Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
χτες στο Μ28 (μαρνης 28) χτυπησα την ζανα :rockon: βασικα μασαζ απλο με φουλ λαδι στο κορμι και μετα φραπες  και κατευθειαν στο 'ψητο'  :rockon:. ειδα και καινουργιο τεμαχιο που δυστυχως δεν ρωτησα ονομα γιατι ειμουνα απασχολημενος με την μπριζολα μου.παντως τα κοριτσια απ'οτι εμαθα να εναλασσονται με την Φ4 (φραντζη 4) κατι φυσικα που δεν μας χαλαει καθολου  :rockon: επι της υποδοχης παλι η θοδωρα αλλα οχι με ρουχα για στιβο μαχης αλλα με πολιτικη περιβολη οπου ειναι και πιο γκαυλα.συμφωνεις δεσποτα?

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..επι της υποδοχης παλι η θοδωρα αλλα οχι με ρουχα για στιβο μαχης αλλα με πολιτικη περιβολη οπου ειναι και πιο γκαυλα.συμφωνεις δεσποτα?

ναι βεβαια, αλλα με χαλαει το στυλ ''σεριφη'' που απεκτησε..
 

BMWGS1200R

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί συναγωνιστές γειά σας :dancing:. Είμαι εδώ και καιρό επισκέπτης :grin: και σήμερα έκανα και εγγραφή :rockon:.Για τους διαμένοντες ή επισκέπτες των βορείων προαστείων σε όποιο μαγαζί υπάρχει αλλοδαπό :boobies: ανατολικής προέλευσης υπάρχει και μπριζόλα μόνο που την πληρώνεις σταυλίσια.
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Αγαπητοί συναγωνιστές γειά σας :dancing:. Είμαι εδώ και καιρό επισκέπτης :grin: και σήμερα έκανα και εγγραφή :rockon:.Για τους διαμένοντες ή επισκέπτες των βορείων προαστείων σε όποιο μαγαζί υπάρχει αλλοδαπό :boobies: ανατολικής προέλευσης υπάρχει και μπριζόλα μόνο που την πληρώνεις σταυλίσια.
Το καλό κρέας ως γνωστών είναι σταυλίσιο φρέσκο, μαλακό και νόστιμο. ΒΕΒΑΙΑ υπάρχει και το αλιανάρικο αλλά πρέπει να είναι περιοχής και να έχει προγηθεί δοκιμή...

Οσο αφορά την Θεοδώρα πάτερ μου μου φαίνεται έτσι ήταν τον τελευταίο καιρό απ' ότι κατάλαβα και είμαι νέος στο χώρο του Πολιτισμού και Επιστημών
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Αγαπητοί συναγωνιστές γειά σας :dancing:. Είμαι εδώ και καιρό επισκέπτης :grin: και σήμερα έκανα και εγγραφή :rockon:.Για τους διαμένοντες ή επισκέπτες των βορείων προαστείων σε όποιο μαγαζί υπάρχει αλλοδαπό :boobies: ανατολικής προέλευσης υπάρχει και μπριζόλα μόνο που την πληρώνεις σταυλίσια.
σε εκείνο απέναντι απο το κουτούκι σερβίρουν κρέας; το περιβάλλον ωραίο
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
επισης παιζει καταστημα στην πλ.δουρου στο χαλανδρι,στην μυθυμνης στην κυψελη,στην κελσου στον νεο κοσμο,μεσογειων 208,ευηνου 22!Τί λενε αυτα αραγε?
εκείνο της ευήνου να το επισκεφθείς...και ανεξάρτητα το τι θα δεις να δοκιμάσεις
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Σκέπτομαι να πεισκεφθώ Κηφισίας 12 και να διαλέξω φωτεινή,θα είναι η πρώτη μου φορά σε αυτό το μαγαζί.Χρειάζεται ραντεβού ή μπορώ να πάω χύμα?παίζει μπριτζόλα από την πρώτη φορά?Ας με βοηθήσει παρακαλώ  :think:κάποιος συναγωνιστής.Το μόνο μασαζομάγαζο που έχω πάει είναι η ιλιάδα στην οποία όμως κήρυξα εμπάργκο.
..μπορεις να πας χύμα..το κουδούνι λέει ¨st ω¨ ισόγειο μπαίνοντας αριστερα. Θα σε σερβίρει από την πρώτη φορά....
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
εκείνο της ευήνου να το επισκεφθείς...και ανεξάρτητα το τι θα δεις να δοκιμάσεις

............αυτές είναι φυτιλιές!!!!!!!!!!
Δοκιμάζεις ή δεν δοκιμάζεις...........?
Ευήνου 22, σε πια περιοχή συνάδελφε και αν θυμάσαι το όνομα της κοπέλας?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Στον πύργο των αθηνών, φίλε μου
Σινώπης  +Ευήνου22/  2ος ορ-"εναλλακτική"
παλιότερα= Ηλιάνα( καθρέφτη καθρεφτάκη μου...) και Σοφία
τώρα  δεν ξέρω, Οποιος φίλος ξέρει, ας ενημερώσει πληζ...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στον πύργο των αθηνών, φίλε μου
Σινώπης  +Ευήνου22/  2ος ορ-"εναλλακτική"
παλιότερα= Ηλιάνα( καθρέφτη καθρεφτάκη μου...) και Σοφία
τώρα  δεν ξέρω, Οποιος φίλος ξέρει, ας ενημερώσει πληζ...

ηλιανα = πρωην γιωτα (αυτη με τις ΒΥΖΑΡΕΣ, απο μαρνης και μετεπειτα βεικου 9-11) = νυν ψυχώ = αν την πετυχετε μακρια, διοτι θα φυγετε με ψυχολογικα και νευρα τσατάλια..
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
TA IΙΔΡΥΜΑΤΑ Πολιτισμού και επιστημών Στον πύργο των αθηνών, Σινώπης  +Ευήνου22/  2ος ορ-"εναλλακτική"
και Κηφισίας 12 δουλεύουν και Κυριακάς? Μετά την θείαν λειτουργέιαν? Και πιό προτείνεται για ιερά κατάνυξη?
Ευχαριστώ!
 

nikdav

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα, ειμαι θεσσαλονικιος αλλα κατεβαινω καθε βδομαδα αθηνα, και εχω και σπιτι.  θελω συμβουλες σιγουρες και συγκεκριμενες για μασατζιδικα με καλα κοριτσια με τηλεφωνα και συστασεις αν μπορειτε ή και μασαζ κατ οικον. το email μου ειναι nikthe@hotmail.com. ευχαριστω νικος
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
TA IΙΔΡΥΜΑΤΑ Πολιτισμού και επιστημών Στον πύργο των αθηνών, Σινώπης  +Ευήνου22/   2ος ορ-"εναλλακτική"
και Κηφισίας 12 δουλεύουν και Κυριακάς? Μετά την θείαν λειτουργέιαν? Και πιό προτείνεται για ιερά κατάνυξη?
Ευχαριστώ!

νομιζω ουχι,αλλα για σιγουρη επιβεβαιωση ας στειλετε και μια επιστολη εις την τοπικην ενοριαν...δεχεται και πμ αυτη... :grin:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
TA IΙΔΡΥΜΑΤΑ Πολιτισμού και επιστημών Στον πύργο των αθηνών, Σινώπης  +Ευήνου22/   2ος ορ-"εναλλακτική"
και Κηφισίας 12 δουλεύουν και Κυριακάς? Μετά την θείαν λειτουργέιαν? Και πιό προτείνεται για ιερά κατάνυξη?
Ευχαριστώ!
προτείνονται...καθημερινή μπορείς να πας χωρίς τηλέφωνο...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
καλησπερα, ειμαι θεσσαλονικιος αλλα κατεβαινω καθε βδομαδα αθηνα, και εχω και σπιτι.   θελω συμβουλες σιγουρες και συγκεκριμενες για μασατζιδικα με καλα κοριτσια με τηλεφωνα και συστασεις αν μπορειτε ή και μασαζ κατ οικον. το email μου ειναι nikthe@hotmail.com. ευχαριστω νικος
άνοιξε μια εφημερίδα και άρχισε τα τηλέφωνα στα cg καλλίτερα θα περάσεις,,,,
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
χτες στο Μ28 (μαρνης 28) χτυπησα την ζανα :rockon: βασικα μασαζ απλο με φουλ λαδι στο κορμι και μετα φραπες  και κατευθειαν στο 'ψητο'  :rockon:. ειδα και καινουργιο τεμαχιο που δυστυχως δεν ρωτησα ονομα γιατι ειμουνα απασχολημενος με την μπριζολα μου.παντως τα κοριτσια απ'οτι εμαθα να εναλασσονται με την Φ4 (φραντζη 4) κατι φυσικα που δεν μας χαλαει καθολου  :rockon: επι της υποδοχης παλι η θοδωρα αλλα οχι με ρουχα για στιβο μαχης αλλα με πολιτικη περιβολη οπου ειναι και πιο γκαυλα.συμφωνεις δεσποτα?
το καινούργιο μάλλον όνομα ψυθίρισε κάτι σαν "άντια" . φέρνει σαν κινεζάκι εξευρωπαισμένο,,την μπριζόλα όμως την σερβίρι καλάαα
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Κεφαλληνίας 46 και κράχτης επί της Πατησίων; Για πείτε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom