Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
το θεμα ειναι να μας εξηγησουν το γιατι οι διαχειριστες και οχι να το παρακαμψουμε.
------------------
προφανώς, και γι  αυτό σβήστηκε  πάλι,  συμβαίνει  διοτι εφ΄'οσον  δεν ανακοινώνεται δημοσίως, στα μέσα , στις Αγγελιές στον τύπο,
καλό είναι να μην ανακοινωνεται από εδώ..
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Σημερα μασαζ στο Κηφισιας 12.πηρα προγραμμα την φωτεινουλα με φουλ μπριζολα.Μου ζητησε 100€ αλλα το κανονισα απο την αρχη για την  μπριζολα με 80€.Αρχιζουν και κανουνε μαγκιες σιγα σιγα αλλα στυλ Ιλιαδας.δεσποτα στειλε τους την καταρα μου γιατι με βλεπω απο δω και περα να ειμαι μονιμος στο Φρατζη 4 και Φωκιωνος Νεγρη 11  :tickedoff:


edit giorgospapa: μπορουμε και πρεπει να γραφουμε διευθυνσεις για να καταλαβαινουν και οι νεοι φιλοι μας..
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
σε πια περιοχη ρε παιδια ειναι ακριβως η ηλιαδα?
στην περιοχη του Κολωνακιου.ο ραψωδος που εγραψε την Ιλιαδα και την οδυσσεια ειναι το ονομα της οδου.τωρα τα αστερακια επειδη βγαινουν με τη συγκεκριμενη οδο επειδη ειχα γραψει και παλιοτερα ανταποκριση απο την συγκεκριμενη μασαζερι βγαινουν προφανως γιατι θα τους ειπε το καταστημα να μην γραφονται κριτικες για το γαμιολαδικο τους.Σκαμε τα ωραια μας εκατοευρα και δεν δεχονται ουτε κριτικες οι πουστηδες.Αλλα ψοφανε να διαβαζουν καλα λογια.Γιατι στην Ιλιαδα ειδα λαπτοπ να επεξεργαζονται.μη μολυνθει ο ιερος χωρος του μπουρδελου τους.χωρια οτι και στις τιμες το εχουν κανει wall street επιπεδου.
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Τί ακριβώς είναι και πού βρίσκεται αυτό το DS Γλυφάδας;

Τι ειναι??? φουρνος με κουλουρακια ειναι!!!
Σοβαρα τωρα ειναι ψησταρια πολυτελειας και λεγετε DIAMOND SPA και ειναι διπλα στον βασιλοπουλο στη παραλιακη!Ελπιζω να βοηθησα!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
φίλε moi στο συγκεκριμένο μην ρωτάς ...δίνεις 80 € και είναι ευχαριστημένες ...αν ρωτάς θα το φθάσουν 120-150....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
φίλε vasos με έκανες και γέλασα, καλό,  θα σκεφθώ την πρόταση..Πάντως το λεξιλόγιο χρειάζεται "εμπλουτισμό" ........
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
παιδιά στο Κηφισιας 341 τι παίζει; Πήγα περιβάλλον ανατολίτικο προγράμματα σε ανοιχτό hamam διάρκειας 2 ωρών, 150€ , προγράμματα με εκπλήξεις από την πολλά υποσχόμενη επί της υποδοχής. Δεν με κράτησαν γιατί χρειάζεται ραντεβού (σημειώνεται ότι στις αγγελίες δεν το έχουν). Έμαθα ότι έχει σχέση με το Polette ...αλλά δεν έχουν καμμία σχέση τα προγράμματά του. Ξέρει κανείς περισσότερα;


edit giorgospapa: μπορουμε και πρεπει να γραφουμε διευθυνσεις για να καταλαβαινουν και οι νεοι φιλοι μας..
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα
Χθεσινη μεσημβρινη επισκεψη στο Φιλωνος 19 στον Πειραια ,πηρα την Στελλα εκ Ρουμανιας ,καλη σφικτο κορμι ομορφο στηθος σε αφηνει τα παντα εκτος απο κολ....λο γιατι δεν της αρεσει ειπε .καλο αισθησιακο μασαζ με λαδακι και γλωσσα , φραπε με καλαμακι ανευ σκουφου , πολυ καλη συμμετοχη , πηγα απροετιμαστος , χωρις προφυλ....κο αλλοιως και μπριζολιτσα φιλετο , 80 ευρω , θα ξαναπαω.
Οσο για το Σκρα την Δευτερα ειχε αγγελια στα Νεα.
 

Επισκέπτης
φίλε panx σκέφτομαι σε πόσες ταινίες θα έχουμε όλοι μας πρωταγωνιστήσει...... :huh:
ασε γιατι οσο σκεφτομαι οτι δεν θα μου δωσουν και δικαιωματα, γιατι σε τοσες εχω παιξει και αμαρτια να τα χασω. παντως περισσοτερο ντρεπομαι για τις μαλακιες που κανω μονος στο δωματιο  πριν μπει η κοπελα (πχ ποζες μποντι μπιλντερ , οσφρηση αμασχαλης η ματι στο διπλα δωματιο  :grin:) βεβαια απ την αλλη λετε στην προβολη της τσοντας να τις κοβουν τις σκηνες η να το κανουν τσοντοκωμωδια? :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδιά στο Κηφισιας 341 τι παίζει; Πήγα περιβάλλον ανατολίτικο προγράμματα σε ανοιχτό hamam διάρκειας 2 ωρών, 150€ , προγράμματα με εκπλήξεις από την πολλά υποσχόμενη επί της υποδοχής. Δεν με κράτησαν γιατί χρειάζεται ραντεβού (σημειώνεται ότι στις αγγελίες δεν το έχουν). Έμαθα ότι έχει σχέση με το Polette ...αλλά δεν έχουν καμμία σχέση τα προγράμματά του. Ξέρει κανείς περισσότερα;


edit giorgospapa: μπορουμε και πρεπει να γραφουμε διευθυνσεις για να καταλαβαινουν και οι νεοι φιλοι μας..

αν δεν εχουν σχεση τα προγραμματα του με του polette στη μαυροματαιων, σημαινει μπριζολιτσες κλπ, καθως στη μαυροματαιων παιζει ΑΥΣΤΗΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ μασαζ..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
επισης,


[size=14pt]παληκαρια, μπορουμε και πρεπει να γραφουμε διευθυνσεις για να καταλαβαινουν και οι νεοι φιλοι μας..[/size]


κουραστηκα να το γραφω..
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
καλημερα. εχω να εκφρασω ενα παραπονο. Αυτο το θρεντ πρεπει να καταργηθει. δεν βγαζω ακρη με τιποτα. Ψαχνω να βρω κρεοπωλειο για να παρω δυο χοιρινες ταυτοχρονα. Εχει κανεις να μου στειλει καμια διευυνση σε πμ για να ξερω για διπλετα μπριζολα. Μεχρι στιγμησ εχω μπερδευτει και δεν ξερω. Οποιος εχει πληροφοριες ασ στειλει γιατι θελω 2 μπριζολες.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ενταξει αυτη ειναι η μοναδικη περιπτωση που πρωτα πινεις φραπα και μετα τρως μπριζολα. Στη κανονικη ζωη μας γινεται το αντιστροφο. Εγω ομως θελω 2 μπριζολες και δεν ξερω που να παω για να μη χανω το χρονο μου
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
ενταξει αυτη ειναι η μοναδικη περιπτωση που πρωτα πινεις φραπα και μετα τρως μπριζολα. Στη κανονικη ζωη μας γινεται το αντιστροφο. Εγω ομως θελω 2 μπριζολες και δεν ξερω που να παω για να μη χανω το χρονο μου

Διευκρίνηση: Μάλλον εννοείς 1 μπριζόλα κομμένη στα 2 και να τρως ταυτόχρονα από τα 2 κομμάτια...( 2 γκόμενες μαζί αλλά 1 εκτόνωση) Αυτό παίζει στα περισσότερα και έχει αναφερθεί(τιμή Χ2).Για να έχεις 2πλη εκτόνωση, δεν ξέρω μάλλον κατόπιν συνεννόησης με τις...σερβιτόρες.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
επειδη τρωω σα σκυλι με ενδιαφερει να γλυψω κοκαλο και να φαω πετσα (λοκο με αλλα λογια) προσφερουν οι ταβερνιαρισες? δωστε μια διευθυνση πμ.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
επειδη τρωω σα σκυλι με ενδιαφερει να γλυψω κοκαλο και να φαω πετσα (λοκο με αλλα λογια) προσφερουν οι ταβερνιαρισες? δωστε μια διευθυνση πμ.


Μη λες τον λοκο κοκκαλο. Κουλουρι το λεμε. Παραδειγμα. Προσφερει κουλουρακι η κυρια με τον καφε?
Παιδια, τηρειτε το καταστατικο μη μπερδεψουμε τα μπουτια μας.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
τελοσπαντων με ενδιαφερει να βρω 2 γκομενες να πιω φραπα εναλαξ, μετα να φαω μπριζολα και στο τελος κουλουρακι και απο τις 2 ζηταω πολλα ο μαλακας? The cash is not a problem
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom