Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (4 μέλη και 9 επισκέπτες)

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
στο σερενιτυ εμφανιστηκε Κινεζακι.
Επαθα πλακα ,ειναι σαν μοντελο με καταπληκτικο βυζι.
Οι παλιες πηραν δρομο.
Αν και γενικα δεν μ αρεσουν οι εξ Απω ΑΝατολης η Νταιανα με τρελλανε

Σορρυ συναγωνιστη εκανα λαθος παραθεση....
Για το παραπανω μηνυμα ηταν...οχι για εσενα!!!!
 

APOLLO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Σορρυ συναγωνιστη εκανα λαθος παραθεση....
Για το παραπανω μηνυμα ηταν...οχι για εσενα!!!!
Δικαιολογημενη η αντιδραση σου .
μπορει να μην γραφω πολυ αλλα παρακολουθω χρονια.
Στο τελος τελος μια δοκιμη θα σε πεισει.
 

akatsim

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια οπως βλεπετε ειμαι νεοπας και εχω μια απορια για να μπορω να σας παρακολουθω. Φραπες, μπριζολα, κλπ τι σημαινουν? Ελπιζω στη κατανοηση σας για το off-topic.
 

liferider

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
52
Πόντοι
1
Παιδια οπως βλεπετε ειμαι νεοπας και εχω μια απορια για να μπορω να σας παρακολουθω. Φραπες, μπριζολα, κλπ τι σημαινουν? Ελπιζω στη κατανοηση σας για το off-topic.

Αδελφε καλωσηλθες στην παρεα μας.Την παρεα που χρειαζεται λιγο φαντασια για να την παρακολουθησεις.Αρα για κανε μια υποθεση τι μπορει να σημαινουν αυτοι οι οροι.
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θελω να ειμαι αγενης αλλα βαρεθηκα τα λαμογια που ταλαιπωρουν τον κοσμο!Η αντιδραση σου ομως ειναι σωστη και μαλλον εισαι συναγωνιστης και οντως υπαρχει κινεζουλα!Οταν μπορεσω θα το παω μια βολτα και απο κοντα λοιπον!
 

akatsim

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Αδελφε καλωσηλθες στην παρεα μας.Την παρεα που χρειαζεται λιγο φαντασια για να την παρακολουθησεις.Αρα για κανε μια υποθεση τι μπορει να σημαινουν αυτοι οι οροι.

Καλως σας βρηκα. Για τη μπριζολα υποψιαζομαι οτι ειναι το κρεας, αρα τσαπου. Με τον φραπε δε παει το μυαλο μου σε τιποτα εκτος απο το καλαμακι που ρουφας, αρα κλαρινο. Το παλευω καθολου?  :grin:
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια οπως βλεπετε ειμαι νεοπας και εχω μια απορια για να μπορω να σας παρακολουθω. Φραπες, μπριζολα, κλπ τι σημαινουν? Ελπιζω στη κατανοηση σας για το off-topic.
Για κανε την μαντεψια σου να σου πω τι μελλον εχεις στον χωρο του μασαζ!!!!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
κατι κανεις.....δωσε και μια προσπαθεια στο φραπεδακι να σε δω
 

scorpioss

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια η ηλιαδα που ειναι,ας μου πει καποιος. ευχαριστω
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια η ηλιαδα που ειναι,ας μου πει καποιος. ευχαριστω

Εχει πλακα τελικα εδω!!!Σκεψου...ποιοσ εγραψε αυτο το μεγαλειωδες επος!Ε εκει ειναι και η ιλιαδα!Αλλα βλεπω να χαλας τα ευρω σου τσαμπα!!!!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Καλως σας βρηκα. Για τη μπριζολα υποψιαζομαι οτι ειναι το κρεας, αρα τσαπου. Με τον φραπε δε παει το μυαλο μου σε τιποτα εκτος απο το καλαμακι που ρουφας, αρα κλαρινο. Το παλευω καθολου?  :grin:

Κατσε να σε βοηθησω...εκει που καθεσαι τωρα μπροστα στον υπολογιστη σου κανε την κινηση οτι φτιαχνεις φραπε και θα βρεις την λυση!!!!
 

akatsim

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Κατσε να σε βοηθησω...εκει που καθεσαι τωρα μπροστα στον υπολογιστη σου κανε την κινηση οτι φτιαχνεις φραπε και θα βρεις την λυση!!!!

Ελα ρε συ, τωρα θα το εγραφα. Απλα στον παιζει δηλαδη. Μπριζολα το πετυχα?  :dancing:
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
δεν κανει τιποτα...και ισως μετα η ελενη(υπευθυνη) σε στειλει απεναντι στο 35
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
αλλα αν πηγαινεις πρωτη φορα σε μασαζ πηγαινε αλλου
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Τρίτη μεσημέρι 4 η ώρα επισκέφτηκα το μαγαζί στη Φ4. Επέστρεψε μετά από καιρό η Λίζα η γνωστή σε αρκετούς συναγωνιστές κοπέλα από την Καβάλα με το στριφογυριστό τατού στο στήθος. Όμορφο πρόσωπο με εξαίρεση το στόμα της το οποίο όμως χρησιμοποίησε αρκετά καλά κοιτάζοντας με την ώρα που το έκανε. Ιδιαίτερα πρόθυμη και με καλή συμμετοχή ήταν και σε ότι άλλο ζήτησα. Για μισή ώρα 80 ευρώ είναι σχετικά καλό vfm οπότε προτείνεται.


Φίλε και συναγωνιστή διαφωνώ μαζί σου όσον αφορά το V.F.M. όταν έδωσες για μισή ώρα  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: 80€ ακόμα κι αν έμεινες 100% ικανοποιημένος από την κοπέλα, 80€ είναι δύο μεροκάματα!!!
Άσε που τις κακομαθαίνουνε και μετά είμαστε υποχρεωμένοι να ακούμε την Άννα και την κάθε Άννα να μας λέει τα δικά της.
Καλό είναι λοιπόν να εκμεταλλευόμαστε όλο τον χρόνο που μας αναλογή, σύμφωνα μ'αυτά που πληρώνουμε και να ρωτάμε σε κάθε νέο οίκο μαλάξεως που πηγαίνουμε πόση ώρα διαρκεί το πρόγραμμα που πληρώνουμε, γιατί αν θέλαμε μόνο να "ξεφορτώσουμε" και να φύγουμε θα  πηγαίναμε σε μπουρδέλο με 20€.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ισως η αλήθεια είναι στην μέση-
όταν πολλοί δίνουνε / δίνουμε 50Ε για 4 λεπτά στην Σόνια, 60αρια και 70αρια για λίγα λεπτά σε στόυντιο με βρώμικα
σεντόνια και χωρίς μπάνιο στο δωμάτιο , τότε ναι- τα 80 για μισή ώρα είναι πολυ καλύτερα
Αλλιώς  σωστα, όντως είναι 2 μεροκάματα- και
πρέπει πάντα να ελέγχουμε που και πως τα δίνει ο καθείς ανάλογα με τις δυνατότητες του, διότι το σπορ είναι όντως ακριβό, ότι και να πεις ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom