Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
θελω καμμια μερα να παω απο πατριαρχου ιωακειμ και μολις με καλωσορισουν να τους πω...:κοριτσια δεν θελω φραπεδες ουτε καλαμακια με μπριζολες σταβλισιες :cheesy:,θελω μονο χαλαρο μασαζακι γιατι με ποναει η πλατουλα μου.Αν δεν μπορειτε να δεχτειτε την προταση μου αυτη πειτε το μου στα ισια χωρις υπονοουμενα!

υ.γ. ε...ρε...γλεντια..φανταζεσαι ευλογησιμοτατε? :2funny: :2funny: :2funny:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
θελω καμμια μερα να παω απο πατριαρχου ιωακειμ και μολις με καλωσορισουν να τους πω...:κοριτσια δεν θελω φραπεδες ουτε καλαμακια με μπριζολες σταβλισιες :cheesy:,θελω μονο χαλαρο μασαζακι γιατι με ποναει η πλατουλα μου.Αν δεν μπορειτε να δεχτειτε την προταση μου αυτη πειτε το μου στα ισια χωρις υπονοουμενα!

υ.γ. ε...ρε...γλεντια..φανταζεσαι ευλογησιμοτατε? :2funny: :2funny: :2funny:

ουτε μασαζ δεν ξερουν να κανουν παντως, μπορει να φυγεις απο εκει και να πονας περισσοτερο,
ειναι καθαρα μασατζιδικο για μεγαλα πορτοφολια εκει.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
παντως μασατζιδικο που να σου κανουν πραγματικα καλο μασαζ δεν υπαρχει.

το μονο καλο μασαζ που εχω κανει στην ελλαδα ειναι στην γεννηματα παλιοτερα με μια αθηνα που δουλευε εκει.
τωρα πια ειναι αστα, χαιδολογηματα.
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
παντως μασατζιδικο που να σου κανουν πραγματικα καλο μασαζ δεν υπαρχει.

το μονο καλο μασαζ που εχω κανει στην ελλαδα ειναι στην γεννηματα παλιοτερα με μια αθηνα που δουλευε εκει.
τωρα πια ειναι αστα, χαιδολογηματα.
Κι εγω κανω μασσαζ στη γεννηματα με μια γαματη θεσσαλονικια και μετα ξεφορτωνω στη γλυφαδα.
Παρεπιπτοντως θα εκτιμουσα ιδιαιτερα ενα τηλ του μασαζ στην Ανδρονικου η ενα στοιχειο να το βρω στις αγγελιες των Νεων.Θα παω αυριο το μεσημερι.Εστω και με pm
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Ρε παιδιά για τη νέα άφιξη Τερέζα στο μαγαζί της Εβίτας (Γαλατσίου 1 2ος όρ.) ξέρει κανείς τίποτα; Ενα πουλάκι είπε πως είναι καλή. Ισχύει;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παντως μασατζιδικο που να σου κανουν πραγματικα καλο μασαζ δεν υπαρχει.

το μονο καλο μασαζ που εχω κανει στην ελλαδα ειναι στην γεννηματα παλιοτερα με μια αθηνα που δουλευε εκει.
τωρα πια ειναι αστα, χαιδολογηματα.

κατα καιρους, μαλιστα αρκετα συχνα, θα βρεις μασεζ που το κατεχουν καλα το αθλημα στη μαυροματαιων στο polette..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε παιδιά για τη νέα άφιξη Τερέζα στο μαγαζί της Εβίτας (Γαλατσίου 1 2ος όρ.) ξέρει κανείς τίποτα; Ενα πουλάκι είπε πως είναι καλή. Ισχύει;

η εβιτα παντως και το μαγαζι της εχουν φαει μαυρο απο μενα, γιατι την παραειδανε εκει μεσα και βγαζουν και γλωσσα.. (και δεν προλαβαινω να τους τη λερωσω)  :P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ασχετο αυτο το μηνυμα τι ειναι ?


Η τελευταία δημοσίευση από την ΙP σας έγινε πριν από λιγότερο από 60 δευτερόλεπτα. Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι αργότερα.

ειναι το αντιδοτο του σαιτ στη λογοδιαροια.. :grin: :grin:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
σημερα περασμα απο στουρν,λαουρα απο ρουμανια,μαυρο μαλλι,καλουτσικο αδυνατο καρμακι........καλη μας χωνεψη :dancing: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Επισκέφθηκα το μασατζίδικο στη Θησέως (απέναντι από το χαροκόπειο στον 4ο όροφο του κτιρίου που βρίσκεται ένα φροντιστήριο, τα γραφεία του Πητ Παπαδάκου κτλ).

Τιμές: μου φαίνεται ότι είναι στο όπου σε πετύχουν, φραπέ καλαμάκι από 50-70 για 45-60 λεπτά αντίστοιχα και φουλ μενού 70-100.

Διάλεξα τη δεύτερη κοπέλλα η οποία μου συστήθηκε ως αλβανιδα με τη δική της πονεμένη ιστορία. Γδύνεται από την αρχή και αρχίζει μασάζ και χαδάκια, όχι κάτι συγκλονιστικό, αλλά αρκετά ευχάριστο. μετά από λίγο γυρνάω και αρχίζει το σλουρπ. Πολύ καλή στο άθλημα αν και απ'ότι είπε είχε αρχίσει δουλειά μόλις πριν από 3 ημέρες. Αν ισύει αυτό που είπε μάλλον είχε κάνει πολύ προπόνηση σαν ερασιτέχνις ή είχε κάτι ιδιαίτερο στο DNA της. :grin:

Overall εντυπωσεις (διάλεξα το πρόγραμμα που περιείχε μόνο καλαμάκι) θετικές. Το μόνο που με χάλασε είναι ότι δν βρήκα κάποια κοπέλα που να ταιριάζει στα δικά μου γούστα (πιο πιπίνι, πιο petit)αλλά μάλλον δεν έκλαψα τα λεφτά μου.

Επόμενη απόπειρα στη Φ4....

παληκαρι, αν πηγες στο θησεως 142 (αν καταλαβα καλα), εδωσες ειδηση για το οτι το καταστημα το γυρισε στα κοψιδια. ευγε !!!!  :thumbsup:


[size=16pt]το Φ4 ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ????[/size]
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
παπαγιωργη το ιλιαδα κανονικα γιατι δεν μπορουμε να το γραψουμε και βγαζει αστερακια?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μαγαζι στους Αμπελοκηπους υπαρχει ειναι αυτο στο στενακι απεναντι απο τα δικαστηρια της Ευελπιδων, νομιζω ειναι Φιλοτιου 12 αλλα να μην σε παρω και στο λαιμο μου. Εχω να παω 6 μηνες περιπου αλλα μην περιμενεις τιποτα τρελα μωρα εκει!!!!

παληκαρια, [size=12pt]ΜΑΚΡΙΑ[/size] απο τη φιλοτιου, μιλαμε για αποθηκη μπαζων..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλησπέρα συνάδελφοι... διάβαζα το forum και αποφάσισα να επισκεφτώ την Θεοδώρα στην Μάρνης. Στην αρχή μου είπαν για 45€ και 60€. Σκέφτηκα οτι με 60 θα είχε καλή περιποίηση. Δυστυχώς είχα διαβάσει παλαιότερες αναφορές σας. Μπήκαμε στο δωμάτιο έκανε μόνο μασάζ και όταν της ζήτησα αν έχει τίποτα παραπάνω έκανε την Κινέζα. Προφανώς δεν έπαιξα τον ρόλο καλά. Τι λέτε να ξαναπάω; θα κερδίσω κάτι;

ριξε κι εσυ μια μαιτα www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,10265.0/lang,el]εδώ[/url] κι αν σου αρεσαν τα τεμαχια να ξαναπας..  ;)
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
παληκαρι, αν πηγες στο θησεως 142 (αν καταλαβα καλα), εδωσες ειδηση για το οτι το καταστημα το γυρισε στα κοψιδια. ευγε !!!!  :thumbsup:


[size=16pt]το Φ4 ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ????[/size]

Δεν νομιζω οτι εννοει αυτο γιατι το χαροκοπειο απεχει 1,5 χλμ απο το σημειο που ειναι το γραφειο του πητ και δεν εχει φροντιστηριο εκει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom