Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
χθες το σκαουτο μασαζο ραντάρ μου εντόπισε νέο μαγαζί παραγωγής πολιτισμού και υγειας.
Επειδη όμως εχθες ήμουν πολύ απασχολημένος στο γραφείο και δεν μπορούσα να πάω να κάνω αυτοψία, πήρα τον Παπαγιώργη τηλ και του πρότεινα να πάει αυτός μια βόλτα απο εκέι να τους κάνει και ένα ευχέλαιο για τα εγκάινια.
Ο Παπαγιώργης φυσικά πήγε ΑΜΕΣΑ, και ράντισε το μαγαζί...
Θα σας τα πει ο ίδιος αργότερα αναλυτικά,...
Η διεύθυνση είναι 3ης Σεπτ 54, 2ος όροφος, κουδύνι στουντιο αν θυμάμαι καλά.
Ανοίγει 11 και κλείνει 8.30. Κλειστά την κυριακή
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους τους μασαζιάριδες. Εχει πάρει κανείς την Φωτεινή στην Κηφισίας 12 και άν ναί ας δώσει πληροφορία γιατί ίσως πάω σήμερα.
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
χθες το σκαουτο μασαζο ραντάρ μου εντώπισε νέο μαγαζί παραγωγής πολιτισμού και υγειας.
Επειδη όμως εχθες ήμουν πολύ απασχολημένος στο γραφείο και σεν μπορούσα να πάω να κάνω αυτοψία, πήρα τον Παπαγιώργη τηλ και του πρότεινα να πάει αυτός μια βόλτα απο εκέι να τους κάνει και ένα ευχέλαιο για τα εγκάινια.
Ο Παπαγιώργης φυσικά πήγε ΑΜΕΣΑ, και ράντισε το μαγαζί...
Θα σας τα πει ο ίδιος αργότερα αναλυτικά,...
Η διεύθυνση είναι 3ης Σεπτ 54, 2ος όροφος, κουδύνι στουντιο αν θυμάμαι καλά.
Ανοίγει 11 και κλείνει 8.30. Κλειστά την κυριακή

KAI οι καλλικάτζαροι Παπαγιώργη τί λέγανε? Υπάκουοι στις ευλογίες σου? Καλό απόγευμα σ' όλους
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Στο Φ4 είναι φυσικό να συνεβησαν αλλαγές, αφού όπως ανέφερε φίλος, η θεοδώρα είπε ότι πήρε το μισό προσωπικό και το πήγε στη Μάρνη
όπου είναι τώρα αφεντικό ! -
άλλες πληροφορίες σχετικά  υπάρχουν ? !!
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Στο Φ4 είναι φυσικό να συνεβησαν αλλαγές, αφού όπως ανέφερε φίλος, η θεοδώρα είπε ότι πήρε το μισό προσωπικό και το πήγε στη Μάρνη
όπου είναι τώρα αφεντικό ! -
άλλες πληροφορίες σχετικά  υπάρχουν ? !!

ΕΧΟΥΝ παραμείνει ROZA σταθερή αξια, VICTORIA -> MILF, Liza που ΟΝΤΩΣ θέλω να τις τα κάνω κορνίζα και το ΦΡΙΚΙΟ! Ονομα δεν λέει ΠΟΤΕ!
Τι χάσαμε? ΝΤΙΝΑ ολίγον ξεπέτα εκ Καβάλας? και κατι τις νέα εκ Ρωσσία το ένα μύριζε γάλα και ολίγον παχάκια. Αυτά ξέρω, τα αναφέρω...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Καλησπέρα σε όλους τους μασαζιάριδες. Εχει πάρει κανείς την Φωτεινή στην Κηφισίας 12 και άν ναί ας δώσει πληροφορία γιατί ίσως πάω σήμερα.
θα περάσεις καλά...είναι ένα μικρό 20 χρονο ευπαρουσίαστο μικρό στήθος νο 1. σερβίρει ψαρονέφρι...
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
γαλατσιου 1, εχθεσ το βραδυ 2 τεμχια και μια για την υποδοχη που δεν εκανε μασσαζ...ηταν και η μονη που αξιζε ομως....
εν συνεχεια βεικου 9-11 το οποιο ηταν κλειστο!! 7.30 το απογευμα....μα τι γινετε ρε παιδια στο γαλατσι? ψωφησαν ολα?? πρεπει ολοι να τρεχουμε στο κεντρο και να μασ τρωει το καυσαεριο??  πατερ ξερεις τιποτα?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Οχι μονο επιτρεπει το χουφτωμα αλλα βγαζει και τη ρομπα που φοραει και μενει με τα εσωρουχα. Δεν εχω καταφερει ακομη τιποτε παραπανω αλλα πιστευω οτι θα τα βγαλει και αυτα
άμα κάποπιος καταφέρει κάτι παραπάνω ..αυτό θα είναι είδηση για τους "πιστούς"..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
το μονο που ενεδεχεται να παιζει ειναι να εισαι ανω των 55 να εχεις πολλα λεφτα και να τα σκας.
αν και μου φαινεται οτι αν εισαι διατεθειμενος πλην του 80ρικου
να σκασεις extra αρκετα πιο πολλα και δεν εννοω το ευτελες ποσό του 50ρικου, εστω η κοπελα να μπορει να τα χρησημοποιησει για αγορα ακριβου πολυποθητου αντικειμενου τοτε ισως να παιξει κατι. αλλωστε τα λεφτα αγοραζουν τα παντα
ούτε και σε αυτή την περίπτωση μπορεί να γίνει κάτι.....
 

mangasuthu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
ρε παιδιά, αυτό στην ομήρου υπάρχει ακόμη, ή έχω μείνει πολύ πίσω?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Όταν λες ψαρονέφρι εννοείς μπριζόλα ή κάτι λιγότερο?

οταν λεει ψαρονεφρι εννοει ρε συ μαλλον και την πανσετα με σαλτσα βινεγκρετ και σαλατα ορντερβ με λαχανο-μαρουλι-τριμμενο καροτο-σως λαχανικων-ταμπασκο-καρυδια τριμμενα-παρμεζανα!Ετσι νομιζω τουλαχιστον!καλως σας βρηκα again!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
οταν λεει ψαρονεφρι εννοει ρε συ μαλλον και την πανσετα με σαλτσα βινεγκρετ και σαλατα ορντερβ με λαχανο-μαρουλι-τριμμενο καροτο-σως λαχανικων-ταμπασκο-καρυδια τριμμενα-παρμεζανα!Ετσι νομιζω τουλαχιστον!καλως σας βρηκα again!
φίλε βάσο καλως όρισες..έτσι ακριβώς είναι και συνοδεύεται με πιλάφι καντοναίζ...δηλαδή από όλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom