Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Oπ, σε λαθος μερος το γραψα. Κινκυ , δεν πηγαινε σε σενα, LOL
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Επειδη εχουμε γνωριστει ,πια ,με την Ευα 50 ευρω και μου δινει μασαζ,τσιμπουκακι,ισπανικη και γαμισακι με πολυ ναζι.Την γουσταρω κιολας super!!

Φιλε, γουστα ειναι αυτα .Αφου τα χετε βρει, με γεια σου με χαρα σου. Περι ορεξεως.... ...........
 

tollis_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μπορει καποιος να δωσει πληροφοριες για μαρνη?η θεοδωρα και η ζανα τι λενε απο εμφανιση ηλικια κλπ?εθνικοτητα?
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
παιδιά καλημέρα.
Δώστε καμιά πληροφορία για αυτό στην αχιλλέως. Έχει καλά μουνιά?? είναι αυτό στο 1 όροφο απέναντι από ιντερσπορτ??Έχει πάει κανένας φίλος τώρα πρόσφατα και ποιά είναι η διαιδικασία για να μην φάς πακέτο??? κανένα κολπάκι (όνομα κτλ.) για να στα δώσουν όλα με τη μία.
Ευχαριστώ φιλαράκια...
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
ξέχασα να ρωτήσω είναι αυτό με την ταμπέλα "studio"?? μη γίνουμαι και ρόμπα...:)
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
δωστε τα φωτα σας ρε παιδια... στο "τριγωνο" νεας σμυρνης / παλαιου φαληρου / καλλιθέας που μπορείς να πας να περάσεις "ωραία" και να ξεφορτωσεις super χωρίς ξενέρωτες φραπεδιές και τέτοια...

Αν κούρασα sorry φιλαράκια...
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
H βασουλα οπως ειπα ηταν αρκετα καλη δηλωσε μαλιστα οτι ειναι μονο 2 βδομαδεσ εκει οποτε δεν ειναι ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε εχει ακρωσ καβλωτικο βλεμα οταν κανει πιπα σε κοιταει στοα ματια να δει την καβλα σου...τωρα οποως ειπα δεν ειχαμε περαιτερω επαφη ...την αλλη φορα με το που θα παω ετσι και αλιωσ το μαζαζ που κανει ειναι χαμηλου επιπεδου,,,,,να δουμε το γαμισι τι παιζει
την αλλη φορα θα εχει αντοιστοιχο ρεπορτο
bye bye
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Απο ποια αποψη. Χαλια γκομενες? δεν παιζει τίποτα? γινε λιγο πιο συγκεκριμενος
Οι γκόμενες χάλια και η συμπεριφορά αποκρουστική. Έφυγα μετά από μια αναλυτική παρουσίαση των προγραμμάτων και αφού αυτή που μου τα παρουσίασε ήταν απαραδεκτη. Οι άλλες δυο ακόμη πιο απαράδεκτες. Ό,τι χειρότερο στην αγορά μασαζ!
 

Επισκέπτης
Στο 79 της Θησέως υπαρχει ενα μασατζιδικο που εχει αλλαξει χερια πολλες φορες. Παλια (3 χρονια πριν) πηγαινα συχνα (λογω δουλιάς) κανα μεσημερι, χαλαρωνα και εριχνα και κανενα πουτσο αν μου αρεσε η κοπελα. Περασα τυχαια χτες και ανεβηκα (εχει και παρκινγκ διπλα).

2 κοπελες, Αντζελα (σλαβο-φατσα κλασικη, 25αρα, στρογγυλοπροσωπη, νταρντανα, κωλος σκληρος και ωραιο δεμρα, Βυζιά 4αρια) και η Στελλα (ψηλη, 40αρα, πεσμένο 2αρι, νοτ μπαντ, με διαθεση).

Επειδη βαριόμουν να διαλεξω και ημουν και μονος, τις πηρα και τις 2 (150 μετα απο σκληρο παζάρι). Ελαχιστο μασαζ, σαφως, και γαμησι μετα ηχων και συμμετοχη. Εχυσα (τη Αντζελα) μια φορα (ενω η συμφωνια ηταν για 2) και μετα εβαλα την Στελλα να παρει μια πιπα (μετρια).

Πηγαινετε μονο αν ειστε κοντα.
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Γεια χαρά και από μένα μετά από καιρό. Μία ερώτηση. Λέτε για Γ΄Σεπτεμβρίου 25, για Κορίνα που είναι παλιά, για Ρένα που πρέπει να είναι φρέσκια. Αυτή η καστανή που άνοιγε την πόρτα πέρσυ παίζει ακόμα; Γιατί εμένα μία φορά που πήγα φέτος και πήρα την Ίρμα, (τρελή αποτυχία) μου άνοιξε μια θείτσα ρωσσίδα 55άρα.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
αυτη φιλε μου που ανοιγει ,συνηθως, την πορτα ειναι η ειρηνη...ψηλη,προς το κοκκινο τα μαλλια της,κλασσικη ρωσσοφατσα...οσο για την ρενα,το μαγαζι ειναι δικο της και συνεταιρα εχει την ειρηνη,που ανεφερα....
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Συναθλητές μεγάλη προσοχή.... μην πατήσετε θησεώς 142... μεγάλη φόοοολαααα!!!!!
 

DENIRO

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
0
Ρε παιδια κατι δεν πηγε καλα στην Μαρνης.Εστειλα ενα ξαδερφο μου κ του ειπα να ζητησει την Θεοδωρα.Τον ξεψαχνισανε λιγακι στην αρχη κ μετα εκανε οτι του ειπα.Η θεοδωρα τον προδωσε.Ενω της εβγαλε ενα 20ρικο μολις μπηκε μεσα,αυτη του εκανε την κουτη κ δεν του εκανε τιποτα παραπανω.Του ειπε οτι εχουν αλλαξει τα πραγματα κ δεν κανουμε τιποτα παραπανω απο μασαζ.Βεβαια εγω τα ακουσα για το τσαμπα 50ρικο.Θα μας τρελανουν?? :jerking:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ρε παιδια κατι δεν πηγε καλα στην Μαρνης.Εστειλα ενα ξαδερφο μου κ του ειπα να ζητησει την Θεοδωρα.Τον ξεψαχνισανε λιγακι στην αρχη κ μετα εκανε οτι του ειπα.Η θεοδωρα τον προδωσε.Ενω της εβγαλε ενα 20ρικο μολις μπηκε μεσα,αυτη του εκανε την κουτη κ δεν του εκανε τιποτα παραπανω.Του ειπε οτι εχουν αλλαξει τα πραγματα κ δεν κανουμε τιποτα παραπανω απο μασαζ.Βεβαια εγω τα ακουσα για το τσαμπα 50ρικο.Θα μας τρελανουν?? :jerking:

φιλε Deniro,ετσι ειναι αυτο το μασατζιδικο πρεπει να σε γνωρισει μια φορα και μετα να παιξει μπαλα, τωρα βεβαια εξαρταται και απο το ποσο ψαρας ειναι ο καθενας,παντως γενικα στα μασαζ(αυτο βεβαιωνουν και οι παλιοτεροι συναθλητες)στο πρωτο ραντεβου το πολυ να παιξει φραπε και καμια πιπαμε δυσκολια ,μετα το δευτερπ αρχιζει το καλο!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δωστε τα φωτα σας ρε παιδια... στο "τριγωνο" νεας σμυρνης / παλαιου φαληρου / καλλιθέας που μπορείς να πας να περάσεις "ωραία" και να ξεφορτωσεις super χωρίς ξενέρωτες φραπεδιές και τέτοια...


μαλλον πουθενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φιλε Deniro,ετσι ειναι αυτο το μασατζιδικο πρεπει να σε γνωρισει μια φορα και μετα να παιξει μπαλα, τωρα βεβαια εξαρταται και απο το ποσο ψαρας ειναι ο καθενας,παντως γενικα στα μασαζ(αυτο βεβαιωνουν και οι παλιοτεροι συναθλητες)στο πρωτο ραντεβου το πολυ να παιξει φραπε και καμια πιπαμε δυσκολια ,μετα το δευτερπ αρχιζει το καλο!!

ειχα αναφερει παλιοτερα το πως εγινε με εμενα το σκηνικο με την θεοδωρα............πηγε να μου το παιξει real μασερ και την 2η φορα που την πηρα και εκει τα πηρα στο κρανιο και μαλλον ξαφνιαστηκε,φοβηθηκε κλπ....και με αρχιζει ξαφνικα σε γλωσσοφιλο τρελλο με μαλακια μαζι!!!!!!τα εδωσα πριν ο αλεκτωρ λαλησει οχι 3 αλλα μιση φορα.............μεγαλη πιπα η θεοδωρα....και τουμπανο η πουτανα!οπου και να την πιασεις κουτσουρο!καλυτερη απο ολα τα city tour που εχω παει κατα την ταπεινη μου γνωμη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom