Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Λοιπον για να μιλαμε με Review εδω μεσα:

Μεσημεριανη επισκεψη σε Φρατζη 4,περιοχη ΦΙΞ 4ος οροφος κουδουνι studio Μασαζ (Προσοχη το ασανσερ ειναι για τον πουτσο!!!).

To μαγαζι χαλαρο μου εδειξε 6 κοριτσια η ξανθια τσατσουλα. 2 καλες, μια συμπαθητικη και 3 αδιαφορες για το γουστο μου.
Επελεξα Ελιζα και οχι Λιζα που αναφερουν καποιοι, κοντοπουτανο με τατουαζ για τους λατρεις του ειδους με καταγωγη απο Καβαλλα οπως λεει, αλλα μαλλον μουφα μου ακουγεται μαλλον καμια Βουλγαρα ειναι που το παιζει.
Τελοσπαντων, αρκετα προθυμη και υγρη, ανυπαρκο μασαζ, φραπεδακι με καλαμακι και λαστιχο παντα!!!αν και αν δεν της το ελεγα μαλλον πηγαινε για ξεσκουφωτο......Μπριζολα ζουμερη......
Εναλλαγη στασεων και τελειωμα....

Πολυ προθυμη και χαλαλι το 80αρι.

Α΄΄πληροφοριες και κουτσομπολια τωρα:

H γνωστη σε ολους Θεοδωρα ξαναγυρισε στην Μαρνης 28 σαν υπευθυνη αφου οπως ενημερωθηκα τωρα τρεχει το μαγαζι μονη της.

Βεβαια κανει και μασαζ καμια φορα, οτι μου ειπαν σας λεω,,,,,,,,

Αυτα


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Οι διευθυνσεις δινονται για τους νεους φιλους του site....
για να μην παραπονιουνται.

Περιμενουμε τα Review σας, απο τα μαγαζια που θα επιλεξετε.




 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.505
Κριτικές
2
Like
1.408
Πόντοι
216
μια διορθωση για μαρουσι ειναι θησεως 27Α

 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Εννοουσα οτι οπου το γραμμα Θ=θησεως και οχι για το Μαρουσι, που ναι ειναι Θ27Α, δηλ. αυτο που γραφεις ΝΕΟΝ7.
Ακομα θησεως, καλλιθεα εχει στα νουμερα 79, 67, 128, 142, 176
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.505
Κριτικές
2
Like
1.408
Πόντοι
216
ΟΚ...απλα εδωσα τον αριθμο να μην το ψαχνουν αλλου... ;)
 

Επισκέπτης
Λοιπον για να μιλαμε με Review εδω μεσα:

Μεσημεριανη επισκεψη σε Φρατζη 4,περιοχη ΦΙΞ 4ος οροφος κουδουνι studio Μασαζ (Προσοχη το ασανσερ ειναι για τον πουτσο!!!).

To μαγαζι χαλαρο μου εδειξε 6 κοριτσια η ξανθια τσατσουλα. 2 καλες, μια συμπαθητικη και 3 αδιαφορες για το γουστο μου.
Επελεξα Ελιζα και οχι Λιζα που αναφερουν καποιοι, κοντοπουτανο με τατουαζ για τους λατρεις του ειδους με καταγωγη απο Καβαλλα οπως λεει, αλλα μαλλον μουφα μου ακουγεται μαλλον καμια Βουλγαρα ειναι που το παιζει.
Τελοσπαντων, αρκετα προθυμη και υγρη, ανυπαρκο μασαζ, φραπεδακι με καλαμακι και λαστιχο παντα!!!αν και αν δεν της το ελεγα μαλλον πηγαινε για ξεσκουφωτο......Μπριζολα ζουμερη......
Εναλλαγη στασεων και τελειωμα..

Πολυ προθυμη και χαλαλι το 80αρι.

Α΄΄πληροφοριες και κουτσομπολια τωρα:

H γνωστη σε ολους Θεοδωρα ξαναγυρισε στην Μαρνης 28 σαν υπευθυνη αφου οπως ενημερωθηκα τωρα τρεχει το μαγαζι μονη της.

Βεβαια κανει και μασαζ καμια φορα, οτι μου ειπαν σας λεω,,,,,,,,

Αυτα
αυτο ειναι μεταδοση! τα ρεστα μου , οβερ

και gourounakos απαιχτος
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Ωραιος γκουρου.

Αλλα ξεχασες το γριφο του:
 

Συνημμένα

  • homer__.jpg
    homer__.jpg
    47 KB · Εμφανίσεις: 18

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Φιλε Panx ευχαριστω!
Gourounikos on line ενημερωση!!!!!

Ασχετο περιμενω ακομα για μια πληροφορια, για Λαμπρινη body to body μασαζ απο milf!!!.
Mου αρεσει το body to body και η Λαμπρινη βολευει αφανταστα, για στειλτε το τηλεφωνακι με Pm.

Ευχαριστω
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.Καταρχην ευχαριστο τον φιλο ΡΑΝΧ.Αν εχει παει κανεις τελευταια Ιλιαδα να μας πει πως περασε και αν ειδε την Δεσποινα να την περιγραψει αναλυτικα
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
φιλε giannhs2 sorry κιολας που παρεμβαινω αλλα νομιζω οτι κανεις λες και θα τη παντρευτεις αυτη που λες... πηγαινε δες,δες ποια σου αρεσει και παρτην... τωρα μπορει να εχεις ακουσει καλα λογια για καποια να πας εκει και να δεις κατι τελειως διαφορετικο..... αφου γουστα ειναι αυτα......      οποτε καλυτερα πηγαινε δες και κανε και ενα μασαζακι... μην μασας ;) φιλε yuramaniakos  εγω πιστευω καλυτρα ct για την δουλεια που θες... αν θες βεβαια μονο φραπεδακι τοτε οκ(να εχεις και το κεφαλι σου ησυχο) ;)
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
απλα ρε μαγγες πανε οι εποχες που ειχανε ωραια μωρακια τα μασαζ και οχι επαγγελματιες μασεζ :P
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
επισης ενα αλλο θεμα που θελω να αναφερω ειναι για τις καμερες στα μασατζιδικα... τι γνωμη εχετε εσεις γι αυτο? εχετε αντιληφθει τπτ???

          Mε καυλωτικους αγωνιστικους χαιρετισμους
                epixirimatias
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Α΄΄πληροφοριες και κουτσομπολια τωρα:

H γνωστη σε ολους Θεοδωρα ξαναγυρισε στην Μαρνης 28 σαν υπευθυνη αφου οπως ενημερωθηκα τωρα τρεχει το μαγαζι μονη της.

Βεβαια κανει και μασαζ καμια φορα, οτι μου ειπαν σας λεω,,,,,,,,

Αυτα

αυτα ηταν τα gossip massage news απο την ...βασια λοη :boobies:...οπς!λαθος απο τον φιλτατο συνμασερ Kosfra! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εννοουσα οτι οπου το γραμμα Θ=θησεως και οχι για το Μαρουσι, που ναι ειναι Θ27Α, δηλ. αυτο που γραφεις ΝΕΟΝ7.
Ακομα θησεως, καλλιθεα εχει στα νουμερα 79, 67, 128, 142, 176

για θησεως προσθεστε και το νουμερο 31 οπου "εργαζεται ή εργαζοταν"(εχω καιρο να πατησω το ποδι μου) ενα απο τα πιο ομορφα τεκνα του μασαζ η αντζελα(πρωην φωκιωνος 11 κυψελη)
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
αν αυτο ειναι παλιο μαγαζι τοτε τα αλλα ειναι αρχαια μνημεια  :2funny:  :2funny:
παλιο εννοω οτι δεν ανοιξε πριν μια βδομαδα γιατι με ρωτησανε παιδια με πμ αν ειναι καινουργιο το μαγαζι.Παντως τα αλλα ειναι σιγουρα αρχαια μνημεια  :2funny:

Ρε παιδιά αυτή η Ινκα στο Φ11, είναι γύρω στα 40,όχι ιδιαίτερα ωραία,και σώμα μέτριο,
που παλιά,πριν κανα τριάρι χρόνια,ίσως και τέσσερα, δούλευε στη Λέκκα?
ο φιλος larrouse απaντησε πολυ σωστα οτι ηταν Λεκκα,Θησεως και να προσθεσω και γω οτι την εχω πετυχει Μαρνης.Παντως ειναι οντως μιλφ και γι'αυτο ειναι μονο για τους λατρεις του ειδους.


Ρε παιδια κανενας δεν το παιζει 'εξυπνος' λεγοντας για φραπε,φραπε με καλαμακι και μπριζολα.Ολοι μοιραζομαστε τις πληροφοριες μας.Τωρα τα μαγαζια που δεν γουσταρουν να λεγονται λεπτομερεις τι γινεται στο χωρο τους σεβαστο.Αλλα δεν νομιζω να το παιζει κανενας εξυπνος επειδη μιλαμε συνθηματικα.αν ειναι να μην γραφουμε και καθολου τοτε.Το ποστ του kosfra ηταν αναλυτικοτατο και λεπτομεραστατο  :thumbsup:.

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Φιλε Panx ευχαριστω!
Gourounikos on line ενημερωση!!!!!

Ασχετο περιμενω ακομα για μια πληροφορια, για Λαμπρινη body to body μασαζ απο milf!!!.
Mου αρεσει το body to body και η Λαμπρινη βολευει αφανταστα, για στειλτε το τηλεφωνακι με Pm.

Ευχαριστω

αν ειναι αυτό που νομίζω (μια ελληνίδα μιλφ στη Λαμπρινή) άστο καλύτερα.
Μούφα και απο μασάζ ,μούφα και απο σεξ, μούφα και απο εμφάνιση
 

lasusurela

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
178
Κριτικές
7
Like
665
Πόντοι
81
πηγα και εγω γαμο τα γαμησια με μια 40αρα που φοροθσε μαυρα και ζαρτιερες δεν θυμαμαι ονομα 80 εθρο
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
loxagos τα σ μ φ ειναι τοποθεσιες μαχης. δεν μπορουμε να τις αποκαλυψουμε... σου προσφερουν την ηδονη του πολεμου... αλλα μπορει να φυγεις και τραυματιας (να παρεις κανα αφροδισιο) btw ειναι μαρνης φραντζη στουρναρη

Kοίτα εδώ και δυό μέρες προσπαθώ να διαβάσω όλο το θέμα γιατι γουστάρω τα μασατζίδικα και όχι τα ντέλα αλλά πάνω στο τέταρτο της ώρας είμαι κάπως έτσι..... :new_shocked: :new_shocked: Όσο για τα παράσημα είναι εμφανώς λιγότερα απο ότι στα σπιτάκια που ο κάθε άπλυτος δίνει ένα 20άρικο χωρίς να πλύνει το εργαλείο. Όσο για τα μασάζ ξέρω μόνο την Στουρνάρη και την Μάρνης αλλά μέσα απο εδώ με την αργκό και τους κώδικες δεν έχω καταλάβει σε πιο θα έπρεπε να πάω για αλλαγή.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Kοίτα εδώ και δυό μέρες προσπαθώ να διαβάσω όλο το θέμα γιατι γουστάρω τα μασατζίδικα και όχι τα ντέλα αλλά πάνω στο τέταρτο της ώρας είμαι κάπως έτσι..... :new_shocked: :new_shocked: Όσο για τα παράσημα είναι εμφανώς λιγότερα απο ότι στα σπιτάκια που ο κάθε άπλυτος δίνει ένα 20άρικο χωρίς να πλύνει το εργαλείο. Όσο για τα μασάζ ξέρω μόνο την Στουρνάρη και την Μάρνης αλλά μέσα απο εδώ με την αργκό και τους κώδικες δεν έχω καταλάβει σε πιο θα έπρεπε να πάω για αλλαγή.

κάνε μια βολτα απο φρατζη 4 και απο φωκιωνος νεγρη 9-11..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom