Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
εχει εκφρασει αυτη την επιθυμία..

καταλαβα.
στην βεϊκου που πηγε ενας γνωστος μου δεν πετυχε την ταυλανδεζα που μου ειχες πει οτι επαιζε. μαλλον σταματησε απο οτι φαινεται.
εμεις οι ταυλανδοπληκτοι εχουμε ξεμεινει εδω στο ελλαντα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν νομιζω οτι εννοει αυτο γιατι το χαροκοπειο απεχει 1,5 χλμ απο το σημειο που ειναι το γραφειο του πητ και δεν εχει φροντιστηριο εκει.

μα, ειπε το παληκαρι οτι απεναντι εχει το γραφειο του ο παπαδακος. αυτο δεν ειναι θησεως και δαβακη ? το γραφειο του πητ δεν ειναι διπλα και επανω απο το hondo ??

..ή μηπως το αλλο το τραγικοτερο ???? οτι τα εχω κανει ΠΟΥΤΑΝΑ στο μυαλο μου ????  :headbang: :headbang:
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
μα, ειπε το παληκαρι οτι απεναντι εχει το γραφειο του ο παπαδακος. αυτο δεν ειναι θησεως και δαβακη ? το γραφειο του πητ δεν ειναι διπλα και επανω απο το hondo ??

..ή μηπως το αλλο το τραγικοτερο ???? οτι τα εχω κανει ΠΟΥΤΑΝΑ στο μυαλο μου ????  :headbang: :headbang:
παιδιά να ρωτήσουμε τον Πητ  :rockon: :rockon:
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
μα, ειπε το παληκαρι οτι απεναντι εχει το γραφειο του ο παπαδακος. αυτο δεν ειναι θησεως και δαβακη ? το γραφειο του πητ δεν ειναι διπλα και επανω απο το hondo ??

..ή μηπως το αλλο το τραγικοτερο ???? οτι τα εχω κανει ΠΟΥΤΑΝΑ στο μυαλο μου ????  :headbang: :headbang:
Το Χαροκοπειο ειναι στην αρχη της Θησεως (Ελ.Βενιζελου).Μετα απο 500 μετρα ειναι ο Χοντος μετα απο 200 μετρα ειναι το εν λογω μασαζερομαγαζο και μετα απο 299 μετρα ειναι το μαγαζι του μεγαλου Πητ στη συμβολη των οδων Θησεως και Σιβιτανιδου,πανω απο το Σεφορα.Μας ψιλογαμησε ο φιλος!Παντως εχω ριξει καλα καρφια στο εν λογω μασαζερομαγαζο!
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
και για να μην ξεχιομαστε το τηλ της Ανδρονικου αν υπαρχει στο σαιτ των Νεων γιατι δεν διαθετω Χρυση Ευκαιρια!pm
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
σήμερα πέρασα από Ξενοπούλου 17. είπα από την αρχή για εκτόνωση, μου είοαν όχι κι έφυγα. ρώτησα και για μια Χαρά που ξέρω ότι κάτι κάνει και μου είπαν ότι δεν ήταν εκείνη τη στιγμή. τι παίζει εκεί; πρέπει να κλείσω με τη Χαρά από την αρχή;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σήμερα πέρασα από Ξενοπούλου 17. είπα από την αρχή για εκτόνωση, μου είοαν όχι κι έφυγα. ρώτησα και για μια Χαρά που ξέρω ότι κάτι κάνει και μου είπαν ότι δεν ήταν εκείνη τη στιγμή. τι παίζει εκεί; πρέπει να κλείσω με τη Χαρά από την αρχή;

βρε παληκαρι, αν δεν σε ξερουν καλα και ολες σε καποιο μαγαζι, δεν ξηγιεσαι απ την αρχη ετσι.. ;)
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
ναι ειδες το πουσταριό ???? κλίκα ειναι, με βλεπω να μην παιρνω ουτε μητροπολη.. :grin: :grin: :grin: :grin:

γαμα τα.. εχουν βγει τα μαχαιρια για τη διαδοχη κι εγω τρεχω σα μαλακας στα μασατζιδικα.. :grin: :grin:

Πάρε ένα διδυμάκι με την Χρυσή και την Πηγή και θα έχεις καθαρίσει.
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εντελώς υποκειμενικά επειδή επισκέπτομαι διαδοχικά Μάρνης και Στουρνάρη η Ζάνα είναι εκτός συναγωνισμού. Ξέρω ότι η πρώτη απάντηση θα είναι για παράσημα και λοιπά. Σε αυτά τα σχόλια βρίσκω σκοπιμότητα γιατι λίγο πολύ κίνδυνος υπάρχει παντού. Άρα αν είσαι προσεκτικός και έχεις μαζί σου τα σέα σου νομίζω ότι με την Ζάνα θα απολαύσεις και παραδεκτό μασαζάκι και απογειωτικό μπριζολάκι και τον πιο σφιχτό κ.... που κυκλοφορεί στο κέντρο. Αυτά πάντα σύμφωνα με τα γούστα μου και χωρίς διάθεση διαφήμισης. Πάντως σαν πρωτάρης θα πήγαινα Στουρνάρη και θα έπαιρνα Τζούλια. Η ζάνα θέλει εμπειρία. Όσο για οδηγίες μπανάκι κάνουμε πάντα για να νιώσουν οι κοπέλες και πιο άνετα (καθαριότητα= αρχοντιά*50%). Πετσετούλα τουλάχιστον εγώ την βάζω. Νομίζω η καλύτερη επιλογή πάντως είναι να ζητήσεις (αν σε παίρνει) να κάνεις μπάνιο μαζί με την κοπέλα. Αν τώρα κάποιος συναγωνιστής έχει να προτείνει κάτι αντίστοιχο σε άλλο μαγαζί ας στείλει π.μ. Θα ήθελα να δοκιμάσω και άλλο μαγαζί αλλά δεν θα ήθελα να μπώ στην διαδικασία ανάκρισης και της δεύτερης φοράς.
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Εντελώς υποκειμενικά επειδή επισκέπτομαι διαδοχικά Μάρνης και Στουρνάρη η Ζάνα είναι εκτός συναγωνισμού. Ξέρω ότι η πρώτη απάντηση θα είναι για παράσημα και λοιπά. Σε αυτά τα σχόλια βρίσκω σκοπιμότητα γιατι λίγο πολύ κίνδυνος υπάρχει παντού. Άρα αν είσαι προσεκτικός και έχεις μαζί σου τα σέα σου νομίζω ότι με την Ζάνα θα απολαύσεις και παραδεκτό μασαζάκι και απογειωτικό μπριζολάκι και τον πιο σφιχτό κ.... που κυκλοφορεί στο κέντρο. Αυτά πάντα σύμφωνα με τα γούστα μου και χωρίς διάθεση διαφήμισης. Πάντως σαν πρωτάρης θα πήγαινα Στουρνάρη και θα έπαιρνα Τζούλια. Η ζάνα θέλει εμπειρία. Όσο για οδηγίες μπανάκι κάνουμε πάντα για να νιώσουν οι κοπέλες και πιο άνετα (καθαριότητα= αρχοντιά*50%). Πετσετούλα τουλάχιστον εγώ την βάζω. Νομίζω η καλύτερη επιλογή πάντως είναι να ζητήσεις (αν σε παίρνει) να κάνεις μπάνιο μαζί με την κοπέλα. Αν τώρα κάποιος συναγωνιστής έχει να προτείνει κάτι αντίστοιχο σε άλλο μαγαζί ας στείλει π.μ. Θα ήθελα να δοκιμάσω και άλλο μαγαζί αλλά δεν θα ήθελα να μπώ στην διαδικασία ανάκρισης και της δεύτερης φοράς.
Αξιότιμε λοχαγέ σε ποια περίπτωση σε παίρνει να κάνεις μπάνιο μαζί της και πότε δεν σε παίρνει?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εντελώς υποκειμενικά επειδή επισκέπτομαι διαδοχικά Μάρνης και Στουρνάρη η Ζάνα είναι εκτός συναγωνισμού. Ξέρω ότι η πρώτη απάντηση θα είναι για παράσημα και λοιπά. Σε αυτά τα σχόλια βρίσκω σκοπιμότητα γιατι λίγο πολύ κίνδυνος υπάρχει παντού.
Έχεις δίκιο λοχαγέ μου....πρόσεξε μόνο μην πάρεις προαγωγή σε στρατηγό....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
Πάρε ένα διδυμάκι με την Χρυσή και την Πηγή και θα έχεις καθαρίσει.

  Θα ειναι σαν να πηδας την ΧΡΥΣΠΑ!!!

  Χθες πόσταρα κατι δεν ξερω αν σβηστηκε ή αν κολησε το νετ οντως παντως δεν ηξερα οτι τα 100ευρα ειναι πρασινα.  τωρα όμως εχω ενα (οοοοοοοοοοοολε)!!

  ρωταγα και για το Ιν Spa αλλα φίλος εδωσε απαντηση (χαλσε και αυτο??). Τελικά Βαικου 9-11 εκλεισε?? (μια φορα που πήγα ηταν επιεικως μέτρια).

  Αντε να μάθω και τα 200eυρα τι χρωμα είναι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom