Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

tasos1st

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια,
με λιγα λογια να σας πω τιν δικη μου εμπειρια για την Μαρνησ 28 5οσ οροφος.
Προσοπικα ειμαι απο επαρχεια και κατεβενω ατηενα μια φορα στις τοσες, (καθε 2 η 3 μηνες) . τελευτεα φορα πηγα πριν 10 μερες . Συνολικα εχω κανει 3 επισκεψεις. Την πρωτη φορα ειχα μια Αννα η οποια μου εκανε ενα καλο μασαζ με 50? και τιποτα παραπερα. Την 2η φορα που πηγα εκανα τον τακτικο πελατη αφου βεβαια ηξερα και το ονομα τησ τσατσας που μου ανοιξε την πορτα (εκανε τα πραγματα ποιο ευκολα), πηρα την Θεοδωρα . Ωραιο χαλαρωτικο μασαζ, καλη πιπα, οραιο γλυφομουνι και εχυσα στα βυζια της. τησ εδωσα 50? συν 10? δωρο για περιπου 35 λεπτα.
Την τριτη φορα που πηγα (πριν 10 μερες) , ακομα ποιο ανετος εγω, πειρα την Roxani, μια ωραια κοντουλα. Μου εκανε ενα γρηγορο 10 λεπτα δυνατο μασαζ στην πλατη και μετα με γυρισε ανασκελα και μου πιρε μια οραια πιπα.... τα χυσια τα καταπιε ολα!!!!! Της εδωσα 50? συν 15? τυχαιρα, αλλα ητανε περιπτωση μπαμ, μπαμ και δεν το πολυευχαριστιθηκα.
Σασ αφηνω να βγαλετε τα δικα σας συμπερασματα!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλησπερα παιδια,
με λιγα λογια να σας πω τιν δικη μου εμπειρια για την Μαρνησ 28 5οσ οροφος.
Προσοπικα ειμαι απο επαρχεια και κατεβενω ατηενα μια φορα στις τοσες, (καθε 2 η 3 μηνες) . τελευτεα φορα πηγα πριν 10 μερες . Συνολικα εχω κανει 3 επισκεψεις. Την πρωτη φορα ειχα μια Αννα η οποια μου εκανε ενα καλο μασαζ με 50? και τιποτα παραπερα. Την 2η φορα που πηγα εκανα τον τακτικο πελατη αφου βεβαια ηξερα και το ονομα τησ τσατσας που μου ανοιξε την πορτα (εκανε τα πραγματα ποιο ευκολα), πηρα την Θεοδωρα . Ωραιο χαλαρωτικο μασαζ, καλη πιπα, οραιο γλυφομουνι και εχυσα στα βυζια της. τησ εδωσα 50? συν 10? δωρο για περιπου 35 λεπτα.
Την τριτη φορα που πηγα (πριν 10 μερες) , ακομα ποιο ανετος εγω, πειρα την Roxani, μια ωραια κοντουλα. Μου εκανε ενα γρηγορο 10 λεπτα δυνατο μασαζ στην πλατη και μετα με γυρισε ανασκελα και μου πιρε μια οραια πιπα.... τα χυσια τα καταπιε ολα!!!!! Της εδωσα 50? συν 15? τυχαιρα, αλλα ητανε περιπτωση μπαμ, μπαμ και δεν το πολυευχαριστιθηκα.
Σασ αφηνω να βγαλετε τα δικα σας συμπερασματα!!!!!

οντως η ρωξανη ειναι τρελο ανωμαλακι!!!η θεοδωρα ομως ειναι αλλο class!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κανενα νεο απο ομηρου 44 & 35 κανεις τελευταια? :P :P :P
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δες σχολιο παραπανω για Ομηρου και Βασω επειδη πηγα και με ενα φιλο μου μαζι αυτος ζητησε Νεφελη του λεει η κυρα Λενη πηγαινε απεναντι να σου την στειλω και πεφτει πανω στα Μπαζα...του λεγανε ερχεται ερχεται βγεσ απο το δωματιο ελα στο σαλονι και παλι πισω και μετα αααααααα τωρα ειναι σε ραντεβου δεν γινετε να ερθει οποτε τσαντιστηκε και εφυγε αργοτερα η τσατσα μου ειπε δεν καταλαβε...και καλα τι εγινε θα δουμε νεχτ τιμε
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
kinky για πες μας................ ;) ;) ;) ;)
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
καλησπερα και απο μενα.
ηταν η πρωτη φορα που επισκεφτηκα την γ σεπτ25 και μπορω να πω οτι δεν τρελλαθηκα κιολας.Ωρα 18"00 χτυπω το κουδουνι,ανοιγει αμεσως η πορτα και τσουκκκκκ πεφτω φατσα καρτα στο θυρωρο-καθοταν σε μια καρεκλα πολυθρονα και κρατουσε ενα περιοδικο-ανταλλακσαμε ματιες και με γρηγορες κινησεις ανεβαινω τα σκαλια για τον τριτο(δεν προτιμησα το ασανσερ ,αλλα και να αποφυγω τυχον ερωτησεις)-φτανοντας στον οροφο μου ανοιγει αυτη η ψηλη με τα κοκκινα μαλλια(ποσ την λενε αυτην??ρενα η ειρηνη?).εκατσα στο γραφειο και μου περασαν 3 γυναικες,μια μια χωρις να λενε τα ονοματα τους.το μονο που συγκρατησα οταν ρωτησα την ψηλη πως τις λενε,ηταν το ονομα κορινα(διαβασμενος πηγα),τις υπολοιπες δεν θυμαμαι τα ονοματα(και τα ακουγα για πρωτη φορα).
φυσικα περασα με κορινα και ολα εγιναν οπως τα αναφερετε-μασαζ της πλακας 20 λεπτα,χαμουρεμα,ανασκελα και τσακ καρφωμα στο μουνακι της.πιπα ακαπωτη,επαγελματικο σεναριο και ολα καλα και ωραια.
Εμενα παντως μου θυμισε ολο το σκηνικο "την 40+ που ολοι πολυ θελουμε να πηδηκσουμε" οταν τις βλεπουμε στον δρομο.
καλο το βυζι της για την ηλικια της,τα υπολοιπα μετρια.
αν την βλεπαμε σε κανενα μπουρδελο η στουντιο μαλλον θα φευγαμε.
απλως ειναι η περιεργεια................του μασαζ.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
........λοιποοοοοοοονννν!!!ανηφοριζω πατησιων το απογευμα για το 'νεο' μαγαζι τις εβιτας(γνωστη απο την μαρνης οσοι την ξερουν)...χτυπαω κουδουνι και ανεβαινω(2ος οροφος)...μου ανοιγει η εβιτα....μαυρο μαλλι,νταρντανα με βυζομπαλα και κολαρα ΣΟΥΠΕΡ......με κατι ψιλοτακουνα ισα που δεν την αρπαξα απο την πορτα....με βαζει στο δωματιο και αρχιζει η συζητηση.....μου λειει πως δεν θα πηγαινε μαζι μου,γιατι χτυπανε κουδουνια και τηλεφωνα...μου στελενει ομως μονικα...κοκκινο μαλλι πρασινο ματι,λεπτο σωμα βυζι μικρο( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :() αλλα πολυ καλος κολος....με τα πολλα μπαινω μαζι της και μετα απο χαμουρεμα κανενος 15λεπτου μου αρχιζει πιπα τρελη....την γυριζω ανασκελα και αρχιζει το πανυγηρι....κανενα 15λεπτο....μετα πισωκολλητο,και τελος τις τα ριχνω στα μουτρα....εντυπωσεις παντως ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ... αυτα κυριοι.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ρε κινκυ για πιο μαγαζι μιλας?δωσε στοιχεια,η μονικα ηλικια περιπου?
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ρε κινκυ για πιο μαγαζι μιλας?δωσε στοιχεια,η μονικα ηλικια περιπου?
ειναι καινουργιο...νομιζω εχει και αγγελια...δεν ειμαι ομως σιγουρος....η μονικα ειναι γυρω στα 25-30....μου εσκασε με ενα μινι και μποτες....
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
συγνωμη κινκυ αλλα οταν λεω δωσε στοιχεια εννοω την οδος,νομιζω αυτην την απορια εχουν και οι υπολοιποι........με ολο το σεβασμο προς τα 709 μηνυματα σου.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
συγνωμη κινκυ αλλα οταν λεω δωσε στοιχεια εννοω την οδος,νομιζω αυτην την απορια εχουν και οι υπολοιποι........με ολο το σεβασμο προς τα 709 μηνυματα σου.
....δεν εχω 709!!! τεσπα...η διευθυνση ειναι πατησιων και γαλατσιου 1....με το που στριψεις ειναι απεναντι(στα μονα) μια πολυκατοικια...στον 2ο οροφο...κουδουνι 'malaxeis therapy'....καπως ετσι τελοσπαντων....
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
οκ εχεις δικιο.......σου ευχομαι να τα χιλιασεις τα μηνυματα παντως.
κοντα μου ειναι η γαλατσιου.....ευχαριστω......θα το βαλουμε στο προγραμμα.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
;)...αν ειναι κοντα σου αξιζει να κανεις μια βολτα...παρε εβιτα.....ειναι σταθερη αξια....ετσι δεν ειναι φιλε giorgospapa!!!!!!!!!!
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
κοιταξτε η καιτουλα ειναι για μενα το πιο σεξυ σαρανταπενταρι που κυκλοφορει οχι μονο εκει μεσα αλλα γενικα σε ολη την μασατζοαθηνα....!!!!!!!!!παιζει ακαποτο και ελευθερη σχεση(με καποτα) και το ολο κοστουμακι κοστιζει γυρω στα 110 ευρω!αν θυμαμαι καλα!
H Kατερίνα είναι αστέρι. Γιατί 110 ευρώ; Πολλά λες! 65+20 και όλα γίνονται και μάλιστα 2 φορές!
 

Επισκέπτης
Ειχα χτες μια δουλιά Καλλιθεα και περασα απο το Θησεως 31 (απο αγγελια στα ΝΕΑ).

Δύο λέξεις μονο. ΜΗΝ ΠΑΤΕ.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505


........λοιποοοοοοοονννν!!!ανηφοριζω πατησιων το απογευμα για το 'νεο' μαγαζι τις εβιτας(γνωστη απο την μαρνης οσοι την ξερουν)...χτυπαω κουδουνι και ανεβαινω(2ος οροφος)...μου ανοιγει η εβιτα....μαυρο μαλλι,νταρντανα με βυζομπαλα και κολαρα ΣΟΥΠΕΡ......με κατι ψιλοτακουνα ισα που δεν την αρπαξα απο την πορτα....με βαζει στο δωματιο και αρχιζει η συζητηση.....μου λειει πως δεν θα πηγαινε μαζι μου,γιατι χτυπανε κουδουνια και τηλεφωνα...μου στελενει ομως μονικα...κοκκινο μαλλι πρασινο ματι,λεπτο σωμα βυζι μικρο( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :() αλλα πολυ καλος κολος....με τα πολλα μπαινω μαζι της και μετα απο χαμουρεμα κανενος 15λεπτου μου αρχιζει πιπα τρελη....την γυριζω ανασκελα και αρχιζει το πανυγηρι....κανενα 15λεπτο....μετα πισωκολλητο,και τελος τις τα ριχνω στα μουτρα....εντυπωσεις παντως ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ... αυτα κυριοι.

Να ρωτήσω κι εγώ:
Έχει κι άλλες κοπέλες; Σε αφήνει να τις δεις;
Πόσο πήγε το μαλλί;
Θενκς
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα!!! Φίλε homan τι λεπτομέρειες να σου πώ.... από το πακέτο...
Είναι 8:30 δεν έχω χρόνο για ψαξιμο βρίσκω να παρκάρω και βουρ.. ανεβαίνω. Κάπου πρέπει να ξεφόρτώσω φτιαγμένος από το παράνομο που έχω στο γραφείο με ξεκολάκι γραμματέα...
Στη πόρτα σκάει μια ...χοντρηηη. Παναγιά μου.... αν πρόσεξα καλά πρέπει να είχε και μουστάκι..... στο βάθος όμως κήπος ένα ξανθό πουρό με το μισό βυζί έξω. Την ώρα που συζητάμε ... έχω την εντύπωση ότι κάτι έχει στα χείλη της κρέμα.. έντονο κραγιόν που γυαλίζει η κάτι τεσπα, μπαίνω για ένα απλό -α ξέχασα μου είπε στο deal που τηε έκανα ότι πρέπει να γνωριστούμε πρώτα.... κ.α- κάνω ντουζ και περιμένω, σκάει μύτη και τη ρωτάω "τι έχεις στα χείλη σου" μου απαντάει ξέρεις από ένα....ποτήρι ΚΟΛΗΣΑ ΕΡΠΗ!!!!
Ρε παιδιά δεν ήξερα από που να φύγωωωω.... λέω κάνε υπομονή να τελειώσει το πρόγραμμα και δρόμο.... στο 30λεπτο άρχισε να κάνει τριψιμο με βυζί (με τρόπο και καλά ότι δεν φτάνει στο λαιμό μου)  αλλα΄παιδιά ειλικρινά ο φίλος ούτε καν το συζήταγε μαζί του βέβαια ούτε και εγώ... της λέω ξέρεις πρέπει να φύγω πέρασε η ώρα και με περιμένουν, next time μου λέει κάνω γρήγορα ντους και ξεκινάω να ντύνομαι κατά την διάρκεια αυτή έμπαινε στο δωμάτιο και καλά να πάρει την πετσέτα κοίταγε λοξά το "φίλο" και μου έλεγε "μωράκι μουυ είσαι εντάξει???" όπου φύγει-φύγει...
Τι να πώ ρε παιδιά επειδή δεν  είμαι και κανένας πιτσιρικάς (κλειστά 35χρ) θα ψάξω για κάτι πιο σοβαρό .... δε λένε τέτοια σκηνικά.. καθόλου. Αν ξέρει κανένας φίλος κάτι καλό στα μέτρα μου.. ας το προτείνει με πμ ή όπως θέλει αυτός.
χαιρετώ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
;)...αν ειναι κοντα σου αξιζει να κανεις μια βολτα...παρε εβιτα.....ειναι σταθερη αξια....ετσι δεν ειναι φιλε giorgospapa!!!!!!!!!!

ε, ειναι πως να το κανουμε....?
το παει το γραμμα.....
μην πω οτι το στελνει κιολας......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ειχα χτες μια δουλιά Καλλιθεα και περασα απο το Θησεως 31 (απο αγγελια στα ΝΕΑ).

Δύο λέξεις μονο. ΜΗΝ ΠΑΤΕ.

....εδω και παρα πολυ καιρο....
.....πριν μερικους μηνες μαλιστα, παραλιγο να τσακωθω με μια πατσαβουρα εκει.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παλικαρι crazydog για που ακριβως μιλας ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom