυτααααααααά..
 

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η ταυλανδεζα παιζει ακομα στη μιχαλακοπουλου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom