Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (6 μέλη και 22 επισκέπτες)

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Έτσι, έτσι. Κάτσε ρε να φύγει η κυρά και θα κάνουμε ωραία πράγματα. Θα θυμηθούμε και παλιές φάσεις από το σύνδεσμο, θα κάνουμε και γούστα. Μπορεί να σε βάλω να μου χτυπήσεις και το θεό στο μπράτσο.
 

Επισκέπτης
θα στον χτυπησω τον θεο ετσι για να γουσταρεις!!!
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ειχα καιρο να μπω να δω τι αλλο θα μου φορτωσετε! Αλλα δοξα το θεο ηρεμίσατε με την παρτυ μου! Υγεια πανω απο ολα!!! Pentranto ντε και καλα τα βαλες μαζι μου ε?? Ασε ο giorge!! Αυτος με εβγαλε και οτι ημουνα λεει σε ενα σκοτεινο δωμάτιο στο στουντιο της Virginias. Μετα ποιον να συμβουλευτω εγω εδω μεσα να με καθοδηγήσει στα κωλαδικα της αθηνας!! βλεπεις στο βραχατι δεν εχει φτασει ακομα να ανοιχει μπουρδελο η στουντιο!! (PETRANTO ενα θελω μονο να μου πεις!!! ενα συγνωμη που με ειπες ανορθογραφο!!!)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλα τραγούδα.......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ειχα καιρο να μπω να δω τι αλλο θα μου φορτωσετε! Αλλα δοξα το θεο ηρεμίσατε με την παρτυ μου! Υγεια πανω απο ολα!!! Pentranto ντε και καλα τα βαλες μαζι μου ε?? Ασε ο giorge!! Αυτος με εβγαλε και οτι ημουνα λεει σε ενα σκοτεινο δωμάτιο στο στουντιο της Virginias. Μετα ποιον να συμβουλευτω εγω εδω μεσα να με καθοδηγήσει στα κωλαδικα της αθηνας!! βλεπεις στο βραχατι δεν εχει φτασει ακομα να ανοιχει μπουρδελο η στουντιο!! (PETRANTO ενα θελω μονο να μου πεις!!! ενα συγνωμη που με ειπες ανορθογραφο!!!)

καλα,δεν πας σε κανενα αλλο σαιτ μπας και ξεμαλακεψεις?βλαμμενο έ βλαμμενο!απο που μας ηρθες?απο το adult ή απο καμια αλλη μαλακια???????ελεος!λυπησου μας!
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Ρε μάγκες μήπως πρέπει να ξεκινήσουμε κανένα Boycott στα εν λόγω μαγαζιά μπάς και φέρουν καμμία γκόμενα της προκοπής.

Εχουμε φτάσει στό σημείο να λέμε γκομενάρες την θεοδώρα, την γιώτα, την σάντρα και ου το καθ' εξής.

Να μην κουβεντιάσουμε για τις τιμές που για μια μαλακία εχουμε φτάσει να πληρώνουμε σχεδόν 100 Ε (30000 δρχ για μία μαλακία)

Και πιστεύω οτι εχουμε την δύναμη να ρίξουμε και τις τιμές και να πιέσουμε για καλύτερα κοριτσια και Service.

Απ οτι ξέρω απο συζητήσεις (με ιδιοκτήτριες και ιδιοκτήτες) οι "μασατζήδες" ειναι καμια 1500ρια που γυρνάνε γύρω γύρω.
Ε , οι μισοί δεν θα είμαστε εδω μέσα?

Για φανταστειτε την Σόνια να σας κάνει "μασάζ".   :dancing:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Να μην κουβεντιάσουμε για τις τιμές που για μια μαλακία εχουμε φτάσει να πληρώνουμε σχεδόν 100 Ε (30000 δρχ για μία μαλακία)

Μια διόρθωση δεν ειναι 30 φίλε ειναι 34 τα χιλιάρικα και ειναι οντως πολλά για μια μαλακία

Και απ οσο ξέρω τα 80 η 100 γιουργια ειναι 2 και 3 μεροκάματα για πολλους

Αν και τα μασατζιδικα τα εκοψα ή μαλλον μας τα εκοψε ο Μάκης ( κακό ψοφο να εχει ) απο τη μια σκέφτομαι να ξαναρχίσω τις βόλτες αλλά απο την άλλη φοβάμαι οτι ο πύχης εχει πέσει πολύ και απλά θα βλαστημάω για την ωρα που εφαγα μόνο και μόνο να παρκάρω

 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
believe me φίλε Excalibur μην ξαναρχίσεις ο πήχης εχει πιάσει πάτο....

Θυμάμαι την εποχή που αναφέρεσαι στα μασάζ έπαιζαν μόνο ελληνίδες και όλες άνω του μετρίου.(συγγρού 81 στον 3ο η μια καλύτερη απο την άλλη. Πάνε αυτές :'( )

Μιλάμε για 20 χρόνια πριν 15000 με 20000 δρχ ήταν πολλά λεφτά βέβαια αλλά η κατάσταση ήταν true GFE και μια ώρα ήταν το minimum.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
δεν αρχίζω , ουτε κλαιω πάνω απο το χυμένο γάλα
Αλλά δεν μιλάω για 20 χρόνια πρίν αλλά για 6
και τα 15 χιλιάρικα ηταν για παρτούζα φίλε

Οσο για τα λεφτα , ο δικός μου ο μισθός εξακολουθει να ειναι σχεδόν ιδιος , αλλα το πήδημα σε οποιδήποτε μορφή εχει ακριβήνει πολυ

Οσο για τις Έλληνίδες η γνώμη μου ειναι οτι ηταν απλά τελειωμένες , δεν θυμάμαι ουτε μιά καλή , για ανατολικές ναι η μια καλλιτερη απο την άλλη
 

Επισκέπτης
Μια διόρθωση δεν ειναι 30 φίλε ειναι 34 τα χιλιάρικα και ειναι οντως πολλά για μια μαλακία

Και απ οσο ξέρω τα 80 η 100 γιουργια ειναι 2 και 3 μεροκάματα για πολλους

Αν και τα μασατζιδικα τα εκοψα ή μαλλον μας τα εκοψε ο Μάκης ( κακό ψοφο να εχει ) απο τη μια σκέφτομαι να ξαναρχίσω τις βόλτες αλλά απο την άλλη φοβάμαι οτι ο πύχης εχει πέσει πολύ και απλά θα βλαστημάω για την ωρα που εφαγα μόνο και μόνο να παρκάρω
Με 50 Ευρωπουλα στο Αμστερνταμ και εχεις και τεράστια επιλογή , για να μην πω για το Μοναχο που δίνεις 100 και σε εχει μισή ωρα και ανετα με ολα τα συναφή .Μεχρι και με μωρομάντηλα σε κανει μπάνιο.Ασε δε που ειναι θεές .Για να ξεσηκωθούμε  :headbang: γιατι τα μπαζα εχουν παρει ψηλά τον αμανέ οι μπουρούχες .Αμα φανε εμπαργκο θα σου πω εγω αν ξαναζητήσουν 100ρες. Μας βγαινει ο κώλος να τα βγαλουμε κ μας τα παιρνουν με μαλακία :jerking:
 

Επισκέπτης
Και για του λόγου το αληθές μπειτε ολοι στο και αντε γεια :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: για να δειτε με 80-100 Ευρωπουλα τη μισή ωρα τι θα κανατε .
Θα μου πειτε ναι μεγάλε εχει και εισιτήριο να πας. Ε καλύτερα να την :jerking: να μαζέψω και μετά με το χρήμα βουρ για Μόναχο με Aegean 95 Ευρωπουλάκια και 5 ευρω την ημερα το Smart και να πα να γ...νε ολες που θελουν για μια  :jerking: τόσα λεφτά .
Επαναστατείστε ρεεεεεε
 

RobertK

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τα καβλωμένα πλήθη. Παιδες, έχει πάει κανείς πρόσφατα στην Ποσειδώνος 22; Προσπάθησα κι εγώ χθες για πρώτη φορά, αλλά δεν βρήκα κανένα όνομα "με σημασία" στα κουδούνια.  Πήγα στη σωστή διεύθυνση; Η πολυκατοικία είναι δίπλα από την Eurobank και Starbucks, πίσω από του Vardas. Σωστό; Υπάρχει κανένα τηλέφωνο;
Ευχαριστώ
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα ομηρου ποσο ? οροφος?  ευχαριστω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Επισκέπτης
Και για του λόγου το αληθές μπειτε ολοι στο και αντε γεια :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: για να δειτε με 80-100 Ευρωπουλα τη μισή ωρα τι θα κανατε .

Αυτά βλέπουμε σε τέτοια site και μελαγχολούμε ....

Δε λέω καλό το síte, έχουμε ξαναδεί και άλλα τέτοια, αλλά αν είχε και μετάφραση στα Αγγλικά θα ήτανε ακόμη καλύτερα κ για μας, ώστε να γνωρίζουμε τί  είναι αυτό που βλέπουμε ...
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
μπορειτε να μου πειτε το καλυτερο μασατζιδικο απο ψυχικο και πανω να επισκεφθω.ευχαριστω πολυ
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Υπαρχει κανενα μασατζιδικο στην Ανατολικη Αττικη ;;;;;
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
monimo sex δεν νομιζω να υπάρχει κάτι. Εχω ψάξει αρκετα αλλά τιποτα. :'(
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Οσο για τις Έλληνίδες η γνώμη μου ειναι οτι ηταν απλά τελειωμένες , δεν θυμάμαι ουτε μιά καλή , για ανατολικές ναι η μια καλλιτερη απο την άλλη

Συγγρού 81 επαιζε η Σοφία (εποχή '91-'93) η οποία έκανε ενα γυψιμο στα @@ τυφλα να εχουν 100 σονιες.....
Στο ιδιο μαγαζί η κατερίνα ξανθό εκφυλο κουκλί (οδοντοτεχνίτης στο επάγγελμα) και η αποθέωση η Ρίτα 1,75 βυζί 4αρι φυσικό (που αψηφούσε τους νόμους της βαρύτητας) και ενα κωλαράκι τρέλλα ......
και πολλές αλλες......... όλες ελληνίδες φίλε μου.

τώρα γάματα...

Βέβαια αφού πηδάμε τα μπάζα γιατι να ασχοληθούν οι επιχηρηματίες να φέρουν καλύτερες?


   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom