Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Φίλε since1976,

έγινε συγχώνευση του θέματος σου..Το συγκεκριμένο θέμα έχει πλήθος πληροφοριών.. Θα σε καλύψει.


Ευχαριστώ

Υ.Γ  Είναι καλό πριν τη δημιουργία νέου  θέματος να ανατρέχουμε στο forum και να ψάχνουμε  για παρόμοιο ή ίδιο θέμα..



 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ξερεις, υπαρχουν και αντρες με διαφορετικα γουστα απο τα δικα σου. Απαγορευεται δηλαδη να σιχαινομαι να γαμησω πουτανα και να θελω μονο μασαζ σε καθαρο και διακριτικο χωρο που εσενα δεν σου κανει? Που το βρηκες ολο αυτο το τουπε του ξερολα? Εξυπνακια. Και σιγα μην σου δωσω το κινητο μου. Και το μηνυμα δεν αφορουσε εσενα. Και αφου εσυ διαβαζεις και εγω οχι για πες που εχει γραφτει κατι για τον χωρο οπως τον περιγραφω? Και μηπως δεν εδωσα και εγω πληροφορια?
Αγενεστατε.
φιλε αν κοιταξεις λιγες σελιδες αυτο το θρεντ θα τα βρεις ολα.το θεμα ειναι οτι αυτες που προσφερουν μπριζολα θα σου προσφερουν ανετα και φραπε.και με καλαμακι τυλιγμενο οπως θες.τα μασατζιδικα ειναι ολα διακριτικα γιατι δεν ειναι σαν τα μπουρδελα-στουντιο σε κοινη θεα αλλα ειναι σε διαμερισματα πολυκατοικιων.ψαξε το θρεντ αυτο που διαβαζεις και θα βρεις πιστευω το στυλ σου.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
επισης,


[size=14pt]παληκαρια, μπορουμε και πρεπει να γραφουμε διευθυνσεις για να καταλαβαινουν και οι νεοι φιλοι μας..[/size]


κουραστηκα να το γραφω..

λοιπον μολις γυρισα απο Φ4 και ανεβηκα πανω αφου προηγουμενως ειχα φαει ενα χοτ ντογκ στο Φ2(διπλα δηλ.).Το πρωι κατα τις 12 βρεθηκα για δουλεια διπλα στο Σ59 και απεναντι απο το Σ63.Καφεδακι μετα για διαλειμμα κατω απο το Ο1 και μετα για μασα ακριβως διπλα απο Θ27 στο μαρουσι.Μετα απο λίγο σκεφτηκα οτι πρεπει να κανω λιγο χαβαλε στον giorgospapa!ευλογησον....... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
λοιπον μολις γυρισα απο Φ4 και ανεβηκα πανω αφου προηγουμενως ειχα φαει ενα χοτ ντογκ στο Φ2(διπλα δηλ.).Το πρωι κατα τις 12 βρεθηκα για δουλεια διπλα στο Σ59 και απεναντι απο το Σ63.Καφεδακι μετα για διαλειμμα κατω απο το Ο1 και μετα για μασα ακριβως διπλα απο Θ27 στο μαρουσι.Μετα απο λίγο σκεφτηκα οτι πρεπει να κανω λιγο χαβαλε στον giorgospapa!ευλογησον....... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

το Ο1 έχει κλείσει απο το καλοκαιρί...
 

Επισκέπτης
Καλημαρα σε ολουs ξερει κανεναs κατι καλο απο ΦΡ4 σκεφτομαι να παω σημερα εχω διαβασει για μια λιζα  αν εχει να προτεινει κατι καλο θα βοηθουσε.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
....έχουμε πληροφορίες για τα ιδρύματα της μιχ.171, μαρασλή και εκείνο της ευφορίωνος;..
το μιχ.171 είναι εκείνο της σπ.μερκ.αλλά με ίδια προγράμματα;
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Καλή είναι η Λίζα αλλά μόνο για φαί και καφέ γιατί από μασάζ είναι άντε γειά
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
---------------------------------------
Παδιά κατ΄αρχήν συγκνώμη για το γραψιμο προηγουμένος αλλα έγραφα βιαστικά και κάποια γράματα ξέφυγαν.Υπόσχομαι να είμαι πιο προσεκτικός. Αναφορικά με τις επιφυλάξεισ του φίλου για τα δύο post την Ιλιάδα κ.λ.π. μπορεί να έχω δύο post αλλά πληροφορικά αναφέρω οι είμαι απο τους πιο παλιούσ στο χώρο και αν θέλετε και απο ουσ ποιο λαλακες με τν ένια οτι έχω ξοδέψει άπεια χρήματα. Στην Ιλάδα πηγαίνω απο την πρώτη μέρα λειτουργείας της οταν δούλευε αρχικά μόνο η Μαρία ενα ξανό Ρωσιδάκι πριν 5 και βάλε χρόνια που στη συνέχεια άνοιξε δικα της παραρτήματα στην Κηφισίας και στην Δημοκρίτου,  στην συνέχεια Ιουλία κ.λ.π για όποιους θυμούνται. Να αναφέρω οτι είχα ξεκινήσει την περιπλάνηση απο Στουρνάρη 33 όπου τσατσα ήταν η κ. Κάιτη που μετά πήγε Απόλλωνος στο Σύνταγμα. Εκεί τότε δούλευε και η Κάιτη το αφεντικό της Στουρνάρη σήμερα. Ήταν μια απ' τις πρώτες που με μύησαν.Να πώ επίσης πως φόλες έχω φάει αρκετές και σε πολλά μαγαζιά όπωσ μου έχουν τύχει και καλέσ περιπτώσεις σε άλλα που δεν τα πιάνει το μάτι σου. Γενικά δεν προτείνω κάποιο μαγαζί ουτε και απορρίπτω κάποιο άλλο γιατί ποτέ δεν ξέρεις πως και που θα σου κάτσει η καλή περίπτωση. Τώρα αν έχω δύο τσουτσούνες και αν τελειωσα απο δώ η απο κεί δεν παίνω στο όπο να τα σχολιάσω.Αυτά τα ολίγα για μένα.
-------------------------------------------
Ξεχασα να συμπληρωσω στο συλλογισμο μου οτι ισως να εισαι καποιος που απλα κανει διαφημιση, γιατι με 2 Post εδω μεσα ειναι δυσκολο να ξερεις τι ακριβως εννοουμε οταν λεμε Ιλιαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
----------------------------------------------
Παράθεση από: jipiripo6 στις Σήμερα στις 16:53
Επίσκεψη στην Ιλιάδα περασμένη Πέμπη. Διαλέγω Δέσποινα Ελινίδα με λεπτο σφιχτό σωμτάκι. Μπαίνει στο δωμάτιο και με ρωτάει πονηρά "να φερω και το διδιμάκι μου την Φαιη" Κάτι το χαμόγελο κάτι η όεξή μου λέω ο.κ. Μπαινουν κα οι δύο και αρχ΄ζουν να με ρλβουν αργά και αισθησιακά για πολύ ώρα.Γυρνάω κάποια στιγμή βγάζουν τα φουστανάκια τουσ και μένουν με α εσ΄ωρουχα πάνω κάτω. μιά απο την μά πλευρά η άλλη απο ην άλλη. Φραπεδάκι εναλλαξ αλλά και μαζί με α υό ουσ χεράκια. Στο τέλοσ σηκώθηκα τις΄έβαλα δίπλα δίπλα και ελείσα πίσω τουσ μέσα σε σκουφάκιμε υποσχέσεισ για περισσότερα τη δεύτεη φορά.Συνολο 140 Ε Το ξέρω πολά είναι αλά δεν το κάνω κάθε μέρα. Εξάλου τα χόμπι πληρώνονται. Πάντωσ άξιζε  το κόπο.   

Φιλε εισαι σιγουρος οτι πληρωσες 140 εUro μονο....... στο συγκεκριμενο μαγαζι για αυτες τις υπηρεσιες?????με 2 κοπελες......μικρο μου φαινεται το αντιτιμο γιατι το συγκεκριμενο καταστημα χρεωνει 100αρικο για μια κοπελα....τωρα για 2 140?????
Τι να πω μπορει να εισαι καλος πελατης ή να σε γουσταρουν τα κοριτσια........ή αν και δεν το πιστευω το μαγαζι να αλλαξε τακτικη.......................................................ο χρονος θα δειξει!
-----------------------------------------------
Στο τέλοσ σηκώθηκα τις΄έβαλα δίπλα δίπλα και ελείσα πίσω τουσ μέσα σε σκουφάκιμε   

τι εννοεις με αυτο???
-------------------------------------------
φιλαρακι δωσε και αλλα 10 ευρο να αλλαξεις πληκτρολογιο γτ κολλαει και δεν τα πιανει ολα τα γραμματα   
---------------------------------------------
Επίσκεψη στην Ιλιάδα περασμένη Πέμπη. Διαλέγω Δέσποινα Ελινίδα με λεπτο σφιχτό σωμτάκι. Μπαίνει στο δωμάτιο και με ρωτάει πονηρά "να φερω και το διδιμάκι μου την Φαιη" Κάτι το χαμόγελο κάτι η όεξή μου λέω ο.κ. Μπαινουν κα οι δύο και αρχ΄ζουν να με ρλβουν αργά και αισθησιακά για πολύ ώρα.Γυρνάω κάποια στιγμή βγάζουν τα φουστανάκια τουσ και μένουν με α εσ΄ωρουχα πάνω κάτω. μιά απο την μά πλευρά η άλλη απο ην άλλη. Φραπεδάκι εναλλαξ αλλά και μαζί με α υό ουσ χεράκια. Στο τέλοσ σηκώθηκα τις΄έβαλα δίπλα δίπλα και ελείσα πίσω τουσ μέσα σε σκουφάκιμε υποσχέσεισ για περισσότερα τη δεύτεη φορά.Συνολο 140 Ε Το ξέρω πολά είναι αλά δεν το κάνω κάθε μέρα. Εξάλου τα χόμπι πληρώνονται. Πάντωσ άξιζε  το κόπο.  
----------------------------------------------


Στο θεμα τιμης παντως εγω για ιδιες υπηρεσιες ακουμπησα 2 Χ 100 ... ομως θεωρησα το αυτονοητο.... 1 = 100 2 = 200 .... μηπως την πατησα που δεν ρωτησα ?? παντως ολα διπλα ειναι αλλη αισθηση...
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστή bodos σχετικά με την Λιζα όταν ξεκίνησε τα χαδάκια τις είπα δεν στρώνουμε την πετσετα να είμαστε πιο άνετα και δεχθηκε. Αρχισε το παιχνίδι στην αρχή με φραπέ χωρίς ζάχαρη σκέτο και πολύ γλείψιμο και μέτα φάγαμε μπριζόλα καπακοτή.Βασικό χωρίς βιασύνη, ίσως γιατί ήταν Κυριακή και μόλις ειχε γυρίσει από δίμηνη αποχή λόγω διακοπών.Πάντως σου εύχομαι να περάσεις και συ καλά όπως πέρασα και εγώ.Περιμένω εντυπώσεις γιατί θα πάω αύριο,
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλημαρα σε ολουs ξερει κανεναs κατι καλο απο ΦΡατζη 4 σκεφτομαι να παω σημερα εχω διαβασει για μια λιζα  αν εχει να προτεινει κατι καλο θα βοηθουσε.

βρε παληκαρια, ελεοοοοοος..

[size=14pt]τοσες φορες το εχουμε πει: μπορουμε και πρεπει να γραφουμε διευθυνσεις για να καταλαβαινουν και οι καινουριοι φιλοι του θρεντ..[/size]
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....έχουμε πληροφορίες για τα ιδρύματα της μιχαλακοπουλου 171, μαρασλή και εκείνο της ευφορίωνος;..
το μιχαλακοπουλου 171 είναι εκείνο της σπυρου μερκουρη αλλά με ίδια προγράμματα;

[size=14pt]τοσες φορες το εχουμε πει: μπορουμε και πρεπει να γραφουμε διευθυνσεις για να καταλαβαινουν και οι καινουριοι φιλοι του θρεντ..[/size]
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε παληκαρια ΕΛΕΟΣ....

[size=15pt]ποστ που δεν αναφερουν διευθυνση ειναι αχρηστα ποστ για τους μισους τουλαχιστον χρηστες..[/size]
 

Επισκέπτης
....έχουμε πληροφορίες για τα ιδρύματα της μιχ.171, μαρασλή και εκείνο της ευφορίωνος;..
το μιχ.171 είναι εκείνο της σπ.μερκ.αλλά με ίδια προγράμματα;
μαρασλη ειναι μαπα τελειως . ειναι μονο μια και αυτη ασ'τα να πανε.
στο 171 μιχαλακοπολου εχει δυο η μια καλη, ξανθια αλλα απ'οτι της εκοψα θα μου τα τρωγανε και θα μου λεγαν next time θα εχει κατι.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Μάγκες, με συμπαθάτε αλλά τι είναι η μπριζόλα;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μάγκες, με συμπαθάτε αλλά τι είναι η μπριζόλα;

συστημα ολοκληρωμενων παρεχομενων υπηρεσιων απο τα εν λογω σχολιαζομενα καταστηματα παραγωγης πολιτισμου..  :) :)
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Thanks, πάτερ, την ευλογία σου!
 

adm

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας φιλοι
ξερει κανεις τιποτα για ευτυχιδου ή ακρωνος στο παγκρατι;
ειχα παει εκει παλια και δεν ειχε γινει τιποτα
βεβαια ημουν τοτε ψαρακας ουτε ηξερα για το site
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
  Εχουμε καιρο να αναφερθει καποιος  στο β ει κου 9/11!! Εχει κανα νέο κανεις??? Τιποτα αξιο λόγου?

  οσο για το παραρτημα του Pollette στην Κηφισίας ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ παλαιοτερο ποστ ανεφερε οτι δεν προχωρανε ιδιαιτερα!!

  ΥΓ στο "κουτουκι" εχει πολύ ωραια σαλιγκαρια!!!!  [size=7pt]Αν πάτε απογευμα και βλέπουν καποιο απογευματινο στο MEGA ή στον Antenna ή αλλου(δεν θυμαμαι) ΜΗΝ τους πειτε να σβησουν την τηλέοραση ουτε να βριζετε τους/τις ηθοποιους θα φατε και ξύλο και γλαρο!!!   [/size]
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γεια σας φιλοι
ξερει κανεις τιποτα για ευτυχιδου ή ακρωνος στο παγκρατι;
ειχα παει εκει παλια και δεν ειχε γινει τιποτα
βεβαια ημουν τοτε ψαρακας ουτε ηξερα για το site

ευτυχιδου μακρια, το αλλο δεν μου θυμιζει κατι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom