Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (7 μέλη και 39 επισκέπτες)

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Επίσκεψη στην Ιλιάδα περασμένη Πέμπη. Διαλέγω Δέσποινα Ελινίδα με λεπτο σφιχτό σωμτάκι. Μπαίνει στο δωμάτιο και με ρωτάει πονηρά "να φερω και το διδιμάκι μου την Φαιη" Κάτι το χαμόγελο κάτι η όεξή μου λέω ο.κ. Μπαινουν κα οι δύο και αρχ΄ζουν να με ρλβουν αργά και αισθησιακά για πολύ ώρα.Γυρνάω κάποια στιγμή βγάζουν τα φουστανάκια τουσ και μένουν με α εσ΄ωρουχα πάνω κάτω. μιά απο την μά πλευρά η άλλη απο ην άλλη. Φραπεδάκι εναλλαξ αλλά και μαζί με α υό ουσ χεράκια. Στο τέλοσ σηκώθηκα τις΄έβαλα δίπλα δίπλα και ελείσα πίσω τουσ μέσα σε σκουφάκιμε υποσχέσεισ για περισσότερα τη δεύτεη φορά.Συνολο 140 Ε Το ξέρω πολά είναι αλά δεν το κάνω κάθε μέρα. Εξάλου τα χόμπι πληρώνονται. Πάντωσ άξιζε  το κόπο. 
Φιλε εισαι σιγουρος οτι πληρωσες 140 εUro μονο....... στο συγκεκριμενο μαγαζι για αυτες τις υπηρεσιες?????με 2 κοπελες......μικρο μου φαινεται το αντιτιμο γιατι το συγκεκριμενο καταστημα χρεωνει 100αρικο για μια κοπελα....τωρα για 2 140?????
Τι να πω μπορει να εισαι καλος πελατης ή να σε γουσταρουν τα κοριτσια........ή αν και δεν το πιστευω το μαγαζι να αλλαξε τακτικη........................................................
ο χρονος θα δειξει!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ξεχασα να συμπληρωσω στο συλλογισμο μου οτι ισως να εισαι καποιος που απλα κανει διαφημιση, γιατι με 2 Post εδω μεσα ειναι δυσκολο να ξερεις τι ακριβως εννοουμε οταν λεμε Ιλιαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
giorgospapa thanks αλλα δεν καταλαβα κατι και στις δυο μαζι τελειωσε? δυο τσουτσουνες εχει?  :dancing:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
giorgospapa thanks αλλα δεν καταλαβα κατι και στις δυο μαζι τελειωσε? δυο πουτσες εχει?  :dancing:

ετσι κι αλλιως εδωσε 140 γιουρακια για να τελειωσει με αυτο-φραπε !! παιζει ρόλο αν τελειωσε στη μια ή και στις δυο ?? το τελικο σκορ ήτο 1-0 :grin:
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
κοιτα ενταξει για δυο κοπελλες πιστευω 140 καλα ηταν.απλα ξερεις τι θυμηθηκα???...................οποιος το ειδε το ειδε αλλαξα γνωμη και το διορθωσα το ποστ :P
 

LOYLOY

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
ξερεισ το φ7 (βροκη);
 

jipiripo6

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
12
Πόντοι
0
Παδιά κατ΄αρχήν συγκνώμη για το γραψιμο προηγουμένος αλλα έγραφα βιαστικά και κάποια γράματα ξέφυγαν.Υπόσχομαι να είμαι πιο προσεκτικός. Αναφορικά με τις επιφυλάξεισ του φίλου για τα δύο post την Ιλιάδα κ.λ.π. μπορεί να έχω δύο post αλλά πληροφορικά αναφέρω οι είμαι απο τους πιο παλιούσ στο χώρο και αν θέλετε και απο ουσ ποιο λαλακες με τν ένια οτι έχω ξοδέψει άπεια χρήματα. Στην Ιλάδα πηγαίνω απο την πρώτη μέρα λειτουργείας της οταν δούλευε αρχικά μόνο η Μαρία ενα ξανό Ρωσιδάκι πριν 5 και βάλε χρόνια που στη συνέχεια άνοιξε δικα της παραρτήματα στην Κηφισίας και στην Δημοκρίτου,  στην συνέχεια Ιουλία κ.λ.π για όποιους θυμούνται. Να αναφέρω οτι είχα ξεκινήσει την περιπλάνηση απο Στουρνάρη 33 όπου τσατσα ήταν η κ. Κάιτη που μετά πήγε Απόλλωνος στο Σύνταγμα. Εκεί τότε δούλευε και η Κάιτη το αφεντικό της Στουρνάρη σήμερα. Ήταν μια απ' τις πρώτες που με μύησαν.Να πώ επίσης πως φόλες έχω φάει αρκετές και σε πολλά μαγαζιά όπωσ μου έχουν τύχει και καλέσ περιπτώσεις σε άλλα που δεν τα πιάνει το μάτι σου. Γενικά δεν προτείνω κάποιο μαγαζί ουτε και απορρίπτω κάποιο άλλο γιατί ποτέ δεν ξέρεις πως και που θα σου κάτσει η καλή περίπτωση. Τώρα αν έχω δύο τσουτσούνες και αν τελειωσα απο δώ η απο κεί δεν παίνω στο όπο να τα σχολιάσω.Αυτά τα ολίγα για μένα.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
εγω ειχα αρχισει το μασαζ τοτε που στις αγγελειες ηταν μονο το γ σεπτεμβριου 151Α λολ αντε και κανα δυο στην θησεως:P
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ όταν πήγαινα Ιλιάδα και έπαιρνα μιλφάκια και τα σχετικά, έδινα 100 στο κάθε άτομο και από οτι ξέρω για εξτρα έδιναν 110 και 120. Για 70 εδώ μου φαίνεται χλωμό.

Περιγραφή για τις κοπέλες δεν θα έβλαπτε.


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
σημερα μασαζακι στο Φ 11.Αριθμος τεμαχιων 3 και μου ειπε η Ινκα θα φερει και αλλες κοπελες  :grin: πηρα το μαρακι ξανθο μαλλι σχετικα νεαρη.ειχε κανει περασματα και απο φ 4 και και απο ιλιαδα.κανονικο προγραμμα και φυσικα μπριζολα καλοψημενη με 80 ε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μην ξαναπαρεις καλοψημενη. δοκιμασε και λιγο ωμο ευωδιαστο κρεατακι.. :grin:
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
σημερα μασαζακι στο Φ 11.Αριθμος τεμαχιων 3 και μου ειπε η Ινκα θα φερει και αλλες κοπελες  :grin: πηρα το μαρακι ξανθο μαλλι σχετικα νεαρη.ειχε κανει περασματα και απο φ 4 και και απο ιλιαδα.κανονικο προγραμμα και φυσικα μπριζολα καλοψημενη με 80 ε.
Ρε κολλητέ φ11 εννοείς Φρατζή 11; Ανοιξε καινούργιο μασαζάκι στην Φρατζή 11 και δε το πήραμε χαμπάρι :o. Για πές όροφο ΄κουδούνι και τα σχετικά.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ρε κολλητέ φ11 εννοείς Φρατζή 11; Ανοιξε καινούργιο μασαζάκι στην Φρατζή 11 και δε το πήραμε χαμπάρι :o. Για πές όροφο ΄κουδούνι και τα σχετικά.
οχι νεο κοσμο αλλα στην κυψελη.Φωκιονος 11 παλιο σχετικα μαγαζι το κουδουνι γραφει aroma
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
οχι νεο κοσμο αλλα στην κυψελη.Φωκιονος 11 παλιο σχετικα μαγαζι το κουδουνι γραφει aroma
φιούυυυυυυυυ!!!! Λέω και ΄γω ρε φίλε άνοιξε και δε περάσαμε για τεστ ντράιβ να ελέγξουμε το στήσιμο.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
φιούυυυυυυυυ!!!! Λέω και ΄γω ρε φίλε άνοιξε και δε περάσαμε για τεστ ντράιβ να ελέγξουμε το στήσιμο.
λες να ανοιγε στην περιοχη μας μασαζερι και να μην το περναμε πρεφα?  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom