Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ειχα ενα πονο στο λαιμο  :2funny: και πηγα σημερα. Καινουρια (μεγαλο)κοπελα Αγγελικη.

Καλο μασαζ, καυλα φωνη, καλο τσιμπουκι, συμμετοχικο πηδημα. Ειναι και ευλιγιστη και αυτο βοηθαει. Χυσιμο κατα βουληση.

(για το 12 μιλαω, μην μπερδευτειτε)

για πες τι ελεγε η αγγελικη απο εμφανιση?μηπως ειδες και τις αλλες κοπελες πριν παρεις αγγελικη?ηταν η νικη,η σαντρα,κλπ....?
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Θοδωρα με τα  δωρα  ολα τα λεφτα και παλι μαρνης
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
ελα ντε μαλλον  δεν υπαρχει εχει κανει προταση κανεις για να την παρει εκτο του μαγαζιου ?
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
καλημερα
μηπως  υπαρχει  το  τηλεφωνο  απο  Θησεως 27Α στο Μαρουσι ?
ευχαριστω
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Παιδιά χωρίς πλάκα ξέρετε κανένα μασατζίδικο προς τα βόρεια που να κάνει πρωτίστως ΚΑΛΟ μασάζ; Τα υπόλοιπα δεν με ενδιαφέρουν σε αυτή τη φάση. Πονάω ρε...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παιδιά χωρίς πλάκα ξέρετε κανένα μασατζίδικο προς τα βόρεια που να κάνει πρωτίστως ΚΑΛΟ μασάζ; Τα υπόλοιπα δεν με ενδιαφέρουν σε αυτή τη φάση. Πονάω ρε...

........μ αυτο περνανε οοοοοολα......... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Παιδιά χωρίς πλάκα ξέρετε κανένα μασατζίδικο προς τα βόρεια που να κάνει πρωτίστως ΚΑΛΟ μασάζ; Τα υπόλοιπα δεν με ενδιαφέρουν σε αυτή τη φάση. Πονάω ρε...

cocoon urban spa στην Αγ. Παρασκευη. Χαμαμ , τζακούζι, διάφορα μασαζ, πεντακάθαρο, αλλά μην διανοηθείς τίποτα περισσότερο από μασαζ. Είναι πολύ κυρίλα.
 

alexka

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συνάδελφοι συναγωνιστές σύντροφοι και συντρόφισσες τι πακέτο έφαγα χτες και θέλω να μου το ερμηνεύσετε και να με συμβουλέυσετε;
Πήγα που λέτε χτες στην Βεικου 9 έχωντας διαβάσει τόσα και τόσα εδώ στο φόρουμ για το εν λόγω μασατζίδικο και αφού μου άνοιξε μια τροφαντή κοπέλα που μου συστήθηκε ως Γιώτα με έβαλε σε ένα δωμάτιο με ένα κρεββάτι του μασάζ και μου είπε να περιμένω εκει. Υστερα από λίγο ήρθε και  μου είπε ότι έχουμε εξειδικευμένες κοπέλες που κάνουν μασάζ κλπ κλπ και ότι κάνει τόσο η ώρα (δεν θυμάμε το ποσο). Τότε της είπα οτι εμενα με ενδιαφερει το φουλ προγραμμα και οχι ενα απλο μασαζ και έδειξε και καλα να ενοχλείται και μου ειπε κατι σε "τι εννοειτε κυριε, εδω μονο μασαζ κανουμε και τιποτα παραπανω"!! Τεσπα. Υστερα έφυγε και μου εστειλε μια πατσαβουρα ρωσίδα την οποια την ρωτησα επισης τι παιζει με το φουλ προγραμμα και τι μπορει να κανει για να παρω παλι απαντηση οτι δεν παιζει τιποτε αλλο εκτος απο μασαζ. Υστερα ξαναηρθε η κυρια Γιωτα και μου την ειπε γιατι ρωταω συνεχεια για πληρες προγραμμα και οτι εδω ειναι κοπελες με πτυχια μασαζ και οτι δεν παιζει τιποτε αλλο. Ξενερωσα και εφυγα.

Τεσπα. Απο οτι καταλαβα δεν τους γεμισα το ματι οτι μπορει να ειμαι πελατης και μαλλον φοβηθηκαν οτι ειμαι undercover μπατσος ή ξερω γω ρεπορτερ του Ευαγγελάτου. Μαλακία τους παντως γιατι εχασαν 100 ευρω...

Πειτε μου γνωμες τι μπορει να εκανα λαθος.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....παληκαρι τα εκανες λαθος σχεδον ολα....
 

thodoris66

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
ξερεις κανεις τι παιζει τελευταια στην ομηρου?
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
τηλεφωνο για εξω με την θοδωρα απο μαρνης εχει κανεις?

 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Μαλλον ειδες μια ξανθια πατσαβουρα χοντρη (που δεν βλεπεται). Αυτη προφανως σου συστηθηκε ως Γιωτα. Προσοχη !! Δεν ειναι η πραγματικη Γιωτα, για την οποια εχει γινει ντορος. Η πραγματικη Γιωτα εφυγε απ το μαγαζι προσφατα. Οπότε καλα εκανες και δεν τα σκασες. Απαξ και εφυγε η κανονικη Γιωτα, πιστευω οτι δεν υπαρχει κανενας λογος να ξαναπαει κανεις εκει. Απ οτι ειδα την τελευται φορα που πηγα ολες ειναι πατσαβουρια. Black list λοιπον. Να δουμε τωρα που θα ξαναπετυχουμε την πραγματικη Γιωτα. Αν την ανακαλυψει κανεις να το πει παρακαλω, διοτι ειμαι fan.
 

adiaforos1

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλημέρα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντας.
Από τα μαγαζιά όπου έχουν αναφερθεί κατά περιόδους , ομόλογο ότι δεν έχω επισκεφτεί κανένα. Νομίζω όμως ότι ήρθε η ώρα να ξεδώσω, γι?αυτό αν και ξέρω ότι τα γούστα είναι εντελώς προσωπικά θα να μου πείτε ποιο προτείνεται.
Θησέως 79 (καλλιθέα?), συγγρού 12, ???
 

alexka

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Όχι η Γιωτα δεν ήταν ξανθιά αλλά μελλαχρινή και αυτη που υποτιθεται οτι "ετρεχε" το μασατζιδικο.
Αλλα το προβλημα δεν ηταν αυτο αλλα οτι αρνιόυντουσαν κατηγορηματικά οτι το μερος προσφερει οτιδηποτε αλλο εκτος απο ενα απλο μασαζάκι και γι αυτο ρωταω τι εκανα λαθος γιατι προφανως εκανα κατι λαθος στην συμπεριφορα μου αλλα δεν ξερω τι.
καποιος εμπειρος συναδελφος παρακαλω να διαφωτίσει την κατάσταση
 

Επισκέπτης
Υστερα ξαναηρθε η κυρια Γιωτα και μου την ειπε γιατι ρωταω συνεχεια για πληρες προγραμμα και οτι εδω ειναι κοπελες με πτυχια μασαζ και οτι δεν παιζει τιποτε αλλο.

H αλήθεια ειναι ότι καθε φορα που μου λένε για τα ...πτυχία τους, με πιάνουν τα γελια σε σημείο να γινει παρεξηγηση..συνέβει όταν μια 35+ Ρωσίδα σε μασατζίδικο επι της Θησέως, παιζοντας τη μου (μετα απο γαμήσι, αυτη γονηπετής εγω όρθιος) και ενω τα φλόκια της ερχόντουσαν στη μούρη συνεχιζε να μου λέει για τα 3 πτυχία που διέθετε στις οικονομικές επιστημες...εσκασα στα γελια. Δεν μου ξαναμίλησε :cheesy:
 

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καμια καινουργια ταυλανδεζα εσκασε μυτη. αυτη στο οαση τι λεει; δεν εχω παει ποτε
 

neo24

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
μπορει να δωσει καποιος περισσοτερες πληροφοριες για το μασατζιδικο στην αχχιλεως στο φαληρο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom