Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οχι μονο λογοκρισια, τους βαραω κιολας. επισης καθε κυριακη στη λειτουργια τους τα παιρνω χοντρα και δεν περισευει τιποτα για καταθεση..

παντως περα απ την πλακα, οι ενημερωσεις στα μασατζιδικα, αν παρατηρησεις γινονται κυριως μεσημερο-απογευματινες ωρες. αναμενουμε απο αυριο..
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
οχι μονο λογοκρισια, τους βαραω κιολας. επισης καθε κυριακη στη λειτουργια τους τα παιρνω χοντρα και δεν περισευει τιποτα για καταθεση..

παντως περα απ την πλακα, οι ενημερωσεις στα μασατζιδικα, αν παρατηρησεις γινονται κυριως μεσημερο-απογευματινες ωρες. αναμενουμε απο αυριο..

ΠΑΤΕΡ μου γιατί μας μαλώνεις? Το σιτε ήταν down οπότε? Τελευταίες επισκέψεις εις Φρατζίου 4 το ανάγνωσμα. Η Ολγα πήρε τα βουνά και τα λαγκάδια!
ΔΕΝ χάσαμε και πολλά. Παραμένου Ρόζα συμπαθυτική και κονονικό πρόγραμμα σε ωράριο και σε extra. Βικτόρια οπως λέμε το milf του Robert στα
City Tours? Tίποτα το ιδιαίτερο και Ντίνα αν θυμάμε καλά εκ Καβάλας ορμόμενη μονον καβάλα στο καλάμι είναι και ολίγον ξεπέτα! Επίσης ένα στοιχειό
δεν λέει ονομα (θα το φάω το φαι μου!!!) και μια ΝΕΑ ολίγον στρουμπουλή που σου  λέει το όνομα μέσα απο το στόμα της! ΑΝ διαβάζεις
χείλια οκ αλλιώς black list!

Και μια και είσαι ο σοφος των μαζαζερι δεν μου λές το Elite Spa εκτός απο χαβιάρι έχει και τίποτε άλλο? Η ΜΟΝΟΝ χαβιάρι όσα και αν ακουμπίσεις
σιγά σιγά? Σαν χώρος μ' αρέσει και το προτιμό απο το να τα χώνω στα ρουμανοπορνίδια! (ασχετο)

Με τις ευλογιες σου Δέσποτα.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Επίσκεψη Πέμπτη 25/10/2007 και ώρα 8η απογευματινή στη Φωκίωνος 11.
Κοπέλες Ινκα Λάουρα Αναστασία και μια ακόμα η οποία είχε πελάτη και δεν ρώτησα και τ'όνομά της.
Η Ινκα μόλις θα έπαιρνε κι αυτή πελάτη και τελικά επέλεξα το πιπίνι Λάουρα,ήταν πιο εντυπωσιακή,ξανθιά ψηλή εν ολίγοις κορμάρα.

Λοιπόν με άριστα το 10 έχουμε:
Μασάζ    3 (χωρίς σχόλια)
Εμφάνιση  8 (στήθος 2άρι σφιχτό και στητό,κώλος μικρός σφιχτός,πολύ γλυκό πρόσωπο)
Υπηρεσίες 6 (το μενού έχει απ'όλα ΟΧΙ ΚΟΥΛΟΥΡΙ και τα ΠΑΝΤΑ με προφύλαξη, το οποίο με χάλασε, γιατί είπαμε εντάξει προφύλαξη αλλά όχι και "σαμπρέλα" και δεν άφησε να βάλω δικό μου "σκούφο" γιατί λέει φοβόταν μη σπάσει)κατά τ'άλλα χαλαρά χωρίς βιασύνες.
Σύνολο με 2 ντούζ 1 ώρα. Κόστος 80€.
 

Επισκέπτης
Και μια και είσαι ο σοφος των μαζαζερι δεν μου λές το Elite Spa εκτός απο χαβιάρι έχει και τίποτε άλλο? Η ΜΟΝΟΝ χαβιάρι όσα και αν ακουμπίσεις
σιγά σιγά? Σαν χώρος μ' αρέσει και το προτιμό απο το να τα χώνω στα ρουμανοπορνίδια! (ασχετο)

Με τις ευλογιες σου Δέσποτα.
Παιρνω το θαρρος να απαντησω,  γιατι εκει ειναι μουφα η δουλεια.
ναι μεν εχει τρελα και ωραια μωρα αλλα αυτο ειναι το δολωμα. πας πας  και δεν λενε να βγαλουν και ενα φραπεδακι για τον λαο, μονο σαμπανια και χαβιαρια!!
συνισταται μονο για οφθαλμολουτρο και για πονους στην μεση αν και οι περισσοτερες εκει ουτε για πονο στο δαχτυλο δεν κανουν.
το μονο που ενεδεχεται να παιζει ειναι να εισαι ανω των 55 να εχεις πολλα λεφτα και να τα σκας.
αν και μου φαινεται οτι αν εισαι διατεθειμενος πλην του 80ρικου
να σκασεις extra αρκετα πιο πολλα και δεν εννοω το ευτελες ποσό του 50ρικου, εστω η κοπελα να μπορει να τα χρησημοποιησει για αγορα ακριβου πολυποθητου αντικειμενου τοτε ισως να παιξει κατι. αλλωστε τα λεφτα αγοραζουν τα παντα
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.521
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Μόλις γύρισα από Φ4 και πήρα ψηλή ξανθιά γαλανομάτα με όνομα Ναταλί. Μασάζ σύντομο αλλά από μπριζόλα πολύ καλή :rolleyes:.
Πιστεύω ότι έχει μέλλον αλλά θέλει γύμνασμα και να γράψει λίγα χιλιόμετρα.
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Και μια και είσαι ο σοφος των μαζαζερι δεν μου λές το Elite Spa εκτός απο χαβιάρι έχει και τίποτε άλλο? Η ΜΟΝΟΝ χαβιάρι όσα και αν ακουμπίσεις
ποιο ειναι αυτό ρε παιδιά? Πατριάρχου μήπως?
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
ποιο ειναι αυτό ρε παιδιά? Πατριάρχου μήπως?

ΩΩΩ Yes!!! Aλλά ρωτάω για πληροφορίες αν κάποιος αγωνιστής έχει πάει για δοκιμή. Οκ να σκάσω κανένα φράγκο ΑΛΛΑ μην φτάσουμε και  city tours!
To τερπον μετά του ωφελίμου. ΔΙΟΤΙ έχω βαρεθεί αυτά τα ρουμανοπορνίδια που έρχονται και θέλουν 300 για το καλήμέρα και ξενοδοχεία του ...
ΚΑΙ εμείς σαν ΜΑΛΑΚ... τα σκάμε....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Χαίρομαι που ξαναβλέπω το site να λειτουργεί, παρότι υπάρχουν ακόμη σοβαρά προβλήματα. Παραλίγο να πάθουμε σύνδρομο στέρησης τόσες μέρες.
Eνημέρωση για τελευταίες επισκέψεις:
Ανδρονίκου 10 για πρώτη φορά μετά από ραντεβού. Ζητάω Νταιάνα. Κινεζούλα 23 χρονών, αρκετά ωραία αλλά όχι και μοντέλο που έχουν γράψει κάποιοι φίλοι. Καλό και δυνατό μασάζ και ...τέλος, παρά τη σχετική προσπα΄θεια και παρά το ότι ούτε από εμφάνιση ούτε από ηλικία μοιάζω για μπάτσος. (ξέρετε, εμείς κάνουμε μόνο μασάζ! , κλπ). 60 Ευρώ.

Φωκίωνος Νέγρη 11, νέα παρουσία. Αναστασία από Ουκρανία, πρωην  συνεργάτης του ιδρύματος της Θησεώς 31. Μελαχροινή, κοντή με 12 πόντους τακούνι, σχετικά ωραία φάτσα και σφιχτό σωμα. Καλο μασάζ και στη συνέχεια μόλις της πιάνω το κωλαράκι, στο παρασύνθημα : θέλεις να κάνουμε κατι παραπάω ? Βεβαίως της λέω. Η κοπέλα είναι περπατημένη επαγγελματίας. Καλαμάκι, μπριζόλα κλπ. Ελάτωμα : Δεν ασχολείται πολύ με το foreplay και βιάζεται να φτάσει στο ψητό, και είχα την εντύπωση ότι ήταν με το ένα μάτι στο ρολόι. 60 Ευρώ. Συμπέρασμα Αλίνα και πάλι Αλίνα !!!
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Χαίρομαι που ξαναβλέπω το site να λειτουργεί, παρότι υπάρχουν ακόμη σοβαρά προβλήματα. Παραλίγο να πάθουμε σύνδρομο στέρησης τόσες μέρες.
Eνημέρωση για τελευταίες επισκέψεις:
Ανδρονίκου 10 για πρώτη φορά μετά από ραντεβού. Ζητάω Νταιάνα. Κινεζούλα 23 χρονών, αρκετά ωραία αλλά όχι και μοντέλο που έχουν γράψει κάποιοι φίλοι. Καλό και δυνατό μασάζ και ...τέλος, παρά τη σχετική προσπα΄θεια και παρά το ότι ούτε από εμφάνιση ούτε από ηλικία μοιάζω για μπάτσος. (ξέρετε, εμείς κάνουμε μόνο μασάζ! , κλπ). 60 Ευρώ.

Φωκίωνος Νέγρη 11, νέα παρουσία. Αναστασία από Ουκρανία, πρωην  συνεργάτης του ιδρύματος της Θησεώς 31. Μελαχροινή, κοντή με 12 πόντους τακούνι, σχετικά ωραία φάτσα και σφιχτό σωμα. Καλο μασάζ και στη συνέχεια μόλις της πιάνω το κωλαράκι, στο παρασύνθημα : θέλεις να κάνουμε κατι παραπάω ? Βεβαίως της λέω. Η κοπέλα είναι περπατημένη επαγγελματίας. Καλαμάκι, μπριζόλα κλπ. Ελάτωμα : Δεν ασχολείται πολύ με το foreplay και βιάζεται να φτάσει στο ψητό, και είχα την εντύπωση ότι ήταν με το ένα μάτι στο ρολόι. 60 Ευρώ. Συμπέρασμα Αλίνα και πάλι Αλίνα !!!

Διόρθωση προφανούς λάθους. Η  τιμή στη Φωκίωνος Νέγρη ήταν 80 Ευρώ
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Η αναστασια ηταν και παλιοτερα Φ11. Και η Αλίνα πραγματικά τα τιμαει τα λεφτα της!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για την πατριαρχου ιωακειμ εχουμε ξαναγραψει οτι ειναι ''λαδι-λαδι και τηγανίτες τιποτα''..
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
για την πατριαρχου ιωακειμ εχουμε ξαναγραψει οτι ειναι ''λαδι-λαδι και τηγανίτες τιποτα''..

Thanks dear PAPA, αμα έχω πείνες και πονάκια θα πάω για κανένα μασαζακι και μετά city touraki  :2funny:
 

70Silencer

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες επειδή το search δεν μου δίνει αποτέλεσμα μπορεί κάποιος να πει που θα βρω αυτή την φοβερή Αλίνα???

Ευχαριστώ !
 

jngmak16

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πληροφορίες για Στουρνάρη. Έχω επειλέξει Μάγια και Τζούλια. Δεν ξέρω για εσάς αλλά η Μάγια αν και πιο μεγάλη συνολικά στις υπηρεσίες ήταν καλύτερη. Σκέφτομαι να δοκιμάσω και την Μάρση. Τι λέτε για την συγκεκριμένη;σε σχέση με τις άλλες 2.
 

spai_888

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
για σε ολους, η μαγια εινα καλη αλα εχει και καλητερες .κανενα νεοτερο απο π.95.εχω παι 2 φορες αλα μονο μασαζ .
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Κυριακή 28/10/2007 και ώρα 16:00
Επίσκεψη με φίλο Στουρνάρη 63.
Κοπέλες μόνο δύο, λόγω της ημέρας, Τζούλια και Μαρία.
Πήρα την Τζούλια η οποία όπως πάντα με καλή διάθεση και πάντα πρόθυμη ξεκίνησε με φιλάκια και χαδάκια, συνέχισε με φραπέ με καλαμάκι,έτσι και τελειώσαμε το γεύμα, γιατί δεν είχα διάθεση για κυρίως πιάτο.
Ο φίλος τώρα απ'ότι μου είπε έμεινε πολύ ευχαριστημένος από την Μαρία η οποία ήταν πρόθυμη για πλήρες σέρβις αλλά επειδή περίμενε τηλέφωνο από την σύζυγο και το μαγαζί είχε τραγούδια του στυλ ζετέμ μοναμούρ κλπ. ήταν με το ένα πόδι στην έξοδο,(αμ,που πας καημένε),πάντος η κοπέλα κατά τα λεγομενά του ήταν πολύ καλή και κορμάρα,περισσότερα για την Μαρία προσεχώς μετά από προσωπικό test ride.
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Ανταπόκριση από Μάρνη 28 (5ος):

Η Θεοδώρα έγινε "αφεντικό" του μαγαζιού! Με εντυπωσιακή εμφάνιση μου άνοιξε αλλά επειδή την είχα πάρει παλιά και ήταν πολύ ψυχρή, προτίμησα πάλι την Ζάνα. Η Ζάνα πολύ περιποιητική με μασάζ αρχικά, και στην συνέχεια everything με ικανοποίησε. Η είδηση είναι ότι η Ζάνα φεύγει και πάει Σολωμού 54 (6ος) (ελπίζω να μην έκανα λάθος την διεύθυνση) από αυτήν την Τρίτη.

Αυτά
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
ΠΑΤΕΡ μου γιατί μας μαλώνεις? Το σιτε ήταν down οπότε? Τελευταίες επισκέψεις εις Φρατζίου 4 το ανάγνωσμα. Η Ολγα πήρε τα βουνά και τα λαγκάδια!
ΔΕΝ χάσαμε και πολλά. Παραμένου Ρόζα συμπαθυτική και κονονικό πρόγραμμα σε ωράριο και σε extra. Βικτόρια οπως λέμε το milf του Robert στα
City Tours? Tίποτα το ιδιαίτερο και Ντίνα αν θυμάμε καλά εκ Καβάλας ορμόμενη μονον καβάλα στο καλάμι είναι και ολίγον ξεπέτα! Επίσης ένα στοιχειό
δεν λέει ονομα (θα το φάω το φαι μου!!!) και μια ΝΕΑ ολίγον στρουμπουλή που σου  λέει το όνομα μέσα απο το στόμα της! ΑΝ διαβάζεις
χείλια οκ αλλιώς black list!

Και μια και είσαι ο σοφος των μαζαζερι δεν μου λές το Elite Spa εκτός απο χαβιάρι έχει και τίποτε άλλο? Η ΜΟΝΟΝ χαβιάρι όσα και αν ακουμπίσεις
σιγά σιγά? Σαν χώρος μ' αρέσει και το προτιμό απο το να τα χώνω στα ρουμανοπορνίδια! (ασχετο)

Με τις ευλογιες σου Δέσποτα.
sto παγκάρι ότι και να βά;λεις μόνο εφχώρια σαμπάνια και χαβιάρι..τίποτε άλλο...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Πληροφορίες για Στουρνάρη. Έχω επειλέξει Μάγια και Τζούλια. Δεν ξέρω για εσάς αλλά η Μάγια αν και πιο μεγάλη συνολικά στις υπηρεσίες ήταν καλύτερη. Σκέφτομαι να δοκιμάσω και την Μάρση. Τι λέτε για την συγκεκριμένη;σε σχέση με τις άλλες 2.
η μαρσια είναι καλλίτερη...αλλά αυτά είναι προσωπικά γούστα που αν δεν έχεις τις προσωπικές σου εμπειρίες δεν μπορείς να πεισ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom