Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εχουμε καιρο να αναφερθει καποιος  στο β ει κου 9/11!! Εχει κανα νέο κανεις??? Τιποτα αξιο λόγου?

πριν μια εβδομαδα ειχε 2 ελληνιδες, μετρια πραματα.. η τζενη η ταυλανδη τελος..
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Πάτερ, παίζουν πουθενά Ταυλανδά;
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Εκεί τα έχω δει κι εγώ όταν πήγα. Κάπου πιο κοντά ίσως;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μονο αραια και που κατι καζακστιανόφατσες. οχι σπουδαια πραματα..
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
μονο αραια και που κατι καζακστιανόφατσες. οχι σπουδαια πραματα..

ΠΑΤΕΡ μου ευλόγησαν να φύγουν οι καλλικάτζαροι... Επίσκεψη Φ4 λόγω ζέστης και ανάγκης χαλάρωσης με μπανάμι μανακι και σχετικά... ΑΛΛΑ στο menu
παρέλασε εκτός των υπολοίπων ευζόνων ... και η ΕΥΑ!!! ΘΕΟΣ φυλαξει πάτερ μου ... κόντευε να μου κοπεί η όρεξη.... αλλά έφαγα καλή μρπιζιλίτσα
ήπια και κρασάκι και έφυγα χαλάρα. Στην υποδοχή η Αννα και στο goodbye η Ελίζα αν θυμάμε καλά?
Ευχαριστώ πάντως για παλαιότερες πληροφορίες...
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Επειδη δεχομαι πολλα pm απο φιλους που δεν εχουν ξαναπαει σε μασατζιδικο, θα τους προτεινα να ριξουν μια ματια πρωτα στο παρακατω οδηγο, οποιος εχει γραφτει απο φιλο του site και πιστευω οτι ειναι κατατοπιστικοτατος
τον κανω copy paste Για να μην κουραζεστε να τον ψαχνετε



Μιας και στο παλιό και στο καινούριο forum οι ερωτήσεις από καινούριους στο άθλημα επαναλαμβάνονται κάθε λίγο και λιγάκι, θεώρησα ότι καλό είναι να υπάρχει ένα θέμα που διαβάζοντάς το κάποιος δεν θα ρωτήσει κάτι που αρκετοί έχουν δει 100 φορές στο συγκεκριμένο θέμα. Το μήνυμα ιέ μεγάλο! Sorry αν σε μερικούς φανεί ειρωνικό αλλά αρκετοί είναι αυτοί που βοηθάνε καινούριους, όμως και η υπομονή τους φαντάζομαι έχει και το όριά της!

- Γαμάω σε αυτά τα μαγαζιά ? (όπου γαμάω μπορεί να είναι το βίτσιο του καθενός - πίπα με CIF, κώλος, παρτούζα, βάλτε ότι θέλετε)

Εξαρτάται. Σκοπός μας είναι να γαμήσουμε και σκοπός τους να το πετύχουν όσο αργότερα και όσο ακριβότερα γίνεται. Μόλις συναντηθούν οι δρόμοι τότε είναι όλοι ευχαριστημένοι. Αν πάτε στα Bodyline ή στα Eleysis SPA δεν θα γαμήσετε, όχι. Αν δείτε το μαγαζί σε αγγελία εφημερίδας τότε υπάρχουν πολλές πιθανότητες.

- Πως γίνεται να γαμήσω από την 1η φορά ?

Δεν υπάρχει χρυσός κανόνας που να εξασφαλίζει τον οποιονδήποτε. Το μόνο που ίσως σας αυξάνει κάθετα τις πιθανότητες είναι να πάτε με φίλο, που είναι γνωστός πελάτης και σας συστήσει. Οποιαδήποτε πρώτη προσπάθεια μόνος σας δεν έχει 100% αποτελέσματα. Μπορεί να είστε νέος, ωραίος με θεληματικό πηγούνι αλλά να μην "χωθείτε" και να τα "πείτε" σωστά και να μην κάνετε τίποτα. Το κάθε μαγαζί δεν έχει την ίδια τακτική (αλλού το κανονίζεις με την κοπέλα αλλού με την θείτσα που τρέχει το μαγαζί, μερικά είναι στούντιο με ταμπέλα μασάζ, μερικά είναι μόνο μασάζ και πλασάρουν την ιδέα του γαμησιού για να κρατάνε πελάτες χωρίς ποτέ να γίνεται κάτι). Οι κοπέλες δεν έχουν πάντα τα ίδια κέφια (πολλές φορές δεν είναι οι ίδιες) οπότε οι παράγοντες που επηρεάζουν είναι πολλοί. Μπορεί για κοπέλα που διαβάσατε εδώ ότι κάνει τα έκτροπα, να πάτε και να σας πει ότι είναι παρθένα και κάνει μόνο μασάζ. Δεν υπάρχει χρυσή συνταγή παρά μόνο μία: τρώγοντας (=τα σκαω) έρχεται η όρεξη (=γίνομαι πελάτης, με μαθαίνουν άρα θα γαμήσω που θα πάει!). Όλοι όσοι έχουν εμπειρίες εδώ τα έχουν σκάσει κι αν σας πουν όχι λένε ψέματα.

- Πόσο πάει το μαλλί?

Οι τιμές αν και όχι παντού ίδιες κυμαίνονται από 50-60 έως και 120 excluding tip που δίνεις μέσα στην κοπέλα. Το 60άρι είναι σχεδόν στάνταρτ αυτή τη στιγμή, που σημαίνει ότι με ένα κοινό tip των 20 φτάνουμε το 80άρι. Σε άλλα μαγαζιά ξεκινάει από 80 οπότε κλείνεις στο 100άρι. Συνήθως τα ακριβότερα έχουν καλύτερο χώρο από τα φθηνότερα (συχνά πολύ καλύτερο) δεν σημαίνει όμως ότι έχουν καλύτερες γκόμενες ή καλύτερες υπηρεσίες

- Πότε να δώσω tip και πόσο ?

Για να μην χαλάμε την αγορά καλό είναι να αφήνουμε extra μόνο όταν υπάρχει έξτρα υπηρεσία, αν παίξει μόνο μασάζ δεν δίνουμε κάτι παραπάνω. Αν αφήσει υπονοούμενο για επόμενη φορά, το ίδιο αφήνουμε κι εμείς (το υπονοούμενο όχι τα ευρώ). Όσο και να μας αρέσει το άθλημα του massucking ας μην ξεχνάμε ότι οι κοπέλες είναι αντίστοιχες με CG, ιερόδουλες σε στούντιο κτλ και έχουν όλες το ίδιο κίνητρο ($$$). Αν για έναν φραπέ δώσετε 20 τιπ, τότε προφανώς για πήδημα αφήνεις 50, έτσι όμως γαμάς τον επόμενο που θα πάει με την ίδια κοπέλα γιατί δεν θα του κάτσει με το 20άρικο. ʼλλου του περισσεύον και το 50άρικο δεν τον νοιάζει άλλος κλαιει μεροκάματο. Δεν θα μπω στην τσέπη του καθένα, αλλά όσο πιο κάτω κρατάμε τις προσφορές έτσι διαμορφώνεται και η αγορά. Μέσος όρος αυτή τη στιγμή είναι 20 για πίπα-γαμήσι. ʼλλες ζητάνε 50 για φραπέ και άλλες δίνουν κώλο με 20!

- Ποιο είναι το καλό μαγαζί ?

Κανένα. Τα πράγματα είναι ρευστά και μπορεί τον ένα μήνα να έχει μοντέλες που κάνουν τριολέ και τον επόμενο χοντρά μπάζα. Ιδιοκτήτες αλλάζουν, κοπέλες ακόμη συχνότερα οπότε δεν υπάρχει κανόνας. Υπάρχουν μαγαζιά που αλλάζουν σε εβδομαδιαία, μηνιαία ή και ετήσια βάση αλλά και αυτό δεν είναι κανόνας. Το ποια είναι τα μαγαζιά θα το δείτε στο θέμα "Μασσατζίδικα που γαμάς". Είναι 10 ιδρύματα που υπάρχουν χρόνια ολόκληρα, αλλά έχουν αλλάξει υπηρεσίες, ποιότητα γυναικών χωρίς να είναι εγγύηση ότι σε αυτό που πήγες πριν από 3 χρόνια με τον κουμπάρο σου θα είναι το ίδιο με τώρα. Κάποιο που για χρόνια να φέρνει πάντα ωραίες γκόμενες με σούπερ υπηρεσίες δεν υπάρχει. Κατά καιρούς θα το βρείτε αν είστε ενεργός και ψάχνετε

- Και γιατί να μπω στον κόπο να δώσω λεφτά για κάτι που αλλάζει ?

Γιατί αλλάζουν και τα CG και τα CT και οι πουτάνες και τα στούντιο, δεν υπάρχει σταθερότητα στον κάδο αυτό. Αν σου αρέσει η φάση του μασάζ τα σκας, αν όχι πας σε στουντιάκι ή Φυλής και ξεκαβλώνεις. Γούστα είναι αυτά!

- Καμιά καλή κουβέντα θα μας πεις ?

Προσπαθήστε να γίνεται πελάτης, πιάστε κουβέντα με αυτήν που το τρέχει και συνήθως θα σας δίνει η ίδια κοπέλες του γούστου σας. Αν βρείτε μια καλή πάρτε το κινητό της (στην Χ επίσκεψη όχι στην 1η) ώστε αν αλλάξει ή χαθεί να έχετε σημείο επαφής. Μην ξεχνάτε, πολλές από το μασάζ κάνουν και freelancing .
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Σημειωση ,
δεν το παιζω εξυπνος ουτε προχωρημενος ο οδηγος λεει πραγματα τα οποια μπορει να χρησιμευσουν στον καθενα μας.
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Σημειωση ,
δεν το παιζω εξυπνος ουτε προχωρημενος ο οδηγος λεει πραγματα τα οποια μπορει να χρησιμευσουν στον καθενα μας.
Λοιπόν μεγάλο σουξέ το thread. Μέσα σε 5 μέρες που είχα να μπώ πάνω από 20 σελιδες !
Μπράβο στον κosfra, έβαλε τα θέματα στη σωστή βάση. Πάντως το βασικό που βγαίνει από μακρόχρονη εμειρία είναι ένα. Εάν δεν δοκιμάσεις μόνος σου και δεν τα σκάσεις (χοντρά !) δεν θα μάθεις ποτε. Trial and error που λένε και οι φίλοι μας.
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
καλησπερα σημερα κτα τις 7 στ[size=20pt]oυρναρη[/size] 63 πηρα μαριλενα.ειπε οτι ηταν 22 ετων απο βουλγαρια.απομασαζ κανει αγγαρεια η κοπελα με ωραιο σωματακι ομως με μικρα πιασιματα.πιπα για λιγο βιαζονταν ομως κι με ξενερωσε λιγο.οχι φιλακια στο στομα αλλα οπου αλλου θες.γενικα δεν θα την ξαναπερνα εγω.


edit giorgospapa: διορθωθηκε το ποστ για να φαινεται η διευθυνση. [size=20pt]δεν εχει κανενα νοημα να γραφουμε για καποιο μαγαζι αν δεν ξερουμε για ποιο μιλαμε..[/size]
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα παληκαρια αν και παλιος στο αθλημα μολις πριν μια εβδομαδα ανακαλυψα αυτο το  μερος και πιστευω πως μπορω να βοηθησω με τις οποιες εμπειριες εχω.Αφορμη για να γινω μελος ηταν κατι που εγινε πριν απο λιγες μερες και με εξοργισε.Εκανα επισκεψη στο Μαρουσιστο γνωστο θησεως 27 εχοντας την εντυπωση οτι δεν εχει αλλαξει κατι και ακουσον ακουσον τιμες 80 γιουρια το μασαζ καισυν 20για εκτονωση κατα τα λεγομενα της κοπελας που ειχα επιλεξει της Νανσυ. Μαγκες την εστειλα απο εκει που ειρθε :birdman:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Καλημερα παληκαρια αν και παλιος στο αθλημα μολις πριν μια εβδομαδα ανακαλυψα αυτο το  μερος και πιστευω πως μπορω να βοηθησω με τις οποιες εμπειριες εχω.Αφορμη για να γινω μελος ηταν κατι που εγινε πριν απο λιγες μερες και με εξοργισε.Εκανα επισκεψη στο Μαρουσιστο γνωστο θησεως 27 εχοντας την εντυπωση οτι δεν εχει αλλαξει κατι και ακουσον ακουσον τιμες 80 γιουρια το μασαζ καισυν 20για εκτονωση κατα τα λεγομενα της κοπελας που ειχα επιλεξει της Νανσυ. Μαγκες την εστειλα απο εκει που ειρθε :birdman:
Ειναι πιασοκωλικο το μαγαζι.......αποτιμαει ακριβα τις υπηρεσιες που παρεχει........παντως η Νανσυ πολυ ωραιο παιδι!!!!!!!!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Μηπως γνωριζει καποιος τι παιζει στο μαγαζι Φερων 19 Πλ.Βικτωριας? Εχτες μιλαγα με φιλο ο οποιος γνωριζει την κατασταση και μου ειπε οτι το μαγαζι διαθετει 7 κοπελες.......Μου ειπε ομως οτι ειναι ελληνιδες ολες και ψιλοχλωμιασα.....Δυστυχως δεν μπορουσα να τον ρωτησω παραπανω πραγματα λογω του οτι ημασταν σε κλειστο κυκλο.
Εαν ο κληρος η καποιος αλλος συναγωνιστης γνωριζει, ας απαντησει, αξιζει τον κοπο να παμε για scouting?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλησπερα σημερα κτα τις 7 στ[size=20pt]oυρναρη[/size] 63 πηρα μαριλενα.ειπε οτι ηταν 22 ετων απο βουλγαρια.απομασαζ κανει αγγαρεια η κοπελα με ωραιο σωματακι ομως με μικρα πιασιματα.πιπα για λιγο βιαζονταν ομως κι με ξενερωσε λιγο.οχι φιλακια στο στομα αλλα οπου αλλου θες.γενικα δεν θα την ξαναπερνα εγω.


edit giorgospapa: διορθωθηκε το ποστ για να φαινεται η διευθυνση. [size=20pt]δεν εχει κανενα νοημα να γραφουμε για καποιο μαγαζι αν δεν ξερουμε για ποιο μιλαμε..[/size]

ξαναλεω οτι δεν υπαρχει κανενα νοημα να γραφουμε για καποιο μαγαζι χωρις να λεμε ποιο ειναι.
αυτη η μαλακια που ξεκινησε απο τον μαλακο-ρεηβεν (για τους πιο παλιους) πρεπει να σταματησει.

στο εξης, ποστ που δεν αναφερουν τη διευθυνση του μαγαζιου θα θεωρουνται off-topic..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μηπως γνωριζει καποιος τι παιζει στο μαγαζι Φερων 19 Πλ.Βικτωριας? Εχτες μιλαγα με φιλο ο οποιος γνωριζει την κατασταση και μου ειπε οτι το μαγαζι διαθετει 7 κοπελες.......Μου ειπε ομως οτι ειναι ελληνιδες ολες και ψιλοχλωμιασα.....Δυστυχως δεν μπορουσα να τον ρωτησω παραπανω πραγματα λογω του οτι ημασταν σε κλειστο κυκλο.
Εαν ο κληρος η καποιος αλλος συναγωνιστης γνωριζει, ας απαντησει, αξιζει τον κοπο να παμε για scouting?

πηγα οταν πρωτο-ανοιξε και ακομη θυμαμαι τί τους κατεβαζα οταν εφυγα. θυμαμαι οτι οταν αρχισα το μπαλαμουτι και αφου τα ειχαμε βρει στην τιμη (100 ευρω, πολυ τσουχτερα για τοτε), η γκομενα μου ειχε πει το εξης εκπληκτικο: ''για πουτανα με περασες ????''

έκτοτε δεν ξαναπερασα, δεν ξερω αν αλλαξε κατι, αλλα αν εχει μονο ελληνιδες, ευχαριστω δεν θα παρω..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
πηγα οταν πρωτο-ανοιξε και ακομη θυμαμαι τί τους κατεβαζα οταν εφυγα. θυμαμαι οτι οταν αρχισα το μπαλαμουτι και αφου τα ειχαμε βρει στην τιμη (100 ευρω, πολυ τσουχτερα για τοτε), η γκομενα μου ειχε πει το εξης εκπληκτικο: ''για πουτανα με περασες ????''

έκτοτε δεν ξαναπερασα, δεν ξερω αν αλλαξε κατι, αλλα αν εχει μονο ελληνιδες, ευχαριστω δεν θα παρω..

Για αυτο και εγω εχω ψιλοχλωμιασει....θα κανω ομως ενα scouting και θα ενημερωσω την Δευτερα.
Δεν πειραζει ρε παιδι μου ας δινουμε που και που καμια δευτερη ευκαιρια.......................μπορει να εχουν βαλει μυαλο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
πηγα οταν πρωτο-ανοιξε και ακομη θυμαμαι τί τους κατεβαζα οταν εφυγα. θυμαμαι οτι οταν αρχισα το μπαλαμουτι και αφου τα ειχαμε βρει στην τιμη (100 ευρω, πολυ τσουχτερα για τοτε), η γκομενα μου ειχε πει το εξης εκπληκτικο: ''για πουτανα με περασες ????''

έκτοτε δεν ξαναπερασα, δεν ξερω αν αλλαξε κατι, αλλα αν εχει μονο ελληνιδες, ευχαριστω δεν θα παρω..

μην μου εκνευρίζετε τον Πάτερ!!! :argue:
ειναι και αρρωστούλης αυτές τις ημέρες! :<
ορίστε μας!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
:think: Ξερει κανεις για Γαλατσιου 1 οχι ομως για εβιτα για το αλλο με το κουδουνι ελλας :think:
 

Επισκέπτης
καλημερα παιδια. και προχτες που περασα απο εβιτα δεν θυμομουν ο  :jerking: τι ονομα ειναι το κουδουνι και παρ'ολο που ειδα το ελλαδα στον 2 οροφο νομιζω δεν μου εφερνε για μασαζερι και ειπα ασ μην  :headbang: και μου βγει καμια οικογενεια απο νιγηρια μερια.

kosfa καλημερα. τσεκαρε πμ, οβερ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom