Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (11 μέλη και 52 επισκέπτες)

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
ΑΓΑΠΗΤΕ ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΗ γιατί την σήμερον ημέρα εις ΦΡΑΤΖΗ 4 το κουδούνι δεν απαντούσε κατά τις 12.00? ΔΕΝ είχε τελειώσει ο εκκλησιασμός
η ήταν ημερά αναπαύσεως και αυτοσυγκέντρωσης? Γνωρίζεις?

ΥΓ. Θησεως 142 το υπογράφεις γαι επίσκεψη? (Ανευ νυστίας φυσικά)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες.Δεν ενδιαφέρομαι τόσο για μασατζίδικα αλλά αν έχει κάποιος κάνα "καλό" τηλ. για μασάζ σε δικό μου χώρο πολύ θα το εκτιμίσω.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
..Για σιγουριά δεν τηλεφωνεις σε κανένα call - girl? :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΑΓΑΠΗΤΕ ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΗ α. γιατί την σήμερον ημέρα εις ΦΡΑΤΖΗ 4 το κουδούνι δεν απαντούσε κατά τις 12.00? ΔΕΝ είχε τελειώσει ο εκκλησιασμός
η ήταν ημερά αναπαύσεως και αυτοσυγκέντρωσης? Γνωρίζεις?

ΥΓ. β. Θησεως 142 το υπογράφεις γαι επίσκεψη? (Ανευ νυστίας φυσικά)

α.
δεν γνωριζω τεκνον μου. την ωρα που περιγραφεις, μοιραζα ακομη τα αντιδωρα.. :grin:

β. δεν εγγυωμαι για το 142, δηλαδη γι αυτο που βρισκεται θησεως και δαβακη. οσες φορες ειχα παει ηπια σουπα νεροβραστη..  :headbang:
 

nruto1

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
μα, ειπε το παληκαρι οτι απεναντι εχει το γραφειο του ο παπαδακος. αυτο δεν ειναι θησεως και δαβακη ? το γραφειο του πητ δεν ειναι διπλα και επανω απο το hondo ??

..ή μηπως το αλλο το τραγικοτερο ???? οτι τα εχω κανει ΠΟΥΤΑΝΑ στο μυαλο μου ????  :headbang: :headbang:

Σεβασμιότατε, συγγνώμη για την καθυστέρηση στο respond. Το "θεραπευτήριο" στο οποίο αναφέρομαι βρίσκεται απέναντι από το Χαροκόπειο και λίγο πιό πάνω στο ρέυμα που πάει προς αθήνα. Στο ισόγειο  πρέπει να έχει αντιπροσωπεία μοτοσυκλετών αν θυμάμαι καλά και σε όροφο έχει ένα φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης (Θεμέλιο) και υποκατάστημα του Παπαδάκου (Δεν εννοώ αυτό που είναι Δαβάκη και θησέως). Είναι στον 5ο όροφο. Δυστυχώς δεν θυμάμαι ακριβή διεύθυνση, αλλά είναι το μόνο κτίριο που έχω δει στην περιοχή και έχει γραφειάκι θυρωρού στην είσοδο.
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Σεβασμιότατε, συγγνώμη για την καθυστέρηση στο respond. Το "θεραπευτήριο" στο οποίο αναφέρομαι βρίσκεται απέναντι από το Χαροκόπειο και λίγο πιό πάνω στο ρέυμα που πάει προς αθήνα. Στο ισόγειο  πρέπει να έχει αντιπροσωπεία μοτοσυκλετών αν θυμάμαι καλά και σε όροφο έχει ένα φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης (Θεμέλιο) και υποκατάστημα του Παπαδάκου (Δεν εννοώ αυτό που είναι Δαβάκη και θησέως). Είναι στον 5ο όροφο. Δυστυχώς δεν θυμάμαι ακριβή διεύθυνση, αλλά είναι το μόνο κτίριο που έχω δει στην περιοχή και έχει γραφειάκι θυρωρού στην είσοδο.
Aυτο που αναφερεις ειναι θησεως 79 στον 2ο οροφο.
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές γεία σας το Σάββατο έκανα επίσκεψη στην Φρατζή 4.Το  :helpplea:τέρας  :helpplea:έλειπε ήταν όμως η Ολγα  :boobies:(η ψιλή ξανθιά συμπατριώτησα του Ματσιγιάουσκας)που σε προηγούμενα ποστ διάβαζα ότι είναι πολύ <ξεπέτα> , η κοπέλα ήταν πολύ καλή  :rockon:και έφαγα την ωραιότερη μπριζόλα  :dancing: .
Και όπως μου είπε αυτή είναι η τελαιυτέα της βδομάδα. Τέλος το μασάζ  :think:???? γιατί δεν αφήνει χρήμα και θα ασχοληθεί με άλλο επάγγελμα  :2funny:
 

Επισκέπτης
σε αυτο που ειναι στον 5 στην θησεως ειχα δει την κλεοπατρα που ηταν σε αυτο του δευτερου οροφου (69) πανω απο την αντιπροσωπεια μοτοσυκλετων ΒΙΝΙΟΣ. ελπιζω να μην σας μπερδεψα πολυ γιατι ως γνωστον δεν τα παω και πολυ καλα με τους αριθμους
 

rot4

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
αγγελιες από εφημεριδα<<ΑΠΟΛΥΤΗ χαλάρωση στο καινούργιο στούντιο από έμπειρες
κοπέλες, Πατησίων 95 (πλ. Βικτώριας), 2ος όροφος, κουδ. Αρωμα, 10.00-20.00, Σάββατο 10.00-18.00 
ΑΡΩΜΑ! με καινούργιο προσωπικό και πλούσια προγράμματα μασάζ σας περιμένουμε... Φιλοτίου 12 4ος όρ. κουδούνι "Αρωμα" καθημερινά και Κυριακές 10-9  69[size=18pt]*********[/size] έναντι σχολή Ευελπίδων
AROMA_SPA σε έναν ολοκαίνουργιο χώρο μπορείτε να απολαύσετε αρωματοθεραπεία, σοκολατοθεραπεία και το παραδοσιακό χαλαρωτικό χειρομασάζ. Ανοικτά καθημερινά 11-9. Φωκίωνος Νέγρη 11, 3ος όροφος, Αθήνα. Κουδούνι AROMΑ  >>
εχω συγχυση ποιο αρωμα να διαλεξω μπορει να βοηθησει κανεις


[size=14pt]edit giorgospapa: # 10. Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου, ακόμα και αν ο αριθμός έχει δημοσιευτεί σε εφημερίδα, περιοδικό, ή άλλο website[/size]
 

Επισκέπτης
και υστερα μου λενε μενα γιατι μπερδευω τα κουδουνια
 

Επισκέπτης
το πιο σιγουρο για μπριτζολα ειναι το φωκιονος 11. αμα σου πω οτι και εγω καθως διαβαζα εχθες αναρωτιομουν αν ειναι francize. σαν τα goodys
 

Επισκέπτης
ρε παιδια κοιταγα αγγελιες και βλεπω η συγγρου 12 το εβαλε 30 ε τα 25 λεπτα. τι μυστηριο λετε να παιζει?
 

Επισκέπτης
αλλαξε το στα ελληνικα, αλλα αμα εννοεις το συγγρου 12 μεχρι προσφτα επαιζε με παιχτες δ εθνικης. και παιζει και ..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Καλη εβδομαδα, σε ολους, πηρα και εγω τηλ το Σαββατο στο μαγαζι της Λενορμαν....σε συνομιλια με μια μεγαλη φωνη, μου ειπε οτι το μαγαζι διαθετει 2 κοπελες,μουφα μου ακουστηκε και δεν πηγα....
Επισης σε τηλεφωνικη επικοινωνια με το μαγαζι Βεικου 48 μου ειπαν οτι δουλευουν 2 κοπελες λογω της ημερας και οχι καποια απο αυτες που γνωσριζα,οποτε και εκει δεν πηγα.....
Μου εμεινε λοιπον η Εβιτα Γαλατσιου 1, 4 κοπελες δουλευαν εκει. Δεν συγκρατησα ονοματα sorry.... Τα 2 καλα κομματια του μαγαζιου σερβιρουν μονο φραπε....και εμεναν 2 ακομα ενα milf κοντο ξανθο μαλλι, εχει αναφερθει παλιοτερα...και ενα νεο κομματι Ρουμανα 25αρα με λιγα παραπανω κιλακια(οχι κατι το τρομακτικο αλλα δεν ηταν αυτο που λεμε μοντελο).
Ανυπαρκτο μασαζ, δεν περιμενα κατι διαφορετικο αλλα απο προγραμμα φουλ Me special περιποιηση και καλη συμμετοχη.
Συμπερασματικα : Εφαγα μια ζουμερη καλοψημενη μπριζολα την οποια πληρωσα σε ικανοποιητικη τιμη.

 

vizomanis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλοι.Πριν κανα μήνα πήγα στο μαγαζί της Ιλιάδας.Παρότι είχε αρκετές γυναίκες διάλεξα την μιλφ Ρούλα η οποία είναι όλα τα λεφτά.Με περιποιήθηκε πλήρως αρκετά δεχτική και υπάκουη έκανε ότι ζήτησα.Είμαι στην κατηγορία των αντρών που ζητάω πολύ μασάζ και αρκετό από τα υπόλοιπα.Ότι είπα έγινε αν και την επέλεξα πρώτη φορά.Επίσης μια βδομάδα πριν γύρω 7 οκτωβρίου πήρα την Φαίη πολύ γλυκειά και δεχτική έταξε όμως περισότερα την άλλη φορά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom