Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (1 μέλη και 66 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τελοσπαντων με ενδιαφερει να βρω 2 γκομενες να πιω φραπα εναλαξ, μετα να φαω μπριζολα και στο τελος κουλουρακι και απο τις 2 ζηταω πολλα ο μαλακας? The cash is not a problem

δηλαδη εσυ θελεις δυο γκομενες να στο παιξουν και  να τις γαμησεις μετα και απτομουνι και αποτοκολο.α και να σου κανουν και μασαζακι για χαλαρωση.
δεν ειναι μονο τα λεφτα στην μεση αλλα και γνωριμιες.......δικε σου.
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
τελοσπαντων με ενδιαφερει να βρω 2 γκομενες να πιω φραπα εναλαξ, μετα να φαω μπριζολα και στο τελος κουλουρακι και απο τις 2 ζηταω πολλα ο μαλακας? The cash is not a problem

Αν "Cash is not a problem" τότε "Not a problem at all". Σε όποιο μαγαζί και να πας από αυτά που αναφέρεται πως προσφέρουν μπριζόλάκια ο Τέλης (καλύτερα να έχεις πάει κανά 2 φορές αν και με την πρώτη δεν αποκλείεται) κάνε συνεννόση εκεί για όσες ώρες/φορές θέλεις.
Αν πάρεις 2 γκόμενες και μέσα τους ξηγηθείς παραπάνω, τότε στην ώρα που θα κάτσεις στο κάνουν όσες φορές θες και αντέχει η τσέπη σου.
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά στο Κηφισιας 341 τι παίζει;
[tr][td]
Συναγωνιστή σε ποιό ύψος στην Κηφισίας?
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παιδια αυτο ειναι μετα την πλατεια της κηφισιας(προς νεα ερυθραια) στην οδο κρητης 7.
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
κοντα στο νομισματοκοποιο


Τι σχέση έχει το νομισματοκοποίο στην Μεσογείων με την Κηφισίας ρε φίλε?
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Sorry για το <<ρε φίλε>> panx.
 

Επισκέπτης

δεν τρεχει τιποτα. απλα και εγω το μπερδεψα με την μασαζερι της μεσογειων 374 αν θυμαμαι καλα.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
ειναι μετα την πλατεια της κηφισιας -προς νεα ερυθραια- κηφησίας 341 είσοδος από  κρητης 7 , απέναντι από την ταβέρνα κουτούκι.
 

Επισκέπτης
που αν δεν φας μπριζολα στην μασαζερι θα φας μετα απεναντι στο κουτουκι
 

Επισκέπτης
λοιπον παιδια παρτε μια απογευματινη αναφορα απο τα καφε τησ χαρασ.
στουρναρη 63. το αδιαχωρητο, αγχος και πανικος. μπηκαν ολοι μαζι και τρεχανε.
παντως ξεχωρισα μαρια μαρση και μαριλενα. τα 3Μ.
φωκιονος 11. το μονο ονομα που θυμαμαι ειναι της ολγας, γιατι οταν με κοιταξε μονο που δεν με εφτυσε. ειχα αλλα 2 αξιολογα αλλα δεν ηταν της επιλογης μου, μην θιχτει και κανεις.
γαλατσιου 1. ειχε 2 καλα κομματια την λενα + ενα κοντοπουτανο ξανθο που ντεν μου ειπε ονομα. τελικα προτιμησα λενα αλλα δεν κανει φουλ μονο :jerking:. δυστυχως
πατησιων 175. χτυπησα δεν μου ανοιξαν μαλλον εκλεισαν γιατι ειχε ενοικιαστηριο 4ου οροφου. μαλλον


υγ. μια και τωρα πια που δεν ειμαστε 2 ουτε και 3 αλλα 1013 θα προτεινω απο την εξουσια
που μας δινεται απο το διαδικτυο, μεσο αυτου να κανουμε μποικοταζ σε διαφορες μασαζερι
γιατι το παρατραβηξαν το σχοινι. κανουν λες και τους ζηταμε δανεικα και γενικα οταν τους δινεις τοσα πρεπει να σε προσεχουν. ετσι απο εδω μεσα ενωμενοι, να δω πια κυρια μετα θα σου λεει 80 αν θες και γρηγορα γιατι εχω πελατεια. ασ το εκμεταλλευτουμε
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Μάλιστα αυτή είναι η δύναμη του διαδικτύου και της ελεύθερης αγοράς. Μποϊκοτάζ στα ακριβά και στα "στο πόδι".!!
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ψαχνω καλο χαλαρωτικο μασαζ με εκτονωση στο τελος.
Εχω βολευτει με την  ΧΑΡΑ στην ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ στο ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ αλλα βαρεθηκα.
Ξερετε κατι αλλο?
Δεν ψαχνω για μπριζολα καθοτι χορτοφαγος και σιχασιαρης.
Μονο φραπεδακι (και με καλαμακι δεκτο αλλα οχι ξεσκουφωτο).
BTW ξερει καποιος που ειναι η ΠΗΝΕΛΟΠΗ απο ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ?


 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
ναι φίλε μου ξέρουμε....και για να μην μπαίνεις σε κόπο μωρέ και ψάχνεις αφού υπάρχουν εκατοντάδες σελίδες στο φόρουμ, θα σου τα παραθέσουμε όλα στο πιάτο, να κάθεσαι να διαβάζεις....Μήπως να σε πάρουμε και στο κινητό να σου τα λέμε να σου έρχεται κάπως πιο ξεκούραστα?
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ξερεις, υπαρχουν και αντρες με διαφορετικα γουστα απο τα δικα σου. Απαγορευεται δηλαδη να σιχαινομαι να γαμησω πουτανα και να θελω μονο μασαζ σε καθαρο και διακριτικο χωρο που εσενα δεν σου κανει? Που το βρηκες ολο αυτο το τουπε του ξερολα? Εξυπνακια. Και σιγα μην σου δωσω το κινητο μου. Και το μηνυμα δεν αφορουσε εσενα. Και αφου εσυ διαβαζεις και εγω οχι για πες που εχει γραφτει κατι για τον χωρο οπως τον περιγραφω? Και μηπως δεν εδωσα και εγω πληροφορια?
Αγενεστατε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom