Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πιστεύω ότι όλοι σας παίρνετε αποδείξεις μετά το μασαζάκι όπως και εγώ.
:2funny:
Να τις δίνετε στη γυναίκα σας να τις βάλει στην δήλωση της εφορίας  έχετε και έκπτωση τώρα :headbang:

Κοντά είσαι, τα μασατζιδικα δεν φοβούνται κατα βάσει την αστυνομία αφου και να γίνει μπραφ και να πιάσουν την κοπέλα καβάλα στο καλάμι να κάνει την μάγισσα, τα βάρη θα πέσουν κατα κύριο λόγο στην κοπέλα. Αυτό που φοβούνται είναι κατα κύριο λόγο το ΙΚΑ. Γιατι είναι εν ενεργεία επιχειρήσεις και δεν έχουν κάνει πρόσληψη στις κοπέλες. Ρωτήστε εκεί που δουλεύετε τον λογιστή ποιό είναι το πρόστιμο για ανασφάλιστη εργασία ;)
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Κοντά είσαι, τα μασατζιδικα δεν φοβούνται κατα βάσει την αστυνομία αφου και να γίνει μπραφ και να πιάσουν την κοπέλα καβάλα στο καλάμι να κάνει την μάγισσα, τα βάρη θα πέσουν κατα κύριο λόγο στην κοπέλα. Αυτό που φοβούνται είναι κατα κύριο λόγο το ΙΚΑ. Γιατι είναι εν ενεργεία επιχειρήσεις και δεν έχουν κάνει πρόσληψη στις κοπέλες. Ρωτήστε εκεί που δουλεύετε τον λογιστή ποιό είναι το πρόστιμο για ανασφάλιστη εργασία ;)

Φίλε οι πιο πολλές κοπέλες,εφόσον είναι νόμιμες και έχουν άδεια εργασίας έχουν και ΙΚΑ, τις υποχρεώνει το κράτος να κάνουν αυτασφάλιση στο ΙΚΑ και πληρώνουν κανονικά,τώρα για σύνταξη δεν ξέρω να σου πω, αλλά ασφάλεια και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη έχουν σίγουρα!!!
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε οι πιο πολλές κοπέλες,εφόσον είναι νόμιμες και έχουν άδεια εργασίας έχουν και ΙΚΑ, τις υποχρεώνει το κράτος να κάνουν αυτασφάλιση στο ΙΚΑ και πληρώνουν κανονικά,τώρα για σύνταξη δεν ξέρω να σου πω, αλλά ασφάλεια και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη έχουν σίγουρα!!!

Την επόμενη φορά που θα πας δες πόσες γραμμές έχει η κατάσταση επιθεώρησης εργασίας και πόσες είναι οι κοπέλες μέσα.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
χμμ....τι  πόσες είναι οι κοπέλες μέσα, βρε παιδιά..
δεν είναι όλα τα μασαζ οργανωμένα αυστηρά ..+ δεν έχουν καθόλου σταθερο ρόστερ
τώρα πλέον φέρνει καθεμία πουρχεται Ελλάδα την άλλη , ή την φίλη της, ΟΛΕΣ με πολιτικά , και πίνουν καφέ ή διαβάζουν περιοδικά,  .. δήθεν,  η κάνουν την γραμματεία , 'η την υποδοχή ,και άμα λάχει , κανουν και κανα μασαζ=δηλ. καμμιά αρπαχτή  , καμμιά μπριζόλα
πολύ μπέρδεμα..
να μας πει  άποψη και ο πάτερ...
 

mike2007

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετω..μηπως εχει κανεις υποψη σε ποια εφημεριδα μπορω να βρω τηλεφωνο απο το μασατζιδικο στο Μαρουσι, Ανδρονικου 10? ...ειμαι σιγουρος οτι θα φαω πορτα αν παω χωρις ραντεβου, ειδικα με το νεο μου μπατσο-κουρεμα...επειδη ειμαι πρωταρης...ποσο tip δινεις κ ποτε το δινεις?  :think:..ευχαριστω!
 

Επισκέπτης
καλημερα παιδια . οντως η αχιλλεως ανεβηκε 10 ευρο ,μου το ειπε γνωστος και νομιζα οτι τον δουλευουν. τωρα να τους δινεις 60 για να σε αλευρωσουν 10 λεπτα σαν κεφτε και 80 φυσοκαλαμο παραπαει. μποικοταζ.
οσον για τη ζησιμοπουλου που ρωταει ο φιλος οντως ειναι στον τριτο και εχει αγγελια για μανικιουρ πεντικιουρ. απλα ειναι σαν προσχημα γιατι εχει φροντιστηριο για μικρα παιδια απο κατω. συνηθως δεν εχει ωραια κομματια. μαλλον μαγκες πρεπει για λιγο καιρο να γινουμε εκλεκτικοι η να παγαινουμε μοναχα σε ενα και εφοσον θα ειμαστε καλοι πελατες να παιζει και σκοντο. τωρα που ακριβηνε και φετα..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αγγελιες από εφημεριδα<<ΑΠΟΛΥΤΗ χαλάρωση στο καινούργιο στούντιο από έμπειρες
κοπέλες, Πατησίων 95 (πλ. Βικτώριας), 2ος όροφος, κουδ. Αρωμα, 10.00-20.00, Σάββατο 10.00-18.00 
ΑΡΩΜΑ! με καινούργιο προσωπικό και πλούσια προγράμματα μασάζ σας περιμένουμε... Φιλοτίου 12 4ος όρ. κουδούνι "Αρωμα" καθημερινά και Κυριακές 10-9  69[size=18pt]*********[/size] έναντι σχολή Ευελπίδων
AROMA_SPA σε έναν ολοκαίνουργιο χώρο μπορείτε να απολαύσετε αρωματοθεραπεία, σοκολατοθεραπεία και το παραδοσιακό χαλαρωτικό χειρομασάζ. Ανοικτά καθημερινά 11-9. Φωκίωνος Νέγρη 11, 3ος όροφος, Αθήνα. Κουδούνι AROMΑ  >>
εχω συγχυση ποιο αρωμα να διαλεξω μπορει να βοηθησει κανεις


[size=14pt]edit giorgospapa: # 10. Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου, ακόμα και αν ο αριθμός έχει δημοσιευτεί σε εφημερίδα, περιοδικό, ή άλλο website[/size]

εκτος του οτι πρεπει να κανεις εναν κοπο και να διαβασεις τους κανονες λειτουργιας του φορουμ, δεν ειναι λογικη αυτη.
να δημοσιευεις τις αγγελιες που σε ενδιαφερουν και να ζητας γνωμες.
διαβασε το θρεντ και θα σου λυθουν  ολες οι αποριες..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
διεγραφη το ποστ του gousgounis_athens_gr καθως στο μηνυμα του ειχε επισυναψει φωτο απο μαγαζι που φαινοταν το τηλεφωνο.

ας ειμαστε περισοτερο προσεκτικοι, δεν προσφερουμε τιποτε ετσι, μονο προβληματα μπορουμε να δημιουργησουμε σε ποικιλες κατευθυνσεις..
 

rot4

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
εκτος του οτι πρεπει να κανεις εναν κοπο και να διαβασεις τους κανονες λειτουργιας του φορουμ, δεν ειναι λογικη αυτη.
να δημοσιευεις τις αγγελιες που σε ενδιαφερουν και να ζητας γνωμες.
διαβασε το θρεντ και θα σου λυθουν  ολες οι αποριες..
πατερ εχεις δικιο απλα βρισκόμουν σε <<σύγχυση>> για τιμωρια μου θα επισκευθω και τα τρια προναφεριμενα ιδρύματα. εληεσον
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον..

μαρνης, τατιανα, μιλφ, απο ουκραννννννία, ξανθια, περι το 1,70-1,75, μπριζολιτσα με το αιματάκι της, αβιαστα και χωρις να ρωτησει καν..

μασαζ 15λεπτο, χωρις να διεκδικει εισοδο στο τοπ 20, και ανεση τοσο χρονου, οσο και συμπεριφορας..

θα ελεγα οτι ειναι προτεινομενο για milf-ers..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πατερ εχεις δικιο απλα βρισκόμουν σε <<σύγχυση>> για τιμωρια μου θα επισκευθω και τα τρια προναφεριμενα ιδρύματα. εληεσον

την κυριακη στον αγιασμο να εισαι πρωτος.. :grin:

ευλογησον
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
λοιπον..

μαρνης, τατιανα, μιλφ, απο ουκραννννννία, ξανθια, περι το 1,70-1,75, μπριζολιτσα με το αιματάκι της, αβιαστα και χωρις να ρωτησει καν..

οταν λες με το αιματακι της τι εννοεις??????????
 

dysan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον..

μαρνης, τατιανα, μιλφ, απο ουκραννννννία, ξανθια, περι το 1,70-1,75, μπριζολιτσα με το αιματάκι της, αβιαστα και χωρις να ρωτησει καν..

μασαζ 15λεπτο, χωρις να διεκδικει εισοδο στο τοπ 20, και ανεση τοσο χρονου, οσο και συμπεριφορας..

θα ελεγα οτι ειναι προτεινομενο για milf-ers..
Πατερ,στο εν λογω μαγαζι εχει κατι καινουριο για εμας τους αντι-μιλφ-ιστους
εκτος της Μαριας της βιαστικής  ;)
 

ololioqui

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
παιδια που υπάρχουν διευθύνσης για μαζατζίδικα που μαμάς?
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Σχετικά με τις κοπέλες λόγω επαγγέλματος θα σας πω τα εξής.
1ον Λειτουργούν ως νόμιμες επιχ/σεις
2ον Εχουν πρόβλημα με την άδεια επαγγέλματος αλλά βρήσκουν και καλά κάποιν εταίρο ή εργαζομένη που έχει και το ξεπερνούν
3ον Αποδίδουν όλους τους φόρους,δηλώσεις εισοδήματος κ.λ.π. φυσικά 100 πελάτες μπαίνουν 5 δηλώνονται στο βιβλίο πελατών και άμα κάνει ντου η Δ.Ο.Υ. τους χαρτζηλικώνουν είτε άμεσσα είτε μεσω του λογιστικού γραφείου που μπορεί να είναι και αυτό στο κόλπο
4ον Πρόβλημα όντως έχουν με το Ι.Κ.Α. και Επιθεώρηση Εργασίας αν και εφ'οσον κάνει έλεγχο γιατί τις περισσότερες φορές οι κοπέλες είναι παράνομες,αδήλωτες στο ΙΚΑ.Όντως βάζουν π.χ. 2 στο ΙΚΑ και δουλεύουν 10.Επίσης πολλές φορές καταφέρνουν και κάνουν τις κοπέλες ελέυθερους επιχειρηματίες με Παροχής Υπηρεσιών (όσες απο αυτές καταφέρουν) και έτσι ούτε γάτα όυτε ζημιά σε γενόμενο έλεγχο.
Πάντως όπως θα ξέρετε σε απρόσμενο έλεγχο έχουν κάμερες κλπ άλλα κόλπα για να φυλάγονται.
 

Επισκέπτης
μια χαρα , θα πω οτι ειμαι του ικα και θα κερασουν μασαζ και θα χαρτζιλικωσουν :grin:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
μια χαρα , θα πω οτι ειμαι του ικα και θα κερασουν μασαζ και θα χαρτζιλικωσουν :grin:
Οχι Ικα..... καλυτερα πες απο την επιθεωρηση εργασιας, και οτι και καλα θελεις να ελεγξεις τις συνθηκες εργασιας των κοριτσιων μεσα στο χαμαμ και την Σαουνα.......α ρε γλεντια!!!!!!!!!χαμος θα γινει.
Τωρα μαλιστα σκεφτομαι να ερθω και εγω μαζι σου, γιατι φοβαμαι μηπως σε δωροδοκησει κανεις!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
χα χα χα χα χα!!! μας φανταζεσαι εκει μεσα να γλενταμε και να χαιδευομε κορασιδες? θα φοραμε πετσετα η τσιτσιδοι γιατι σε ντρεπομαι λιγο.
και θα παμε πατριαρχου ι που τους εχω και αχτι και θα πινουμε σαμπανια με χαβιαρι :rockon:
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
συγκεντρωμενες, οχι και δεν θελουμε..
Γιατι πατερ μου να μη κανουμε ενα καταλογο οπως των μπουρδελων και να γραφουμε ποιες δουλευουν στο καθενα και τις εντυπωσεις μας.
Μπορει να ειμαι  νεος στην παρεα σας αλλα στο αθλημα ειμαι παρα πολυ παλιος ,αν θυμαται κανεις απο σας την Μορφω το ωραιοτερο μιλφ κατα πως τα λετε , δουλευε τοτε πριν 20 και βαλε χρονια στην οδο σειρηνων στο παλαιο φαληρο και μετα απο λιγο πηρε μεταγραφη στο χαλανδρι στην οδο ζαν μωρεα , πισω απο ενα ιατρικο κεντρο .Ηταν τοσο ομορφη και γνωστη στους λατρεις του αθληματος που η αγγελια του μαγαζιου ανεφερε οτι εχει ελθει σε μας  η Μορφω .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom