Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 206 άτομα (1 μέλη και 205 επισκέπτες)

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
έκανα μια βόλτα στα εξής μαγαζιά να δω τι παίζει:
κουμμανούδη,
γαλατσίου και πατησίων,
χέυδεν.
Δεν κάθισα πουθενά γιατί μάλλον συναγωνίζονται πoιο θα έχει τις μεγαλύτερες πατσαβούρες.
Και δε φτάνει αυτό, είναι και ακριβά.
80,
60,
60 αντίστοιχα.
προτείνω να μην πηγαίνουμε στα ...και καλά μασσατζίδικα, όπου στην πραγματικότητα είναι μπουρδέλα.
Είναι προτιμότερο να σου κάνουν κανονικό μασσάζ με φραπεδάκι, παρά να γαμήσεις τόσο ακριβά το κάθε μασσαζοπούτανο.
Σε ποιο πιστεύετε παίζει το καλύτερο ΜΑΣΣΑΖ με φραπεδάκι;
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Πολύ καλό μασάζ κάνω στην Μεσογείων. Δεν έχω πάρει κάτι παραπάνω από φραπεδάκι, αλλά σαν συνδυασμός μου αρέσει και πάω κάπου κάπου.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
έκανα μια βόλτα στα εξής μαγαζιά να δω τι παίζει:
κουμμανούδη,
γαλατσίου και πατησίων,
χέυδεν.
Δεν κάθισα πουθενά γιατί μάλλον συναγωνίζονται πoιο θα έχει τις μεγαλύτερες πατσαβούρες.
Και δε φτάνει αυτό, είναι και ακριβά.
80,
60,
60 αντίστοιχα.
προτείνω να μην πηγαίνουμε στα ...και καλά μασσατζίδικα, όπου στην πραγματικότητα είναι μπουρδέλα.
Είναι προτιμότερο να σου κάνουν κανονικό μασσάζ με φραπεδάκι, παρά να γαμήσεις τόσο ακριβά το κάθε μασσαζοπούτανο.
Σε ποιο πιστεύετε παίζει το καλύτερο ΜΑΣΣΑΖ με φραπεδάκι;

μπραβο ρε μαγκα......γιατι μερικοι εχουν μπερδεψει τους ορους μασαζ-μπουρδελο-στουντιο........οσο για μασαζακι καλο κανουν κυριως στη συγγρου 12 και στη λεκκα.
 

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Για καλο μασαζ πηγαινω κυριως στο ΟΑΣΙΣ αν και γενικα στα περισσοτερα υπαρχουν καποιες πολυ καλες και καποιες άλλες αστα να πανε..
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
καλο Μασαζ επισης στη Στουρναρη ......και οχι μονο ....
επισης Γ Σεπτεμβριου 151 η Μαρια κανει καλο μασαζ ..
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Nikes στη Στουρνάρη υπάρχει κάτι καλό; Δώσε λεπτομέρειες.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
στην ανδρονικου 10 στο μαρουσι ειναι μια μεζονετα στο εισογειο ειναι η εισοδος ο χωρος ειναι φοβερος!!!! πολυ καθαριοτητα τιμη 80 ευρω (η φραπεδια μεσα) μονο φραπεδια ομως και πιασιματα χουφτωματα πειτε του κωστα οτι θελετε αισθησιακο με την νικολ
 

tonnie

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
μεσογειων ? ειναι το μαγαζι ρε παιδια να το τιμησουμε!!!
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Kαλημερα.Χτες πηγεπρωτη φορα ενας φιλος στην Συγγρου 12 αλλα εκλασε ενα @..Μονο μασαζ του εκανε καποια Ιωαννα.Ξερετε κατι επι τουτου??Ποια να ζητησει την αλλη φορα??
Με αγωνιστικους χαιρετισμους.:)
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
φιλε pasas22 επειδη περι ορεξεως.......τα εχουμε πει ...μια επισκεψη θα σε κατατοπισει καλυτερα..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Kαλημερα.Χτες πηγεπρωτη φορα ενας φιλος στην Συγγρου 12 αλλα εκλασε ενα @..Μονο μασαζ του εκανε καποια Ιωαννα.Ξερετε κατι επι τουτου??Ποια να ζητησει την αλλη φορα??
Με αγωνιστικους χαιρετισμους.:)

....την επομενη φορα να παρει οποια του γουσταρει πιο πολυ και να χωθει για τα καλα, γιατι θα τον θυμουνται.. μονο μην παει σε κανενα χρονο, γιατι θα εχει μηδενισει το κοντερ και θα παει παλι απ την αρχη....
 

kta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
στο μασαζ ευηνου (πλησιον  Ιποκρατειου νοσοκομειου) γαμας αν το παιξεις απο την αρχη. Πιπα χωρις καποτα τον περνουν ολον μεσα.
Υ.Γ. και η κοπελλα που ειναι στην εισοδο παιζει αμα γουσταρετε
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
31
Like
6.020
Πόντοι
11.005
στο μασαζ ευηνου (πλησιον  Ιποκρατειου νοσοκομειου) γαμας αν το παιξεις απο την αρχη. Πιπα χωρις καποτα τον περνουν ολον μεσα.
Υ.Γ. και η κοπελλα που ειναι στην εισοδο παιζει αμα γουσταρετε
Ευηνου ποσο φιλε? Τι γραφει το κουδουνι? εχει ωραια μωρα?
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
στο μασαζ ευηνου (πλησιον  Ιποκρατειου νοσοκομειου) γαμας αν το παιξεις απο την αρχη. Πιπα χωρις καποτα τον περνουν ολον μεσα.
Υ.Γ. και η κοπελλα που ειναι στην εισοδο παιζει αμα γουσταρετε

Ευηνου ποσο φιλε? Τι γραφει το κουδουνι? εχει ωραια μωρα?

Ευήνου 22 & Σινώπης, πίσω από το Ιπποκράτειο.
2 κοπέλες , μία Ανατολικοευρωπαία (Σοφία, νομίζω) και ένα ελληνικό milf (Iλιάνα).
Πάρτε μαζί σας προφυλακτικά ( δεν έχουν!)

Κατά την ταπεινή μου γνώμη το καλύτερο από άποψη υπηρεσιών, αφού δεν έχουν τις κλασικές παπαριές με φραπέδες την πρώτη φορά και να γνωριστούμε κλπ.

Η μεγαλοκοπέλα που είναι στην είσοδο δεν ξέρω αν παίζει, αλλά είναι ευγενέστατη όμως δεν βλέπεται!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
....την επομενη φορα να παρει οποια του γουσταρει πιο πολυ και να χωθει για τα καλα, γιατι θα τον θυμουνται.. μονο μην παει σε κανενα χρονο, γιατι θα εχει μηδενισει το κοντερ και θα παει παλι απ την αρχη....

αληθεια ξερει κανεις που ειναι η μαρια απο συγγρου 12?το καυλυτερο μουνι σε μασαζ για μενα απο αποψη ερωτικου παιχνιδιου,μαζι με μονικα βεβαια..
 

TONNY

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια άκουσα για ένα μασατζιδικο στον Πειραιά που κανεις Μασαζ με 60 ευρω και με +20-40 ευρω γαμας, λεει εχει ωραία κορίτσα (αλοδαπες)
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
....την επομενη φορα να παρει οποια του γουσταρει πιο πολυ και να χωθει για τα καλα, γιατι θα τον θυμουνται.. μονο μην παει σε κανενα χρονο, γιατι θα εχει μηδενισει το κοντερ και θα παει παλι απ την αρχη....

Μετα απο διαβασμα ΟΛΟΥ του θεματος με τα μασαντζιδικα ,στι ιδιο συμπερασμα εφτασα και εγω.(βεβαια αλλο το θεωριτικο το δικο μου και αλλο το πρακτικο το δικο σας :) )
Θα δουμε την επομενη φορα τι θα γινει και φυσικα οταν θα εχω και εγω αποψη,μιας και μεχρι στιγμης το μοναδικο μασαζ που μου εχουν κανει ειναι
στο στουντιο στην Κηφισσου 33 τον Αυγουστο, απο την υπερτατη γυναικα -θεα που εχω δει ποτε μου σε στουντιο και γενικοτερα σε οικους.
 

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
στη συγγρου 12 ποσο παει το μασαζ στο χαμαμ μαζι με την κοπελα γιατι εμενα μου ζητησαν 130
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
To βασικο ειναι να μαθουμε τι κανεις και μεσα στο χαμαμ με την κοπελα.Δεν λεω να πηδηξεις, αλλα  αν υπαρχει καποια περιποιηση (χαδακια κλπ κλπ).Ελπιζω να μας πει καποιος μια εμπειρια του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom