Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
[glow=red,2,300]Πάντως όχι πράσινα! :grin:![/glow]
Μπορεί κίτρινα!
 

Επισκέπτης
Αντε να μάθω και τα 200eυρα τι χρωμα είναι!!!
αστα καλυτερα..ποιο χαλια & απο τα κατοσταρικα που εχουν το χρωμα του ακατανομαστου..ενα κιτρινωπο σαν του αρθρου44 ειναι..μην τα ακουμπας καθολου..προχωρα στα 500 που ειναι μωβ(πενθιμο)..
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
που να πιασεις στα χερια σου τα μωβ ... εκει να δεις καβλα ;)
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Αναφερεσαι στην Αννα που το παιζει και "η πρωτη μασερ"
Παντως μετα απο τρεις επισκεψεις εγω δεν εχω καταφερει τιποτα ακομα εκει αν και δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο το μασαζ τους οπως πχ της γεννηματα που ειναι δεν.

      φιλε οχι δεν αναφερομαι σ αυτην... (τωρα μην με ρωτησεις ονομα σιγα μην θυμαμαι... μια κοντουλα ηταν παντως)
     
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
οσο αφορα το μασαζ στην πατριαρχου σου κανουνε μυοχαλαρωτικο (οχι πολυ δυνατο) ενω στην γεννηματα σου κανουνε πιο δυνατο      εμενα μια φορα στο χαλανδρι που ειναι το ιδιο με την γεννηματα μια μου τα τσακισε τα ποδια μου... μου τα πιεζε με τοση δυναμη λες και ηθελε να με ξεκανει  :dancing: βεβαια στην πλατη που ημουνα πιασμενος βοηθησε δεν μπορω να πω :P παντως νομιζω οτι και στην πατριαρχου αμα τους το ζητησεις σου κανουνε πιο δυνατο (αλλα οχι ολες)
 

primalgreek

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
εχει ανοιξει ενα καινουργιο στουντιο. ειδα στο χθεσινο εθνος αγγελια που λεει Η ΠΛΗΡΗ χαλαρωση που ζητατε ......
ειναι στο περιστερι σε μια καθετη της λενορμαν ,ικαριας 30. εχει και κινητο.
παιρνω πριν απο λιγο και το σηκωνει μια που μιλαγε σπαστα ελληνικα. ειπε το στανταρ 60 € για 45 λεπτα μασαζ απαλο,χαλαρωτικο και αισθησιακο. Ρωταω λοιπον ωσ παρθενος ,"φουλ προγραμμα εχετε?". Μου λεει τι ειναι αυτο, δεν ξερω?
εγω γελαω και μου λεει "γιατι γελας? πες μου τι ειναι, μπορει να παρει κανεις και να ζηταει οτι θελει λεγοντασ φουλ. τι να του απαντησω? για πες μου τι εννοεις?"
της λεω "δεν μπορω να σου πω. ντρεπομαι!!" και μου λεει "ελα τωρα ντρεπεσαι. Πηρες σε τετοιο μαγαζι και ντρεπεσαι? (κατα τ'αλλα δεν ηξερε τι εννοω).
"οκ " της λεω "εννοω με εκτονωση στο τελος"(δεν ειπα σεξ) Μου λεει "ναι κανει μια κοπελα τετοιο προγραμμα"
"ποσες ειναι? " της λεω.
"δυο " μου λεει. "η μια κανει προγραμμα τετοιο η αλλη δεν κανει" . οταν τη ρωτησα ποσο χρονων ειναι αυτη που το κανει μου ειπε
"μμ.. δεν ξερω. νομιζω γυρω στα 40. Αλλα ειναι πολυ καλη. Ολοι οι πελατες γι'αυτην ερχονται"

ποτε προλαβανε? το ξερει κανενας το μαγαζι? απο το τηλεφωνο δεν μου γεμισε το αυτι..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Στη θησεως 142 τί τεμαχια εχει?Οποιος ξερει ας ριξει τα ονοματα και την προυπηρεσια στο τραπεζι με τα κοψιδια! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
εχει ανοιξει ενα καινουργιο στουντιο. ειδα στο χθεσινο εθνος αγγελια που λεει Η ΠΛΗΡΗ χαλαρωση που ζητατε ......
ειναι στο περιστερι σε μια καθετη της λενορμαν ,ικαριας 30. εχει και κινητο.
παιρνω πριν απο λιγο και το σηκωνει μια που μιλαγε σπαστα ελληνικα. ειπε το στανταρ 60 € για 45 λεπτα μασαζ απαλο,χαλαρωτικο και αισθησιακο. Ρωταω λοιπον ωσ παρθενος ,"φουλ προγραμμα εχετε?". Μου λεει τι ειναι αυτο, δεν ξερω?
εγω γελαω και μου λεει "γιατι γελας? πες μου τι ειναι, μπορει να παρει κανεις και να ζηταει οτι θελει λεγοντασ φουλ. τι να του απαντησω? για πες μου τι εννοεις?"
της λεω "δεν μπορω να σου πω. ντρεπομαι!!" και μου λεει "ελα τωρα ντρεπεσαι. Πηρες σε τετοιο μαγαζι και ντρεπεσαι? (κατα τ'αλλα δεν ηξερε τι εννοω).
"οκ " της λεω "εννοω με εκτονωση στο τελος"(δεν ειπα σεξ) Μου λεει "ναι κανει μια κοπελα τετοιο προγραμμα"
"ποσες ειναι? " της λεω.
"δυο " μου λεει. "η μια κανει προγραμμα τετοιο η αλλη δεν κανει" . οταν τη ρωτησα ποσο χρονων ειναι αυτη που το κανει μου ειπε
"μμ.. δεν ξερω. νομιζω γυρω στα 40. Αλλα ειναι πολυ καλη. Ολοι οι πελατες γι'αυτην ερχονται"
ποτε προλαβανε? το ξερει κανενας το μαγαζι? απο το τηλεφωνο δεν μου γεμισε το αυτι..
Μην καίς τζάμπα βενζίνες φίλε μου.....μούφα μου ακούγεται....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ας μας πει καποιος συναγωνιστης σε ποιο μασατζιδικο στη θησεως εχει καλα μουνια για steaking with kokoretsion n'splinaderon?εκτος απο αντζελα στο 31(πρωην φωκιωνος νεγρη 11)που αλλου? :think: :think: :think: :think:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ας μας πει καποιος συναγωνιστης σε ποιο μασατζιδικο στη θησεως εχει καλα μουνια για steaking with kokoretsion n'splinaderon?εκτος απο αντζελα στο 31(πρωην φωκιωνος νεγρη 11)που αλλου? :think: :think: :think: :think:

στο 79 και στο 128..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
ας μας πει καποιος συναγωνιστης σε ποιο μασατζιδικο στη θησεως εχει καλα μουνια για steaking with kokoretsion n'splinaderon?εκτος απο αντζελα στο 31(πρωην φωκιωνος νεγρη 11)που αλλου? :think: :think: :think: :think:

γιατί σκεφτεσαι να πάς?
γιατι αν είναι να κάνουμε φιλολογικές συζητήσεις άστο καλύτερα..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
πήγα εχθές Κηφισίας 12.
Καλός καθαρός χώροςμ στην υποδοχή η Μαρίνα και άδειο το μαγαζί.
Πέρασα στο δωμάτιο και παρέλασαν απο μπροστά μου 3 απαράδεκτες Ανατολικες χοντρές και ατσούμπαλες milf.
αν μου δίνανε αυτές 80 ευρώ μπορεί και να καθόμουνα να μου κάνουν μασάζ...
πήρα λοιπόν την Μαρίνα (η οπόια μάλλον κάνει μασάζ σε οποιον γνωρίζει) και πέρασα μια χαρά όπως πάντα. Και πολύ καλο μασάζ και πολύ καλο κοκό.
Ν απροσέχετε την μπαταρία στο μπάνιο. Η που θα βγάζει κρύο ή που θα βγάζει καυτό και θα φύγετε με έγκαυμα..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
στα 67,142 τίποτις?αυτη η κλεοπατρα στο 79 δεν ηταν?αυτο το καραμπαζο που μας ελεγε ο raven οτι της εδωσε 150?

ενημερωμένο σε βρίσκω!
Έχεις μείνει 1,5 χρόνο πίσω...
περασμένα μεγαλεία διηγώντας τα να κλαίς!
αλλά για να δώ ,περίμενε...απο spam ποσταρίσματα πας καλά!
ο καθένας στο είδος του.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
πήγα εχθές Κηφισίας 12.
Καλός καθαρός χώροςμ στην υποδοχή η Μαρίνα και άδειο το μαγαζί.
Πέρασα στο δωμάτιο και παρέλασαν απο μπροστά μου 3 απαράδεκτες Ανατολικες χοντρές και ατσούμπαλες milf.
αν μου δίνανε αυτές 80 ευρώ μπορεί και να καθόμουνα να μου κάνουν μασάζ...
πήρα λοιπόν την Μαρίνα (η οπόια μάλλον κάνει μασάζ σε οποιον γνωρίζει) και πέρασα μια χαρά όπως πάντα. Και πολύ καλο μασάζ και πολύ καλο κοκό.
Ν απροσέχετε την μπαταρία στο μπάνιο. Η που θα βγάζει κρύο ή που θα βγάζει καυτό και θα φύγετε με έγκαυμα..
άσε που πετάει και το νερό όπου να είναι..
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Aι αυταί δυσκολίαι περι του αυτολούεσθαι (!) είχον παρατηρηθεί και  εντός του  κοινοικτήτου λουτήρος
του καταστήματος μαλλάξεων  επί της  οδού Αγ.  Ιωαννου 8  :headbang: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom