Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
καλημέρα σε όλους.Ζήτησα μία γ@....νη πληροφορία από giorgospapa σε pm και ακόμα περιμένω.Τόσο δύσκολο είναι πια να πει κάποιος τι παίζει με αυτή την όλγα από Φωκίωνος 11?Έλεος!!! :helpplea:
By the way μετά από χθεσινή (για πρώτη φορά) επίσκεψη Αγ.Ιωάννου στην Αγ.Παρασκευή ένα έχω να πω:Μούφα η δουλειά!!! και -80e το ταμείο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το κουδουνι του μαγαζιου της εβιτας αν θυμαμαι καλα, γραφει ''malaxis therapy evita'' ή κατι τετοιο..
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Μόνο αυτό το καλό παιδί ο PANX με βοήθησε σε κάτι που τον ρώτησα τώρα που το θυμήθηκα. :smitten:Thanx Panx
 

Επισκέπτης
σωστα πατερ αλλα στην ιδια πολ/κια απο την δεξια μερια εχει αλλο ενα με το ονομα ελλαδα. μην μου πεις οτι δεν το ξερεισ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλημέρα σε όλους.Ζήτησα μία γ@....νη πληροφορία από giorgospapa σε pm και ακόμα περιμένω.Τόσο δύσκολο είναι πια να πει κάποιος τι παίζει με αυτή την όλγα από Φωκίωνος 11?Έλεος!!! :helpplea:
By the way μετά από χθεσινή (για πρώτη φορά) επίσκεψη Αγ.Ιωάννου στην Αγ.Παρασκευή ένα έχω να πω:Μούφα η δουλειά!!! και -80e το ταμείο.

συγνωμη παληκαρι, αλλα δεν καταλαβα γιατι εσυ θα πρεπει να ζητας μια ΓΑΜΗΜΕΝΗ πληροφορια κι εγω ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ να την δινω.

385 ΓΑΜΗΜΕΝΕΣ σελιδες εχει το θρεντ. αν δεν βρεις τις πληροφοριες που θες, ειναι ωρα να κανεις ερευνα αγορας..
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μην μας πειραζεται τον δεσποτα  :tickedoff: οσο για την ολγα στο φωκιωνος 9-11 το παιζει λιγο 'δυσκολη' αλλα ψηνει κανονικα την μπριζολα.το μονο που πρεπει να προσεξεις ειναι να μη σου χτυπησει 100ευρο για την μπριζολα.το κανονιζεις εξ'αρχης για 80αρι για να μην χαλαμε και την πιατσα  ;)
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Chill out giorgospapa.Μην  :cussing:Δεν είπα ότι πρέπει να μου απαντήσεις.Μία γνώμη ζήτησα από κάποιον που είναι από τους πιο παλιούς εδώ.Αν ήταν τόσο κακό αυτό...τι να πω....sorry.Απλά θεώρησα λογικό να ρωτήσω πριν καταθέσω!!! :)
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Χθεσινή επίσκεψη Στουρνάρη 63 κια ώρα 16:30.
Κοπέλα Μαριλένα,μελαμψή,ύψος περίπου 1,65,στήθος φυσικό πλούσιο,μπουτάρες και πίσω "διαφορικό" τουλάχιστον τριαξονικού, αλλά, σε αρμονία με το υπόλοιπο σώμα,ξεχωρίζει πολύ άνετα από τις άλλες κοπέλες.
Το πρόγραμμα είχε ΑΠ'ΟΛΑ και όταν λέω ΑΠ'ΟΛΑ εννοώ ΑΠ'ΟΛΑ,όρεξη νά'χεις να μασουλάς,εν'ολίγοις πολύ καλή,προτείνεται. ΚΟΣΤΟΣ 80€.

ΥΓ. Από μασάζ,για όσους ενδιαφέρονται,κάτω του μηδενός!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σ/Κ ειναι ανοιχτο επι της Φραντζη 4?
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Παιδια ακουστε να σας πω να βαλουμε τα πραγματα σε μια ταξη:

Ολοι κατα καιρους ρωταμε για το ενα ή το αλλο πραγμα, εαν καποιος ξερει ή εχει την διαθεση μας απανταει........

Απο εκει και περα, Φανταστειτε να εμφανιστει καποιος με μηδεν post εδω μεσα, γραμμενος 2 ημερες και να με ρωτησει εαν στο Χ μαγαζι γαμας::::::::::!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εγω προσωπικα δεν προκειται να απαντησω, δεν ξερεις τι βιολι βαραει ο καθενας που κρυβεται πισω απο ενα ψευδωνυμο.

Τωρα ξαναλεω οτι οι προηγουμενες 384 ειναι ενας πραγματικος θησαυρος, μεσα υπαρχουν πληροφοριες που εαν καποιος ασχοληθει μαζι τους, οργανωνει στο μυαλο του ενα πλανο για το τι παιζει στο καθε μαγαζι.
Εαν πχ αναφερεται απο διαφορετικους φιλους οτι στο Χ μαγαζι εχει μονο φραπε εστω και αν ο καθενας εχει παρει διαφορετικες κοπελες τοτε πολιτικη του μαγαζιου ειναι ο φραπες και τιποτα παραπανω, οποτε μην περιμενετε κατι διαφορετικο.
Εαν τωρα αναφερεται οτι οσοι εχουν παει εχουν παρει Full service τοτε ειναι σιγουρο οτι το μαγαζι προσφερει full service και μονο.

Τωρα πως θα διαβασετε 384 σελιδες??????? αυτο ειναι αλλο πραγμα, ασχοληθειτε ομως και λιγο με το αθλημα, ειδικα ο Παπαγιωργης εχει δωσει μεσα στο συγκεκριμενο θεμα εκατομμυρια πληροφοριες ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΤΕΤΕΣ

Σημαντικο πραγμα βεβαια ειναι και το scouting, πας βλεπεις και εχεις αποψη,
πχ εαν σου πω εγω οτι η Τουλα στο Χ μαγαζι ειναι μουναρα και τα κανει ολα, και εσυ πας και βρεις ενα μπαζο, τοτε η πληροφορια που σου δινω ειναι αχρηστη, γιατι απλα η Τουλα οτι και να κανει δεν σε ενδιαφερει.

Κανενας δεν ηξερε απο οταν γεννηθηκε, αξιοποιεις καποια στοιχεια απο το site, κανεις την επισκεψη σου, κοβεις αντιδρασεις και προχωρας και βεβαια με αυτο τον τροπο, βοηθας και τους υπολοιπους γραφοντας report για το πως περασες.

Αυτα, σορρυ εαν σας κουρασα
αει στο διαολο παω για ενα μασαζακι να χαλαρωσω!!!!!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Την ευλογια σου πατερ, στον ανηφορικο δρομο των μασαζερι που διαλεξα

 

palaios

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως γνωριζει καποιος τι παιζει στο μαγαζι Φερων 19 Πλ.Βικτωριας? Εχτες μιλαγα με φιλο ο οποιος γνωριζει την κατασταση και μου ειπε οτι το μαγαζι διαθετει 7 κοπελες.......Μου ειπε ομως οτι ειναι ελληνιδες ολες και ψιλοχλωμιασα.....Δυστυχως δεν μπορουσα να τον ρωτησω παραπανω πραγματα λογω του οτι ημασταν σε κλειστο κυκλο.
Εαν ο κληρος η καποιος αλλος συναγωνιστης γνωριζει, ας απαντησει, αξιζει τον κοπο να παμε για scouting?
 

το μαγαζι αυτο φερ.19 ειναι απατη-μονο μασσαζ του κολου,οπως αυτο της ηπειρου.τωρα οσο αναφορα την ολγα απο φωκ.νε.11 ,ειναι ωραια κοπελλα καλουτσικο μασσαζ, αλλα στο φουλ προγραμμα τα πραγματα ειναι μετρια εως ψυχρα,σε σχεση παντα με αλλες ρωσσιδες του χωρου. 
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
:think: Ξερει κανεις για Γαλατσιου 1 οχι ομως για εβιτα για το αλλο με το κουδουνι ελλας :think:
                    ειναι στον 1 οροφο(απο την δεξια πλευρα) κουδουνι ελλαδα εχει μεσα 2 milf σε οσους αρεσουν τα milf  αξιζει...
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
;)Mετα απο εποιτοποιο ελενχο Γαλατσιου 1κουδουνι ελλας milf προς grany μου εκανε εμενα αποχωρησα και πηγα εβιτα.Ναντια κατα αναγκην μετρια πραγματα  λογω ισως οτι ηταν πρωτη μερα συη δουλεια milf το μονο καλο οτι εδωσε κολουρι.Υπαρχει και μια Βικτωρια μεκαλα μπαλκονια αλλα πισω διαφορικο μετριο ;)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Kαλησπερα συναγωνιστες
πριν το γηπεδο σημερα ειπα να αφησω τα γνωριμα Βορεια Προαστια και να κατηφορισω
προς Φ4 , τελος παντων υπηρχε λαθος συνενοησης με την υπευθυνη εκει (ισως και δικο μου το λαθος)
μου ειπαν να ξαναπαω απο δευτερα
και αναγκαστικα πηγα θ79 που ηταν σχετικα κοντα....
λοιπον ηταν 2 κοπελες η μια παχουλη αλλα αρκετα καυλωτικη και ναζιαρα (γουστα ειναι αυτα)
και η αλλη η Χριστινα(αυτην πηρα) ...εμενα μου αρεσε ΤΡΕΛΑ !!!!!
το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ υπαρχει μασαζ.. η κοπελα μπηκε κατευθειαν στο "ψητο"
με ρωτησε τι θελω και εφαγα μπριζολα φουλ !!!!
και φραπε με καλαμακι...
η γκομενα ειναι πολυ ομορφη και με super συμμετοχη !!!!! εδειχνε οτι γουσταρε
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Kαλησπερα συναγωνιστες
πριν το γηπεδο σημερα ειπα να αφησω τα γνωριμα Βορεια Προαστια και να κατηφορισω
προς Φ4 , τελος παντων υπηρχε λαθος συνενοησης με την υπευθυνη εκει (ισως και δικο μου το λαθος)
μου ειπαν να ξαναπαω απο δευτερα
και αναγκαστικα πηγα θ79 που ηταν σχετικα κοντα....
λοιπον ηταν 2 κοπελες η μια παχουλη αλλα αρκετα καυλωτικη και ναζιαρα (γουστα ειναι αυτα)
και η αλλη η Χριστινα(αυτην πηρα) ...εμενα μου αρεσε ΤΡΕΛΑ !!!!!
το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ υπαρχει μασαζ.. η κοπελα μπηκε κατευθειαν στο "ψητο"
με ρωτησε τι θελω και εφαγα μπριζολα φουλ !!!!
και φραπε με καλαμακι...
η γκομενα ειναι πολυ ομορφη και με super συμμετοχη !!!!! εδειχνε οτι γουσταρε

[size=20pt]ποιο ειναι το Φ4 και ποιο το Θ79 ????[/size]
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ξαναλεω οτι δεν υπαρχει κανενα νοημα να γραφουμε για καποιο μαγαζι χωρις να λεμε ποιο ειναι.
αυτη η μαλακια που ξεκινησε απο τον μαλακο-ρεηβεν (για τους πιο παλιους) πρεπει να σταματησει.

στο εξης, ποστ που δεν αναφερουν τη διευθυνση του μαγαζιου θα θεωρουνται off-topic..

ξανα και ξανα μεχρι να ερθουμε στα ισα μας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom