Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καλα φιλε thanos εισαι και πολλη :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :-X :-X :-X
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δηλαδη τι ειπε...?
δεν καταλαβα....
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Τι ειπε??? οτι κανω promotion στη virginia ειπε! Δηλαδη νταβαντζη της με λιγα λογια
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
ρε θανο 2 σελιδες τωρα διαβαζω τις  :jerking: σου για ενα  μασαζ που πηγες.κοιτα να το ξεπερασεις και να συνεχισεις την ζωη σου :)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.......γι αυτο σου λεω......
....ταυτοτητα και γρηγορα μαζι μου για εξακριβωση.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

metallica1

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
εχει παει κανενας στο μασαζαδικο με το ονομα "κέντρο ευεξιας" στην οδο
παιζει γαμησι εκεί?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
metallica1 μας δουλεύεις;;; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Εγινε edit το post για την διεύθυνση. Δεν ειναι δημοσιευμενη σ εφημερίδα.
 

gpetr

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά μπορείτε να μου δανείσετε λίγο ντζαμόστοκο από το site;;;
 

metallica1

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
εχω συνομιλησει μαζι με την γκομενα στο msn. αυτη μου εδωσε δ/νση, απλα δεν εχω ξαναπαει σε studio ή μασαζ..
μονο σε  ροδελο στην οδο tribes,πηγαινω μετα απο κανα ματς του παναθηναικου με μερικους αλλους αρρωστους..Μονο απο φυλης ξερω γιαυτο ρωτησα
 

kostakis_k

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες,καλησπερα.....!!!!Θα μπορουσε να μου καποιος,που μπορω να βρω κινεζακια....????Και επεισης αν υπαρχει καποιο μερος η μαγαζι που μπορεις να ψωνισεις ωριμη γυναικα....????
 

deagt

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Η διεύθυνση που λες οτι ισχύει metallica1 δείχνει έναν τύπο ονόματι Ricardo να σε κοιτάζει όλο πάθος...μάλλον γι'αυτό ρώτησε o Nefilim αν μας δουλεύεις...μήπως είναι καμμιά από τις γκόμενες στο κάτω μέρος και αν ναι ποιά?
 

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0

metallica1

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
παρε το msn της και ρωτα την  :
αμα ριξεις πουτσο κανε κανενα post
loipon to msn eine:
virga_sensualtouch@hotmail.com
νομιζω λεγεται βιργινια
ειναι πολλες ωρες στο msn παντως οn line
 

trainer54

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου αγαπητέ vasos. Το αν άνοιξε η Virginia το μαγαζί το λες εσύ. Εγώ δεν είπα τίποτα τέτοιο.  Η κοπέλα απλά δουλεύει μόνη της ίσος μόνο προς το παρόν στην Σφιγγός 39. Στο κουδούνι επάνω γράφει το όνομα ενός έλληνα που, προφανώς, είναι η βιτρίνα του επιχειρηματία.  Δε θα παω σύντομα πάλι, όποτε μετά τον άλλο μήνα θα ενημερώσω αν η Virginia δείξει πρόοδο και πιο λογικές τιμές για όσα προσφέρει.
Όσο για τον αγαπητό petranto, το μόνο που προσπαθώ να πείσω είναι ότι η Σφιγκός  39 ΔΕΝ ανήκει στο thread, τουλάχιστον για τώρα. Το αν είμαι χαζός εγώ που δίνω τη διεύθυνση ή αυτοί που θα τρέξουν για τσεκάρισμα αφού τους λεω ότι μόνο χαλαρωτικό μασάζ με 50 γιούργια έχει εκεί, και, κατά τον συναγωνιστή  profecy1973 handjob με 80 ( ! ) γιούργια, δεν είμαι σίγουρος. Κακό της (κάτω) κεφαλής τους θα κάνουν που θα μείνει νηστικιά, η κακομοίρα και της τσέπης τους που θα αδειάσει άδικα!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Oι μπατσοι θα πανε για τσεκαρισμα!!!!! Δεν αναφερθηκα στα μελη  του σαιτ αλλα σε αυτους.
Και σε αποκαλεσα ετσι γιατι αθελα σου μπορεις να την καψεις!!!!!
Εκτος και αν συμβαινει κατι αλλο.
Οσο για τον φιλο thanos29 προαφανως βρηκε καποιον που να ξερει να γραφει ελληνικα σωστα.Εισαι αφασια  μεγαλε αλλα τα εχεις κανει μπαχαλο.Τελικα ποσο εισαι 20 ή 29.
Φοιτητης απο το Βραχατι που μολις ακουσε για μασαζ τσακιστηκε και ηρθε αθηνα την ιδια μερα!!!!
Που να σε μπλεξω ρε μεγαλε? επειδη σε κραζω για τις μ...κειες που γραφεις? Νουμερο!!!!!!!!!!!!!!
 

trainer54

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ petranto. Δεν το σκέφτηκα για τους μπάτσους. Αλλά που να πανε τώρα στην V. Θα  έχουν τρελή δουλεία με τις άλλες διευθύνσεις που δίνονται τόσο καιρό απλόχερα εδώ.
 

trainer54

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Και μια συμβουλή, γιατί το θέμα είναι πια βαρετό: αφήστε τα μίση (και τη V. ) κι? αρχίστε το γαμήσι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom