Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ παλιά στο Αριστοτέλους 142 :P (Προς  Nikes)
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Τι μας λες ρε φίλε; Δηλαδή τα λεφτά για να ανοίξουμε τα μπουκαλάκια και να κεράσουμε τα γκομενάκια θα είναι απο αυτά που μας περισσεύουν; Στην τελική οι επαγγελματίες πουτάνες είναι λιγότερο πουτάνες απο τις απλές γκόμενες και  ΠΟΛΥ πιο φτηνές. Μέχρι να γαμήσεις μια καινούρια γκόμενα πρέπει να την βγάλεις έξω και να την κεράσεις 500 φορές ενώ η επαγγελματίας σου το λέει απο την αρχή πόσο θέλει και τι προσφέρει...ΣΥΜΦΕΡΕΙ!


Συμφωνώ  απώλυτα! ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδια πηγα σημερα σε ενα νεο Στουρναρα 63  3ος οροφος. Παιζουν μωρα απο Μαρνης και μαλλον εχει σχεση με Μαρνης. Πηρα ενα Ταυλανδεζακη την Τζενη . Φοβερο μασαζ και  γιατι πηγα πρωτη φορα μαλλον παιζει και τα αλλλα .

..αν μιλαμε για τη τζενη την ταυλανδεζα απο βεικου, το κοριτσι κανει παπαδες....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε παπαρες ...με το συμπαθιο...
αν ανοιγα στουντιο δεν θα μπαινα στο σαιτ με 5 διαφορετικα ονοματα για να διαφημιζω το μαγαζι ?
σιγουρα παιζει στα περισσοτερα παιχνιδι αλλα δεν ειναι οπως τα λενε
ξερετε  βρε  πειναλες  που βγαζετε  3 και 60  τι  βγαζουν  αυτες  οι  ουκρανο ρωσο βουλγαρες ?
και  αυτα  απ  το  υστερημα  σας.
αντε  να  βγουμε  παρεα  στα μπαρακια  να  ανοιξουμε  μπουκαλακια  και  να  κερασουμε  τα  γκομενακια.
βεβαια  πρεπει  να  εχουμε  και  συμπεριφορα .οχι αγενειες.
εχουμε  ξεφυγει

..βρε παπάρα, πεινάλα, ξωμολυσασμένε..... με το συμπαθειο....  :grin: :grin:

....βλεπεις τί γραφεις......??????????  :grin: :grin:
..βεβαια πρεπει να εχεις και συμπεριφορα, οχι αγενειες.............

..εχεις ξεφυγει..!!  :dancing: :dancing:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ρε παπαρες ...με το συμπαθιο...
αν ανοιγα στουντιο δεν θα μπαινα στο σαιτ με 5 διαφορετικα ονοματα για να διαφημιζω το μαγαζι ?
σιγουρα παιζει στα περισσοτερα παιχνιδι αλλα δεν ειναι οπως τα λενε
ξερετε  βρε  πειναλες  που βγαζετε  3 και 60  τι  βγαζουν  αυτες  οι  ουκρανο ρωσο βουλγαρες ?
και  αυτα  απ  το  υστερημα  σας.
αντε  να  βγουμε  παρεα  στα μπαρακια  να  ανοιξουμε  μπουκαλακια  και  να  κερασουμε  τα  γκομενακια.
βεβαια  πρεπει  να  εχουμε  και  συμπεριφορα .οχι αγενειες.
εχουμε  ξεφυγει

Από τα λεγόμενα σου μου φαίνεται ότι δεν έχεις πάει ΠΟΤΕ σε μπαράκι ή οτι είσαι τόσο κόσμιος και ευγενικός που σε κερνάνε αβέρτα!!! Θα μας τρελάνεις μωρέ?????? Πιο φτηνά τα ξύδια που σου δίνουν στα κωλόμπαρα από το να πας να γαμήσεις ή να ρίξεις μια φραπεδιά??????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ενα απο αυτα που θελω  να  πω  ειναι  οτι  αν  θες  να πας  για  μασαζ  πας  σε  μασατζιδικο  αλλα δεν  ζητας  κατι  παραπανω  μονο  αν  προκυψει  και  αν  θες  να  γαμησεις  πας  σε  μπουρδελο

..αυτο θα το ελεγε μια γκομενα που δουλευει σε μασατζιδικο και θελει να τα αρπαει χωρις να κανει τιποτε....
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
προς  giorgospapa :  ????????????????????????????????
δαφωνεις  δηλαδη ?
εχουμε  ξεφυγει τελειως
θα  γινω  κωλοπαιδο
ε μα πια
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
προς  giorgospapa :  ????????????????????????????????
δαφωνεις  δηλαδη ?
εχουμε  ξεφυγει τελειως
θα  γινω  κωλοπαιδο
ε μα πια

..θα ηθελες να γινεις λιγο πιο σαφης, γιατι ειλικρινα δεν σε καταλαβα ?
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
αγαπητέ giorgos,sony ,xusas
το μήνυμα πήγαινε s όλους αυτούς που πηγαίνουν στα μασατζίδικα αλλα  επειδή δεν τους κάθεται η γκόμενα διαμαρτύρονται επειδή δίνουν τόσα λεφτά και δεν γαμάνε.
στα μασατζίδικο πας για masaz.
στο χρηματικό που ανέφερα ,θέλω να υπενθυμίσω ότι όλες βγαζουν πολλα χρηματα ,μαγκια τους , αλλα αυτοι που δεν εχουν και τα πολλα  ειναι χαζο να τα καταθετουν ολα με την προσδοκια να γαμησουν.
τελος για τα μπαρακια το λεω για να τ ακουσω και γω γιατι εχω κλειστει πολυ στον εαυτο μου και πρεπει να ξαναρχισω να ζω.δεν ειναι κακο να βγαινουμε παρεεες απλα για να περασουμε καλα και αν κατσει και γκομενα εκατσε.

καλημερα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αγαπητέ giorgos,sony ,xusas
το μήνυμα πήγαινε s όλους αυτούς που πηγαίνουν στα μασατζίδικα αλλα  επειδή δεν τους κάθεται η γκόμενα διαμαρτύρονται επειδή δίνουν τόσα λεφτά και δεν γαμάνε.
στα μασατζίδικο πας για masaz.
στο χρηματικό που ανέφερα ,θέλω να υπενθυμίσω ότι όλες βγαζουν πολλα χρηματα ,μαγκια τους , αλλα αυτοι που δεν εχουν και τα πολλα  ειναι χαζο να τα καταθετουν ολα με την προσδοκια να γαμησουν.
τελος για τα μπαρακια το λεω για να τ ακουσω και γω γιατι εχω κλειστει πολυ στον εαυτο μου και πρεπει να ξαναρχισω να ζω.δεν ειναι κακο να βγαινουμε παρεεες απλα για να περασουμε καλα και αν κατσει και γκομενα εκατσε.

καλημερα

..νομιζω (και δεν το λεω ειρωνικα), πως οντως πρεπει να ξεκινησεις μακροχρονια βυζιτοθεραπεια και να παρουσιασεις τα αποτελεσματα της ξανα σε λιγο καιρο στα μελη μας....!!
..εχω την αισθηση οτι θα ειμαστε ΟΛΟΙ πιο χαρουμενοι τοτε....
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
τελευταια μου επισκεψη χθες.κατεθεσα 200 ε .εκανα το μασαζακι μου , τη σαουνα μου ,μου εκανε και τα υπολοιπα ,αλλα αυτο δεν λεει τιποτα
απλα δεν καταλαβαινομαστε
απολυτως φυσιολογικο
αν καταλαβαιναμε ολοι τους αλλους...απλα τα πραγματα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τελευταια μου επισκεψη χθες.κατεθεσα 200 ε .εκανα το μασαζακι μου , τη σαουνα μου ,μου εκανε και τα υπολοιπα ,αλλα αυτο δεν λεει τιποτα
απλα δεν καταλαβαινομαστε
απολυτως φυσιολογικο
αν καταλαβαιναμε ολοι τους αλλους...απλα τα πραγματα

..αν καταλαβα καλα, εδωσες 200 ευρω για φουλ προγραμμα σε μασατζιδικο ????

τσεκαρε και πμ..
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
ναι αλλα καθησα  2  ωρες  με  την  ανεση  μου .
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
κανονικα 130 ηταν να δωσω , αλλα εδωσα  κατι  παραπανω.
για δικους μου λογους εδωσα τα παραπανω.
αλλα οπως προειπα καθησα 2  ωριτσες ,με μασαζ ,με σαουνα,με κομενα στη σαουνα και μετα ξανα μασαζ
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
και κατι  ακομα .συμφωνα  με  τα  δικα  μου δεδομενα αγενεια και κακη συμπεριφορα ειναι οταν βλεπουμε π.χ. σε καποιον να εχει στα δοντι κολλημενο μαρουλι ( π.χ. αυτα οκ ?) και αντι να του το πουμε χασκογελαμε.
απ οτι λεει ο περιγυρος μου το μεγαλο μειονεκτημα μου ειναι οτι εχω ευγενεια σε βαθμο ηλιθιοτητας.
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
ωραια
εγραψα και 5 μηνυματακια και απο νεος εγινα προχωρημενος !
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
και  κατι  που ξερετε
στα περισσοτερα  μασατζιδικα  μπηκαν η  μπαινουν  σαουνα  και  χαμαμ .
να κανεις  μασαζ 1  ωρα  και  να  μπεις  στο  χαμαμ με την γκομενα (γυμνη εννοειται ) ειναι 120 ευρω στα περισσοτερα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και  κατι  που ξερετε
στα περισσοτερα  μασατζιδικα  μπηκαν η  μπαινουν  σαουνα  και  χαμαμ .
να κανεις  μασαζ 1  ωρα  και  να  μπεις  στο  χαμαμ με την γκομενα (γυμνη εννοειται ) ειναι 120 ευρω στα περισσοτερα

..για ποια ακριβως καταστηματα μιλας ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
απ οτι λεει ο περιγυρος μου το μεγαλο μειονεκτημα μου ειναι οτι εχω ευγενεια σε βαθμο ηλιθιοτητας.

..αν και βγαινουμε εκτος θεματος, μηπως το προβλημα ειναι ο περιγυρος σου και οχι εσυ ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom