Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Και ξαναθέτω το ερώτημα πολλών συναγωνιστών: κινείται τίποτα στα ΒΠ? Μέχρι τώρα ξέρουμε ότι υπάρχει 1) στην Αγ.παρασκευή  ένα μαγαζί πολύ παρακμιακό (στην Αγ.ιωάννου - μόνο φραπέ)2) στο Μαρούσι υπάρχει στην Ανδρόνικου ένα καλό μαγαζί με ατράκια κατά καιρούς τύπου Νικόλ (μόνο φραπέ) 3) πίσω από το village υπάρχει το choco spa με όχι ιδιαίτερα καλά σχόλια  4) στο Χαλάνδρι μια γιγια-μασέρ (ας την κάνει ο Θεός)και 5) κάτι έχει ακουστεί για Ν.Ερυθραία.
Επειδή και η αδικία για εμάς τους ΒΠ έχει τα όρια της, παρακαλώ να ανταλλάσουμε συνεχώς πληροφορίες ώστε (α) μην τυχόν ξεφύγει κάτι και (β) μπας και παρακινήσουμε τη λειτουργία και άλλων μαγαζιών στις περιοχές μας.
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
148
Πόντοι
1
μετα απο προσφατη επισκεψη στην Ανδρονικου συστηνω ανεπιφυλακτα Νταινα απο Κινα(οντως) με υπεροχεσ βυζαρες και τεραστιες ρογες...Μασαζ και φραπεδακι 80 ευρω.

Ξερει κανεις αντιστοιχα πληροφοριες για την γιαγια που λεσ στο Χαλανδρι? τι παιζει εκει? που ειναι? τι ηπηρεσιες προσφερει?
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Νάιντα? Καινούργια άφιξη! Τι περιλαμβάνει το ενού? εννοώ τι επιτρέπει και τι όχι.

Χαλάνδρι είνια μια λίγο μεγαλούτσικη (όπως έχει γραφθεί στο thread)καιτο τηλέφωνο της είναι στη ΧΕ (σταθερό Χαλάνδρι).
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
148
Πόντοι
1
η Νταινα με εξτρα δωρακι γδυνεται και επιτρεπει χουφτωμα και γλυψιμο στις υπεροχες βυζαρες της ενω στον παιζει...
για κατι παραπανω δεν ξερω....ΑΚΟΜΑ!!
Η γιαγια στο Χαλανδρι κανει φραπεδακι? τι ξερεις για αυτην?
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
παίδες το καλοκαίρι το ευαγές ίδρυμα της Μεσογείων 289 ήταν υπό ανακαίνιση...το έχει επισκεφθεί πρόσφατα κανείς?...

Προηγούμενη εβδομάδα που πέρασα κλειστό. Δεν ξέρω αν έκλεισε τελείως ή απλά για κάποιο διάστημα. Αν κάποιος έχει ακούσει ας ενημερώσει.
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Στην Σκρα εχει ανοιξει ξερει κανεις συναδελφος? Μην τρεχουμε και τσαμπα μεχρι εκει......
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
αρχηγε μου, πως ειναι αυτη η χριστινα? μετριο υψος,κοκκινομαλλα με ωραιο κορμακι, απο ρουμανια? πες μου σε παρακαλω,γιατι ψαχνω μια χριστινα που δουλευε στην εβιτα, γαλατσιου 1 και...εχω απελπιστει πια! μηπως παντρευτηκε και μας παρατησε ωρε παιδια΄??
Η χριστινα ειναι μετριο υψος γαμω τα σωματα ξανθια(καταξανθη) απο Μολδαβια
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Για τη γιαγιά δεν έχω προσωπική άποψη αλλά αν ανατρέξεις στο thread θα διαβάσεις ότι δεν τη συνοδεύουν και τα καλύτερα σχόλια ή για να είμαι ακριβέστερος: δεν αξίζει.

Στην Ανδρονίκου εκτός από την Κινεζούλα τί άλλο παίζει?
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Πού είναι η Ανδρονίκου μάγκες; Τι αριθμό, κουδούνι κ.λπ.;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η Νταινα με εξτρα δωρακι γδυνεται και επιτρεπει χουφτωμα και γλυψιμο στις υπεροχες βυζαρες της ενω στον παιζει...
για κατι παραπανω δεν ξερω....ΑΚΟΜΑ!!

επισης με ακομη εξτρα λεφτα, σε αφηνει να την κοιταζεις κιολας..

για κατι παραπανω παρε μαζι σου περισοτερα λεφτα..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μαγκες για "μπριζολα" στα Βορεια προαστια εχει ακουσει ποτε καποιος???
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31

καλύτερα πάερε πρώτα τηλέφωνο για ραντεβού. Δεν είναι από τα μαγαζιά που μπαίνεις, κοιτάς και φεύγεις. Δουλεύει με ραντεβού. Όσον αφορα το τηλέφωνο, ψάξε στη ΧΕ (693915----)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ολα τα μπιζολαδικα ειναι στο κεντρο στα βπ μονο παιδακια και αν το παμε!!!!!!
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Πάτερ τιμές δεν ρώτησα :headbang:
 

Επισκέπτης
βρε λες να μετατρεψω το σπιτι μου σε ευαγες ιδρυμα??? :think: :think: :think:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
πιστεψε με κανω προσπαθειες να ανοιξει και ενα μαγαζι εκει το λεω σε ολες τις τσατσαδες κατι πιστευω να γινει. α και υπ'οψιν δεν εχω καμια σχεση με βπ νοτια μενω και δουλευω κεντρο!!!!


υγ.αχ βρε παλικαρια για σας προσπαθουμε να εχετε ολοι το μασαζακι σας κοντα στο σπιτι σας και να τρωτε μπιζολακια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom