Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Μονο που αυτα που εχουν αναφερθει εδω ειναι γνωστο τι ακριβως κανουν ενω η VIRGINIA παρουσιαζεται σαν μια μονη και αθωα μασερ .......
Συμφωνω ομως οτι κουρασαμε τους υπολοιπους,ας κρατησουμε το θετικο απο την ολη ιστορια.Καπου κοντα στη συγγρου υπαρχει και μια VIRGINIA που ισως να ενδιαφερει καποιους να την ....ψαξουν.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια,ας αφησουμε αυτες τις χαζομαρες και ας ασχοληθουμε με αμεσες πληροφοριες και ενημερωσεις απο το πραγματικο μετωπο του αγωνα(τι διαολο?συνδικαλιστης του σαιτ εγινα?)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρι thanos29, αυτος που ηταν στο μεσα δωματιο, το σκοτεινο, με το pc αναμενο στη virginia σημερα το απογευμα ησουν εσυ.......?
ή μηπως ησουν εσυ virginia.......? ο-ε-ο....??????????  :dancing: :dancing:
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
συνάδελφε επισκέφτηκες την τύπισσα?? τι λέει???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
συνάδελφε επισκέφτηκες την τύπισσα?? τι λέει???

τι να λεει ρε παληκαρι.......
μια ψιλοσυμπαθητικη-ψιλοξυνη γκομενα ειναι που προσποιειται επιμελως οτι δεν ξερει γρι ελληνικα, που θελει 50 ευρω (και για να μην ξεχνιομαστε 17.037,50 δραχμες) για να κανει πως σε χαιδευει 40 λεπτα.....
και στο μεσα δωματιο καποιος, που δεν ξερεις κιολας αν θα σε τραβηξει και σε βιντεο....
περιεργη (ΠΟΛΥ) κατασταση.....
μακρια κι αλαργα.........!!!!!!!
και εννοειται βεβαια πως αυτος ή αυτοι ή αυτη, που εγραψαν εδω μεσα γι αυτη εκαναν καργα προμοταρισμα......
θελουν να κανουν την αρπαχτη τους με ΑΕΡΑ...... ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.....
τωρα βεβαια αν βγει και κανενας καινουριος παλι και πει οτι εκανε κι αυτο και εκεινο, αλλα οτι ο ιδιος ειναι πελατης της πολυ καιρο (και καλα), πες του καληνυχτα........!!!!!!  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
πηγα μαγκες  στην λαλακια μια και λατρεις του μασαζ ενα εχω να πω μακριααααααααααααααααααα!!!!!!!
οπως τα λεει ο φιλος πιο πανω!!!
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
thanos...

geia sou maga!! den dinei tilefono i goomena!! kleinei rantevou apo to msn!  pare kai orma!  altouch@hotmail.com">virga_sensu altouch@hotmail.com

An piaseis labraki steile minima!! 

Αίσχοςςς!!!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Παιδια οταν εγω εκραζα τους κολλητους της ομως δεν ειχα και πολυ συμπαρασταση.
Ο αγραμματος φοιτητης απο το Βραχατι .........
Τελικα αυτοι οι πρωην ανατολικοι ειναι μεγαλα σουργελα και το αξιζουν το κραξιμο ή και τις φαπες καμια φορα.
 

trainer54

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ʼλλη μια σελίδα για μια τύπισσα που σας είπα να ΜΗΝ πατε. Ποιοι είναι αγράμματοι, και σούργελα είναι πια πασιφανές. Να δούμε πόσο θα τραβήξει το hand job (παλιά το λέγαμε μαλακία..)
 

freeman22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά μήπως θα ήταν εύκολο κάποιος να μου στείλει το γαμημένο τηλ της Πόπης γιατί δεν το εχώ και το ψάχνω καιρό τώρα :helpplea:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
trainer54 μαλλον περασαν τα χρονια και ξεχνας ευκολα..."και θα ξανάπαω αντί να τα ακουμπάω στον φυσιοθεραπε υτή." Αυτα μας ελεγες πριν μερικες μερες.
Οσο για τη μαλακια ,τη συνεχιζουν καποιοι με τα αλοπροσαλλα μηνυματα τους  :jerking: (ανορθογραφα ή οχι)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κοιταξτε η καιτουλα ειναι για μενα το πιο σεξυ σαρανταπενταρι που κυκλοφορει οχι μονο εκει μεσα αλλα γενικα σε ολη την μασατζοαθηνα....!!!!!!!!!παιζει ακαποτο και ελευθερη σχεση(με καποτα) και το ολο κοστουμακι κοστιζει γυρω στα 110 ευρω!αν θυμαμαι καλα!

το παληκαρι vasos τελικα εχει μεγαλο δικιο.......
μολις σε κοιταξει η καιτουλα ζαλιζεσαι.......!!!!!!!
ματαρες, χειλαρες, προσωπαρα, βυζαρα (2,5αρι σκαρτο αλλα γεματο), δερμα μεταξι, συμπεριφορα εξυπνη και πολλα αλλα συν......
στο ψητο τωρα......
σκαω χθες απογευμα στο οασις κατα τις  7:30, ρωταω κλεινετε ? μου λενε οχι βεβαια, ειμαστε ανοικτα μεχρι τις 9......
πληρωνω, παιρνω κουπονι, και λεω ποιες κοπελες δουλευουν ?
μου λεει ο πιτσιρικας, ειναι τρεις, η ταδε η ταδε και η ταδε......
λεω καλα, ανεβαινω να τις δω γιατι δε θυμαμαι ονοματα......
ανεβαινω, ηταν τελικα τεσερις, και παιρνω στην τυχη την καιτουλα........
μπαινω κανω ντους, και πριν τελειωσω, εχει μπει μεσα η καιτουλα και με παιρνει ματι.....
ξαπλωνω μπρουμυτα, αρχιζει το μασαζ (καλο το μασαζακι) για κανενα 20λεπτο και η ανακριση.......
ξερετε, αν εχω ξαπαναει με ποια κοπελα και τετοια.......
μολις λοιπον περναω τις εξετασεις, σηκωνομαι, τη γδυνω την ξαπλωνω, και καλα για να της κανω μασαζ, και αρχιζει το ματς..............!!!!!!!!!!!!
.........παληκαρια, για περιπου 40 λεπτα παιρνομασταν λες και παιζαμε σε παραγωγη πορνο.......(για private το κοβω)........
κοστος 65+20 γιουρακια.....
θα ελεγα οτι προκειται για μια πολυ καλη επιλογη αν σου αρεσουν τα γλυκομουνια 45αρικα.......
Υ.Γ. ξερω οτι ο kinky ζηλευει αλλα θα τη φτιαξουμε...........!!!!!!!!!  ;) ;)
 

trainer54

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
trainer54 μαλλον περασαν τα χρονια και ξεχνας ευκολα..."και θα ξανάπαω αντί να τα ακουμπάω στον φυσιοθεραπε υτή." Αυτα μας ελεγες πριν μερικες μερες.
Οσο για τη μαλακια ,τη συνεχιζουν καποιοι με τα αλοπροσαλλα μηνυματα τους  :jerking: (ανορθογραφα ή οχι)
Αγαπητέ petranto. Επισκέπτεσαι και εσύ φυσιοθεραπευτή σαν και εμένα για τη μέση σου; Πολύ λυπηρό στη ηλικία σου. Περαστικά!
Όσο για την ανορθογραφία, το «αλλοπρόσαλλα» γραφόταν την εποχή μου έτσι. Μπας και άλλαξε και γράφεται τώρα όπως το γράφεις εσύ (αλοπρόσαλλα); Γι? αυτό είπε και ο Χριστούλης «Ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλλέτω». Και κάποιος άλλος είπε «ουδείς αναμάρτητος». Αλλά φαίνεται ότι αυτά ξεχάσθηκαν σήμερα! Επαναλαμβάνω λοιπόν: αφήστε μα μίση κι? αρχίστε (πάλι) το γαμήσι!
 

JIMI32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια περιοχη γλυφαδας παιζει τιποτε;
 

manolo(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Θέλω να παω στο οασις μπορείτε να μου πείτε πως να συμπεριφερθώ ώστε να μη φαω πόρτα  ? αν με ρωτήσουν αν έχω ξανάρθει και ποιες ξέρω τι να πω ?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Πιανεσαι απο ενα λαθος δικο μου,ξερεις  εργαζομαι 10 ωρες τη μερα σε πολυ απαιτητικη εργασια που ουτε στον υπνο σου δεν πρεπει να εχεις δει και ειναι λογικο να μου φυγει καποιο λαθακι.Αλλωστε το σχολιο δεν πηγαινε σε σενα αλλα στον thanos29.
Λυπαμαι για τη μεση σου ,εγω δεν εχω κανενα προβλημα  ουτε στη μεση ουτε στη μνημη.Καλο μασαζ αν και χρειαζεσαι και βιταμινη β12 που κανει καλο στη μνημη.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Θέλω να παω στο οασις μπορείτε να μου πείτε πως να συμπεριφερθώ ώστε να μη φαω πόρτα  ? αν με ρωτήσουν αν έχω ξανάρθει και ποιες ξέρω τι να πω ?

παληκαρι στο συγκεκριμενο μαγαζι, το κοβω χλωμο εως και πολυ κιτρινο να φας κυριως πιατο απ την πρωτη φορα....
και πολυ φοβουνται, και πολυ προστατευονται.......
το εκανα κι εγω και δεν τσιμπησαν.....
το καλυτερο ειναι πιστευω, να πας, να πεις οτι πρωτη φορα πας εκει, αλλα εισαι τακτικος πελατης σε αλλα μαγαζια, και απ τη δευτερη φορα ανοιγουν ''αι πορται''.......
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Η "κοντρα" με το μελος trainer54  εληξε μετα απο ανταλλαγη μηνυματων.Συγγμωμη απο ολα τα μελη αν σας κουρασα με αυτη τη κοντριτσα.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
....παμε κανονικα....να ρωτησω ρε παληκαρια...το ειχα ξαναρωτησει και ποιο παλια...σχετικα με συγγρου 12....εχω να παω πριν το καλοκαιρι...ξερει κανεις αν εχει αλλαξει τιποτα...?απο κοππελες εννοω?.....
 

οιδιποδας

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
σκεφτομαι να πάω VIRGINIA Μάγκες για πείτε τι παίζει..
χώρις να βριστείται!¨)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom