Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
λοιπον πατερ θα σε παρω μια μερα μετα απο νηστεια να παμε για μπριζολες,
βλεπω οτι και να υπαρχει στο νομο τα κατεχεις ολα, ακομα και στην αποθηκη του σπιτιου μου να εχω καμια μασαζου θα την ξετρυπωσεις.......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον πατερ θα σε παρω μια μερα μετα απο νηστεια να παμε για μπριζολες,
βλεπω οτι και να υπαρχει στο νομο τα κατεχεις ολα, ακομα και στην αποθηκη του σπιτιου μου να εχω καμια μασαζου θα την ξετρυπωσεις.......

οι μπριζολες ειναι πιο ωραιες οταν τρωγονται μεσα στη νηστεια, αλλα στην αποθηκη σου δεν εχεις μασατζου..  :) :)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
πατερ θα ηθελα να σε παρακαλεσω να φτιαξεις ενα καταλογο με ολα τα ιδρυματα και τα ροστερ τους που θα ανανεωνετε μια φορα την εβδομαδα απο εσενα
Π.Χ
ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ 63  λιτσα,κιτσα,μαρια
ΜΑΡΝΗΣ 28  χριστινα,ζανα, αλεκα κτλ

ετσι να αποφευγουμε τις πατατες και τα ατελειωτα ποστ με  :jerking: :jerking:

τι λες?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οχι, σε καμια περιπτωση. εχω μια τετοια λιστα, αλλα δεν ειναι ο,τι καλλιτερο να μπει εδω.. ;)


edit: εξαλλου, αυτο το νοημα εχει και το θρεντ. την καθημερινη κουβεντα και ενημερωση..  :dancing:
 

ingr2

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
η σολωμου (πανω απ την γ.σεπτεμβριου) εχει 2 μαγαζια. ενα στο 33 κι αλλο ενα πανω απο ενα internet cafe.
στο 33 σε δουλευουν. σ αυτο που ειναι πανω απ το internet cafe με μια δευτερη επισκεψη (αν δε σε ξερουν) τρως μπριζολιτσα, αλλα το επιπεδο ειναι πολυ χαμηλο..

Στο Σολωμού 33 έχει πολύ καλό μασάζ και ΑΝ σε μάθουν πολύ καλά μπορεί να σε κεράσουν και φραπεδάκι. Στο άλλο (Σολωμού 58 αν δεν κάνω λάθος) είναι όπως τα λέει ο πάτερ.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
φίλε yma της Μιχαλακοπούλου είναι εκείνο που ήταν στην Σπ. Μερκούρη οπότε ξέχασέ το :headbang:
 

Επισκέπτης
καλησπερα παιδια. βολτα απο φιλωνος 19 πειραιας τκ 109 65. 5ος οροφος κουδουνι διαφημιστικη. τσαμπα η βενζινη που εκαψα. ανεβαινω και μου ανοιγει ενα gilf.
μπαινω και μου λεει υπαρχει μονο μια ελευθερη θα στην στειλω να την δεις. μπαινει αυτη και μου βγαινει εμενα ολο μου το ειναι. δουλευε στη σινωπης και ευηνου. ομολογω οτι αν δεν ηξερα πολεμικες τεχνες θα ειχα κατουρηθει απο το φοβο μου μονος μαζι της σ'αυτο στο σκοτεινο και γεματο υγρασια δωματιο. με  απειλησε οτι το π[ρογραμμα ειναι 70 και οτι προκυψει. τις ειπα και γω οτι μου προεκυψε κατι εκτακτο και με τα χιλια ζορια με αφησε να δραπετευσω. ειχε και αλλες 2 αλλα δεν μπορεσα να τις δω γιατι ειχαν πελατη. μπορει να αξιζαν ...
 

Επισκέπτης
συνεχιζω εδω γιατι κατι εχει παθει το σαιτ και δεν τα παιρνει ολα. λοιπον, με απειλησε οτι το προγραμμα ειναι 70 και οτι προκυψει και της απαντησα και γω οτι μου προεκυψε κατι και με τα 1000 ζορια με αφησε να δραπετευσω
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
...παιδες όταν λέμε ζησιμοπούλου ..λέμε το γηροκομείο ; κοινό λεξιλόγιο pls  :think:
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
πατερ θα ηθελα να σε παρακαλεσω να φτιαξεις ενα καταλογο με ολα τα ιδρυματα και τα ροστερ τους που θα ανανεωνετε μια φορα την εβδομαδα απο εσενα
Π.Χ
ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ 63  λιτσα,κιτσα,μαρια
ΜΑΡΝΗΣ 28  χριστινα,ζανα, αλεκα κτλ
    φιλαρακο μηπως δουλευεις στο ΙΚΑ? χαχαχα :P
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
ρε μαγκες αν και εχω παει αρκετες φορες στην στουρναρη 63 αυτη την milf την μαρια δεν την εχω παρει ξερει κΑΝΕΙς αν λεει τιποτα σκευτομαι να τη παρω αυριο
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
επιθεωρητης εργασιας ειναι----> κοιταει αν οι συνθηκες εργασιας ειναι σωστες, και να προλαβει εργατικα ατυχηματα  :2funny: :2funny:

Δεν είναι αστείο από το πολύ το τρίψε-τρίψε και το χτύπημα φραπέ τα κορίτσια κινδυνεύουν από σύνδρομο καρπικού σωλήνα.

Αλήθεια δεν θα έπρεπε τα μαγαζιά αυτά να διαθέτουν Τεχνικό Ασφαλείας σύμφωνα με το Π.Δ. 17/96 εφόσον απασχολούν λιγότερους από 50 εργαζόμενους;
 

yannodm

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά Συγγρού 245 έχει τπτ καλό?
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Λοιπόν επειδή κι εγώ είμαι της γνώμης ότι ένα καλό, αισθησιακό, καβλωτικό μασάζ  και στο τέλος φραπεδάκι, καλαμάκι κλπ, μπορεί να είναι πολύ καλύτερο από ένα σκέτο μπριζολάκι, είπα να επισκεφτώ τη Ζησιμοπούλου 93. Ο χώρος πολύ περιποιημένος. Υπήρχαν 4 κοπέλες. Η Τατιάνα μπάζο που κάνει και τη manager, η Λίλυ, και άλλες δύο που δυστυχώς δεν συγκράτησα τα ονόματά τους, μια ψηλή μελαχροινή αρκετά ενδιαφέρουσα, και μια κοντούλα αδύνατη μάλλον αδιάφορης εμφάνισης. Πήρα τη Λίλυ, milf από Ρωσία, κοκινομάλα, με σφιχτό σώμα, ωραίο βυζί, αδύνατα πόδια. Όπως μου είπε δούλευε προηγουμένως στο Μαρούσι και στην Αγ. Ιωάννου. Το μασάζ στην αρχή καλούτσικο (μου έχουν κάνει και καλύτερο), στη συνέχεια  χωρίς να της πώ τίποτε η γκόμενα κατεβάζει το φόρεμά της και μου  αρχίζει βυζομασάζ ! Γυρνάω μπρός και αρχίζει παιχνιδάκι (φραπεδάκι, ισπανικό βυζομασαζάκι, πιασίματα ελευθερα παντού και στο τέλος αβίαστα καλαμάκι και τελείωμα στα βυζιά της. Το σύνολό 60 Euros. Η γκόμενα μου φάνηκε πολύ άνετη και χαλαρή και νομίζω ότι μπορεί από τη δεύτερη φορά να δόσει και περισσότερα.
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Αρκετοί φίλοι έχουν αναφερθεί σε μια ωραία κινεζούλα σε μασαζερί κάπου στα νότια προάστια, παραλιακή ?? αλλά δεν έχω συγκρατήσει το πού ακριβώς. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
65.758
Πόντοι
12.056
Δεν είναι αστείο από το πολύ το τρίψε-τρίψε και το χτύπημα φραπέ τα κορίτσια κινδυνεύουν από σύνδρομο καρπικού σωλήνα.


Aγαπητε Βολταιρε να σε διορθωσω...καρπιαιου σωληνα ειναι...
Ειμαι παθων αλλο οχι απο μασαζ και  :jerking:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αρκετοί φίλοι έχουν αναφερθεί σε μια ωραία κινεζούλα σε μασαζερί κάπου στα νότια προάστια, παραλιακή ?? αλλά δεν έχω συγκρατήσει το πού ακριβώς. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?
ωραια κινεζουλα εχει ανδρονικου 10 Μαρουσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom