Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ξανα και ξανα μεχρι να ερθουμε στα ισα μας..
σορρι πατερ εχεις απολυτο δικιο
και εμενα μου αρεσει καλυτερα ετσι γιατι και εγω σχετικα νεος ειμαι καμια 10αρια φορες εχω παει..
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιδιά σήμερα πήγα Μάρνης.Πήρα Ζάνα κ πέρασα φοβερά.Μασάζ πολύ καλό και καλο προγραμμα. Πού να πάω άυριο? Να πάω Στουρνάρη 63? Ποια να διαλέξω?Βοήθειααααααααααα......


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
 

nikosathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα
Χθεσινη μεσημβρινη επισκεψη στο Φιλωνος 19 στον Πειραια ,πηρα την Στελλα εκ Ρουμανιας ,καλη σφικτο κορμι ομορφο στηθος σε αφηνει τα παντα εκτος απο κολ....λο γιατι δεν της αρεσει ειπε .καλο αισθησιακο μασαζ με λαδακι και γλωσσα , φραπε με καλαμακι ανευ σκουφου , πολυ καλη συμμετοχη , πηγα απροετιμαστος , χωρις προφυλ....κο αλλοιως και μπριζολιτσα φιλετο , 80 ευρω , θα ξαναπαω.
Οσο για το Σκρα την Δευτερα ειχε αγγελια στα Νεα.
Πειραιά ποιο κουδούνι είναι???? Κυριακές ανοιχτά?
μέσα όταν μπαίνει γδύνεσαι. τις κοπέλες ντυμένες τις βλέπεις??
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
καλημέρα σε όλους.Ζήτησα μία γ@....νη πληροφορία από giorgospapa σε pm και ακόμα περιμένω.Τόσο δύσκολο είναι πια να πει κάποιος τι παίζει με αυτή την όλγα από Φωκίωνος 11?Έλεος!!! :helpplea:
By the way μετά από χθεσινή (για πρώτη φορά) επίσκεψη Αγ.Ιωάννου στην Αγ.Παρασκευή ένα έχω να πω:Μούφα η δουλειά!!! και -80e το ταμείο.

Για την Όλγα διάβασε δικό μου post στη σελ. 333/13.9.07 του thread.
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Παρασκευή πρωί Ιλιάδα. Γιώτα. Παραπάνω κιλά, κοντό μαλλί, τρομερά τατουάζ σε όλο το σώμα, μπριζόλα 100.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Κύριοι μήπως ξέρει κάποιος να μου πει,κάποια Λάρα,Ρωσσίδα,γύρω στα 47,με μεγάλο στήθος,
ψηλή,παχουλή,φυσική κοκκινομάλλα,που δούλευε παλιά στη Λέκκα και έκανε ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ πρόγραμμα,που βρίσκετε τώρα,αν δουλεύει ακόμα?
Ευχαριστώ.
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Kαλησπερα συναγωνιστες
πριν το γηπεδο σημερα ειπα να αφησω τα γνωριμα Βορεια Προαστια και να κατηφορισω
προς Φ4 , τελος παντων υπηρχε λαθος συνενοησης με την υπευθυνη εκει (ισως και δικο μου το λαθος)
μου ειπαν να ξαναπαω απο δευτερα
και αναγκαστικα πηγα θ79 που ηταν σχετικα κοντα....
λοιπον ηταν 2 κοπελες η μια παχουλη αλλα αρκετα καυλωτικη και ναζιαρα (γουστα ειναι αυτα)
και η αλλη η Χριστινα(αυτην πηρα) ...εμενα μου αρεσε ΤΡΕΛΑ !!!!!
το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ υπαρχει μασαζ.. η κοπελα μπηκε κατευθειαν στο "ψητο"
με ρωτησε τι θελω και εφαγα μπριζολα φουλ !!!!
και φραπε με καλαμακι...
η γκομενα ειναι πολυ ομορφη και με super συμμετοχη !!!!! εδειχνε οτι γουσταρε

αρχηγε μου, πως ειναι αυτη η χριστινα? μετριο υψος,κοκκινομαλλα με ωραιο κορμακι, απο ρουμανια? πες μου σε παρακαλω,γιατι ψαχνω μια χριστινα που δουλευε στην εβιτα, γαλατσιου 1 και...εχω απελπιστει πια! μηπως παντρευτηκε και μας παρατησε ωρε παιδια΄??
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
παίδες το καλοκαίρι το ευαγές ίδρυμα της Μεσογείων 289 ήταν υπό ανακαίνιση...το έχει επισκεφθεί πρόσφατα κανείς?...
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσινή επίσκεψη Στουρνάρη 63 κια ώρα 16:30.
Κοπέλα Μαριλένα,μελαμψή,ύψος περίπου 1,65,στήθος φυσικό πλούσιο,μπουτάρες και πίσω "διαφορικό" τουλάχιστον τριαξονικού, αλλά, σε αρμονία με το υπόλοιπο σώμα,ξεχωρίζει πολύ άνετα από τις άλλες κοπέλες.
Το πρόγραμμα είχε ΑΠ'ΟΛΑ και όταν λέω ΑΠ'ΟΛΑ εννοώ ΑΠ'ΟΛΑ,όρεξη νά'χεις να μασουλάς,εν'ολίγοις πολύ καλή,προτείνεται. ΚΟΣΤΟΣ 80€.


Αλλάξανε οι τιμές στην Στουρνάρη?
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά σήμερα πήγα Μάρνης.Πήρα Ζάνα κ πέρασα φοβερά.Μασάζ πολύ καλό και καλο προγραμμα. Πού να πάω άυριο? Να πάω Στουρνάρη 63? Ποια να διαλέξω?Βοήθειααααααααααα......


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
ΚΑΛΗΜΕΡΑ  παρε τζουλη μαριλενα  μαρια  εχει αρκετα φρουτα  ολες τα κανουν ολα
 

Επισκέπτης
Πειραιά ποιο κουδούνι είναι???? Κυριακές ανοιχτά?
μέσα όταν μπαίνει γδύνεσαι. τις κοπέλες ντυμένες τις βλέπεις??
καλημερα παιδια. περασα μια βολτα εχθες αλλα μαλλον ηταν κλειστα. βεβαια κανενα κουδουνι δεν εγραφε κατι σχετικο με μασαζ και τα πατησα ολα (5 ηταν και και γραφειων). βεβαια δεν μου ανοιξε κανενας.
μετα περασα απο χαριλαου τρικουπη δεν θυμαμαι αριθμο, και χτυπαω καουδουνι, περιμενω ξαναχτυπαω επιμονα και μου ανοιγουν. ανεβαινω τα σκαλακια και πριν φτασω τελειως πανω βλεπω ενα μου..κι με φακιολι στο κεφαλι. μου λεει ειναι κλειστα γιατι βαφουν. της απανταω αν μπορω να τους βοηθησω και γω με ενα ασπρισμα μα μου ειπε την δευτερα.
περιεργο αυτο το μαγαζι. τα κοριτσια εκει κανουν ολες τις δουλειες καθαρισμα βαψιμο κτλ? τι να πω!
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Χθεσινή επίσκεψη Στουρνάρη 63 κια ώρα 16:30.
Κοπέλα Μαριλένα,μελαμψή,ύψος περίπου 1,65,στήθος φυσικό πλούσιο,μπουτάρες και πίσω "διαφορικό" τουλάχιστον τριαξονικού, αλλά, σε αρμονία με το υπόλοιπο σώμα,ξεχωρίζει πολύ άνετα από τις άλλες κοπέλες.
Το πρόγραμμα είχε ΑΠ'ΟΛΑ και όταν λέω ΑΠ'ΟΛΑ εννοώ ΑΠ'ΟΛΑ,όρεξη νά'χεις να μασουλάς,εν'ολίγοις πολύ καλή,προτείνεται. ΚΟΣΤΟΣ 80€.


Αλλάξανε οι τιμές στην Στουρνάρη?

ΟΧΙ δεν έχει αλλάξει ΤΙΠΟΤΑ, απλά ζήτησα κάτι παραπάνω (να ανοίξω τη πίσω πόρτα να κάνει ρεύμα!!!) και αφού δεν υπήρχαν αντιρρήσεις και η επιθυμία μου πραγματοποιήθηκε έδωσα κι εγώ κάτι παραπάνω, έτσι για το ευχαριστώ ρε αδελφέ!!!!!!!!!!
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
η ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΜΕ 80 ΕΥΡΟ ?


Γιατί σου κάνει εντύπωση, ΝΑΙ με 80€, και μάλιστα σε προηγούμενο post το αναφέρει κι άλλος συναγωνιστής, η αλήθεια είναι πως ψιλοστράβωσε όταν της έδωσα το "δωράκι" της αλλά δεν είπε τίποτα,άρα,όλα καλά!!!!!!!
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Πατερ, ουτε να φωναξει ο ανθρωπος δε μπορει? κουλουρι κερασε η κυρια.
Υμαρτοοοοοοον. Αυτα πρεπει να τα λεμε ΔΥΝΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. Να τα ακουσει και ο αναλ.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Χμμμ.... αλλα μετά αν πάει κανένας νέος και του ζητήσει πάλι + 50  Ε ---θα ...ζήσουμε δράματα και παρανοήσεις ..
οπότε  ας μην το αναλ- ύσουμε ..  περαιτέρω !!  :2funny: ;) :2funny:
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Παρασκευή απόγευμα μετά την δουλειά πήγα επίσκεψη στη Φρατζή 4.Πανικός.Με βάλανε να περιμένω στην κουζίνα μαζί με όλες τις κοπέλες.Μεταξύ αυτών ήταν και ένα τέρας.Αφού περίμενα κανά μισάωρα πήγα στο δωμάτιο με την Λίζα.Και φυσικά 0 μασάζ κατευθείαν στους καφέδες και στις μπριζόλες μιας και λόγω κίνησης να μην σπαταλήσουμαι αλλόυ το 30λεπτο.Το καλό της επίσκεψης πέρα της Λίζας είναι ότι κατόπιν επικοινωνίας με την ΜΑΜΑ τα κορίτσια έρχοντε και σε πάρτυ.Την Παρασευή θα πήγεναν σε μπατσελορ πάρτυ.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ολα τα κοριτσια ειναι διαθεσιμα σε τετοιες υπηρεσιες ??
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Μάλλον ναι αφού τα κανονίζει η ΜΑΜΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom