Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια. περασα μια βολτα εχθες αλλα μαλλον ηταν κλειστα. βεβαια κανενα κουδουνι δεν εγραφε κατι σχετικο με μασαζ και τα πατησα ολα (5 ηταν και και γραφειων). βεβαια δεν μου ανοιξε κανενας.
μετα περασα απο χαριλαου τρικουπη δεν θυμαμαι αριθμο, και χτυπαω καουδουνι, περιμενω ξαναχτυπαω επιμονα και μου ανοιγουν. ανεβαινω τα σκαλακια και πριν φτασω τελειως πανω βλεπω ενα μου..κι με φακιολι στο κεφαλι. μου λεει ειναι κλειστα γιατι βαφουν. της απανταω αν μπορω να τους βοηθησω και γω με ενα ασπρισμα μα μου ειπε την δευτερα.
περιεργο αυτο το μαγαζι. τα κοριτσια εκει κανουν ολες τις δουλειες καθαρισμα βαψιμο κτλ? τι να πω!
Στη Φιλωνος 19 κτυπας κουδουνι διαφημησεις 5ος οροφος , την Κυριακη ολα τα μασαζ του πειραια ειναι κλειστα εκτος απο την Ινδη στην Γρ. Λαμπρακη 109.
Χθες βραδυ περνουσα με συντροφια απο Θησεως 79 στις 6.15 το βραδυ και καποιος πιτσιλιστης εμπαινε μεσα , ελπιζω ναναι μελος της παρεας και να το διαβασει.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Μαγκες για "μπριζολα" στα Βορεια προαστια εχει ακουσει ποτε καποιος???
 
    τρως και στα βπ αλλα ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ(180 νομιζω) και πρεπει να πας μερικες φορες να σε μαθουνε και καλα και να τους τα σκασεις και καλα ;)  :2funny:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
 
    τρως και στα βπ αλλα ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ(180 νομιζω) και πρεπει να πας μερικες φορες να σε μαθουνε και καλα και να τους τα σκασεις και καλα ;)  :2funny:
Με 180 παιρνεις cg και σε παρακαλαει κι ολας.....βρε δεν πα να γαμ...ουνε ολες που την εχουν δει κι ολας.......αντε γιατι το παιζουν ορισμενες πολυ High class γκομενες, και στην ουσια ελαχιστες αξιζουν απο ομορφια μιλωντας παντα.
 

Επισκέπτης
επιχειραματια που χαθηκες απο τα μερη μας τοσο καιρο?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
180 να ναι οι μουνοτριχες τους και αυτε με ψειρες οι παλιοκαριολες παρτε το χαμπαρι το μουνι πλεον ειναι τσαμπα με 25-90€ γαμας καλα!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν πειραζει, καλα να παθουν οσοι τους φαινονται πολλα και παραπονιουνται. ειναι οι ιδιοι που λενε οτι 100 και 120 ευρω για φραπε ειναι μια πολυ καλη τιμη..  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Διαπιστωνω στο χωρο του μασαζ μια λαθος νοοτροπια απο τα μαγαζια. Στα καθεαυτο μπριζολαδικα σκας το 80αρι αλλα μασαζ δεν κανεις.....
Στα καθεαυτο μασατσιδικα σκας 100αρακι,κανεις μασαζ και το πολυ πολυ να παρεις ενα φραπεδακι πολλες φορες χωρις καλαμακι κι ολας.
Μπορω να αναφερω παραδειγματα μαγαζιων,αλλα δεν ειναι του χαρακτηρα μου να προσβαλω κοσμο, οι γνωστες γνωριζουν καταστασεις.

Παντως στην εν λογω τιμολογιακη πολιτικη πηγαινει το πραγμα
Συμφωνειτε?????
 

Επισκέπτης
εγω παντως το ειπα . στροφη στην ποιοτητα. για φραπε ,γδυσιμο ,πιασιμο  και στεγνωμα μονο ενα 50ρικο.      και -10 = 40 για να με κοιταει στα ματια!αν θελει. να δειτε αμα χαλιναγωγησουμε τις κα***ς για λιγο πως θα κοψουν απ'την πεινα και οχι σαν τωρα που φυτρωνουν σαν μανιταρια.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παντως παιδια σ ενα που περασα προχθες στο μαρουσι γινοταν της ποπης... περισσοτερα κοριτσια κτλπ κτλπ... πολλα φραγκα ρε μαγγες.........................................
 

Επισκέπτης
pπε παιδια υποτιθεται οταν παμε σε τετοια μαγαζια ζηταμε το κατι παραπανω. Αν ειναι να πληρωνουμε 100αρεs προτιμω στουντιο που ερχεται και φθηνοτερα.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
panx απλα ξερεις τι γινεται??? πανε μερικες κοπελλες κανουν την αρπαχτη τους τα οικονομανε απο τους λεφταδες των βορειων προαστειων και ολα καλα............... οποτε παιδια αν γνωρισετε καμμια σε κανα club και σας πει οτι δουλευει σε spa προσοχη...  :2funny:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
επειδη το σαββατο ειχα μια τετοια συναντηση με την μαμα του ιδρυματος τησ οδου στουρναρη
συμφωνησαμε οτι  ο χωρος εχει γεμισει απο καθε ειδους τετοια μαγαζια με αρκετα χαζομουνα που νομιζουν οτι θα τους πληρωνουμε το φραπεδακι για χαβιαρι.
η λυση ειναι μια να μην πηγαινουμε σε μαγαζια που δεν τιμουν τον πελατη οχι στις τιμες ανω τον 80 € οι κοπελες να ειναι απο 20 εως 40 γιατι μετα ειναι μοσχαρια,γενικα να παιρνουμε αυτο που πληρωνουμε...........
 

Επισκέπτης

αμα μπλεξεισ και μ'αυτα την γαμησες. ειχα καιρο να δω ενημερωσει για λαδια και ανησυχησα :grin:
παντως παιδια τι να που  και στην σαλονικα. απ'οτι διαβαζω εκει ειναι μαυρο χαλι. και εμεις τα σκαμε αλλα υπαρχουν χαμογελα και φρασεις ικανοποιησης
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
αμα μπλεξεισ και μ'αυτα την γαμησες. ειχα καιρο να δω ενημερωσει για λαδια και ανησυχησα :grin:
παντως παιδια τι να που  και στην σαλονικα. απ'οτι διαβαζω εκει ειναι μαυρο χαλι. και εμεις τα σκαμε αλλα υπαρχουν χαμογελα και φρασεις ικανοποιησης

  αυτοι δεν εχουν προβλημα... σε μια ωρα ειναι βουλγαρια...μπορει να εχουν χαλασει τα πραγματα απο οτι ακουω αλλα και παλι σαν ελλαδα δεν ειναι... ;)
 

ERET

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που εχει παει η χαρα απο θησεως 27α?
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
μια που λετε για αυτο: παω πριν καμια 20 μερες στην ιλιαδα. τελειωνω, ολα καλα, με μια απο τις παλιες εκει. εχουμε φτασει μεχρι το καλαμακι. ερχεται η ωρα να πληρωσω και εχω μαζι μου πενηνταρικα. βγαζω ενα, λεω οκ? οχι, μου λεει χαμογελωντας. 70 ειναι. οκ, λεω και βγαζω δυο. ενταξει ειναι μου λεει και παει να φυγει. ωπα λεω. φερε τα ρεστα. καλα μου λεει εσυ εισαι καλος πελατης. την λεω ολη αυτην την ιστορια για να καταληξω στην φραση απο εναν ορο στη φυσικη, που την χρησιμοποιω και πολυ συχνα στη ζωη μου, "τα αερια απλωνονται αναλογα με τον χωρο που τους επιτρεπεις".!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μια που λετε για αυτο: παω πριν καμια 20 μερες στην ιλιαδα. τελειωνω, ολα καλα, με μια απο τις παλιες εκει. εχουμε φτασει μεχρι το καλαμακι. ερχεται η ωρα να πληρωσω και εχω μαζι μου πενηνταρικα. βγαζω ενα, λεω οκ? οχι, μου λεει χαμογελωντας. 70 ειναι. οκ, λεω και βγαζω δυο. ενταξει ειναι μου λεει και παει να φυγει. ωπα λεω. φερε τα ρεστα. καλα μου λεει εσυ εισαι καλος πελατης. την λεω ολη αυτην την ιστορια για να καταληξω στην φραση απο εναν ορο στη φυσικη, που την χρησιμοποιω και πολυ συχνα στη ζωη μου, "τα αερια απλωνονται αναλογα με τον χωρο που τους επιτρεπεις".!!!!

δηλαδη, πληρωσες στην ιλιαδα 70 ευρω για προγραμμα με φραπε ΜΕ καλαμακι, ενω το μασαζ μονο του κανει 80 ????????????????????????????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom