Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
την πηρα τηλ χτες 2-3 φορες γιατι δεν απαντουσε (θα ητο μπουκωμενη) και απ τα πολλα το σηκωσε και μου ειπε να την παρω αργοτερα (που θα ρθουνε τα κοτερα).... την ξεχασα μετα....
αυριο μεσημερι την παιρνω και σε ενημερωνω....  :sunglasses:
yes sir!!!!!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
για αυτούς που γουστάρουν βυζάρες Σόλονως 117 μόνο με ραντεβού 694*******. Δε χρειάζεται να πείτε κάτι. 70 euro μασαζ καυλοτικό με μαλακία και η γκόμενα τα βγάζει παίζει το μουνάκι της και τέτοια. μην περιμένεται κανονικό μασαζ. Σε γενικές γραμμές ωραίο μουνάκι (πρώην πουτάνα την κόβω...).

EDIT_antisthenis: Προσοχή! Σύμφωνα με τους κανόνες του forum, απαγορεύονται οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου στο forum. Αν ο αριθμός είναι από εφημερίδα ή περιοδικό, επιτρέπονται μόνο τα 3 τελευταία ψηφία.

Αυτό το έχει δοκιμάσει κανείς?ακούγεται πολυ καλό αλλά δεν το έχει αναφέρει ξανά κανείς
 

giorgos.b

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό το έχει δοκιμάσει κανείς?ακούγεται πολυ καλό αλλά δεν το έχει αναφέρει ξανά κανείς

η κοπελια καποτε πηδιοτανε κανονικα. τωρα εχει αντικαταστησει το κρεβατι με αυτο το ψηλο αχαρο κρεβατι που κανουν μασαζ, και σου κανει ενα μετριοτατο μασαζ και ενα φραπε.
τιποτε αλλο, ακομα και εγω που τις ειπα οτι σε αυτο το δωματιο σε ειχα πηδηξει, θυμαμαι τι εκανες κλπ κλπ δεν δεχτηκε.

το εχουν βρει το κολπο ρεεεε, με ενα μασαζ και μια μαλακια μας τα παιρνουν σαν να τις πηδαγαμε. υπαρχουν βεβαια και τα αστερια της μαρνης, γ σεπτεμβριου και παει λεγοντας.

μεσογειων παιζει κατι παραπανω απο φραπε βρε παιδια? ηπειρου παιζει φραπε?
 

ingr2

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
η κοπελια καποτε πηδιοτανε κανονικα. τωρα εχει αντικαταστησει το κρεβατι με αυτο το ψηλο αχαρο κρεβατι που κανουν μασαζ, και σου κανει ενα μετριοτατο μασαζ και ενα φραπε.
τιποτε αλλο, ακομα και εγω που τις ειπα οτι σε αυτο το δωματιο σε ειχα πηδηξει, θυμαμαι τι εκανες κλπ κλπ δεν δεχτηκε.

το εχουν βρει το κολπο ρεεεε, με ενα μασαζ και μια μαλακια μας τα παιρνουν σαν να τις πηδαγαμε. υπαρχουν βεβαια και τα αστερια της μαρνης, γ σεπτεμβριου και παει λεγοντας.

μεσογειων παιζει κατι παραπανω απο φραπε βρε παιδια? ηπειρου παιζει φραπε?

ΜΑΚΡΙΑ από Ηπείρου .......... :headbang: :tickedoff:
Μεσογείων δεν ξέρω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΜΑΚΡΙΑ από Ηπείρου .......... :headbang: :tickedoff:
Μεσογείων δεν ξέρω

σωστος....
ηπειρου ειναι απατη..
δεν προσφερουν ΤΙΠΟΤΑ.....!!!!
ουτε καν μασαζ δεν ξερουν να κανουν.....
σε πασαλιβουν οι καργιες με λαδι και για καμια ωρα στο απλωνουν πανω-κατω....
και λιγο πριν τελειωσει η ωρα, αρχιζουν να σου χαιδευουν τον κωλο και λες ''ωπ εδω ειμαστε''......
ξαφνικα σου λενε: ''τελειωσαμε, σας αρεσε ? και συνεχιζουν με νοημα: μηπως θελετε ΑΛΛη μια ωρα ?''
και λες ''ηρθε η ωρα του γιαννη βαλαωρα''.....
κανεις ΑΛΛΗ μια ωρα, την ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ και μετα παιρνεις τους δρομους.........
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο που περιγραφει ο giorgospapa ειναι το χειρότερο. Μαλακίζονται 55 λεπτά τα τελευταία 5 κάνουν σαν να πλησιάζουν κάπου και αφού σου έχουν δημιουργήσει τις... προσδοκίες σου λένε άλλη μια ώρα!

Τσεκαρισμένο και αποδωτικό... την έχω πατήσει
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
ρε μαγκες Παπαδιαμαντοπούλου 14 τι παίζει; έχω ακούσει ότι παλιά κάτι έπαιζε. είχα πάει μια μέρα και μου άνοιξε μια αρκετά προκλητικά ντυμένη και σχεδόν με έδιωξε λέγοντας μου ότι δεν γίνεται εδώ αυτό για το οποίο ήρθα.
τώρα βλέπω έχει βάλει αγγελία στα Νέα και λέει BEAUTY_LINΕ! Ανοίξαμε.
ποιος ξέρει τι γίνεται;
 

JIMTOURLAS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αδέλφια γειά σας! Μπορεί να μου πει κάποιος την διεύθυνση του μαγαζιού της Μεσογείων; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Αδέλφια γειά σας! Μπορεί να μου πει κάποιος την διεύθυνση του μαγαζιού της Μεσογείων; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Μεσογέιων 289 Χαλάνδρι.
Σχετικά με την τύπισα (δηλώνει όνομα Ευα) στη Σόλωνος 117. Η τύπισσα αυτη είναι εκεί πάνω απο 5 χρόνια (με διακοπές ανα διαστήματα). Ειχά παέι μια φορα πριν 4 χρόνια και αλλη μια τον Ιούλιο που μας πέρασε.
Εχει ωραιές φυσικές βυζάρες κσι ωραία πιασιματάκια. Γενικά είναι ψιλονταρντάνα.
Αυτό που με χάλασε είναι οτι απαιτεί να σου φορέσει 2 (!) προφυλακτικά στο εργαλείο γιατι με ένα φοβάται να κάνει σεξ.
Οπότε σου κάνει τον πουτσο σαν κρεμμύδι και ξενερώνεις...
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Μεσογέιων 289 Χαλάνδρι.
Σχετικά με την τύπισα (δηλώνει όνομα Ευα) στη Σόλωνος 117. Η τύπισσα αυτη είναι εκεί πάνω απο 5 χρόνια (με διακοπές ανα διαστήματα). Ειχά παέι μια φορα πριν 4 χρόνια και αλλη μια τον Ιούλιο που μας πέρασε.
Εχει ωραιές φυσικές βυζάρες κσι ωραία πιασιματάκια. Γενικά είναι ψιλονταρντάνα.
Αυτό που με χάλασε είναι οτι απαιτεί να σου φορέσει 2 (!) προφυλακτικά στο εργαλείο γιατι με ένα φοβάται να κάνει σεξ.
Οπότε σου κάνει τον πουτσο σαν κρεμμύδι και ξενερώνεις...
δηλαδη να καταλαβω οτι πηδιεται απο την πρωτη φορα...?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
δηλαδη να καταλαβω οτι πηδιεται απο την πρωτη φορα...?

Eγώ το καλοκαίρι της είπα πως είχα ξαναπάει πριν κάτι χρόνια αλλα δεν με θυμότανε. Μόνη της μου είπε για γαμήσι, δεν την πίεσα καθόλου. Τιμή 70 ευρώ. Είναι πολύ ναζιάρα πάντως. Για μια φορά καλά έιναι, οχι για παραπάνω γιατι με δύο προφυλακτικά ειναι μαλακία....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Αυτη η Ευα δηλαδη ρε συναδελφοι πρεπει να την εχει κανει την Durex πλουσια :dancing: :dancing: :dancing: !!!!!! Ετσι μπραβο κοπελα μου ....
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ε αμα εχει και βυζαρες τοτε βουρ...!!!!!! :booty: :booty: :booty: :booty:
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Και γω την ειχα παρει πριν χρονια. Τοτε πηγαινες και γαμουσες στα ισα. 10 -15 χιλιαρικα τοτε, δεν θυμαμαι ακριβως. Τωρα το γυρισε σε μασσαζ και καλα. Παω λοιπον πριν κανα μηνα , λεω κατι μου θυμιζει αυτο το Σολωνος 117. Μπαινω τη βλεπω (τη θυμηθηκα βεβαια), και μου κανε την κινεζα. Μασσαζακι, και μονο αυτο κλπ, κλπ. Της λεω μααααα, αφου ερχομουνα παλια , και το μενου ειχε "ελευθερη σχεση" και λοιπα. Ε μου λεει αφου εισαι παλιος πελατης μπορουμε να κανουμε ελευθερη σχεση, αλλα με 100 (νομιζω 100) Δεν προχωρησα, ουτως ή αλλως η γκομενα δε λεει τιποτα στο κρεββατι. Το σερβις  ητανε θυμαμαι πολυ μετριο, μολονοτι η εμφανιση σε παραπεμπει σε πολυ καυλα γκομενα. Γενικως δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο. Δε βρισκω το λογο να την παρει κανεις

 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Α τωρα θυμηθηκα και για Π Ιωακειμ 45. Πριν χρονια ητανε στουντιο που γαμουσες κανονικα και με το νομο. Το ιδιο διαμερισμα. Ειχα παρει μια Αναστασια, Ελληνιδα , μελαχροινη, ισιο μαλλι μακρυ, πολυ ωραια γκομενα, μικρη τοτε , γυρω στα 25 (μιλαω για 94-95), με πολυ στενο μουνι. Καποια στιγμη το μαγαζι εκλεισε και ξανανοιξε πριν 2-3 χρονια νομιζω. , και η πλακα ειναι οτι κανουν πλεον τους κινεζους. Μασσαζ λεει, και τελος μεχρι εκει.
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Αδέλφια γειά σας! Μπορεί να μου πει κάποιος την διεύθυνση του μαγαζιού της Μεσογείων; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Μεσογείων 289. Η απόλυτη απάτη! Πήγα χθες και με το που μήκα έψαχνα την έξοδο! Χάλι ατελείωτο.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
παιδια καλημερα εχει παει μαρνης  τωρα τελευταια κανεις ?

εχει παρει  ζανα -  θωδορα    να μας πει εντυπωσεις  γιατι κατι αναφερθηκε οτι ψιλοχαλασανε τα κοριτσια 
για δωστε καμια αναφορα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδια καλημερα εχει παει μαρνης  τωρα τελευταια κανεις ?

εχει παρει  ζανα -  θωδορα    να μας πει εντυπωσεις  γιατι κατι αναφερθηκε οτι ψιλοχαλασανε τα κοριτσια 
για δωστε καμια αναφορα

αν χαλασανε, αυτο πρεπει να εγινε τις τελευταιες 2 εβδομαδες γιατι τοσο εχω να παω.
παντως, η ζανα ειναι αρκετα φιλικη και με καλη συμμετοχη κι αν σε γουσταρει και λιγο θα πεις τον παναγιωτη δεσποτη....
για τη θοδωρα που τη γουσταρουν πολλα παληκαρια εδω μεσα, εμενα δεν μου πολυ αρεσε ποτε.. ειναι αρκετα επαγγελματιας, αλλα οπως εχουμε πει γουστα ειναι αυτα, και πλεον δεν βλεπει και η καθε γκομενα τον καθενα με το ιδιο ματι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom