Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

batler

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
το μονο μασατζιδικο που σπρωχνεις....σιγουρα, ειναι στην γ' σεπτεμβριου 25. οχι πως στα αλλα δεν σπρωχνεις, αλλα εγω σιγουρο ξερω μονο αυτο. οποιος αλλος φιλος γνωριζει καποιο αλλο ας μας πει.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το μονο μασατζιδικο που σπρωχνεις....σιγουρα, ειναι στην γ' σεπτεμβριου 25. οχι πως στα αλλα δεν σπρωχνεις, αλλα εγω σιγουρο ξερω μονο αυτο. οποιος αλλος φιλος γνωριζει καποιο αλλο ας μας πει.

δεν πρεπει να υπαρχει αλλο,εχεις δικιο κατα 99,9%....
 

freeman22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε μάκγες έχει κανενάς το τηλ της Πόπης να μου το στείλει με pm ευχαριστώ :thumbsup:
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Καινούρια άφιξη στη Γ΄ Σεπτεμβρίου 25 η "Βίκυ", Ελληνίδα περίπου στα 40, ψιλομπάζο, αλλά φιλική και γελαστή και το πιο βασικό δε βιάζεται, (ακόμα) καθόλου. Είναι νέα και ψαρωμένη, οπότε παίζουν τα πάντα.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Μαρνης κατα 99,9%  σπρωχνεις με τν πρωτη φορα τα εχουμε πει αυτα θοδωρα  ζανα 
 

PRIMITIVO

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα,
στην Ομήρου 35 παίζει γαμήσι με Χριστίνα αν πάτε πρώτη φορά.
Κάνετε το εξής παίρνετε τηλ. την Λένα και της κλείνετε ραντεβού.
Πείτε οτι είστε από τον Γιάννη από Γλυφάδα και οι πόρτες είναι ανοιχτές.
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Oμήρου & Σολωνος ? Το τηλ που το βρίσκουμε?
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καινούρια άφιξη στη Γ΄ Σεπτεμβρίου 25 η "Βίκυ", Ελληνίδα περίπου στα 40, ψιλομπάζο, αλλά φιλική και γελαστή και το πιο βασικό δε βιάζεται, (ακόμα) καθόλου. Είναι νέα και ψαρωμένη, οπότε παίζουν τα πάντα.
αν την παρει κανενας πριν απο μενα ας κανει μια περιγραφη...σωμα κολος,βυζια,να ξερουμε τι θα βρουμε.....
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Κοίτα σου έγραψα ήδη, ψιλομπάζο είναι, κλασική Ελληνίδα 40άρα, ψιλοκοντή, βαμένο ξανθό μαλί, μέτριο βυζί. Το ατού είναι ότι είναι καινούρια και προσπαθεί το κορίτσι να σταθεί στο χώρο, οπότε θα σου κάνει το κάτι παραπάνω, (δεν ξέρω για κουλούρι) και είναι γελαστή και πρόσχαρη. Αυτά.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Κοίτα σου έγραψα ήδη, ψιλομπάζο είναι, κλασική Ελληνίδα 40άρα, ψιλοκοντή, βαμένο ξανθό μαλί, μέτριο βυζί. Το ατού είναι ότι είναι καινούρια και προσπαθεί το κορίτσι να σταθεί στο χώρο, οπότε θα σου κάνει το κάτι παραπάνω, (δεν ξέρω για κουλούρι) και είναι γελαστή και πρόσχαρη. Αυτά.
ωραια...αφου προσπαθει για το κατι παραπανω...να της το κανουμε τις γυναικας!!!!!!!!!
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πηγα την περασμενη πεμπτη στην Ομηρου χωρις τηλεφωνο ηταν 5 γκομενακια ζηταω βασω μου λεει ειναι ραντεβου....Νεφελη μετα εχει ρεπο...μετα με χωνοιυν στην κουζινα με τις τεσσερις και περιμενα τσεκαρα πια θα παρω ηταν μια πωλινα με κατι φοβερα βυζια μολις ετοιμαζομουν εμαθα οτι νοικιαστηκε....και πηρα μια αλλη ροζα στο ονομα απο ρωσια επισης μου λεει πηγαινε  απεναντι στο 35 παω μπαινω μεσα κανω μπανακι και μου ερχεται ...ωσ συνηθωσ μασαζ μπαζα οποτε στην μιση ωρα τις λεω τι θα γινει με τα πολλα αρχισει το μαζαζ στην περιοχη παει να μου τον παιξει λεω οπα εχω καποτα μαζι μου αντε μια πιπα μου λεει...καλα θα δουμε απανταω ενω ηταν γυμνη την στηνω ορθια οποσ ηταν στον παγκο του μασαζ και παω να της τον βαλω οχιιιι μου λεει αυτο δεν ειναι μασαζ....αλλα επιμενα εγω οποτε με τα πολλα με αφησε να την γαμισω αλλα τελικα αυτο το κολπο με χαλασε λιγο γιατι ολα ηταν με το στανιο.....τελος παντων θα δοκιμασω παλι αλλα αυτη την φορα θα κλεισω αλλη....και βλεπουμε ισως και CG απο ποπη και βλεπουμε.....
καλα γαμισια
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πηγα την περασμενη πεμπτη στην Ομηρου χωρις τηλεφωνο ηταν 5 γκομενακια ζηταω βασω μου λεει ειναι ραντεβου....Νεφελη μετα εχει ρεπο...μετα με χωνοιυν στην κουζινα με τις τεσσερις και περιμενα τσεκαρα πια θα παρω ηταν μια πωλινα με κατι φοβερα βυζια μολις ετοιμαζομουν εμαθα οτι νοικιαστηκε....και πηρα μια αλλη ροζα στο ονομα απο ρωσια επισης μου λεει πηγαινε  απεναντι στο 35 παω μπαινω μεσα κανω μπανακι και μου ερχεται ...ωσ συνηθωσ μασαζ μπαζα οποτε στην μιση ωρα τις λεω τι θα γινει με τα πολλα αρχισει το μαζαζ στην περιοχη παει να μου τον παιξει λεω οπα εχω καποτα μαζι μου αντε μια πιπα μου λεει...καλα θα δουμε απανταω ενω ηταν γυμνη την στηνω ορθια οποσ ηταν στον παγκο του μασαζ και παω να της τον βαλω οχιιιι μου λεει αυτο δεν ειναι μασαζ....αλλα επιμενα εγω οποτε με τα πολλα με αφησε να την γαμισω αλλα τελικα αυτο το κολπο με χαλασε λιγο γιατι ολα ηταν με το στανιο.....τελος παντων θα δοκιμασω παλι αλλα αυτη την φορα θα κλεισω αλλη....και βλεπουμε ισως και CG απο ποπη και βλεπουμε.....
καλα γαμισια

η πωλινα απο που?πως ηταν εμφανισιακα?αρα εχουμε καινουριο αιμα στο μαγαζι........1)χριστινα 2)ειρηνη 3)νεφελη 4)ελενα 5)νελυ 6)αννα 7)ροζα 8)πωλινα 9)βασω και παει λεγοντας......πειτε και αλλες.........η κυρα λενα ξηγιεται συνεχεια γκομενακια παντως....μπραβο σου κυρα λενα!!!!!!!
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
...λοιπον να καταθεσω και γω την γνωμη μου για την ομηρου...ειναι καταρχην παρα πολυ καλος ο χωρος...πολυ καθαρος και ΜΑΛΛΟΝ οτι καλυτερο αυτη την στιγμη...απο κοριτσια...η κυρα λενα φερνει παντα καλα κομματια...πολυ ομορφες και πολυ εξυπηρετικες....το μειον....δεν παιζει με ολες απο την πρωτη φορα....μονο αν εχεις κονε με καποιον που ειναι πελατης η ξερεις την θεια λενα.....παντως πραγματικα αξιζει...εγω δεν εχω 'παρει' ποτε απο κει καποια κοπελα...αλλα με βλεπω να ειναι ο επομενος στοχος..... ;)
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Ποιά είναι η ωραιότερη γκόμενα εκεί μέσα?
 

tsanik1

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μπορει καποιος ωα μου πει αν στην ομηρου η νεφελη γαμιετε γιατι εγω 3 φορες εχω παει και τιποτα
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
καποιος ας βοηθησει λεγοντας μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτο το μασαζιδικο στην ομηρου
 

Επισκέπτης
κινκυ περιμενω να πας εμενα και τον πανο να αλεπουδισουμε στα μασατζιδικα  ;) ;) :cheesy: :cheesy:
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Warhol εγώ τίποτα; Και είμαστε και ομοϊδεάτες.
 

Επισκέπτης
αφου εισαι και αρειανος θα σε παρουμε μαζι στα μασατζιδικα!! ;) ;) ;)αντε ρε αρειαναρααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom