Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (6 μέλη και 55 επισκέπτες)

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
118
Πόντοι
1
καλησπέρα μάγκες...
λεω να τσεκάρω το choco spa σήμερα...
υπάρχει μηπως κανένας συναγωνιστής να μου δώσει καμμια περιγραφή και καμμία πρόταση για γκόμενα?
τι παίζουν εκεί?

οποιος εχει γνώση απο το προσωπικό....ας ενήμερωσει!!

ευχαριστώ
 

scorpio1

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε tyler, το συγκεκριμένο μαγαζί είναι πολύ ωραίος χώρος, καθαρός και με φιλική συμπεριφορά. Έχω πάρει δύο φορές τη Μαρίνα, ελληνίδα 22 ετών, ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα και στητό στήθος. Και τις 2 φορές έπαιξε φραπέ αλλά μέχρι εκεί. Δεν ξέρω αν παίζει κάτι άλλο αν πας περισσότερες φορές. Καλό βόλι!
 

Επισκέπτης
Θησεως, λιγο πριν το στουντιο στο 35, δεν θυμαμαι ακριβως..67 μαλλον, μεταφερθηκε το στουντιο που ηταν στο 79. Βρηκα εκει την Ελευθερια (φανταστικη αλλαγη, απο τοφαλος εγινε στυλάκι) η οποια και την παιζει με το χερακι της (τουλαχιστον σε μενα). Την εχει γαμησει κανεις? Ετσι απο περιεργεια ρωταω.
 

SX_MACHINE

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλαρακι που ειναι αυτη η Μαρινα που λες η 22αρα πες μου ακριβωσ σε παρακαλω..
Θησεως, λιγο πριν το στουντιο στο 35, δεν θυμαμαι ακριβως..67 μαλλον, μεταφερθηκε το στουντιο που ηταν στο 79. Βρηκα εκει την Ελευθερια (φανταστικη αλλαγη, απο τοφαλος εγινε στυλάκι) η οποια και την παιζει με το χερακι της (τουλαχιστον σε μενα). Την εχει γαμησει κανεις? Ετσι απο περιεργεια ρωταω.
 

SX_MACHINE

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Εκανα λαθος πριν RavenM σορυ.
Μπορεις να μου πεις scorpio1 που βρηκες την Μαρινα την πιτσιρικα ??

Φίλε tyler, το συγκεκριμένο μαγαζί είναι πολύ ωραίος χώρος, καθαρός και με φιλική συμπεριφορά. Έχω πάρει δύο φορές τη Μαρίνα, ελληνίδα 22 ετών, ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα και στητό στήθος. Και τις 2 φορές έπαιξε φραπέ αλλά μέχρι εκεί. Δεν ξέρω αν παίζει κάτι άλλο αν πας περισσότερες φορές. Καλό βόλι!
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
[Θησεως, λιγο πριν το στουντιο στο 35, δεν θυμαμαι ακριβως..67 μαλλον, μεταφερθηκε το στουντιο που ηταν στο 79. Βρηκα εκει την Ελευθερια (φανταστικη αλλαγη, απο τοφαλος εγινε στυλάκι) η οποια και την παιζει με το χερακι της (τουλαχιστον σε μενα). Την εχει γαμησει κανεις? Ετσι απο περιεργεια ρωταω.
]
Ηλικία?
Ελληνίδα?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
θέλοντας να κρατήσω ψηλά τον πήχυ της ενημέρωσης, έχω να πω τα εξής:
επισκέφθηκα το προαναφερθέν μασατζίδικο (Γαλατσίου 1 και Πατησίων-2ος όροφος-κουδούνι μαλλάξεις). Μου άνοιξε η κοκκινομάλλα που περιέγραψε γλαφυρά ο Kinky (μίνι, μπότες, μικρό βυζί, ωραίος κώλος, 35άρα ρωσίδα). Μου είπε το πρόγραμμα. Επειδή δεν ήταν του γούστου μου και γενικά δεν δίνω 80άρα για κάτι που δε μου αρέσει πολύ, ρώτησα να παίζουν και άλλες κοπέλες. Μου είπε ότι η μια ήταν στο δωμάτιο (εικάζω η Εβίτα) και μου παρουσίασε μια μαύρη, ψηλή αδύνατη που δεν μου άρεσε. Την έκανα διακριτικά.
 

Επισκέπτης
[Θησεως, λιγο πριν το στουντιο στο 35, δεν θυμαμαι ακριβως..67 μαλλον, μεταφερθηκε το στουντιο που ηταν στο 79. Βρηκα εκει την Ελευθερια (φανταστικη αλλαγη, απο τοφαλος εγινε στυλάκι) η οποια και την παιζει με το χερακι της (τουλαχιστον σε μενα). Την εχει γαμησει κανεις? Ετσι απο περιεργεια ρωταω.
]
Ηλικία?
Ελληνίδα?

Ελληνιδα, στα 23-25, 1,65 περιπου με (διακριτικο) πιρσινκ στην μυτη.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Παιδιά μόλις πριν απο λίγο μίλαγα σε ένα chat με μια που μου έδωσε την φώτο της στο  ακόλουθο link:

Και μενα ενα ρωσο μου εβγαλε αλλα αν πας στο nickas και γραψεις puma21 βλεπεις τις φωτο μιας γκομενας που κανονικά θα επρεπε να χρεωνει 90 ευρω το πηδημα. Αν μετα πατε στο top merginos  δεξια θα βρειτε καποια γυναικεια ονοματα και θα στεναχωρηθείτε που εχουμε κολλησει στο Ελλαδισταν.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα χτες  απο μαρνης  η αναφορα εχει ως εξης  θοδωρα  αδιαθετη και μου φερνει την κοντουλα  λιγο γεματουλα Η ΠΙΠΑ    ΤΟ  ΓΑΜΙΣΙ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλημερα χτες  απο μαρνης  η αναφορα εχει ως εξης  θοδωρα  αδιαθετη και μου φερνει την κοντουλα  λιγο γεματουλα Η ΠΙΠΑ    ΤΟ  ΓΑΜΙΣΙ

παληκαρι, θυμασαι ονομα ?
 

profecy1973

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Το λοιπον το μωρο απο λιθουανια απαικτο ομως μονο μασαζ και φραπε. 80 γιουρια ειναι παρα μα παρα πολλα γιαυτα και μονο παντως μονο να το βλεπεις φτανει. πρεπει να ειναι 22 και τελειο μωρο με τελεια ματια
Το μασαζ με αριστα το 10 θα εβαζα 9.

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Το λοιπον το μωρο απο λιθουανια απαικτο ομως μονο μασαζ και φραπε. 80 γιουρια ειναι παρα μα παρα πολλα γιαυτα και μονο παντως μονο να το βλεπεις φτανει. πρεπει να ειναι 22 και τελειο μωρο με τελεια ματια
Το μασαζ με αριστα το 10 θα εβαζα 9.

που ειναι αυτο ?
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
oxi δεν την μπερδευεις ομως με τιποτα  ξανθια κοντουλα γεματουλα
 

Notosx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς τι παίζει στην Κηφισίας 341
 

profecy1973

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές γεια σας
Εντελώς τυχαία μίλησα κι εγώ χτες το πρωι με το συγκεκριμένο γκομενάκι και μου έδωσε τα ίδια στοιχεία .. επίσης τη λένε Virginia και το email της είναι

*******************



... μπορείτε να της στείλετε email ή να την βάλετε στο msn να μιλήσετε απευθείας ... μου είπε ότι το προτιμά για να κλίσεις μαζί της ραντεβού. Μιλάει λίγα αγγλικά και είναι από Lithuania (έτσι λέει τουλάχιστον!).
Δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά όπως είπε και ο συναγωνιστής .. ακούγεται καλή περίπτωση.

Αυτο μονο με μυνυμα e-mail
 

Επισκέπτης
kηφισίας μόνο αν πασχετε απο σπονδυλοπάθεια  ή θέλετε να πλύνετε τα πόδια σας.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Μιλησα με Virginia στο msn και με ζαλισε στα "δεν ειμαι πορνη κλπ κλπ".Κανει μονο μασαζ και handjob στα 80 και αυτο παλι με δυσκολια.Βεβαια μετα απο πιεση μου και σε ερωτησεις αν κανει blowjob or sex ειπε οτι αν παω και δευτερη φορα βλεπουμε.....Δηλαδη το κλασσικο συστημα των μασατζιδικων,γλυκαινουμε τους πελατες με υποσχεσεις και τους τα τρωμε κανονικα.


 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Μιλησα με Virginia στο msn και με ζαλισε στα "δεν ειμαι πορνη κλπ κλπ".Κανει μονο μασαζ και handjob στα 80 και αυτο παλι με δυσκολια.Βεβαια μετα απο πιεση μου και σε ερωτησεις αν κανει blowjob or sex ειπε οτι αν παω και δευτερη φορα βλεπουμε.....Δηλαδη το κλασσικο συστημα των μασατζιδικων,γλυκαινουμε τους πελατες με υποσχεσεις και τους τα τρωμε κανονικα.
οποτε το συστημα ειναι γνωστο...ΤΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom