Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (13 μέλη και 49 επισκέπτες)

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
παιδια,καλο μηνα!! απο γαλατσιου 1 και βεικου, δεν ειχαμε κανενα νεο΄? γιατι τις σνομπαρετε αυτες τις περιοχες? μια χαρα ειναι και δεν μπλεκετε και στο κεντρο....
 

rot4

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα από γαλατσίου 1 εμπειρία πριν από κανένα μήνα (είμαι από επαρχια γι αυτο οι περιοδικές αναφορές) μπαίνουμε μαζί στο δωματιο με γδύνει η γκομενα και μετά από 5 λεπτα μασαζ με γυρναει ανασκελα και με καβαλαει. Εγώ επειδή δεν γουσταριζα κατι τετοιο αλλα και οχι δεν μπορείς να πεις (αγοράκι είμαι) τελείωσα (ενιωσα εργάτης) και δεν ξαναπάω για μασαζ.Αν ξαναπάω θα είναι μόνο για γαμησι. Τιμή των ανωτέρω υπηρεσιων 60+20
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες καλήμέρα καλο μήνα.Κατά την χθεσινή μου επίσκεψη Φ4 με εξηπερέτησε ένα μωράκι ονόματι Λίζα και γ... Από μασάζ βαθμολογία 00000 πρέπει να το ξέρει και η ίδια γιατί μετά από κανά 5 λεπτο έπεσε με τα μούτρα στην δουλειά που πράγματι ξέρει να κάνει,στρώσαμε πετσέτες στο πάτωμα και το χάρηκα , φραπεδιές μπριζόλες και χωρίς βιασύνες.Τέλος Φ4 πλέον μόνο Λίζα το ανερχόμενο αστέρι.(ελπίζω να μην πάρουν τα μιαλά της αέρα από τις πολλές επισκέψεις που θα έχει από δω και πέρα)
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Φίλε και συναγωνιστή διαφωνώ μαζί σου όσον αφορά το V.F.M. όταν έδωσες για μισή ώρα  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: 80€ ακόμα κι αν έμεινες 100% ικανοποιημένος από την κοπέλα, 80€ είναι δύο μεροκάματα!!!
Άσε που τις κακομαθαίνουνε και μετά είμαστε υποχρεωμένοι να ακούμε την Άννα και την κάθε Άννα να μας λέει τα δικά της.
Καλό είναι λοιπόν να εκμεταλλευόμαστε όλο τον χρόνο που μας αναλογή, σύμφωνα μ'αυτά που πληρώνουμε και να ρωτάμε σε κάθε νέο οίκο μαλάξεως που πηγαίνουμε πόση ώρα διαρκεί το πρόγραμμα που πληρώνουμε, γιατί αν θέλαμε μόνο να "ξεφορτώσουμε" και να φύγουμε θα  πηγαίναμε σε μπουρδέλο με 20€.
Αν τα 80 σου φαίνονται πολλά γιατί είναι όντως δύο μεροκάματα, απλά δεν πας να τα χώσεις ό,τι και να κάνεις εκεί μέσα. Ωστόσο αν στην αρχική σου εξήγηση καταλάβεις τι ακριβώς πρέπει να περιμένεις και το ζυγίσεις με το τι παίρνεις από αλλού, τότε ανάλογα και με το τι έχει αξία για σένα, εκτιμάς και το value του θέματος.
Για μένα με 2 μισάωρα καθαρό χρόνο στο δωμάτιο (80+80) μου βγήκε ένα κόστος που ήταν τη συγκεκριμένη στιγμή κοντά σε ct από πλευράς απόδοσης αλλά μακριά από πλευράς κόστους που στα ct ξεκινά από 250/ώρα.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
οπως το ειπες....μαλακας και Ξιλοευχαριστημενος πιαστηκες!σταματηστε να δινετε στις μασατζουδες τοσα λεφτα για εναν φραπε!μην ειστε λαλακες...
Bill  επειδή και μένα μ'αρέσει να τα λέω έξω απ'τα δόντια θεωρώ ότι όσοι πάνε και σκάνε πάνω από 80 ευρωπουλάκια σε μασαζάκι είναι μαλάκες με περικεφαλαία :jerking: και είναι αυτοί που χαλάνε την πιάτσα και ανοίγουν την όρεξη σε κάποιες ξενέρωτες να ζητάνε παραπάνω και να κάνουν και τις δύσκολές.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Είναι κατανοητή η ανάγκη μερικών να το παίξουν πιο μάγκες, πιο περπατημένοι, πιο παντογνώστες, πιο "ανθρωποι του χώρου" αλλά έτσι χάνεται η ουσία των πραγμάτων. Αντί της λέξης "μπριζόλας", δύσκολο είναι να πει κανείς "κάναμε σεξ"? Συγνώμη αλλά βρίσκω λίγο χαζή την αργκό αυτή.Υποτίθεται ότι όταν γράφουμε ένα μήνυμα στην σελίδα το κάνουμε για να ενημερώσουμε τους άλλους, και όχι για να τους μπερδέψουμε. Καταλαβαίνω ίσως ότι δεν μπορούμε να γράψουμε ολόκληρες διευθύνσεις αλλα μπορούμε να κρύψουμε μόνο τα 2 τελευταία γράμματα για παράδειγμα. Συγνώμη αν κούρασα.Να περνάμε καλά!

εχουμε πει πως λογω της ιδιαιτεροτητας των μασαζ απο πλευρας αδειων και παρεχομενων υπηρεσιων, καλο θα ειναι να μην χρησιμοποιουμε πιπερατη γλωσσα, γι αυτο και η διαλεκτος του κρεοπωλη :grin: :grin:
αφου την εχεις πιασει, no problem..

οσο αφορα τις διευθυνσεις, το εχουμε ξαναπει οτι δεν αποτελει προβλημα το να τις γραφουμε..
 

proktos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
λεω να παω μια επισκεψουλα Ζησιμοπουλου σημερις.......
την Κατια που ανεφερε καποιος θα την βρω ?
αν ξερει καποιος μου απαντα γιατι εχω παει 2-3 φορες κι εχω βρει κατι βαρελακια..... :jerking:

α.... ξεχασα

καλο μηνα και καλη εβδομαδα..
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Καλο μηνα στους μασαζουλοφραπεδομπριζολιαρηδες.
Ενημερωση απο Ζησιμοπουλου. Η Κατια εχει αποχωρησει και εχουν μεινει η Βικυ (μονο φραπε) και η Τανια ή Τατιανα (καλοψημενη, κοκαλιαρικη μπριζολιτσα)
 

Επισκέπτης
καλο μηνα παιδια. μην πατε να φερετε τα πανω κατω μερικοι με το να θελετε να αλλαξουν τα κατεστημενα στο thred. ολοι στην αρχη δεν καταλαβαινουμε αλλα το ψαχνουμε λιγο. διαβαζουμε και γιατι μας αρεσει και στην τελικη εχει πλακα να δινει ο καθενας την δικια του ερμηνεια. ακομα γελαω οταν βλεπω φρασεις του στιλ κουλουρατζου κτλ, αμα δεν υπηρχαν και αυτα θα ημασταν ο χρυσος οδηγος και θα γραφαμε τηλεγραφηματα. << χωρος καθαρος.στοπ. γδυθηκα .στοπ. μου τον εγλυψε.στοπ>>.
 

Επισκέπτης
και οσον αφορα τα λεφτα, 60 το πολυ για φραπε και αν ειναι καλο μωρο απλα αν δινουμε παραπανω, απο αυτον τον χρονο θα το ανεβασουν και αλλο και μετα να δουμε τι θα λεμε. και με το δικιο τους οταν παμε σαν μαλακες και τους τα δινουμε χαλαροτατα και την εχουν μυριστει ολοι και ανοιγουν απο ενα .βαζω και τον εαυτο μου μεσα στους μαλακες. και να πεις τωρα πια οτι πινεις φραπε απο κανα μουναρο να πεις παλι καλα, αλλα με αυτες που εχουν τωρα πια( και ετσι οπως ειναι οι χωροι) απο την κ@@λα μας χουμε εθιστει και μπαινουμε με ολες.
το ψιλοσκεφτηκα και αποφασισα να δινω ενα 50ρικο στην γειτονισσα μου που ειναι και ζωντοχηρα, οχι πολυ ωραια, και να με κερναει τουλαχιστον ενα πιατο φαει μετα.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Αν τα 80 σου φαίνονται πολλά γιατί είναι όντως δύο μεροκάματα, απλά δεν πας να τα χώσεις ό,τι και να κάνεις εκεί μέσα. Ωστόσο αν στην αρχική σου εξήγηση καταλάβεις τι ακριβώς πρέπει να περιμένεις και το ζυγίσεις με το τι παίρνεις από αλλού, τότε ανάλογα και με το τι έχει αξία για σένα, εκτιμάς και το value του θέματος.
Για μένα με 2 μισάωρα καθαρό χρόνο στο δωμάτιο (80+80) μου βγήκε ένα κόστος που ήταν τη συγκεκριμένη στιγμή κοντά σε ct από πλευράς απόδοσης αλλά μακριά από πλευράς κόστους που στα ct ξεκινά από 250/ώρα.

80 ευρω? δεν παω στη νικολ με 50 να τη ντουμπαρω σε 69 και να γαμησω τα πρεκια και οτι αλλο.
Ρε μηπως ειναι μαλακισμενενες οι φραπετζουδες. Μονο αν πουλανε μπριζολα αγοραζω σε αυτη την τιμη.Εσεις φταιτε ομως χαλατε τη ισορροπια προσφοράς και ζητησης λαλακες!!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
σήμερα στο  Aγ ιωάννου 8 - Αγία παρασκευή- IN SPA
Οι γνωστές  Ειρήνη + Λιλλυ την έκαναν. Φινίτο . το αναφέρω και για τον φίλο rdelos
πρωτη μέρα σήμερα ,με νέα διεύθυνση
Φιλική ευγενέστατη  μιλφ τσα2- που μου πρότεινε την Αννα, η οποια ηρθε ως αναπληρώτρια (από το Σόκο -Σπα Μαρούσι)
για να στηρίξει ένα κατάστημα που κινδυνευει
πετίτ, καθαρή, ξανθοκάστανη, με καμπύλες και ωραία  :boobies:
Μασαζ ( ασ πούμε ...) με φραπέ= 70Ε, αλλά η μπριζόλα 110-120, δηλ. τιμές ΒΠ.  so, no brizola
H  συγκεκριμένη δεν θα είναι εκεί συνέχεια- και δεν ξέρω ποιες κοπέλες θα έχει.
Αν έχει γενικώς, διότι το μπάνιο δεν είχε  ουτε ζεστό νερό ...
 

jipiripo6

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
12
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Ιλιάδα περασμένη Πέμπη. Διαλέγω Δέσποινα Ελινίδα με λεπτο σφιχτό σωμτάκι. Μπαίνει στο δωμάτιο και με ρωτάει πονηρά "να φερω και το διδιμάκι μου την Φαιη" Κάτι το χαμόγελο κάτι η όεξή μου λέω ο.κ. Μπαινουν κα οι δύο και αρχ΄ζουν να με ρλβουν αργά και αισθησιακά για πολύ ώρα.Γυρνάω κάποια στιγμή βγάζουν τα φουστανάκια τουσ και μένουν με α εσ΄ωρουχα πάνω κάτω. μιά απο την μά πλευρά η άλλη απο ην άλλη. Φραπεδάκι εναλλαξ αλλά και μαζί με α υό ουσ χεράκια. Στο τέλοσ σηκώθηκα τις΄έβαλα δίπλα δίπλα και ελείσα πίσω τουσ μέσα σε σκουφάκιμε υποσχέσεισ για περισσότερα τη δεύτεη φορά.Συνολο 140 Ε Το ξέρω πολά είναι αλά δεν το κάνω κάθε μέρα. Εξάλου τα χόμπι πληρώνονται. Πάντωσ άξιζε  το κόπο. 
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
φιλαρακι δωσε και αλλα 10 ευρο να αλλαξεις πληκτρολογιο γτ κολλαει και δεν τα πιανει ολα τα γραμματα :P  :dancing:
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Στο τέλοσ σηκώθηκα τις΄έβαλα δίπλα δίπλα και ελείσα πίσω τουσ μέσα σε σκουφάκιμε 

τι εννοεις με αυτο???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στο τέλοσ σηκώθηκα τις΄έβαλα δίπλα δίπλα και ελείσα πίσω τουσ μέσα σε σκουφάκιμε 

τι εννοεις με αυτο???

Στο τέλοσ σηκώθηκα τις΄έβαλα δίπλα δίπλα και τελείωσα πίσω τουσ μέσα σε σκουφάκι με υποσχεσεις κλπ κλπ


τωρα καλλιτερα ??  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom