Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (9 μέλη και 33 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
να υπενθυμισω την διαφορα των ανθρωπων που θελει το καθε καταστημα.
καποια καταστηματα θελουν χορηγους δηλαδη ανθρωπους που πηγαινουν και αποδεχονται την καθε μαλακια του καταστηματος, π.χ. υποσχετικες για την επομενη φορα, μετριες υπηρεσιες κτλ.
καποια αλλα καταστηματα πολυ λιγα πλεον εως ελαχιστα θελουν πελατες.
και οι πελατες εχουν παντα δικιο παιρνουν αυτο που θελουν εφοσον πληρωνουν το λογικο αντιτιμο.

αρα εσεις τι θελετε να ειστε Πελατες ή Χορηγοι ?
 

jngmak16

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους. μετά την αποτυχημένη πρώτη φορά στην Μάρνης και την Θεοδώρα βρίσκομαι σε δίλημα. Να ξαναπάω στην Θεοδώρα ή να πάω Κηφισίας στην Μαρίνα ή στην Φωκίωνος Νέγρη. Εκεί ποια να ζητήσω τι παίζει γενικά; ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια.
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα παληκαρια μετα απο απουσια λιγων ημερων επανερχομαι δριμυτερος εχει ακουσει καποιος για τα ιδρυμματα ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ 47 και ΠΑΤΗΣΙΩΝ 95 τι παιζει : :think: :think: :think: :think:
Μια αλλη σκεψη που μου περασε απο το μυαλο ειναι οτι ξανιγομαστε πολυ και αν πλακοσουν μπατσοσκυλα θα τα κλεισουν ολα αυτα τα ιδρυματα που μας ξεκουραζουν ,το ιδιο ειχε γινει το 1999 αν θυμαστε με τα studio που ειχαν 4&5 κοπελες ταυτοχρονα και τα εκλεισαν ολα σε μια εβδομαδα ,και αντε μετα εμεις οι παντρεμενοι να ξαναβρουμε ακρες :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Μια αλλη σκεψη που μου περασε απο το μυαλο ειναι οτι ξανιγομαστε πολυ και αν πλακοσουν μπατσοσκυλα θα τα κλεισουν ολα αυτα τα ιδρυματα που μας ξεκουραζουν ,το ιδιο ειχε γινει το 1999 αν θυμαστε με τα studio που ειχαν 4&5 κοπελες ταυτοχρονα και τα εκλεισαν ολα σε μια εβδομαδα ,και αντε μετα εμεις οι παντρεμενοι να ξαναβρουμε ακρες :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Φιλε καθε μια περιπτωση ειναι ξεχωριστη. Τα studio εκλεισαν εαν θυμασαι καλα...γιατι απαγορευεται σε οικους ανοχης να εργαζονται παραπανω απο μια κοπελες ανα βαρδια και επισης γιατι τα παρισσοτερα απο αυτα δουλευαν χωρις αδεια....

Στην περιπτωση των μασαζ, εχουμε μαγαζια τα οποια προσφερουν υπηρεσιες χαλαρωσης....και οχι ΣΕΞ.....εγω ετσι ξερω τουλαχιστον,εκτος εαν εσυ εχεις παει καπου και σου ειπαν οτι εδω κυριε κανουμε ΣΕΞ μονο!!!!!!!!!!!!!!!

Αρα λοιπον πρεπει να συλληφθουν επ΄αυτοφορω οι κυριες που κανουν το κατι παραπανω......

και επισης να ξερεις το σημαντικοτερο, η αστυνομια δεν περιμενει να μαθει πραγματα απο ενα site στο net εαν ηθελε θα μπορουσε να κινηθει και χωρις εμας.........

Αυτα για το αθλημα των μασαζερι!!!!!!
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε καθε μια περιπτωση ειναι ξεχωριστη. Τα studio εκλεισαν εαν θυμασαι καλα...γιατι απαγορευεται σε οικους ανοχης να εργαζονται παραπανω απο μια κοπελες ανα βαρδια και επισης γιατι τα παρισσοτερα απο αυτα δουλευαν χωρις αδεια....

Στην περιπτωση των μασαζ, εχουμε μαγαζια τα οποια προσφερουν υπηρεσιες χαλαρωσης....και οχι ΣΕΞ.....εγω ετσι ξερω τουλαχιστον,εκτος εαν εσυ εχεις παει καπου και σου ειπαν οτι εδω κυριε κανουμε ΣΕΞ μονο!!!!!!!!!!!!!!!

Αρα λοιπον πρεπει να συλληφθουν επ΄αυτοφορω οι κυριες που κανουν το κατι παραπανω......

και επισης να ξερεις το σημαντικοτερο, η αστυνομια δεν περιμενει να μαθει πραγματα απο ενα site στο net εαν ηθελε θα μπορουσε να κινηθει και χωρις εμας.........

Δηλαδη μου λες οτι το μπριζολακι που τρως ειναι νομιμο  για το λογω αυτο εκλεισαν το μαγαζι στη βεικου 40 και δεν λεω οτι αστυνομια περιμενει εμας αλλα οταν κατι εξαπλωνεται και διαδιδεται ενοχλει.για το επαυτοφωρο που λες εκατσε σε φιλαρακι και του εκλεισε το σπιτι γιατι τον πηγαν αυτοφωρο και εκανε αμαν μεχρι να ξεμπλεξει
Αυτα για το αθλημα των μασαζερι.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Aυτο που αναφερεις ειναι θησεως 79 στον 2ο οροφο.

θησεως 67 πρεπει να ειναι οπου παλια στον 1ο οροφο(προ εποχης τριανταφυλλοπουλου) επαιζε στουντιο με καμια 10αρια τεμαχια με αλλαγη βαρδυας.Εκειθε βρισκεται και το φροντιστηριο τωρα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε παιδια κοιταγα αγγελιες και βλεπω η συγγρου 12 το εβαλε 30 ε τα 25 λεπτα. τι μυστηριο λετε να παιζει?

το μυστηριο της ελλειψης πελατειας λογω μπαγιατικου steak! :grin: :grin:

υ.γ. αμα ηταν εξυπνοι οι διαχειριστες των εν λογω μαγαζιων αντι να καθονται να εφευρισκουν τροπους(για τον πουτσ..)προσελκυσης πελατων μεσω εφημεριδων θα μπορουσαν στους τακτικους πελατες που ξαφνικα σταματησαν να ειχαν ζητησει τα e-mail τους απο την 2η-3η το πολυ επισκεψη οπου θα μπορουσαν να στελνουν λεπτομερεις πληροφοριες.Αλλα με την αγραμματοσυνη τους δεν περιμενω και πολλα πραγματα...
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστω τους φιλους που μου εστειλαν το τηλ της Ανδρονικου.Πηγα το Σαββατο .Ειδα 2 κοριτσια ,μια ξανθια ψηλη και μια κινεζουλα κουκλιτσα που διαλεξα.Καλο μασαζ και αβιαστο φραπεδακι.Μακαρι να εδινε και παραπανω.80 ευρω,πολλα  αλλα ωραιο περιβαλλον και,καθαροτατο
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Συναγωνιστές γεία σας το Σάββατο έκανα επίσκεψη στην Φρατζή 4.Το  :helpplea:τέρας  :helpplea:έλειπε ήταν όμως η Ολγα  :boobies:(η ψιλή ξανθιά συμπατριώτησα του Ματσιγιάουσκας)που σε προηγούμενα ποστ διάβαζα ότι είναι πολύ <ξεπέτα> , η κοπέλα ήταν πολύ καλή  :rockon:και έφαγα την ωραιότερη μπριζόλα  :dancing: .
Και όπως μου είπε αυτή είναι η τελαιυτέα της βδομάδα. Τέλος το μασάζ  :think:???? γιατί δεν αφήνει χρήμα και θα ασχοληθεί με άλλο επάγγελμα  :2funny:

ONTΩΣ αληθές είναι λίγο ξεπέτα με την έννοια της "ψυχρότητας" ένεκα βορείων χωρών και υψους, 183 παρακαλώ αλλά 185 την έκοβα οπότε θωρηκτό και δεν στρίβει εύκολα στην γωνια... Τωρα με τόσα ταξιδια που μου είπε ότι κάνει μάλλον αγγαρεία είναι το μασσαζ το κορίτσι έχει καλλίτερες προοπτηκές!  :think: Την βλέπω να σκαει σε CT?

 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6

Το ποστ αναφερεται στο lykos1072


Ρε φιλαρακι,μαλλον δεν καταλαβες τι σου ειπα......Σου ξαναλεω λοιπον:
Τα studio μασαζ λειτουργουν βαση καποιου νομου....(δεν ξερω ποιος ακριβως ειναι) περι ινστιτουτων αισθητικης κλπ κλπ κλπ. Δεν ειναι παρανομες επιχειρησεις,τουλαχιστον τα περισσοτερα. Οι υπηρεσιες που προσφερουν ειναι αισθητικη και χαλαρωση και λοιπες μπουρδες που οριζει ο νομος, ειναι δε υποχρεωμενα στην εκδοση αποδειξεων παροχης υπηρεσιων.

Παμε παρακατω τωρα:
Ο νομος κυνηγαει την παρανομη πορνεια,εφοσον αυτη αποδειχτει. Τι σημαινει αυτο πρακτικα....ο αστυνομικος πρεπει να κανει σεξ με την κοπελα και να χρησιμοποιηθουν προσημειωμενα χρηματα με τα οποια θα την πληρωσει.
Ετσι μονο αποδεικνυεται οτι καποια γυναικα εκδιδεται,οποτε και διωκεται.
Σημειωση:Δεν ειμαι δικηγορος μπορει να κανω καπου λαθος

Απο εκει και περα δεν σου ειπα οτι το μπριζολακι ειναι νομιμο.....αλλα βεβαια για να κυνηγησει καποιος ενα studio πρεπει πρωτα να το αποδειξει οτι ειναι studio.

Δεν σου κανω τον εξυπνο,προσπαθω να σου εξηγησω οτι τα μαγαζια ειναι καλυμενα κατα καποιο τροπο.

Φυσικα να ξερεις οτι ο φραπες δεν διωκεται............εφοσον γινεται κατα την διαρκεια του μασαζ.......και παρεπιπτοντως εγω δεν εχω ακουσει να εχει κλεισει μασατζιδικο που σερβιρε φραπε.......
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Λάθος...διώκεται και ο φραπές. Ασελγείς πράξεις.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Λάθος...διώκεται και ο φραπές. Ασελγείς πράξεις.
Φιλε μου εαν εισαι δικηγορος ισως να ξερεις καλυτερα....αλλα αντε τωρα να αποδειξει καποιος στο δικαστηριο οτι ο φραπες δεν ηταν μασαζ........
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Και τα studios έχουν ταμειακή μηχανή και κόβουν αποδείξεις. :2funny:
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Εχει δικιο ο φιλος για το μαγαζι στην Αχιλλεως.Την εχουν δει καπως.Ασε που το ολο προγραμμα κραταει 10-15 λεπτα και δεν περιλαμβανει μασαζ,ειδικα αν εχεις ξαναπαει.Τα κοριτσια ειναι ομορφα αλλα αν σου παρουν τον αερα γινονται πολυ απαιτητικα.Και το 50αρι ειναι πλεον παρελθον.Εγω παντα εδινα 10 ευρω δωρακι για το φραπεδακι,την τελευταια φορα επιτακτικα μου ζητησε 20!
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Και τα studios έχουν ταμειακή μηχανή και κόβουν αποδείξεις. :2funny:

Πιστεύω ότι όλοι σας παίρνετε αποδείξεις μετά το μασαζάκι όπως και εγώ.
:2funny:
Να τις δίνετε στη γυναίκα σας να τις βάλει στην δήλωση της εφορίας  έχετε και έκπτωση τώρα :headbang:

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εχει δικιο ο φιλος για το μαγαζι στην Αχιλλεως.Την εχουν δει καπως.Ασε που το ολο προγραμμα κραταει 10-15 λεπτα και δεν περιλαμβανει μασαζ,ειδικα αν εχεις ξαναπαει.Τα κοριτσια ειναι ομορφα αλλα αν σου παρουν τον αερα γινονται πολυ απαιτητικα.Και το 50αρι ειναι πλεον παρελθον.Εγω παντα εδινα 10 ευρω δωρακι για το φραπεδακι,την τελευταια φορα επιτακτικα μου ζητησε 20!

αμπσολιουτλι ραιτ! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom