Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Συναγωνιστές,
Θα ήθελα τη βοήθειά σας σχετικά με τη Virginia της Σφιγγός.
Γνωρίζει κανείς εαν αυτή η συμπαθέστατη και σεμνότατη κοπέλα τον παίρνει καθόλου?
Μια που το φερε η κουβέντα δηλαδη....

παληκαρι, η βιργινια κανει ναδα=ΤΙΠΟΤΑ....
διαβασε τις προηγουμενες σελιδες και θα καταλαβεις....
αερα (κοπανιστο) λεφτα θελει να βγαζει η ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ....
και μη μασας με το συμπαθεστατη και σεμνοτατη.....
του κωλου τα εννιαμερα και το μουνι της χα'ι'δως......!!!!
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
η μαρια ειναι το καυλυτερο και πιο πουτανιαρικο μωρο εκει μεσα(μονο που εμενα δεν με γαμαει γιατι το παχος της πουτσας μου ειναι τεραστιο!).Η νικη οντως ειναι πολυ ομορφη αλλα μεχρι πιπουλα με ποτα!!!!!!!!τωρα εχει και 4-5 βουλγαρορωσιδες και μια ταυλανδεζα που κανει ομως real massage!!!!!!!!!αν αυτο το μερος φερει στο μελλον μουνια καλα θα χεστει στη διαρροια απο τα money!!!!!!!!!!!αλλα που?
H ταυλανδέζα μήπως είναι η Τζένη από Βεϊκου?
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Σημερα το απογευμα πηγα γ σεπτ,εκει μου ανοιξε η αντζελα-το κοριτσι τα εχει τουμπανο οπως ειδα μεσα απο την μπλουζα,μαλιστα οι ρωγεσ της τρυπαγαν και το σουτιεν της.αλλα επειδη εχει λιγο κοιλιτσα οπως ειδα λιγο απο την μπλουζα διαλεξα μια ψηλη με το ονομα γαληνη.
καλαααα η γυναικα εχει φοβερο προσωπο,τρομερο γαλαζιο ματι και ωραια φατσα.απο βυζι λιγα τα πραγματα,φτωχα ,και απο σωμα καλουτσικο.εεεε μετα τα σχετικα.....ξερετε!!!!!!!!
ηταν και αλλες δυο ,μια τανια και μια δεν καταλαβα καλα,σαν αντζυ νομιζω ακουσα.ωραιο σωμα η τελευταια-ωραια ποδια με στενο μινι φουστανακι ολο καυλααααααα
 

dickos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαρια έχει φύγει από Συγγρου 12
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Επίσης αγνοούνται ακόμα η Τζένη (Thai) από Βεΐκου και η Ρωξάνη (Russian) από Μάρνης?  :cussing:

ʼντε βρε Αγγελικούλα (Φως στο τούνελ) κάνε το θαύμα σου...!!!  :helpplea:   
 

dickos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη με λιγα λογια εχουν μείνει μονο τα μπαζα !!!!
και ζητανε και 110 όπουλα.
Αλήθεια πόσο να παίρνουν οι κοπέλες από το κατοστάρικο
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
H ταυλανδέζα μήπως είναι η Τζένη από Βεϊκου?

....χθες μεσημερι πηγα οασις.... τα γνωστα, παιρνω κουπονι και ανεβαινω....
.....παιρνω σαμανθα thai, με κατεβαζει στο κατω δεξια δωματιο γιατι τα πανω ηταν πιασμενα, μασαζ 40λεπτο (πολυ καλο), εννοειται πως την ειχα γυμνη, και μετα εκανα γιουρια στον ταμπλα με τα κουρουρια........ ;) ;)
.....ομως εκανα μαλακια, γιατι νομιζα πως ειχα μαζι μου καποτινια αλλα δεν.......
.....κι ετσι τα βυζακια της, το προσωπακι της, τα μαλλακια της καθως και το καφε-μπορντω χαλακι του δωματιου δεχθηκαν λιγες πρωτεινες.....  ;) ;)

συμπερασμα 1ο. οχι δεν ειναι η τζενη απο βεικου (ΔΥΣΤΥΧΩΣ....!!!!!!!!) :'(
συμπερασμα 2ο. προσοχη στο χαλακι.....  ;) ;)
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
....χθες μεσημερι πηγα οασις.... τα γνωστα, παιρνω κουπονι και ανεβαινω....
.....παιρνω σαμανθα thai, με κατεβαζει στο κατω δεξια δωματιο γιατι τα πανω ηταν πιασμενα, μασαζ 40λεπτο (πολυ καλο), εννοειται πως την ειχα γυμνη, και μετα εκανα γιουρια στον ταμπλα με τα κουρουρια........ ;) ;)
.....ομως εκανα μαλακια, γιατι νομιζα πως ειχα μαζι μου καποτινια αλλα δεν.......
.....κι ετσι τα βυζακια της, το προσωπακι της, τα μαλλακια της καθως και το καφε-μπορντω χαλακι του δωματιου δεχθηκαν λιγες πρωτεινες.....  ;) ;)

συμπερασμα 1ο. οχι δεν ειναι η τζενη απο βεικου (ΔΥΣΤΥΧΩΣ....!!!!!!!!) :'(
συμπερασμα 2ο. προσοχη στο χαλακι.....  ;) ;)

Φίλε Γιώργο, η Σαμάνθα δουλεύει σίγουρα πάνω από χρόνο στο εν λόγω μαγαζί...

Μόνο «φραπέ» είχε το menou, γιατί παλιότερα είχε και «κλαρίνο» χωρίς σκουφάκι...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φίλε Γιώργο, η Σαμάνθα δουλεύει σίγουρα πάνω από χρόνο στο εν λόγω μαγαζί...

Μόνο «φραπέ» είχε το menou, γιατί παλιότερα είχε και «κλαρίνο» χωρίς σκουφάκι...

????
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Δεν έχω παρακολουθήσει το thread αλλά με ενδιαφέρει...
Τι λέει η Σαμανθα thai?
Ψηλή κοντή χοντρη λεπτή εθνικότητα;;;
Όποιος συνάδελφος ας ενημερώσει.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16

Φίλε μου απλώς σου είπα ότι δουλεύει εκεί αρκετό καιρό, άρα δεν θα μπορούσε να είναι η Τζένη από Βεϊκου (την οποία και ψάχνω)... και σε ρώτησα αν εξακολουθεί να κάνει «πιπέν» χωρίς σκουφάκι...
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Δεν έχω παρακολουθήσει το thread αλλά με ενδιαφέρει...
Τι λέει η Σαμανθα thai?
Ψηλή κοντή χοντρη λεπτή εθνικότητα;;;
Όποιος συνάδελφος ας ενημερώσει.

Φίλε η Σαμάνθα είναι από Thailand... έχει κανονικό σώμα (ύψος ? βάρος) μην περιμένεις καμιά μικροκαμωμένη, αδύνατη... κάνει πάντως «και» καλό μασάζ....

εν ολίγοις αν σου αρέσουν τα «σχιστά μάτια» θα σου αρέσει (ούτος ή άλλος δυστυχώς δεν υπάρχουν και πολλές διαθέσιμες)?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η Μαρια έχει φύγει από Συγγρου 12

oποιος την βρει ας ενημερωσει!!!!!!!!ειναι σημαντικο μασατζομουνο για να το χασουμε......πρεπει να βρουμε τα ιχνη του............αλλωστε δεν ειναι και πολλες!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Ειχα ενα πονο στο λαιμο  :2funny: και πηγα σημερα. Καινουρια (μεγαλο)κοπελα Αγγελικη.

Καλο μασαζ, καυλα φωνη, καλο τσιμπουκι, συμμετοχικο πηδημα. Ειναι και ευλιγιστη και αυτο βοηθαει. Χυσιμο κατα βουληση.

(για το 12 μιλαω, μην μπερδευτειτε)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φίλε μου απλώς σου είπα ότι δουλεύει εκεί αρκετό καιρό, άρα δεν θα μπορούσε να είναι η Τζένη από Βεϊκου (την οποία και ψάχνω)... και σε ρώτησα αν εξακολουθεί να κάνει «πιπέν» χωρίς σκουφάκι...

......ναι εξακολουθει..... παιζοντας το λιγο ντισκολι....  ;) ;)
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
συμπερασμα 1ο. οχι δεν ειναι η τζενη απο βεικου (ΔΥΣΤΥΧΩΣ....!!!!!!!!) :'(
Θα καταντήσουμε μου φαίνεται σαν τον συναγωνιστή Warhol !!!! Αυτός με την Αντριάνα και εμείς με την Τζένη!!!! :headbang: :headbang:

Τζένη που είσαι???? :'( :'( :'(
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πέρασα πάντως και εγώ από το 12 για να τσεκάρω τι παίζεις. (Μπας και είναι η Τζένη) αλλά τζίφος :tickedoff:
Τελικά πέρασα με τη Γιάννα. Πολύ συμπαθητική και ευχάριστη παρουσία !! απόλαυσα φανταστικό μασάζ για 45 λεπτά  :dancing: :dancing: και μετά αισθανόμουν άλλος άνθρωπος!!!! :) :) :)
Α,..... στο τέλος με κέρασε και ωραίο φραπεδάκι... ;) ;) ;)
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Πέρασα πάντως και εγώ από το 12 για να τσεκάρω τι παίζεις. (Μπας και είναι η Τζένη) αλλά τζίφος :tickedoff:
Τελικά πέρασα με τη Γιάννα. Πολύ συμπαθητική και ευχάριστη παρουσία !! απόλαυσα φανταστικό μασάζ για 45 λεπτά  :dancing: :dancing: και μετά αισθανόμουν άλλος άνθρωπος!!!! :) :) :)
Α,..... στο τέλος με κέρασε και ωραίο φραπεδάκι... ;) ;) ;)
μονο φραπεδακι?επρεπε να την ξεβρακωσεις κανονικα
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Πέρασα πάντως και εγώ από το 12 για να τσεκάρω τι παίζεις. (Μπας και είναι η Τζένη) αλλά τζίφος :tickedoff:
Τελικά πέρασα με τη Γιάννα. Πολύ συμπαθητική και ευχάριστη παρουσία !! απόλαυσα φανταστικό μασάζ για 45 λεπτά  :dancing: :dancing: και μετά αισθανόμουν άλλος άνθρωπος!!!! :) :) :)
Α,..... στο τέλος με κέρασε και ωραίο φραπεδάκι... ;) ;) ;)

Γιάννα: ηλικία? τιμή?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom