Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (7 μέλη και 54 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
πάντως κωλάρα σαν την ρωξάννα στη σκρα 4 δεν υπάρχει πουθενά,βγαλμένη από ταινία του Μπάτμαν....έχει και μια καινούρια ελληνίδα 40αρα μελαχροινή αντζελά αρκετά καλή εμφανισιακά αλλά δεν την δοκίμασα.....
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Ρε παιδια το ΟΑΣΙΣ στη Λεκκα ειναι ανοικτο Σαββατα ?
 

levante

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
για χαρά σε όλους είμαι από Νίκαια θα ήθελα διευθύνσεις κάπου εδώ γύρο :cheesy:
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Ρε παιδια το ΟΑΣΙΣ στη Λεκκα ειναι ανοικτο Σαββατα ?

To OASIS ειναι ανοικτό και Σάββατο και Κυριακή απ 'οσο ξέρω, αλλά ποιές κοπέλες είναι δεν ξέρω. Δεν ισχύουν οι καθημερινές.
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες πηγα στη virginia! ε λοιπον αυτο το αστερι δεν χρειαζετε ουτε φραπε να σου κανει!!!  και μονο μασαζ να σου κανει φτανει και μενεισ ικανοποιιμενοσ.. εγο και μονο που μου εκανε μασαζ και μου μιλουσε το απολαυβανα!! ειναι επαγελματιασ με διπλομα απο λιθουανια και απο ελλινικι σχολη και μιλαμε το κοριτσι δεν πεζετε..Χαλαροσα τοσο πολυ που δεν ιθελα μαλακια...πολυ καλη! δοκιμαστε μασαζ μαγκεσ! εχει msn και κανονιζει ραντεβου.Αγνι κοπελιτσα και κουκλα.. οχι σαν της πουτανεσ ολον τον μασαζ στην ελλαδα.. 
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
εγω προσοπικα προτιμο ενα καλο μασαζακι απο μια μουναρα κιριλε απο οτι μια χεκολιαρα που το κανει σε ολουσ.. αυτι ι virginia ειναι κιριλε και πολι καλι μασερ επαγελματιασ..! κανενα νεο απο μασαζ studio υπαρχει πεδια! ι ολο τισ ιδιεσ και τισ ιδιεσ εχει!!
 

Επισκέπτης
Στο 79 της Θησέως υπαρχει ενα μασατζιδικο που εχει αλλαξει χερια πολλες φορες. Παλια (3 χρονια πριν) πηγαινα συχνα (λογω δουλιάς) κανα μεσημερι, χαλαρωνα και εριχνα και κανενα πουτσο αν μου αρεσε η κοπελα. Περασα τυχαια χτες και ανεβηκα (εχει και παρκινγκ διπλα).

2 κοπελες, Αντζελα (σλαβο-φατσα κλασικη, 25αρα, στρογγυλοπροσωπη, νταρντανα, κωλος σκληρος και ωραιο δεμρα, Βυζιά 4αρια) και η Στελλα (ψηλη, 40αρα, πεσμένο 2αρι, νοτ μπαντ, με διαθεση).

Επειδη βαριόμουν να διαλεξω και ημουν και μονος, τις πηρα και τις 2 (150 μετα απο σκληρο παζάρι). Ελαχιστο μασαζ, σαφως, και γαμησι μετα ηχων και συμμετοχη. Εχυσα (τη Αντζελα) μια φορα (ενω η συμφωνια ηταν για 2) και μετα εβαλα την Στελλα να παρει μια πιπα (μετρια).

Πηγαινετε μονο αν ειστε κοντα.


Φίλε RavenM, σε αυτό δούλευε πριν 2-3 χρόνια και μια Ελληνίδα η Λευτερία, κοντό (1,60-1,63) μελαχροινό , με τρελλό βυζόμπαλο 4+, μαλλιά μακρία σχετικά, την είχες πάρει ποτέ ;

Περιμένω νέα σου ...
 

Επισκέπτης
Θησεως, λιγο πριν το στουντιο στο 35, δεν θυμαμαι ακριβως..67 μαλλον, μεταφερθηκε το στουντιο που ηταν στο 79. Βρηκα εκει την Ελευθερια (φανταστικη αλλαγη, απο τοφαλος εγινε στυλάκι) η οποια και την παιζει με το χερακι της (τουλαχιστον σε μενα). Την εχει γαμησει κανεις? Ετσι απο περιεργεια ρωταω.

Φιλε RavenM sorry, δεν είχα διαβάσει όλα τα posts σε αυτό το thread.

Μιλάμε για την ίδια γκόμενα, σίγουρα.

Και μένα το ίδιο μου έκανε, εργόχειρο, δηλαδή. Τότε ήταν τοφαλάκος, αλλά τα βυζιά της ήταν super, λόγω και του νεαρού της ηλικίας της.
Δεν την έχωσα ποτέ, αλλά η φάση ήταν ότι μου είχε δώσει και το κινητό της για να βρεθούμε και εκτός (ντε κ καλά για καφέ, πεταξε κ υπονοούμενα κ για φίλες της) κ γω ο βλάκας πήγα και αγάπησα μια άλλη τότε .... κ καψουρεύτηκα .

Κ το έχασα από τότε το Λευτεράκι....
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
thanos29  για λακαμαδες μας περνας? Νεο μελος και το πρωτο σου μηνυμα για τη virginia,ενω η ορθογραφια σου θυμιζει Λιθουανο μεταναστη.
Κοιτα να δεις που εβαλε το γκομενο της να γραψει γι αυτη!!!!!!
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ρε PETRANO εισαι τρελοσ?  αμα την ειχα γκομενα θα το ειχα παρατησει το νετ!!!  που τετοια τυχη ρεεεεεεεε!!!
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ο PETRANO με εβγαλε γκομενο τισ VIRGINIA. Ειμαι πολι χαρουμενοσ!!  ρε πετρανο παλικαρι μου ορθογραφια δεν χερο τι να κανουμε διλαδι... νομιζεισ οτι μου χρειαζετε εδο μεσα??????
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
Παιδια ο PETRANO με εβγαλε γκομενο τισ VIRGINIA. Ειμαι πολι χαρουμενοσ!!  ρε πετρανο παλικαρι μου ορθογραφια δεν χερο τι να κανουμε διλαδι... νομιζεισ οτι μου χρειαζετε εδο μεσα??????
ρε αλβανος εισαι?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
απλά η κοπέλα είναι από την Κορυτσά της...Λιθουανίας
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εν τω μεταξυ, και διαφημιση κανει, και θελει να τ αρπαει χωρις να δινει και τιποτα ουσιαστικο....
ξυπνησανε και τ αλβανακια ρε πουστη μου.....
α, και μην ξεχασω.... ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ ΤΟΥΣ....
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ε ειστε τελειος βλακες μου φενετε... Εγο να ειμαι αλβανος? Ελληνασ ειμαι και κορινθιοσ κιολας απο το βραχατι!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τελικα γεμισε και το βραχατι αλβανους ρε πουστη μου.... :grin: :grin: :grin: :grin:
χαβαλε κανω ετσι......?
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Βραχατι κορινθιας ολε!!! Ακου αλβανος.... Γαμω τιν αλβανια απο τα θεμελια τις και τισ αλβανεζες
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Thanos29 μη το παιδευεις αλλο αγορι μου γιατι οπως ειδες δεν πειθεις κανενα.Ειπες την αποψη σου,πιστευεις οτι αξιζει να δινεις 80 ευρω σε μια τυπισσα για απλο μασαζ οταν με τα ιδια λεφτα σε αλλους κανει και handjob......και ποιος ξερει τι αλλο απο τη δευτερη φορα :cheesy:
Οσο για την ορθογραφια σου ,καλυτερα πες οτι εισαι Αλβανος γιατι αν εισαι  Ελληνας και γραφεις ετσι εχεις πολυ σοβαρο προβλημα.
 

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Το ΟΑΣΙΣ ειναι ανοικτο και Σαββατοκυριακα με τις ιδιες κοπελες που εχει και τις καθημερινες. Εδω και 1 μηνα ομως εχει καταργησει το μισαωρο με τα 40 ευρω οποτε πρεπει να τα σκας κι εκει χοντρα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom