Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (8 μέλη και 27 επισκέπτες)

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Φίλε εγω μιλάω για cost to benefit αν δεν κατάλαβες .
Αμα λέμε ΟΧΙ δεν δίνω 100 για το μπάζο που θα με ξεπετάξει σε 10 λεπτά και θα ψαχνω και μια ωρα να παρκάρω τι θα κάνουν θα κλεισουν ? Θα φερουν καλλιτερες και θα ανεβάσουν την ποιότητα .
it is as simple as that .

δηλαδη οι γερμανοι  οι ολανδοι συνάδελφοι ειναι μαλάκες και μεις ειμαστε οι εξυπνοι ?

χίλιες φορές να τα μαζευω 3 - 4 μηνες και να παω δυο - 3 μερες γερμανία να τα δώσω εκει που αξίζουν και θα το ευχαριστηθώ παρά να παρακαλαω την κάθε αξύριστη 45+ να μου τον παιξει αφου εχω κανει καταθέσεις επι καταθέσεων

ρε εχουμε τρελαθει εντελώς
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Aν και έχω χώσει αρκετά στα μπάζα (κόλλημα είναι αυτό) συμφωνώ απολύτως μαζί σου.

Απλώς θέλω να πω ότι υπάρχουν και ελληνίδες εξίσου καλές με τις ανατολικές (όχι ότι έχω τίποτα με τις κοπέλες).

Νομίζω ότι αλλιώς παίρνεσαι με μια ελληνίδα και αλλιώς με μία ξένη. 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Και που βρίσκουμε Ελληνίδες?


στηλες του ολυμπιου διος!!!!!!!!!!!!!ή αλλιως συγγρου 12!!!!!!!!επισης βρισκεις και π.φαληρο στα πρατηρια της βενιζελου μια ελληνιδα επ'ονοματι irene!!!!!!!!!!xexexe.......!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Αν εξαιρεσεις τη Μαρία, τα αλλα κοριτσια ειναι +40. However, οταν γινεις regular παιρνεις μαλλον το καλυτερο value for money στο χωρο των μασαζ. Υπαρχει και μια, Νίκη νομιζω τη λένε, νεα και ομορφη αλλα δεν φτανει all the way. Μεχρι πιπούλα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ηλικίας? Γενικά λένε τίποτα?

η μαρια ειναι το καυλυτερο και πιο πουτανιαρικο μωρο εκει μεσα(μονο που εμενα δεν με γαμαει γιατι το παχος της πουτσας μου ειναι τεραστιο!).Η νικη οντως ειναι πολυ ομορφη αλλα μεχρι πιπουλα με ποτα!!!!!!!!τωρα εχει και 4-5 βουλγαρορωσιδες και μια ταυλανδεζα που κανει ομως real massage!!!!!!!!!αν αυτο το μερος φερει στο μελλον μουνια καλα θα χεστει στη διαρροια απο τα money!!!!!!!!!!!αλλα που?
 

Επισκέπτης
οταν λες οτι το παχος της πουτσας σου ειναι τεραστιο εννοεις οτι ειναι σαν το χερι σου? :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οταν λες οτι το παχος της πουτσας σου ειναι τεραστιο εννοεις οτι ειναι σαν το χερι σου? :2funny: :2funny: :2funny:

οχι.....σαν την λεκανη που βαζω το μαρουλι στο ξυδι!και δυστυχως σοβαρολογω!!!!!!!!!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Μαλάκα μου μην σε πάρει πρέφα ο gayboy γιατί θα αρχίσει να σε βομβαρδίζει με pms  :cheesy:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η μαρια ειναι το καυλυτερο και πιο πουτανιαρικο μωρο εκει μεσα(μονο που εμενα δεν με γαμαει γιατι το παχος της πουτσας μου ειναι τεραστιο!)....

.....τωρα ειναι ή δεν ειναι ρατσιστρια η ποτανα.....????  :uzi: :uzi:
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Γεια σας μάγκες. Είμαι νέος στο forum αλλά όχι στο site. Θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανείς που βρίσκεται κάποια Μόνικα που δούλευε το καλοκαίρι στη Φραντζή. Είναι Ρουμάνα, μελαχροινή με κοντό μαλλί γύρω στα 38 και λεπτό σώμα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γ' σεπτεμβριου, σημερα απογευμα, αντζελα, ξανθο ρωσικο εργαζομενο κοριτσι, με λιγα κιλα παραπανω, σπαστο μαλλι, και το κυριοτερο (kinky ετοιμασου....) βυζι 3,5αρι γεματο αστερι....!!!!
.....επισης αστερι και στα υπολοιπα (εως τελους το προγραμμα)....!!
(προαιρετικα και κατ επιλογη χυσιμο στις τορπιλακατους....) :cheesy:
προηγηθηκε και 30λεπτο μασαζ (πολυ καλο)
κοστος 80 γιουρακια..
Υ.Γ. προσοχη: δεν της αρεσουν οι σφαλιαρες....  ;) ;) ;) ;)
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
...παιδες η μαρια απο συγγρου 12,κανει φουλ προγραμμα,και γαμιεται απο την πρωτη φορα...αυτο δεν ισχυει?...και το εισιτηριο ειναι 100σταρικο....αν θυμαμαι καλα...?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
...παιδες η μαρια απο συγγρου 12,κανει φουλ προγραμμα,και γαμιεται απο την πρωτη φορα...αυτο δεν ισχυει?...και το εισιτηριο ειναι 100σταρικο....αν θυμαμαι καλα...?

θυμασαι,θυμασαι......
 

manos260

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές,
Θα ήθελα τη βοήθειά σας σχετικά με τη Virginia της Σφιγγός.
Γνωρίζει κανείς εαν αυτή η συμπαθέστατη και σεμνότατη κοπέλα τον παίρνει καθόλου?
Μια που το φερε η κουβέντα δηλαδη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom