Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Παίδες καλημέρα.Στο ίδρυμα της οδού Δημητσάνης 1 και Δελφων (chocospa)στο Μαρούσι εργαζόταν η Μαρίνα (Ελληνίς) μήπως γνωρίζει κανείς τώρα που εργάζεται?
ήταν από τον όμιλο της Ιλιάδας..οπότε ίσως επέστρεψε...ίσως σε καποιο της Γλυφάδας...πάντως είχε πάει για 1-2 μήνες στην Παλαιοκαστρίτσα (την πατρίδα της).Μήπως γιαυτό την έχασες και θα ξαναγυρίσει;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
στο 95 παιζει κατι ωραια ανω των 30 και απο οσο θυμαμαι κανα 2, σε αλλα καταστηματα σερβιραν φραπε. για μπριτζολα δεν ξερω. αλλα απο τα υποννοουμενα κατι ριχτηκε.
στο 101 δεν περναμε ουτε απ'εξω. εκτος και αν εισαι δυσκοιλιος και θες βοηθεια
Στο 95 μόνο καφέ από την σερβιτόρα αλίκη....
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ενημέρωση από Ανδρονίκου Μαρούσι, όπου πέρασα την προηγούμενη εβδομάδα. Πολύ καλός χώρος καθαρός με μπάνιο εκτός δωματίου όμως. Συμπεριφορά ευγενική. Ήταν κάποιος Κώστας που μου εξήγησε τι παίζει από προγράμματα. Πήρα τη Ντιάνα για αισθητικό όπως μου ανέφερε μασάζ. Πολύ καλό σώμα με γεμάτα βυζιά ψηλή και πρόσωπο καλό. Ελληνικά καθόλου και αγγλικά μέτρια. Το μασάζ αρκετά καλό αν και δεν έχω εμπειρία στο θέμα. Στο τέλος του 45 λέπτου έπαιξε φραπές Τιμή 80+20 το δώρο στη κοπέλα για να γδυθεί. Πάντως μου φάνηκε λίγο ψυχρή σα συμπεριφορά και λίγο μηχανική στο τέλος δηλαδη ψεκάστε σκουπίστε.

Συνάδελφοι μήπως γνωρίζετε αν παίζει κανένα άλλο καλό κομάτι στο συγκεκριμένο μαγαζί εκτός από Ντιάνα? Αν ναι δώστε περιγραφή. Παρακαλώ τα φώτα σας γιατί σκεφτόμουν να κλείσω ένα για το απογευματάκι.
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
ήταν από τον όμιλο της Ιλιάδας..οπότε ίσως επέστρεψε...ίσως σε καποιο της Γλυφάδας...πάντως είχε πάει για 1-2 μήνες στην Παλαιοκαστρίτσα (την πατρίδα της).Μήπως γιαυτό την έχασες και θα ξαναγυρίσει

΄Δύσκολο να γυρίσει γιατί τσακώθηκε με την υπεύθυνη.Αν μάθετε πάντως κάτι για την Μαρίνα ενημερώστε με
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Παίδες καλημέρα.Στο ίδρυμα της οδού Δημητσάνης 1 και Δελφων (chocospa)στο Μαρούσι εργαζόταν η Μαρίνα (Ελληνίς) μήπως γνωρίζει κανείς τώρα που εργάζεται?

Ειναι σε διακοπές. Θα επανέλθει σε κανα μήνα στο ιδιο ίδρυμα απ ότι γνωρίζω.
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι σε διακοπές. Θα επανέλθει σε κανα μήνα στο ιδιο ίδρυμα απ ότι γνωρίζω

Δεν είναι διακοπές.Εδώ και 15 μέρες έχει δηλώσει παραίτηση (ναι ήταν στο ΙΚΑ!)μετά από έντονο καβγά με την διοίκηση.Ζήτησα να μου πούν αν δουλεύει αλλού ή τηλέφωνο αλλά δεν έδωσαν.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παρακαλώ πολυ ας ενημερώσει κάποιος που βρισκεται το μασαζερι-πατισερι της οδου θυατειρων στην ν.σμυρνη εστω και με πμ.....υπαρχει μεγαλο ενδιαφερον για το ιδρυμα της μαλαξις και της παλινδρομικης επεκτεινουσας χειρας με αποδεκτη το μοριον του ανδρος! :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η επιστροφη του φραπεδοκαβλέουμπα..
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Δεν είναι διακοπές.Εδώ και 15 μέρες έχει δηλώσει παραίτηση (ναι ήταν στο ΙΚΑ!)μετά από έντονο καβγά με την διοίκηση.Ζήτησα να μου πούν αν δουλεύει αλλού ή τηλέφωνο αλλά δεν έδωσαν.
με ποιο απο τα δυο αφεντικα μήλισες?
σπουδάζει και οταν ολοκληρώσει θα γυρίσει.
την δευτέρα ηταν εκεί.(επισκέπτης)
 

Επισκέπτης
παρακαλώ πολυ ας ενημερώσει κάποιος που βρισκεται το μασαζερι-πατισερι της οδου θυατειρων στην ν.σμυρνη εστω και με πμ.....υπαρχει μεγαλο ενδιαφερον για το ιδρυμα της μαλαξις και της παλινδρομικης επεκτεινουσας χειρας με αποδεκτη το μοριον του ανδρος! :grin: :grin:
καλημερα παιδες. επιτελους !! ειναι στο στενο μετα το ξενυχταδικο καραμελα. μου μιλησε στο τηλ. ελληνιδα και γι'αυτο φοβαμαι οτι θα αρπαζουν. vasos τσεκαρε πμ
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
καλησπερα καλως ηρθαμε στο site ξανα.περασα απο στουρναρη την περασμεν παρασκευη και πηρα την μαρσια αφου δεν την ειχα ξαναπαρει οντως πολυ καλη αν και θα μπορουσε καλυτερα.ειδα και μια λαουρα εμαθα οτι ειναι εκει κανενα δυμηνο εγω παντως δεν την ειχα ξαναδει αρκετα καλη σε εμφανιση και λεω καποια στιγμη να την τιμησω.οσον αφορα καποιον φιλο που ειπε οτι εδωσε 80 ευρω εγω παρεμεινα στο παλιο 70αρι (συνολο).γιατι 80 σε εσενα;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
who gonna eat milf massage stake today? :rockon: :rockon: :rockon:
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά καλημέρα και χρόνια πολλα΄. Ο γλόμπος ποτέ δεν πεθαίνει δεν τον τρομάζει φοβέρα καμμιά......και πάλι προς την δόξα τραβά!!!!!
Την Μαρίνα την βρήκα  :rockon:σε ένα μαγαζί στο νέο Ψυχικό Ξενοπούλου 17 1ος όροφος
 

lovepowers

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανεις τι παίζει στην ξενοπουλου στο N. ψυχικό??
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Τί εστί Μαρίνα ρε παιδιά για δώστε τα φώτα σας γιατί η αναζήτηση δεν έβγαλε τίποτα.
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε παιδιά κανεις δεν έχει να πεί κάτι ή έπεσε λογοκρισία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom