Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
έχουμε νέα από την επαναλειτουργία των της Κέλσου και της Μεσογείων 208;
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Eltie spa....
sto παγκάρι ότι και να βά;λεις μόνο εφχώρια σαμπάνια και χαβιάρι..τίποτε άλλο...
[/quote]
Kαι πάλι ευχαριστίες πάτερ μου, μελετάω τις αγγελίες για νέα μαγαζιά οπότε θα επανέλθω....  :think:
 

corsair

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και μπαινω κατευθειαν στο ψητο!απογευμα καθημερινης παω φωκιωνος.σαν πρωτη φορα που πηγα η τσατσα μου εκανε λιγο τη δυσκολη για φουλ προγραμμα της ειπα οτι με στελνει φιλος κ αν ειναι ετσι βρισκω κ αλλου.παιρνω εγκριση κ εγκλωβιζω ενα κοντοπουτανο ονοματι αναστασια.ωραιο κορμακι με καλο βυζι.ξηγηθηκε φραπε με καλαμακι κ τον αφρο στα βυζια!απο μασαζ ηταν αρκετα ικανοποιητικη.τιμη 80
 

adm

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας φιλοι
υπαρχει κανεις που εχει "τσιμπησει" κατι παραπανω εκτος φραπε απο ν.σμυρνη Παλαιολογου απο την Ευη.Οπως καλαμακι ή χουφτωμα ή γυμνο.
θα εκτιμουσα ιδιαιτερα αν απαντουσε καποιος που γνωριζει
 

adm

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
συνεχιζω απο κατω .. εχω παει αρκετες φορες με γνωριζει μου δινει πολυ καλο φραπε μ΄αρεσει η πολυτελεια του μαγαζιου αλλα ρωταω μηπως υπαρχει και κατι παραπανω ,οχι μπριτζολα
 

rot4

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Αναφορά για γαλατσιου 1 δεξια.Παρελαση MILF αλλά επιδή κουρασμένος και βιαστικός (που να τρεχω τώρα) διαλέγω Μαριάννα (τέλεια ποδια μόνον) και μου έκανε τελειο μασαζ και καλό φραπεδάκι με καλαμάκι
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
απο μαρνης 28 φουλ προγραμμα για πολλοστη φορα πηρα την Θοδωρα (ειχε κανει τουρινγκ και απο Φ4) οπου και πηρε και το μισο μαγαζι δικο της κατα τα λεγομενα της.τιμησα την ιδιοκτητρια ετσι για το καλο αφου ειχε παει και βουλγαρια για τα περεταιρω απ'οτι μου ειπε.

οσοι ψαχνουν την αλινα την ουκρανεζα την ειχα πετυχει την προηγουμενη βδομαδα στην φωκιονος 11 να δινει βροντερο παρων και να χαλαρωνει με φουλ προγραμμα των 80 ευρω (μπριζολα δηλαδη) κολλητο μου φιλο.

και τελος δεσποτα καντε κατι με το σαιτ γιατι η κατασταση και η ταχυτητα ειναι απελπιστικη  :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
παντως στο πατησιων 95 παιζει σιγουρα φραπεδια. μαλλον θελουν να φανε κατι στην αρχη. zero στειλε μου σε πμ αριθμο, γιατι απο οτι φαινεται εγω δεν μπορω να στειλω
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες έχω το msn μιας μασατζούς πολύ παιχνιδιάρας που πάει σε χοτελ καταπλικτικό δυνατο μασαζ και σιγουρη μια *****! Τώρα για το πως αυτο ο καθενας ότι μπορεί να πάρει... εγώ εχω καταφέρει ***** και το κατευχαριστήθηκα... Τωρα για κάτι παραπάνω αν την ψήσω θα σας το πώ.. Μέσω msn κάνει ραντεβου και έχει και φοτο...
Αν καποιος θέλει να μου στείλει π.μ να του δώσω το msn.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Μάγκες έχω το msn μιας μασατζούς πολύ παιχνιδιάρας που πάει σε χοτελ καταπλικτικό δυνατο μασαζ και σιγουρη μια *****! Τώρα για το πως αυτο ο καθενας ότι μπορεί να πάρει... εγώ εχω καταφέρει ***** και το κατευχαριστήθηκα... Τωρα για κάτι παραπάνω αν την ψήσω θα σας το πώ.. Μέσω msn κάνει ραντεβου και έχει και φοτο...
Αν καποιος θέλει να μου στείλει π.μ να του δώσω το msn.
Ομιλείς για την ίδια,στην οποία έχεις αναφερθεί παλαιότερα ??
 

oxyllos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
συνεχιζω απο κατω .. εχω παει αρκετες φορες με γνωριζει μου δινει πολυ καλο φραπε μ΄αρεσει η πολυτελεια του μαγαζιου αλλα ρωταω μηπως υπαρχει και κατι παραπανω ,οχι μπριτζολα

Οχι μονο επιτρεπει το χουφτωμα αλλα βγαζει και τη ρομπα που φοραει και μενει με τα εσωρουχα. Δεν εχω καταφερει ακομη τιποτε παραπανω αλλα πιστευω οτι θα τα βγαλει και αυτα
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Μήπως ξέρει κανείς αν συμβαίνει κάτι με το ίδρυμα της Φραντζή?Πολλές αλλαγές είδα.Η μαμά Γιούλη φευγάτη,πολλές κοπέλες έλειπαν..
 

vizomanis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
1
στείλε φιλε μου αν θες να την επισκεφτώ.σε ευχαριστώ προκαταβολικά




edit AssFiller : τροποποίηση σε ελληνικούς χαρακτήρες
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Χαιρετιζω τον μαγικο κοσμο του μασαζ,απο οτι βλεπω ειμαστε παλι On air.....Εγω δεν εχω κατι νεοτερο εκτος απο μια επισκεψη στον γνωστο μαγαζι στην Θησεως στο Μαρουσι,οχι κατι το ιδιαιτερο απο εκει αλλα επιφυλασομαι για νεες εξορμησεις εντος των ημερων οποτε και θα ενημερωσω.
 

Επισκέπτης
καλως τον kosfra. χρονια και ζαμανια βρε αδερφε. μας αποξενωσαν οι εχθροι
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Χαιρετιζω τον μαγικο κοσμο του μασαζ,απο οτι βλεπω ειμαστε παλι On air.....Εγω δεν εχω κατι νεοτερο εκτος απο μια επισκεψη στον γνωστο μαγαζι στην Θησεως στο Μαρουσι,οχι κατι το ιδιαιτερο απο εκει αλλα επιφυλασομαι για νεες εξορμησεις εντος των ημερων οποτε και θα ενημερωσω.

Παίζει τίποτα καλό εις Μαρούσιον/Θησέως? Πολλές καταχωρήσεις στις εφημερίδες τελευταία... Παράκληση για ενημέρωση... Παρεπιπτόντως πάτερ επίσκεψη
εις Φ4 χτές χάος και περίεργος "αέρας" Το μαγαζί πνέοι τα λίσθια. Επι της υποδχής Αλβανίδα ΟΛΚΗΣ αν είναι ΔΥΝΑΤΟΝ! Τα εξαπτέρυγα παπαγιώργη.
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Παιδία θα ήθελα να μου πείτε κατα τη γνώμη σας που βρίσκετε η ποιο κουκλάρα εντυπωσιακή γκόμενα στην αθήνα που να κάνει καλο μασαζ και σίγουρα φραπέ... Ζητάω πολλά? ? ?
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
καλως τον kosfra. χρονια και ζαμανια βρε αδερφε. μας αποξενωσαν οι εχθροι
Aς οψονται οι επιθεσεις DDOS ή οπως τις λενε τελοσπαντων....δεν με ενδιαφερει... εμεις θα απαντησουμε με επιθεσεις σπερματος......πυρ λοιπον κατα ριπας!!!!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Παίζει τίποτα καλό εις Μαρούσιον/Θησέως? Πολλές καταχωρήσεις στις εφημερίδες τελευταία... Παράκληση για ενημέρωση...
Φιλε στο συγκεκριμενο μαγαζι παιζουν 6 με 7 κοπελες,γενικα χλυδατο με υψηλες χρεωσεις....παιζει μασαζ και κανενας φραπες εννιοτε με καλαμακι αλλα αυστηρα μεχρι εκει μην περιμενεις μπριζολακια στα καρβουνα. Ειναι παντως κατα την αποψη μου αρκετα προσεγμενος χωρος με ευχαριστες κοπελες.
Παντα εκφερω προσωπικη αποψη μην παρεξηγηθουμε κι ολας.!!!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Παιδία θα ήθελα να μου πείτε κατα τη γνώμη σας που βρίσκετε η ποιο κουκλάρα εντυπωσιακή γκόμενα στην αθήνα που να κάνει καλο μασαζ και σίγουρα φραπέ... Ζητάω πολλά? ? ?
Τσεκαρε pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom