Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Για σας παιδια περασα 2 φορες απο μαρνης 28 γυρω στης 3 ειχα ακουσει για ζανα ηταν μια 45αρα μαλλον ρωσιδα δεν ελεγε και πολλα μου ειπε οτι η ζανα ειναι 3 σεπτεμβριου 25 και τις 2 φορες μου ειπε οτι παιζει μονο απλο μασαζ με 60 ευρω μαλλον με περασε για μπατσο! τελικα πηγα 3 σεπτεμβρη πηρα μια 40αρα ρωσιδα την τανια πολυ περιποιητικη και προθυμη καλη πιπα και γαμησακι ξερει κανεις τι παιζει μαρνης τωρα εκτος απο τη 45αρα υπαρχει κατι καλυτερο? αν μπω μεσα θα μου πουν για τα  εξτρα "προγραμματα"?υπαρχει καμια καλη?

Πριν από τα Χριστούγεννα είχα παέι στη Μάρνη 28 και είχα πάρει την Θεοδώρα (βουλγάρα) πολύ καλή!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Για τους νεους φιλους ενημερωνω:Δεν θελει κοπο.....θελει τροπο η σωστη προσεγγιση.....
Τα μασατζιδικα δεν ειναι μπουρδελα,ειναι μαγαζια στα οποια πας σε κανουν ενα μασαζακι να χαλαρωσεις και αμα κατσει κι ολας πηδας...αυτα προς αποφυγη παρεξηγησεων.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδιά καλημέρα... να σας πω...στο spa στην πατριάρχου ιωακείμ 45 έχει πάει κανεις??? γαμάς εκεί??? ξέρετε???

..με τιποταααα.... το μονο που καταφερνεις ειναι να χασεις τα λεφτα σου....!!!!  ΧΟΥ  !!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
RE PAIDIA STON PEIRAIA DEN PAIZEI TIPOTA?ELEOS.GIA MAS TOYS PEIRAIWTES DEN YPARXEI EKTONWSH?

....ρε παιδια, μενω στο κεφαλαρι και δεν εχω δει κανενα μπουρδελο.... Ε Λ Ε Ο Σ  !!!! στο πηγαδι κατουρησαμε ?????  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Εγώ μένω στις παρυφές του 'Ολυμπου. Γνωρίζει κανείς αν παίζει κάτι εδώ;
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Μου έκατσε μία τύπισα απο τον πλανήτη Κρόνο αλλά δεν κάνει CIM και ακάποτο και ξενέρωσα :headbang: :headbang: :headbang:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Μου έκατσε μία τύπισα απο τον πλανήτη Κρόνο αλλά δεν κάνει CIM και ακάποτο και ξενέρωσα :headbang: :headbang: :headbang:
την ξερω, κανει owo kai cim αλλα εκει που της τον εβαζες δεν ειναι το στομα γι αυτο τσινισε, την αλλη φορα να προσεχεις με αυτα τα κοριτσια γιατι το στομα τοχουν στην ακρη του ποδιου!
 

Επισκέπτης
Καλησπερα παιδες αυτη η θεοδωρα-βουλγαρα στη μαρνης 28 δουλευει ακομα εκει?οπως εξηγω παραπανω βρηκα μια σαρανταπενταρα χοντρουλα δυο φορες και τιποτα παραπανω αντιθετα με 3 Σεμπτεμβριοιυ 25 ειχε μια ευγενικη τσατσα ξανθια που εφερε τα κοριτσια και παρελασαν μπροστα μου!της ειπα οτι ξερω οτι η ζανα ξερω οτι κανει extra περιποιηση και μου απαντησε οτι ειναι δωματιο με πελατη αλλα και οτι και τα αλλα κοριτσια κανουν οτι και η ζανα!σωστο μπουρδελο!οι περισσοτερες κοπελες ξερουν μασαζ οσο και εμεις!    :2funny:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
greek33 oxi... siggrou 12 piga kala itan...    na sou pw stin nea smirni s ena pou einai stin idia polikatikia m ena mpiliardadiko... exei kanei extra kaneis?

Εκεί δεν παίζει τίποτα απολύτως....Ωραία μουνιά, αλλά ΤΙΠΟΤΑ....εγώ έχω πάει πριν κανα χρόνο 2 φορές...'Ολο φρου φρου κι αρώματα.

Στο παλιό νομίζω φόρουμ θα βρεις πολλούς "καμμένους" που πήγαν τα σκάσανε τα γιούρια, γιατί έχει και πιασάρικη αγγελία "νιώστε το άγγιγμα απο 2 μασέρ" και μαλακίες....Τζίφος.
 

ajax1967

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν ξερει κανεις τι παιζει στον 'κηφισσο' τον παρακαλω να ριξει ενημερωση
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
γεια σας αδελφια μου λεει καποιος την διευθυνση για το γαλατσι βεικου 19? ειναι σωστη δωστε πληροφοριες τι παιζει? κατι αλλο στα βορεια προαστια?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βεικου 9-11 και γαλατσιου 1+πατησιων....
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναθλητές λέω μετά από όλα αυτά που έχω δει να πάω μάρνης και να πάρω θεοδώρα !!!!!
Υπάρχει κάτι συγκεκριμένω που πρέπει να κανω για να πέξει φραπεδούρα από την πρώτη φορά????
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
ʼμα σου κάνει την δύσκολη πές της "Μωρή πουτάνα εδώ σε έχει γαμήσει όλο το bourdela.com, σε μένα κάνεις την παρθένα ??"  :grin:
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχχαχαχ καλό ρε συ να΄σαι καλά , έτσι λέω να της πω   :dancing:
Το θέμα είναι να αρχίσει η φραπεδιά και να μην αρχίσει και ρίχνει τίποτα μπουνίδια στον φισφιρίκο μου  :headbang:
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Καλησπέρα συναθλητές λέω μετά από όλα αυτά που έχω δει να πάω μάρνης και να πάρω θεοδώρα !!!!!
Υπάρχει κάτι συγκεκριμένω που πρέπει να κανω για να πέξει φραπεδούρα από την πρώτη φορά????

Μπορείς να πεις ότι είχες έρθει παλιότερα και είχες πάρει την Ζάνα. Αυτή έτσι και αλλιώς δεν είναι εκεί και η Θεοδώρα θα καταλάβει το υπονοούμενο......................!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom