Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παίδες διάβασα όλα τα ποστ και ζαλίστηκα,πρέπει να γίνει ένας κατάλογος γιατί εδώ χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα

Στο θέμα μου...αν και δεν είμαι πρωτάρης,έχω 6-7 χρόνια προϋπηρεσία σε τάνες,cg κλπ δεν έχω δοκιμάσει ΠΟΤΕ μασατζίδικο.Από όσα διάβασα κατέληξα σε Μάρνη 28 και σε Ζάνα.Μπορείτε να μου λύσετε τρεις απορίες

α)Πώς είναι η Ζάνα(έτσι τα γενικά να ξέρω)
β)παίζει γ@@@@σι με την πρώτη επίσκεψη?
γ)πόσα euro πάει και με τι "υπηρεσίες" μέσα?

στην πρωτη-πρωτη σελιδα του θρεντ αναφερεται οτι η ζανα θελει προσοχη..
 

lamadalai

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
μια βοηθεια απο οποιον θελει να την προσφερει ρε παιδια. εχω διαβασει ολο το thrend και δεν εχω βγαλει ακρη συγκεκριμενη και ξεκαθαρη για αυτο που αναζητω. Αναζητω ενα μαγαζι που να υπαρχει καποια η οποια να γνωριζει να κανει μασαζ καλο αλλα στο τελος να μην φευγεις αναστατωμενος.
εχω επισκεφτει Π. στην Νεα σμυρνη χωρος καλος , μασαζ καλο, ολα καλα αλλα στο τελος φευγεις με την εντυπωση πως εισαι λακαμας.
δεν ψαχνω τοσο την μπριζολα αλλα ενα φραπεδακι μετα απο ενα πολυ καλο απολαυστικο μασαζ ειναι οτι πρεπει.
σημειωση τα καταστηματα τυπου σκρ και φρ δεν με ενθουσιαζουν . ποιος γνωριζει για να με βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ. 
 

Επισκέπτης
φραπε χθεs μονο στο Α10 ,60 ευρω +20 φραπε χωριs καλαμακι.θ27α μασαζ και φραπε τα ιδια χρηματα μονο που ειχε και καλαμακι.
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Γλυφαδα πανω στην παραλιακη διπλα στον βασιλοπουλο(σουπερμαρκετ),της λαζαρακη δεν το γνωριζω συναγωνιστη!

Το γνωρίζω το πρώτο και ξέρω ότι άλλαξε management! οπότε, διότι ήμουν τακτικός, δεν ξέρω τι παίζει πιά.
Για το άλλο θα παρακαλούσα για περαιτέρω λεπτομέριες από τουσ φίλους
Ευχαριστώ
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες διάβασα όλα τα ποστ και ζαλίστηκα,πρέπει να γίνει ένας κατάλογος γιατί εδώ χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα

Στο θέμα μου...αν και δεν είμαι πρωτάρης,έχω 6-7 χρόνια προϋπηρεσία σε τάνες,cg κλπ δεν έχω δοκιμάσει ΠΟΤΕ μασατζίδικο.Από όσα διάβασα κατέληξα σε Μάρνη 28 και σε Ζάνα.Μπορείτε να μου λύσετε τρεις απορίες

α)Πώς είναι η Ζάνα(έτσι τα γενικά να ξέρω)
β)παίζει γ@@@@σι με την πρώτη επίσκεψη?
γ)πόσα euro πάει και με τι "υπηρεσίες" μέσα?
αγαπητε φιλε χωρις να ξερω τι γινετε με Ζανα μιας και δεν εχω δοκιμασει...πρεπει να σου πω να εισαι προσεκτικος γιατι διαβαζω απο αλλους οτι δεν ειναι πολυ της ασφαλειας.Χωρις βεβαια να σημαινει οτι η κοπελα εχει καποιο προβλημα...απλα κρατα τους τυπους και φορα το σκουφακι σου για να εισαι σιγουρος!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Το γνωρίζω το πρώτο και ξέρω ότι άλλαξε management! οπότε, διότι ήμουν τακτικός, δεν ξέρω τι παίζει πιά.
Για το άλλο θα παρακαλούσα για περαιτέρω λεπτομέριες από τουσ φίλους
Ευχαριστώ
Δεν ανηκει πια στην κυρα ελενη?Νομιζα οτι αυτα τα δυο μαγαζια ειναι αδερφακια!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
μια βοηθεια απο οποιον θελει να την προσφερει ρε παιδια. εχω διαβασει ολο το thrend και δεν εχω βγαλει ακρη συγκεκριμενη και ξεκαθαρη για αυτο που αναζητω. Αναζητω ενα μαγαζι που να υπαρχει καποια η οποια να γνωριζει να κανει μασαζ καλο αλλα στο τελος να μην φευγεις αναστατωμενος.
εχω επισκεφτει Π. στην Νεα σμυρνη χωρος καλος , μασαζ καλο, ολα καλα αλλα στο τελος φευγεις με την εντυπωση πως εισαι λακαμας.
δεν ψαχνω τοσο την μπριζολα αλλα ενα φραπεδακι μετα απο ενα πολυ καλο απολαυστικο μασαζ ειναι οτι πρεπει.
σημειωση τα καταστηματα τυπου σκρ και φρ δεν με ενθουσιαζουν . ποιος γνωριζει για να με βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ.  
Για Π. τα εχουμε πει...κοροιδευουν τον κοσμο!!!Εχουν βαλει κατι ψυχρα αγγουρακια να σε τριβουν και μετα εισαι στο ελεος της Ευης.
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
μια βοηθεια απο οποιον θελει να την προσφερει ρε παιδια. εχω διαβασει ολο το thrend και δεν εχω βγαλει ακρη συγκεκριμενη και ξεκαθαρη για αυτο που αναζητω. Αναζητω ενα μαγαζι που να υπαρχει καποια η οποια να γνωριζει να κανει μασαζ καλο αλλα στο τελος να μην φευγεις αναστατωμενος.
εχω επισκεφτει Π. στην Νεα σμυρνη χωρος καλος , μασαζ καλο, ολα καλα αλλα στο τελος φευγεις με την εντυπωση πως εισαι λακαμας.
δεν ψαχνω τοσο την μπριζολα αλλα ενα φραπεδακι μετα απο ενα πολυ καλο απολαυστικο μασαζ ειναι οτι πρεπει.
σημειωση τα καταστηματα τυπου σκρ και φρ δεν με ενθουσιαζουν . ποιος γνωριζει για να με βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ.  
Επισης να προσθεσω οτι συμφωνω μαζι σου απολυτα συναγωνιστη...και εγω της ιδιας θεωριας ειμαι...θελω πολυ καλο μασαζ και μετα εναν καλο φραπε να χαλαρωσω!Και βεβαια το πακετο να μην κοστιζει 1000 ευρω και να χρειαζομαι το τσεκ μπουκ μου μαζι!Αλλα δυσκολα μπορω να καταληξω σε καποιο μαγαζι που προσφερει παντα αυτο!!!Κατι μαγαζια τυπου μαρνης που ειναι καθαρα κρεοπωλεια δεν τα γουσταρω.Ουσιαστικα ενα κανονικο μαγαζι με σωστο μαγαζι και εξτρα χαλαρωση...αλλα που....!!!!!
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
χαιρετω για αρχη!
νεος στα μασατζιδικα πηγα και εγω στο choco spa!
μπαινω μεσα και μου ανοιγει ena milf ακριβως οπως το θελω!
ευγενικοτατη κερασε καφεδακι και τα ειπαμε!ηταν η αφεντικινα αννιτα νομιζω!ξερει κανεις?
δε κανει μασαζ πλεον αυτη!εκανε στην αρχη μου ειπε οταν δεν ειχε πολλες κοπελες!τωρα εχει 6-7!
τελος παντων πηρα μια μαρινα!συμπαθητικο!λιγο αφρατουλα αλλα ωραιο βυζο και ενα τατοο μικρο στη μεση!
μασαζ κανα 40 λεπτο και μετα συγχωρεστε με δεν εχω καταλαβει αυτα με τις μπριζολες και αυτα (βαριεμε να διαβασω,μεγαλο το thread) μαλακια και τελος!δε ρωτησα για παραπανω!
το θεμα ειναι οτι μαλλον πιαστηκα μαλακας!90 γιουρια!
ξιλοευχαριστημενος παντως!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πιαστηκα μαλακας!90 γιουρια!
ξιλοευχαριστημενος παντως!

οπως το ειπες....μαλακας και Ξιλοευχαριστημενος πιαστηκες!σταματηστε να δινετε στις μασατζουδες τοσα λεφτα για εναν φραπε!μην ειστε λαλακες...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οπως το ειπες....μαλακας και Ξιλοευχαριστημενος πιαστηκες!σταματηστε να δινετε στις μασατζουδες τοσα λεφτα για εναν φραπε!μην ειστε λαλακες...

αστα ρε βασο, θα βρεις το μπελα σου.
τοσες φορες τα εχω πει και εχω φαει το ψιλο-κραξιμο μου. καλα να παθουν αν εχουν λεφτα για πεταμα..
 

nikosathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
είμαι νέος στο χώρο . θα παώ πρώτη φορά σε μασάζ. σου κάνουν όντωςκια μασ'αζ και για πόση ώρα? είσαι γυμνός ? και αυτη? ποιο προτεινετε σε περιοχη Πειραια Καλιθέα Π. φάληρο? πως ζητας τα extra? π΄σο παει
αν καποιος δε θέλει δημοσίως, μπορει και Pm
δώστε τα φώτα σας
ευχαριστω καβλιαρηδες
 

apostolishatz

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ παίδες με καλύψατε περί Ζάνας για την "ασφάλεια"(άλλωστε είχα διαβάσει και τα παλιά post).Απλά πέστε πόσα φράγκα πάει(μαζί με το "κάτι παραπάνω") και αν παίζει από την πρώτη φορά...
 

Επισκέπτης
είμαι νέος στο χώρο . θα παώ πρώτη φορά σε μασάζ. σου κάνουν όντωςκια μασ'αζ και για πόση ώρα? είσαι γυμνός ? και αυτη? ποιο προτεινετε σε περιοχη Πειραια Καλιθέα Π. φάληρο? πως ζητας τα extra? π΄σο παει
αν καποιος δε θέλει δημοσίως, μπορει και Pm
δώστε τα φώτα σας
ευχαριστω καβλιαρηδες
αν το μασάζ στο κάνει γυναίκα είσαι ανάσκελα και φοράς μπουρνούζι αν στο κάνει αράπης είσαι μπρούμιτα και γυμνός αν στο  κάνει ο mampa28 ίσως σου δώσει και χαρτζιλίκι.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Σημερινή ενημέρωση για οίκους μάλαξης.
Ώρα 12:20 Μάρνης 28, κλειστά ή έφαγα πόρτα λόγω νέου look με κούρεμα αλά  :police:.
Ώρα 12:30 Στουρνάρη 63, κλειστά λόγω ψιλοανακαίνισης,προσοχή το μεγάλο ασανσέρ είναι OFF μάλλον το φτιάχνουν και το μικρό σταματάει ανάμεσα σε ορόφους,ευτυχώς γύρισε ισόγειο και ανέβηκα με τα πόδια.
Ώρα 13:00 Φρατζή 4, ανοίγει, μάλλον, η Άννα καλό milf,με ρωτάει αν έχω ξαναπάει,της λέω,έχω έρθει όταν ήταν η Μαρίνα και χωρίς άλλη κουβέντα με πάει στο δωμάτιο,νόμιζα πως θα κάναμε μασάζ μαζί,δεν θα είχα πρόβλημα γιατί μ'αρέσουν τα milf,αλλά μου λέει περίμενε να στείλω τις κοπέλες,ήρθε πρώτα ένα κουκλάκι η Λίζα και φυσικά παραμίλησα,ακολούθησε η Θεοδώρα,ούτε που την θυμάμαι,τέλος πάντων,οι άλλες κοπέλες είχαν πελάτη.
Λοιπόν κύριοι η Λίζα είναι απόλαυση,μικρό αλλά θαυματουργό.
Πολύ ωραίο σωματάκι,μικρό και πολύ σφιχτό στήθος,κωλαράκι ότι πρέπει, το μόνο αρνητικό τα τατουάζ, που γενικά δεν τα πάω.
Το πρόγραμμα είχε απ'όλα,φραπέ με καλαμάκι, χορταστικό, σε μεγάλο ποτήρι,στο κυρίως πιάτο είχε μπριζολίτσα γάλακτος με όλους τους χυμούς της και τις σχετικές γαρνιτούρες, και για επιδόρπιο άλλη μια φραπεδιά με καλαμάκι όπου και  :cum:.
Τελεία και παύλα, Λίζα είσαι κ---α..........!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
ρε παιδια σορυ αλλα τι σημαινει φραπε με καλαμακι και χωριs καλαμακι
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
φραπες= σκετο κουνημα
φραπες με καλαμακι=κουνημα με γλυψιμο
τωρα μην ρωτησεις τι κουνανε.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom