Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (5 μέλη και 10 επισκέπτες)

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παιδια στο serenity εχει full program? ανδρονικου ποσο ειναι? επισης αν θελετε πειτε λιγο αν αξιζει κτλπ...επισης ρωταω τον φιλο που ειπε για κινεζουλα ποσο χρονων ειναι??? γτ ειχα παει και στο diamond που ειπατε οτι εχει κινεζουλα αλλα ηταν πανω απο 30 .thanks
 

aral

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπαρχει κατια στην κηφισιας 12, μαλλον μπερδευτηκες... Στην Ζησιμοπουλου στο Π. Φαληρο ειναι η κατια, η οποια ειναι γυρω στο 1.70, ωραιο προσωπακι με γαλανα ματια, καλοσχηματισμενος κωλος, βυζι 2-2.5, καλοξυρισμενο και καλομυρωδατο. Πολυ καλη συμμετοχη. Κατι αλλο για την Κατια? (εννοειται οτι μετα μπαινει κατευθειαν για μπανιο)


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..

Αν μπορειτε δωστε μερικες πληροφοριες για το εν λογο μαγαζι
πχ τι οροφο ειναι - τι γραφει το κουδουνι - ειναι με ραντεβου?
πεζει κανα τηλεωνο με pm?
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
το μηνυμα αυτο ισως επρεπε να το βαλω στα μασατζιδικα που ΔΕΝ γαμας αλλα επειδη εχει γινει λογος εδω αναφερω μετα απο επισκεψη.

Κ6 Καθετος βουλιαγμενης αρχες. Απο τα πιο παλια ευαγη ιδρυματα ανοιξε ξανα. ραντεβου το προηγουμενο σαββατο , Το αφεντικο αν και περασασαν πολλα χρονια ιδιο , και με θυμηθηκε... ομως τα προγραμματα δεν περιλαμβανουν κατα τα λεγομενα ουτε φραπε ουτε μπριζολα .... μονο μασαζ, χαμαμ, σαουνα ... Εφυγα λοιπον απραγος και επανηλθα προχθες το απογευμα αποφασισμενος να "εξερευνησω" ...
Το αποτελεσμα ... απλα ευχαριστηθηκα ενα πολυ καλο μασαζ και ενα τεταρτο χαμαμ εναντι 100  , πολλα αν σκεφτεις οτι με συνδρομη σε official spa 800 των χρονων μπορεις να εχεις το ιδιο σερβις απειρες φορες....

Θα επιμεινω στο εν λογω ιδρυμα γιατι αφ ενος το κοριτσι μου ειπε οτι απο δευτερα θα ερθει και αλλο κοριτσι εκ Γερμανιας εμπειρο ... και αφ ετερου το εν λογω μαγαζι συνδιαζε panta leisure και pleasure
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Συμπαθητικη αλλα κατω του μετριου..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Παιδια οπως βλεπετε ειμαι νεοπας και εχω μια απορια για να μπορω να σας παρακολουθω. Φραπες, μπριζολα, κλπ τι σημαινουν? Ελπιζω στη κατανοηση σας για το off-topic.
    μπριζόλα η [brizóla] Ο25:

    * λεπτή φέτα κρέατος που αντιστοιχεί στο κόκαλο ενός πλευρού και τρώγεται ιδίως ψητή:
          o Μοσχαρίσια / χοιρινή μπριζόλα.
          o Θα παραγγείλω μια μπριζόλα με πατάτες.

    * ⃞ μπριζολίτσα η ΥΠΟΚΟΡ.
    * ⃞ μπριζολά κι το ΥΠΟΚΟΡ μικρή μπριζόλα ιδίως αρνίσια ή κατσικίσια.

[ιταλ. (διαλεκτ. ) *brisola (πρβ. βεν. brisiola (προφ. [sio]) & γερμ. (διαλεκτ. ) Brisole < ιταλ. *brisola)· μπριζόλ(α) -ίτσα]
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
    φραπέ το [frapé] Ο (άκλ.):

    * είδος χτυπητού καφέ, κρύου και με αφρό, που παρασκευάζεται με νεσκαφέ και νερό· φραπές:
          o Φτιάξε μου ένα φραπέ με λίγη ζάχαρη και γάλα.

    * ⃞ φραπεδάκι το ΥΠΟΚΟΡ.

[λόγ. < γαλλ. frappé]
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα και καλο Σ/Κ
Νεοτερα απο Φιλωνος στον Πειραια , το κουδουνι γραφει "Διαφημησεις " και ειναι στον 5ο οροφο ανεβαινεις κανοντας τον σταυρο σου να φτασεις γιατι το ασανσερ αγκομαχαει ,τριζει και τρεμει. Σου ανοιγει μια πολυ ευγενικη κυρια και σε πληροφορει οτι κανουν ολα τα ειδη μασαζ με ειδικευση το πολυ απαλο 45 λεπτα η διαρκεια και στοιχιζει 60 ευρω οταν ρωτησα για κατι παραπανω απο το μασαζ μου απαντησε οτι θελω να το πω στις κοπελες οι οποιες οπως με πληροφορησε ειναι προς το παρων 2.Με περασε σε ενα δωματιακι 2χ2 και ηρθε η πρωτη κοπελλα ονοματι Στελλα απο Ρουμανια, τιποτα το ιδαιτερο ,την ρωτησα τι παραπανω προσφερει και μου απαντησε οτι θελω ,ζητησα να δω και την δευτερη κοπελλα ,ηρθε λοιπον η γνωστη Γιωτα απο Σκρα με βαμμενο ξανθο μαλλι και μου συστηθηκε σαν Ελεαννα , οταν της ειπε οτι την ξερω απο Σκρα μου απαντησε οτι κανω λαθος και ψιλοθυμωσε και εφυγε ,δεν μου εμενε παρα να φυγω και εγω.
Σκεπτομαι να ξαναπαω την Δευτερα και να παρω την Στελλα ετσσι για να της την σπασω .
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Φίλε και συναγωνιστή διαφωνώ μαζί σου όσον αφορά το V.F.M. όταν έδωσες για μισή ώρα  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: 80€ ακόμα κι αν έμεινες 100% ικανοποιημένος από την κοπέλα, 80€ είναι δύο μεροκάματα!!!
Άσε που τις κακομαθαίνουνε και μετά είμαστε υποχρεωμένοι να ακούμε την Άννα και την κάθε Άννα να μας λέει τα δικά της.
Καλό είναι λοιπόν να εκμεταλλευόμαστε όλο τον χρόνο που μας αναλογή, σύμφωνα μ'αυτά που πληρώνουμε και να ρωτάμε σε κάθε νέο οίκο μαλάξεως που πηγαίνουμε πόση ώρα διαρκεί το πρόγραμμα που πληρώνουμε, γιατί αν θέλαμε μόνο να "ξεφορτώσουμε" και να φύγουμε θα  πηγαίναμε σε μπουρδέλο με 20€.

Τελικά πόσος είναι ο χρόνος που μας αναλογεί?
Από την ώρα που κλείνει η πόρτα στο δωμάτιο - δεν υπολογίζω το χρόνο του ντους πριν και μετά - μέχρι την ώρα που βγαίνει η κοπέλα από το δωμάτιο. Πες ότι δεν τελείωσες ... ο χρόνος που πληρώνεις (80 ευρώ) ποιός είναι?
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Αναφορά από επίσκεψη στην Στουρνάρη 63 και ώρα δύο το μεσημέρι για να δοκιμάσω την Μαριλένα αλλά είχε ρεπό, γαμώ την ατυχία μου, η Ειρήνη ήταν άρρωστη,η Μάγια και η Σίσσυ είναι διακοπές στην Κρήτη, παρούσες οι Μαρία,Λάουρα,Ειρήνη και Τζούλη,ξέχασα να ρωτήσω για Στέλλα.
Πήρα την Τζούλη (οι υπόλοιπες αδιάφορες εμφανισιακά, όχι κακές απλώς αδιάφορες).
Για την γλυκιά Τζούλη τώρα τι να πω,τα γνωστά μέτριο μασάζ αλλά κατά τ'άλλα άψογη.
Κορυφή της συνάντησης η στιγμή που "με το καλαμάκι ρουφάει το φραπέ της και κοιτάει ψηλά αν έχει συννεφιά" ένα βλέμμα,όλο υποσχέσεις........!!!!!!!!!!!!!
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια! Κουλουρτζου στο Φ4 υπαρχει?
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Τελικά πόσος είναι ο χρόνος που μας αναλογεί?
Από την ώρα που κλείνει η πόρτα στο δωμάτιο - δεν υπολογίζω το χρόνο του ντους πριν και μετά - μέχρι την ώρα που βγαίνει η κοπέλα από το δωμάτιο. Πες ότι δεν τελείωσες ... ο χρόνος που πληρώνεις (80 ευρώ) ποιός είναι?

Ο χρόνος που μας αναλογεί είναι αυτός που θα μας πει η κυρία στην υποδοχή,εγώ για να είμαι δίκαιος υπολογίζω μέσα στο χρόνο το πρώτο ντουζ αλλά όχι το δεύτερο,τώρα φυσικά όταν ολοκληρωθεί ο χρόνος η κοπέλα θα φύγει και αν εμείς δεν έχουμε τελειώσει θα φροντίσουμε την έπόμενη φορά να πάρουμε περισσότερο χρόνο,το θέμα είναι να μην μας ροκανίζουν τσάμπα την ώρα και να μην φεύγουν όταν έχουμε  :cum:, δεν νομίζω να χαλάει κανέναν ένα απαλό μασάζ μετά το :cum:!!!!!!!!!!!!!!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα και καλο Σ/Κ
Νεοτερα απο Φιλωνος στον Πειραια , το κουδουνι γραφει "Διαφημησεις " και ειναι στον 5ο οροφο ανεβαινεις κανοντας τον σταυρο σου να φτασεις γιατι το ασανσερ αγκομαχαει ,τριζει και τρεμει. Σου ανοιγει μια πολυ ευγενικη κυρια και σε πληροφορει οτι κανουν ολα τα ειδη μασαζ με ειδικευση το πολυ απαλο 45 λεπτα η διαρκεια και στοιχιζει 60 ευρω οταν ρωτησα για κατι παραπανω απο το μασαζ μου απαντησε οτι θελω να το πω στις κοπελες οι οποιες οπως με πληροφορησε ειναι προς το παρων 2.Με περασε σε ενα δωματιακι 2χ2 και ηρθε η πρωτη κοπελλα ονοματι Στελλα απο Ρουμανια, τιποτα το ιδαιτερο ,την ρωτησα τι παραπανω προσφερει και μου απαντησε οτι θελω ,ζητησα να δω και την δευτερη κοπελλα ,ηρθε λοιπον η γνωστη Γιωτα απο Σκρα με βαμμενο ξανθο μαλλι και μου συστηθηκε σαν Ελεαννα , οταν της ειπε οτι την ξερω απο Σκρα μου απαντησε οτι κανω λαθος και ψιλοθυμωσε και εφυγε ,δεν μου εμενε παρα να φυγω και εγω.
Σκεπτομαι να ξαναπαω την Δευτερα και να παρω την Στελλα ετσσι για να της την σπασω .

Και καλα θα κανεις!!Μην σε περνανε και μαλακα!!!Ακους εκει εβαψε μαλλι και μας το απιζει αλλη...ουστ ρε!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ο χρόνος που μας αναλογεί είναι αυτός που θα μας πει η κυρία στην υποδοχή,εγώ για να είμαι δίκαιος υπολογίζω μέσα στο χρόνο το πρώτο ντουζ αλλά όχι το δεύτερο,τώρα φυσικά όταν ολοκληρωθεί ο χρόνος η κοπέλα θα φύγει και αν εμείς δεν έχουμε τελειώσει θα φροντίσουμε την έπόμενη φορά να πάρουμε περισσότερο χρόνο,το θέμα είναι να μην μας ροκανίζουν τσάμπα την ώρα και να μην φεύγουν όταν έχουμε  :cum:, δεν νομίζω να χαλάει κανέναν ένα απαλό μασάζ μετά το :cum:!!!!!!!!!!!!!!

Κανονικα ο χρονος που μας αναλογει ειναι ο χρονος που λενε σε μασαζ!Εξω ο χρονος του ντους εννοειτε!!!!Αν σου πουν οτι ειναι 45λεπτο...πρεπει να σου κανουν μασαζ 45 λεπτα!Οπως ειναι σε κανονικα μασατζιδικα!Δεν εχω καταλαβει???? :tickedoff: Για χαλαρωση παμε οχι για να κανουνουμε ντους και να εχουμε το χρονομετρο!Αλλιως πρεπει να γινουμε κεντεροντουσιστες!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Επισης να προσθεσω οτι εχω την εντυπωση οτι σε καποια καταστηματα ο χρονος αρχιζει απο την ωρα που μπαινεις μεσα απο την πορτα και λες"καλησπερα σας"....μην σου πω απο την στιγμη που μπαινεις στο ασανσερ!!!!
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Θερμή παράκληση προς τους απανταχού συναγωνιστές.
Έλειπα καιρό από το κλεινόν άστυ και αφιέρωσα καναδυό ώρες να διαβαζω τα ποστς και να μη σας πρήζω με ερωτήσεις. Παρ'όλα αυτά, δεν βρήκα αυτό που έψαχνα.
ΓΛΥΦΑΔΑ τι παίζει ?? Διάβασα για αλλαγή στο της Ποσειδ. και κάτι για ένα στη Λαζαρίδη. Θα παρακαλέσω για λεπτομέριες!
Ευχαριστώ
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Γλυφαδα πανω στην παραλιακη διπλα στον βασιλοπουλο(σουπερμαρκετ),της λαζαρακη δεν το γνωριζω συναγωνιστη!
 

apostolishatz

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες διάβασα όλα τα ποστ και ζαλίστηκα,πρέπει να γίνει ένας κατάλογος γιατί εδώ χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα

Στο θέμα μου...αν και δεν είμαι πρωτάρης,έχω 6-7 χρόνια προϋπηρεσία σε τάνες,cg κλπ δεν έχω δοκιμάσει ΠΟΤΕ μασατζίδικο.Από όσα διάβασα κατέληξα σε Μάρνη 28 και σε Ζάνα.Μπορείτε να μου λύσετε τρεις απορίες

α)Πώς είναι η Ζάνα(έτσι τα γενικά να ξέρω)
β)παίζει γ@@@@σι με την πρώτη επίσκεψη?
γ)πόσα euro πάει και με τι "υπηρεσίες" μέσα?
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1



    Απ: Μασατζίδικα που γαμάς
« Απάντηση #5511 στις: Χθες στις 15:11 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------
Καλημερα και καλο Σ/Κ
Νεοτερα απο Φιλωνος στον Πειραια , το κουδουνι γραφει "Διαφημησεις " και ειναι στον 5ο οροφο ανεβαινεις κανοντας τον σταυρο σου να φτασεις γιατι το ασανσερ αγκομαχαει ,τριζει και τρεμει. Σου ανοιγει μια πολυ ευγενικη κυρια και σε πληροφορει οτι κανουν ολα τα ειδη μασαζ με ειδικευση το πολυ απαλο 45 λεπτα η διαρκεια και στοιχιζει 60 ευρω οταν ρωτησα για κατι παραπανω απο το μασαζ μου απαντησε οτι θελω να το πω στις κοπελες οι οποιες οπως με πληροφορησε ειναι προς το παρων 2.Με περασε σε ενα δωματιακι 2χ2 και ηρθε η πρωτη κοπελλα ονοματι Στελλα απο Ρουμανια, τιποτα το ιδαιτερο ,την ρωτησα τι παραπανω προσφερει και μου απαντησε οτι θελω ,ζητησα να δω και την δευτερη κοπελλα ,ηρθε λοιπον η γνωστη Γιωτα απο Σκρα με βαμμενο ξανθο μαλλι και μου συστηθηκε σαν Ελεαννα , οταν της ειπε οτι την ξερω απο Σκρα μου απαντησε οτι κανω λαθος και ψιλοθυμωσε και εφυγε ,δεν μου εμενε παρα να φυγω και εγω.
Σκεπτομαι να ξαναπαω την Δευτερα και να παρω την Στελλα ετσσι για να της την σπασω . 


Καλημερα.
Ποιο ειναι το νουμερο στην Φιλωνος? Μενω Πειραια και με βολευει. Θα βοηθησει καποιος? Κια πρεπει να παρεις τηλ πριν πας?
Καθε πληροφορια δεκτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom