Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Πήγα Βείκου προκειμένου να πάρω τη Γιώτα.
Περίμενα αρκετή ώρα μέχρι να τελειώσει άλλος και στη συνέχεια κι άλλο μέχρι να κάνει μπάνιο η Γιωτα.
Στο περίμενε η "ρεσεψιονίστρια" (χοντρούλα με βύζους) με ρωτούσε τι δουλειά κάνω κλπ.
Μπάινω μέσα και περιμένω Γιώτα (την οποία δεν είχα δει, αλλα μόνο από reviews των φίλων εδώ μέσα)
Λοιπόν η εμπειρία ήταν ΣΟΥΡΕΑΛΙΣΤΙΚΗ!
Μπαίνει η Γιώτα μέσα με μαλλί Robert Smith (Cure για όσους θυμούνται) και μόνο ένα παρεό στην μέση και ultra high heels (κάβλα).
Της λέω να σου δώσω δωράκι να περάσουμε καλύτερα και βγάζω το 20 ? και μου λέει θα προτιμούσα ένα λουλούδι !!! Και μετά παίρνει το εικοσάρικο!
Ξαπλώνω για το μασάζ και πετάει και το παρεό και μένει μόνο με τα ψηλοτάκουνα! Από σώμα κάβλα, με τεράστιους βύζους και φοβερή κωλάρα.
Μασάζ μετριοτατο και μετα πίπα χωρίς καπότα σε διάφορες στάσεις που ήθελα με απίστευτα προστυχόλογα αλλά και πολύ δόντια (αδέξια) και τελείωμα στις βυζάρες.
Σε γενικές γραμμές καλή , αλλά προσωπικά προτιμώ τη Μόνικα από ΟΑΣΙΣ, αφού η Γιώτα φαίνεται πειραγμένη!
Μέσα στο δωμάτιο ήταν σκοτεινά, της λέω δεν ανοίγουμε κανένα φως να σε βλέπω είναι σκοτάδι εδώ μέσα και μου λέει : Δεν είναι σκοτάδι είναι ημίφως!!!!
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Μαγγες μολις επεστρεψα απο Εμφοριονος στο Παγκρατι. Ειχα ξαναπαει και ηταν μουφα. Την πατησα απο αγγελια που ελεγε για νεα προσωπα. Μπαζα, με πετσετα και κορδελα. ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λεω να παω νεα σμυρνη αχιλλεως.ποιο ειναι το καλυτερο μωρο εκει να ζητησω.βοηθεια παρακαλω :'( :'(

να παρεις την ρωσιδα που εχουν την φωτεινη!μακρια απο την μαλακισμενη την ειρηνη!ή παρε μαρια,αλλα ειναι σαν στεκα!ενω η φωτεινη εχει ωραιο σωμα,πιο μεγαλη βεβαια,αλλα ωραιο τελειωμα και γλωσσοφιλο!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Πήγα Βείκου προκειμένου να πάρω τη Γιώτα.
Περίμενα αρκετή ώρα μέχρι να τελειώσει άλλος και στη συνέχεια κι άλλο μέχρι να κάνει μπάνιο η Γιωτα.
Στο περίμενε η "ρεσεψιονίστρια" (χοντρούλα με βύζους) με ρωτούσε τι δουλειά κάνω κλπ.

Kαι η χοντρούλα δεν είναι άσχημη γλείφει πολύ καλά.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τι λετε για το μασατζιδικο επτανησου 1?
λετε να ειναι σαν αυτο στην ηπειρου που οσες φορες και να πας δεν παιζει τιποτα?

για μεσογειων περα απο φραπε παιζει κατι? σαφως παιζει φραπε απο την πρωτη βεβαια.

επτανησου και κυψελης θα ελεγα να το αφησουμε καλυτερα..
εχω την εντυπωση (απο ο,τι εχω δει οσες φορες εχω παει) οτι δουλευει με πουρά που τους αφηνουνε να πιανουν κανενα μπουτι και ξεροχυνουνε..
εξ αλλου και τα κοριτσια εχουν μεσο ορο ηλικιας 49,784 ετη..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μαγγες μολις επεστρεψα απο Εμφοριονος στο Παγκρατι. Ειχα ξαναπαει και ηταν μουφα. Την πατησα απο αγγελια που ελεγε για νεα προσωπα. Μπαζα, με πετσετα και κορδελα. ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

υπαρχουν (γνωμη μου) τα μασατζιδικα που δεν κανουν τιποτα και τα μασατζιδικα απατη..
απατη, γιατι σου αφηνουν στον αερα κατι να εννοειται και μετα παιρνεις σβαρνα τα στουντιο και τα τηλεφωνα σε cgs..
τα δυο μασατζιδικα που βρισκονται στο παγκρατι, αυτο στην ευφορμιωνος και αλλο ενα που δεν θυμαμαι διευθυνση ανηκουν νομιζω στη δευτερη κατηγορια..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πήγα Βείκου προκειμένου να πάρω τη Γιώτα.
Περίμενα αρκετή ώρα μέχρι να τελειώσει άλλος και στη συνέχεια κι άλλο μέχρι να κάνει μπάνιο η Γιωτα.
Στο περίμενε η "ρεσεψιονίστρια" (χοντρούλα με βύζους) με ρωτούσε τι δουλειά κάνω κλπ.

Kαι η χοντρούλα δεν είναι άσχημη γλείφει πολύ καλά.

για τη δωρα μιλας συντεχνε ?
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Δεν θυμαμαι πως την έλεγαν την ρεσεψιονίστ.
Μέσα πάντως όσο περίμενα ήταν άλλες δύο, οι οποίες μπήκαν να μιλήσουν στη ρεσεψιονίστ ή να κόψουν κίνηση.
Η μία ήταν ξανθιά 45+  με μπάσα φωνή αλλά μπάζο (και το λέω εγώ που είμαι fun των mature)
H άλλη ήταν μία μελαχροινή αδιάφορη, ντυμένη λές και θα πήγαινε σούπερ μάρκετ.
Ταυλανδή δεν είδα πάντως.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Nαι για τη Δώρα μιλάω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν θυμαμαι πως την έλεγαν την ρεσεψιονίστ.
Μέσα πάντως όσο περίμενα ήταν άλλες δύο, οι οποίες μπήκαν να μιλήσουν στη ρεσεψιονίστ ή να κόψουν κίνηση.
Η μία ήταν ξανθιά 45+  με μπάσα φωνή αλλά μπάζο (και το λέω εγώ που είμαι fun των mature)
H άλλη ήταν μία μελαχροινή αδιάφορη, ντυμένη λές και θα πήγαινε σούπερ μάρκετ.
Ταυλανδή δεν είδα πάντως.

η ταυλανδεζα η τζενη, οπως εγραψε και ενα αλλο παληκαρι παραπανω, διεκοψε τη συνεργασια της με τη βεικου, και απ οσο μου ειπε χτες δεν δουλευει καπου ακομη.. (θα περιμενει φαινεται τη μεταγραφικη περιοδο του δεκεμβρη).... :grin:
προς το παρον δουλευει με τους τυχερους που εχουν τηλεφωνο της..  ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η ξανθια η 45+ στη βεικου, που αναφερει ενα παληκαρι πιο πανω, ειναι οντως μπαζο..
ουτε πιπα στο σκοταδι....
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
inkubus meta apo thn pipa ths giotas kai afou exuses thn gamhses???

Δυστυχώς όχι. Και αυτό θα ήθελα να ρωτήσω και από όλους τους φίλους που έχουν μεγαλύτερη εμπειρία από Γιώτα.
Τί άλλο παίζει εκτός  από τα βασικά?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δυστυχώς όχι. Και αυτό θα ήθελα να ρωτήσω και από όλους τους φίλους που έχουν μεγαλύτερη εμπειρία από Γιώτα.
Τί άλλο παίζει εκτός  από τα βασικά?

τι θα ελεγες για τα παντα ? (εκτος νομιζω, δεν εχω επιχειρησει, κολουρακι)
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Η γιωτα εδινε κουλουρι στην μαρνης χαλαρα
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Η γιωτα εδινε κουλουρι στην μαρνης χαλαρα
και στην βειικου.....αλλα οχι απο την πρωτη φορα..απο την πρωτη πιπα...και μαλλον πηδημα..απο την δευτερη ουτε πιπα ουτε τιποτα...με το που μπαινει τις τα κατεβαζεις και την ξεκολιαζεις κανονικα.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και στην βειικου.....αλλα οχι απο την πρωτη φορα..απο την πρωτη πιπα...και μαλλον πηδημα..απο την δευτερη ουτε πιπα ουτε τιποτα...με το που μπαινει τις τα κατεβαζεις και την ξεκολιαζεις κανονικα.....

ελα ρεεε.... πως μιλας ετσι για την κοπελα ? :2funny:
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ελα ρεεε.... πως μιλας ετσι για την κοπελα ? :2funny:
οπα καλλητε...το παραδεχομει πραφερθηκα...ελπιζω η καλη θεια γιωτα να με συγχωρεσει...μην τις γαμησω τιποτα.....!!!!!!!τι θα γινει με το εβιτακι ρε συ?...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
την πηρα τηλ χτες 2-3 φορες γιατι δεν απαντουσε (θα ητο μπουκωμενη) και απ τα πολλα το σηκωσε και μου ειπε να την παρω αργοτερα (που θα ρθουνε τα κοτερα).... την ξεχασα μετα....
αυριο μεσημερι την παιρνω και σε ενημερωνω....  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom