Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605

---------------------------------------
Παδιά κατ΄αρχήν συγκνώμη για το γραψιμο προηγουμένος αλλα έγραφα βιαστικά και κάποια γράματα ξέφυγαν.Υπόσχομαι να είμαι πιο προσεκτικός. Αναφορικά με τις επιφυλάξεισ του φίλου για τα δύο post την Ιλιάδα κ.λ.π. μπορεί να έχω δύο post αλλά πληροφορικά αναφέρω οι είμαι απο τους πιο παλιούσ στο χώρο και αν θέλετε και απο ουσ ποιο λαλακες με τν ένια οτι έχω ξοδέψει άπεια χρήματα. Στην Ιλάδα πηγαίνω απο την πρώτη μέρα λειτουργείας της οταν δούλευε αρχικά μόνο η Μαρία ενα ξανό Ρωσιδάκι πριν 5 και βάλε χρόνια που στη συνέχεια άνοιξε δικα της παραρτήματα στην Κηφισίας και στην Δημοκρίτου,  στην συνέχεια Ιουλία κ.λ.π για όποιους θυμούνται. Να αναφέρω οτι είχα ξεκινήσει την περιπλάνηση απο Στουρνάρη 33 όπου τσατσα ήταν η κ. Κάιτη που μετά πήγε Απόλλωνος στο Σύνταγμα. Εκεί τότε δούλευε και η Κάιτη το αφεντικό της Στουρνάρη σήμερα. Ήταν μια απ' τις πρώτες που με μύησαν.Να πώ επίσης πως φόλες έχω φάει αρκετές και σε πολλά μαγαζιά όπωσ μου έχουν τύχει και καλέσ περιπτώσεις σε άλλα που δεν τα πιάνει το μάτι σου. Γενικά δεν προτείνω κάποιο μαγαζί ουτε και απορρίπτω κάποιο άλλο γιατί ποτέ δεν ξέρεις πως και που θα σου κάτσει η καλή περίπτωση. Τώρα αν έχω δύο τσουτσούνες και αν τελειωσα απο δώ η απο κεί δεν παίνω στο όπο να τα σχολιάσω.Αυτά τα ολίγα για μένα.
-------------------------------------------
Ξεχασα να συμπληρωσω στο συλλογισμο μου οτι ισως να εισαι καποιος που απλα κανει διαφημιση, γιατι με 2 Post εδω μεσα ειναι δυσκολο να ξερεις τι ακριβως εννοουμε οταν λεμε Ιλιαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
----------------------------------------------
Παράθεση από: jipiripo6 στις Σήμερα στις 16:53
Επίσκεψη στην Ιλιάδα περασμένη Πέμπη. Διαλέγω Δέσποινα Ελινίδα με λεπτο σφιχτό σωμτάκι. Μπαίνει στο δωμάτιο και με ρωτάει πονηρά "να φερω και το διδιμάκι μου την Φαιη" Κάτι το χαμόγελο κάτι η όεξή μου λέω ο.κ. Μπαινουν κα οι δύο και αρχ΄ζουν να με ρλβουν αργά και αισθησιακά για πολύ ώρα.Γυρνάω κάποια στιγμή βγάζουν τα φουστανάκια τουσ και μένουν με α εσ΄ωρουχα πάνω κάτω. μιά απο την μά πλευρά η άλλη απο ην άλλη. Φραπεδάκι εναλλαξ αλλά και μαζί με α υό ουσ χεράκια. Στο τέλοσ σηκώθηκα τις΄έβαλα δίπλα δίπλα και ελείσα πίσω τουσ μέσα σε σκουφάκιμε υποσχέσεισ για περισσότερα τη δεύτεη φορά.Συνολο 140 Ε Το ξέρω πολά είναι αλά δεν το κάνω κάθε μέρα. Εξάλου τα χόμπι πληρώνονται. Πάντωσ άξιζε  το κόπο.   

Φιλε εισαι σιγουρος οτι πληρωσες 140 εUro μονο....... στο συγκεκριμενο μαγαζι για αυτες τις υπηρεσιες?????με 2 κοπελες......μικρο μου φαινεται το αντιτιμο γιατι το συγκεκριμενο καταστημα χρεωνει 100αρικο για μια κοπελα....τωρα για 2 140?????
Τι να πω μπορει να εισαι καλος πελατης ή να σε γουσταρουν τα κοριτσια........ή αν και δεν το πιστευω το μαγαζι να αλλαξε τακτικη.......................................................ο χρονος θα δειξει!
-----------------------------------------------
Στο τέλοσ σηκώθηκα τις΄έβαλα δίπλα δίπλα και ελείσα πίσω τουσ μέσα σε σκουφάκιμε   

τι εννοεις με αυτο???
-------------------------------------------
φιλαρακι δωσε και αλλα 10 ευρο να αλλαξεις πληκτρολογιο γτ κολλαει και δεν τα πιανει ολα τα γραμματα   
---------------------------------------------
Επίσκεψη στην Ιλιάδα περασμένη Πέμπη. Διαλέγω Δέσποινα Ελινίδα με λεπτο σφιχτό σωμτάκι. Μπαίνει στο δωμάτιο και με ρωτάει πονηρά "να φερω και το διδιμάκι μου την Φαιη" Κάτι το χαμόγελο κάτι η όεξή μου λέω ο.κ. Μπαινουν κα οι δύο και αρχ΄ζουν να με ρλβουν αργά και αισθησιακά για πολύ ώρα.Γυρνάω κάποια στιγμή βγάζουν τα φουστανάκια τουσ και μένουν με α εσ΄ωρουχα πάνω κάτω. μιά απο την μά πλευρά η άλλη απο ην άλλη. Φραπεδάκι εναλλαξ αλλά και μαζί με α υό ουσ χεράκια. Στο τέλοσ σηκώθηκα τις΄έβαλα δίπλα δίπλα και ελείσα πίσω τουσ μέσα σε σκουφάκιμε υποσχέσεισ για περισσότερα τη δεύτεη φορά.Συνολο 140 Ε Το ξέρω πολά είναι αλά δεν το κάνω κάθε μέρα. Εξάλου τα χόμπι πληρώνονται. Πάντωσ άξιζε  το κόπο.  
----------------------------------------------
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και οσον αφορα τα λεφτα, 60 το πολυ για φραπε και αν ειναι καλο μωρο απλα αν δινουμε παραπανω, απο αυτον τον χρονο θα το ανεβασουν και αλλο και μετα να δουμε τι θα λεμε. και με το δικιο τους οταν παμε σαν μαλακες και τους τα δινουμε χαλαροτατα και την εχουν μυριστει ολοι και ανοιγουν απο ενα .βαζω και τον εαυτο μου μεσα στους μαλακες. και να πεις τωρα πια οτι πινεις φραπε απο κανα μουναρο να πεις παλι καλα, αλλα με αυτες που εχουν τωρα πια( και ετσι οπως ειναι οι χωροι) απο την κ@@λα μας χουμε εθιστει και μπαινουμε με ολες.
το ψιλοσκεφτηκα και αποφασισα να δινω ενα 50ρικο στην γειτονισσα μου που ειναι και ζωντοχηρα, οχι πολυ ωραια, και να με κερναει τουλαχιστον ενα πιατο φαει μετα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
80 ευρω? δεν παω στη νικολ με 50 να τη ντουμπαρω σε 69 και να γαμησω τα πρεκια και οτι αλλο.
Ρε μηπως ειναι μαλακισμενενες οι φραπετζουδες. Μονο αν πουλανε μπριζολα αγοραζω σε αυτη την τιμη.Εσεις φταιτε ομως χαλατε τη ισορροπια προσφοράς και ζητησης λαλακες!!
Αν διάβαζες όλο το ποστ μου από την αρχή (με review για τη Λίζα) θα καταλάβαινες ότι μιλάω για μπριζολάκι που το μαγαζί σου δίνει 30 λεπτά να το ξεκοκαλίσεις με 80 γιούρο.
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
για σας για οσους εχουν παει ιλιαδα ας με ενημεροσουν πως ειναι η δεσποινα νωμιζω οτι ειναι η κοπελα που ψαχνω.αν υπαρχει τηλ.σε αυτο το μαγαζι στηλτε το σε πρ.μυν.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
σημερα μασαζακι στο Φ 11.Αριθμος τεμαχιων 3 και μου ειπε η Ινκα θα φερει και αλλες κοπελες  :grin: πηρα το μαρακι ξανθο μαλλι σχετικα νεαρη.ειχε κανει περασματα και απο φ 4 και και απο ιλιαδα.κανονικο προγραμμα και φυσικα μπριζολα καλοψημενη με 80 ε.

Ρε παιδιά αυτή η Ινκα στο Φ11, είναι γύρω στα 40,όχι ιδιαίτερα ωραία,και σώμα μέτριο,
που παλιά,πριν κανα τριάρι χρόνια,ίσως και τέσσερα, δούλευε στη Λέκκα?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
στην λεκκα και μετα στην θησεως στην καλλιθεα κτλ.
 

Επισκέπτης
το Φ11 που είναι





edit AssFiller :Τροποποίηση σε μικρούς χαρακτήρες
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Φ11 ειναι στην αθηνα.
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ας μου πει καποιος που ειναι η ιλιαδα γιατη δεν ειμαι απο αθηνα και οποιος ξερει οτιδηποτε γιαυτο το μαγαζι.αυτοι που πηγαν ας μου περιγραψουν την δεσποινα
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια καιγομε ας μου πει καποιος που ειναι η ιλιαδα η κανενα τηλ
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
στην λεκκα και μετα στην θησεως στην καλλιθεα κτλ.

Φίλε και συναγωνιστή σ'ευχαριστώ πολύ,θα κάνω επίσκεψη και θα ενημερώσω ανάλογα,εάν βέβαια κάνει ακόμα μασάζ,θυμάμαι έκανε full πρόγραμμα, μετά από καμμιά δεκαριά επισκέψεις βέβαια, και ήταν ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!!!!!
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Στο τέλοσ σηκώθηκα τις΄έβαλα δίπλα δίπλα και τελείωσα πίσω τουσ μέσα σε σκουφάκι με υποσχεσεις κλπ κλπ


τωρα καλλιτερα ??  :grin:
καλλιτερα καλλιτερα  :2funny:  :2funny:

ρε παιδιά και λίγη ορθογραφία βοηθάει στην ανάγνωση. Μην ξεχάσουμε και τη γλώσσα μας με τις "αλλοδαπές"!! :rockon:
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Φ11 ειναι στην αθηνα.

Τώρα σοβαρά...Τί εξυπηρετούν τα Φ,Σ,Κ κτλ; Και εγώ που τα ξέρω μπερδεύομαι! ΟΚ για την Ιλιάδα που υπάρχει συγκεκριμένος λόγος, ΟΚ να λέμε για φραπέ και μπριζολίτσα, αλλά αν το θέμα είναι να καταλαβαίνουν μόνο κάποιοι (που ήδη ξέρουν), ξέρω γω... ας απαγορευτεί να μπαίνουν καινούργιοι.
Και εγώ το έχω κάνει ομολογώ, αλλά κάπου έχει γίνει υπερβολή με τις συντομογραφίες.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Φιλε Anachron, δυστυχώς μερικοί το παίζουν μάγκες και ξερόλες εδω επειδή έχουν πάει περισσότερες φορες σε τέτοια μέρη. Οι άλλοι απαγορεύεται να καταλάβουν το νόημα της πρότασης. Όσο για την ορθογραφία, γ...... τα! Είναι τραγικά τα πράγματα. Δεν χρειάζονται πτυχία και διπλώματα για να μπορέσεις να γράψεις 5 γραμμές σωστά. Φαίνεται για μερικούς είναι πολύ δύσκολο.
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Εγώ δεν λέω πως το κάνει κάποιος εσκεμμένα, αλλά ας προσπαθήσουμε να το αλλάξουμε. Τώρα για την ορθογραφία, δεν μπορώ να πω τίποτα σε κανέναν.
 

Επισκέπτης
Η πλακα ειναι οτι καθε φορα το λεει ο πατερ ,αλλα τιποτα. καμια συμμορφωση. και επειδη θα εχει βαρεθει να το λεει θα το ξαναπουμε
μπορουμε να γραφουμε τις διευθυνσεις
αλλα και απ'την αλλη εχει ο αλλος ενα η δυο ποστ και ρωταει που ειναι η ταδε οδος τι αριθμο κτλ. δεν το παιζω πιο παλιος απο εκεινους αλλα να μην τα περιμενουμε ολα και στο πιατο και οι περισσοτεροι απο αυτους ρωτανε ρωτανε αλλα καμια απαντηση για το πως περασανε. δεν ειμαστε ο χρσυσος οδηγος η το 11888.
φιλε που ρωτας για ιλιαδα τσεκαρε πμ γιατι αυτη ειναι η μονη δι/ση που δεν δημοσιοποιειται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom