Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=8pt]Τεσπα. Απο οτι καταλαβα δεν τους γεμισα το ματι οτι μπορει να ειμαι πελατης και μαλλον φοβηθηκαν οτι ειμαι undercover μπατσος ή ξερω γω ρεπορτερ του Ευαγγελάτου. Μαλακία τους παντως γιατι εχασαν 100 ευρω...

Πειτε μου γνωμες τι μπορει να εκανα λαθος.....[/size]

Ρε φίλε, μήπως μοιάζεις με μπάτσος?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
......η γιωτα απο μαρνης μαλλον θ ανοιξει δικο της καταστημα.....
....θα ενημερωθουμε και θα ενημερωσουμε....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καμια καινουργια ταυλανδεζα εσκασε μυτη. αυτη στο οαση τι λεει; δεν εχω παει ποτε

αν δεν θελεις σωνει και καλα κιτρινο, δεν λεει και πολλα απο εμφανιση, αλλα μεσα την κανεις σχεδον ο,τι θελεις..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
H αλήθεια ειναι ότι καθε φορα που μου λένε για τα ...πτυχία τους, με πιάνουν τα γελια σε σημείο να γινει παρεξηγηση..συνέβει όταν μια 35+ Ρωσίδα σε μασατζίδικο επι της Θησέως, παιζοντας τη μου (μετα απο γαμήσι, αυτη γονηπετής εγω όρθιος) και ενω τα φλόκια της ερχόντουσαν στη μούρη συνεχιζε να μου λέει για τα 3 πτυχία που διέθετε στις οικονομικές επιστημες...εσκασα στα γελια. Δεν μου ξαναμίλησε :cheesy:

.....καλα βρε παληκαρι, γιατι δεν της ελεγες κι εσυ οταν την εχυνες για τα δικα σου πιτυχια.....??????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
.....καλα βρε παληκαρι, γιατι δεν της ελεγες κι εσυ οταν την εχυνες για τα δικα σου πιτυχια.....??????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

η τύπισσα έχει πτυχίο και στην ανωτάτη γαμησολογία και master  στην πιπολογια σίγουρα .....χεχεχε :)
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
ΚΑΜΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝ ΜΑΣ ΕΔΙΝΕΣ!
cocoon urban spa στην Αγ. Παρασκευη. Χαμαμ , τζακούζι, διάφορα μασαζ, πεντακάθαρο, αλλά μην διανοηθείς τίποτα περισσότερο από μασαζ. Είναι πολύ κυρίλα.
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα να προτιμήσω για σήμερα το πρωί Μάρνης ή Γ΄Σεπτεμβρίου;


τι προτείνεται από την εμπειρία σας

περιμένω
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Mαρνης  θοδωρα  κατα πρωτον λογο αλα και ζανα
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
επειδη  γινεται  ενας  χαμος  στα  μηνυματα  καλο  θα  ηταν  στην  αρχη  του  μηνυματος  να  αναφερουμε την οδο  του μαγαζιου που αναφερομαστε και  μετα  να  γραφουμε  οτι  θελουμα
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Συμπολεμιστες καλησπερα,καιρο εχουμε να τα πουμε, Ρε μαγκες μια ερωτηση :Εχει δοκιμασει κανεις τιποτα καινουργια μασατζιδικα? βλεπω οτι εχουμε κολλησει στα ιδια και τα ιδια δηλ.Μαρνης,Βεικου,Οασις,Συγγρου,Ομηρου.Εγω προσωπικα βαρεθηκα να μου περνουν τα λεφτα οι ιδιοι και οι ιδιοι(και να πεις οτι ανανεωνοταν το προσωπικο κοματια να γινει αλλα τιποτα.
Παντως εαν καποιος εχει δοκιμασει κατι νεο,ας γραψει καμια κριτικη εστω και αρνητικη,κατι ειναι και αυτο!!!
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
....παιδες και μια τελευταια ενημερωση...η γιωτα που σταματησε απο βεεικου ειναι τωρα στο μαγαζι της αγιου μελετιου...αυτα.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Aγίου Μελετίου πόσο;
Ασχετο: Σήμερα πάλι πήρα τη Λάουρα και τα είδα όλα. Τέτοια βυζιά δεν υπάρχουν πουθενά αλλού δυστυχώς!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αγιου μελετιου 70 στον 1ο οροφο, ειναι η νεα μεταγραφη της γιωταρας.. ;) ;)
........λενε οι ιδιες με του kinky πηγες..... ;) ;) ;) ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Aγίου Μελετίου πόσο;
Ασχετο: Σήμερα πάλι πήρα τη Λάουρα και τα είδα όλα. Τέτοια βυζιά δεν υπάρχουν πουθενά αλλού δυστυχώς!

παληκαρι, η λαουρα που λες, πού παιζει....??
και δυστυχως τι......?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom