Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (7 μέλη και 40 επισκέπτες)

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
γνωρίζει κανένας αν η Λίζα απο choco spa βρίσκεται κάπου αλλού γιατί απο εκεί εξαφανίστηκε γαμώτο!!!! :( :tickedoff:
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
για πες μας περισσότερα μήπως βοηθήσουμε, πως είανι εθνικότητα κλπ
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
στην αρχή της λ. Βουλιαγμένης ...μετά την Κέλσου..ήταν ένα από τα πρώτα ...σε όλα
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
εδω φιλε gepap ειναι της αρπαχτης.γρηγορα να τελειωνουμε να παρουμε τον επομενο να τα οικονομισουμε.και μεσα εκει οσο μπορουμε να ευχαριστηθουμε
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Για τον φίλο που το ζήτησε ξανά
Μετά από εξάμηνη απουσία από το άθλημα λόγω καλοκαιρινής δουλειάς επέστρεψα πήρα την πετσετούλα μου και νάμε ξανά στον στίβο.
Οπαδός του μασάζ με φραπεδάκι ( οι μπριζόλες δεν είναι ο αντικειμενικός  μου σκοπός  ) εχω κολλήσει σε ένα μαγαζί που δεν το έχετε τμήση ιδιαιτέρως  ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΑΧΧΙΛΕΩΣ  Ν.ΣΜΥΡΝΗ επάνω από την ADIDAS 3ος όροφος
Μικρός καθαρός και συμπαθητικός χώρος  η κυρία Αγγελική στην υποδοχή και δυο πιτσιρίκες στις υπηρεσίες .
ΜΑΡΙΑ από Ρουμανία ξανθό αδύνατο 22 χρονών με ένα μικρο tattoo στη μέση.
ΕΙΡΗΝΗ Ελληνοαιγύπτια  μελαχρινή κοντούλα αδυνατούλα πιο καυλιάρικο με ελαφριά τριχοφυΐα.
Ο τιμοκατάλογος 50  EURO και τίποτα άλλο περιλαμβάνει πρόγραμμα 45 λεπτών με φραπεδάκι από την πρώτη φορά άτυπα κανείς δεν ξέρει τίποτα
Σαν τακτικότατος πελάτης είχα και καλαμάκι στον καφέ μου, ισπανική, και τρίψιμο με το σφικτό κωλαράκι της αλλά για σεξ ούτε που το συζήταγε παρά τα έξτρα που της έταζα.
Παρασκευή κατά την επίσκεψη μου μετά λύπης διαπίστωσα ότι τα πράγματα έχουν αλαλάξει, μπαίνει μέσα το Μαράκι  και μου λέει οτι τα 50 euro έγιναν 60 και προστέθηκε πρόγραμμα των 80euro με στοματικό.
Με λίγα λόγια το μαγαζί ευθυγραμμίστηκε με τα υπόλοιπα του είδους και το δικό μου ερώτημα, εγώ που πλήρωνα 50 για τη καλαμωτή φραπεδιά τι πρέπει να πληρώσω σήμερα?
Απάντηση  80
Ερώτημα 2  Με τα 80 θα έχω και σεξ 
Απάντηση Oχι.
Στο τέλος άφησα ένα 60 και χαιρέτισα για πάντα λέγοντας και στην αγαπητή κυρία Αγγελική ότι το μαγαζί δεν με εκφράζει πια και ότι με 80 euro βρίσκω αλλού καλλίτερες υπηρεσίες .
Σαββατοκύριακο διάβασα στο forum ότι έχασα το διάστημα που έλειπα  για να ενημερωθώ  για τις μεταγραφές και να επιλέξω το επόμενο μαγαζί, αλλά και για να μη μου ΤΗΝ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΛΙΟΣ ότι δεν διαβάζω τα παλαιότερα.
Λέω να επισκεφθώ την Λίλλη στη Ζησιμοπούλου 93 ή προτείνετε κάτι άλλο?
Σε μια γρήγορη ανιχνευτική βόλτα που έκανα είσοδο για το 93 βρήκα από την πίσω πλευρά και πινακίδα για μασάζ και μανικιούρ στον 3ο όροφο είμαι στο σωστό δρόμο ή θα κάνω πλήρη περιποίηση νυχιών?

Ευχαριστώ για το χρόνο σας και περιμένω τη βοήθεια σας

Έχω καιρό να περάσω από Αχιλλέως, αλλά είναι γεγονός ότι η Ειρηνούλα και η Μαρία είχαν  αποκτήσει μια συμπεριφορά λίγο μπλαζέ, και να τελειώνουμε στα γρήγορα.
Παρόλο που έχω επισκεφτεί το μαγαζί πάρα πολλές φορες από τότε που άνοιξε και με ξέρουν καλά, μπριζόλα δεν πήρα ποτε, αλλά μόνο υποσχέσεις.  Η Λίλη στη Ζησιμοπούλου υστερεί σε εμφάνιση από τις παραπάνω αλλα από υπηρεσίες είναι πρώτη !!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
...συμφωνω αλλά αν τηρηθούν οι αναλογίες πληρώνουμε πάρα πολλά για τις υπηρεσίες που προσφέρουν....άσε που δεν πλένονται.....




 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Έχω καιρό να περάσω από Αχιλλέως, αλλά είναι γεγονός ότι η Ειρηνούλα και η Μαρία είχαν  αποκτήσει μια συμπεριφορά λίγο μπλαζέ, και να τελειώνουμε στα γρήγορα.
Παρόλο που έχω επισκεφτεί το μαγαζί πάρα πολλές φορες από τότε που άνοιξε και με ξέρουν καλά, μπριζόλα δεν πήρα ποτε, αλλά μόνο υποσχέσεις.  Η Λίλη στη Ζησιμοπούλου υστερεί σε εμφάνιση από τις παραπάνω αλλα από υπηρεσίες είναι πρώτη !!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
μήπως ξέρει κανείς πως μπορούμε να "πάμε" σε συγκεκριμένη σελίδα π.χ 101 χωρίς να ανοίγουμε μία - μία τις σελίδες;:think:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
μήπως ξέρει κανείς πως μπορούμε να "πάμε" σε συγκεκριμένη σελίδα π.χ 101 χωρίς να ανοίγουμε μία - μία τις σελίδες;:think:
πάνω και αριστερά απο εκεί που αρχίσουν τα ποστς του θρέντ υπάρχει με κόκκινα γράμματα η σελίδα (και οι συνολικές σελίδες) του θρέντ.
Απο εκεί μπορείς να επιλέξεις τον αριθμό της σελίδας που θέλεις να δεις.
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
275 Λιρες Αγγλιας εννοεις Πατερ... Και απο αυτα απεχουμε αλλα και απο τα τεμαχια που πληρωνονται τοσο...
Ας ειχαμε τετοια εδω και τοτε συζητουσαμε τα 300 τοσα ευρω...
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
275 Λιρες Αγγλιας εννοεις Πατερ... Και απο αυτα απεχουμε αλλα και απο τα τεμαχια που πληρωνονται τοσο...
Ας ειχαμε τετοια εδω και τοτε συζητουσαμε τα 300 τοσα ευρω...

275 για 90 λεπτά ήταν ... αλλά τεσπά ..λεπτομέρειες ... εμένα πάντως μου έκανε εντπύπωση αυτή στις φωτό ... αλλά όπως έλεγε και στο FAQ τους μάλλον δεν αντιστοιχεί στις πραγματικές μασσαζούδες ...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οχι, λεει 275 λιρες τα 90 λεπτα.. αρα τα 60 λεπτα 275 ευρω..
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Ο Παπαγιωργης ειναι E.U.Μ.Τ.
μετανοουν και εξομολογουνται σε αυτον ολες οι ευρωμασατζουδες και τα υπολοιπα του τα επιστρεφουν για εξοδα παραστασης και παπαδοχαρτοσημου...
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Απο Στουρναρη 63(Σ 63  :rockon:) χτυπησα την Μαριλενα μελαχροινη κοντοπουτανο με βυζουμπες και κωλαρα.Το προγραμμα ηταν φουλ (δηλαδη και μπριζολα)  ;).το μασαζ που εκανε το ξεκινησε μετρια και σαν αγγαρεια μετα που αρχισαν οι μαλαξεις ομως στο πεος ποιος νοιαζοταν για μασαζ ?  :2funny: :dancing: το κοστος 80 ευρω με 'χορταστικη μπριζολα'.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γιατι 80 ? πηρες A LEVEL ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom