Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
χτες επισκεψη στην ιλιαδα,με απλα λογια εγινε πραγματικος πολεμος τους τα ειπα χυμα γιατι και τα κονε τα εχω και χρημα εχω χωσει στην μαλακια,καταρχειν μακρια απο τις 12 κοπελες περιπου που εχει οι 3 τιμουν τα λεφτα τους ολες οι αλλες ειναι σκροφες και για πολλα χαστουκια!!!!
συναδερφοι του χρειαζεται ενα εμπαρκο για κανα 3 μηνο να σφιξουν οι κολοι και μετα με ρεγουλα και καποιες κυριες που θελουν να θησαυριζουν στον χορο ταχαμου με χαμουρες ψευτομορφες να νιωσουν την δυναμη μας και να καταλαβουν οτι οταν προσλαμβανουν μια κοπελα πρεπει πρωτα απο ολα να λενε εδω δεν σε θελουμε για φυσιοθεραπιες αλλα ο πελατης να περνα μια ωρα ευχαριστα με οτι συνεπαγεται αυτο..
ειναι πολλα τα 100€ για να σου λεει την επομενη φορα θα δουμε, παλιοκαριολα αυτα νατα πεις εκει που ξερεις.
αι στο διαολο χαζομουνα που στις πλατες τιμιων μασαζοπλεικτων θελετε να κανετε περιουσια!!!

Σωστός +10000000000000

ωστόσο

είσαι παλιός εκεί?
σε ξέρει η τσατσά?
είπες ότι θες φουλ πρόγραμμα?
το ξεκαθάρισες στην καριολίτσα που μπήκε μέσα στο δωμάτιο εξαρχής?

εμένα πήγαν να μου την κάνουν πάντως, καίτοι παλαίουρας και πρέπει να ομολογήσω ότι το καριολάκι το πέταξα έξω από το δωμάτιο και έγινε ανάστα ο κύριος μια δύο φορές...
Μετά όμως η μαμά (όπως την΄λέμε) επανόρθωσε και της το ξεκαθάρισα κι εγώ πως αν μου στείλει ξανά καμιά φραπετζού θα πάρει τα τρία και το μακρύτερο τοις μετρητοίς.
Άσε που έκανα πάγωμα εμφανίσεων.... για να την ακούσουν και λίγο...

Έτσι τους χρειάζεται...Τα λεφτά δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο... άλλος λιγότερα άλλος περισσότερα δεν έχει σημασία...δουλεύουμε και πάμε για διασκέδαση, αλλιώς πάμε και σπίτι όταν λείπει η γυναίκα (αν λείπει), νοικιάζουμε μια καλή τσόντα (η Παπαρήγα η καλή) και τραβάμε και μια για να δούμε τον κόπο μας και περισσεύουν και 98,5 ευρώ στην τσέπη...
Αει στο διάολο λοιπόν κυρίες μου...

σόρρυ που ρωτάω, απλά για την ιστορία.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
την μαμα την ξερω εδω και 15 χρονια το χρημα που τις εχω δωσει ξεπερνα τα 8000€ (μια με δυο φορες την εβδομαδα παλια και τρεις)
θελω να πω οτι πρεπει να παιζονται και παιχνιδια στην πλατη της μαμας γιατι δεν ειναι πρωτη φορα που τις την  λεω και μαλιστα με ολες τις καριολες που κατα καιρους μου προτινει να κανω μασαζ της λεει απο εδω ο .... δικο μας παιδι να τον προσεκσεις κτλ!!!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
την μαμα την ξερω εδω και 15 χρονια το χρημα που τις εχω δωσει ξεπερνα τα 8000€ (μια με δυο φορες την εβδομαδα παλια και τρεις)
θελω να πω οτι πρεπει να παιζονται και παιχνιδια στην πλατη της μαμας γιατι δεν ειναι πρωτη φορα που τις την  λεω και μαλιστα με ολες τις καριολες που κατα καιρους μου προτινει να κανω μασαζ της λεει απο εδω ο .... δικο μας παιδι να τον προσεκσεις κτλ!!!

Η μαμά το ρίχνει το σύνθημα και γενικώς προσέχει τους regulars. όμως υπάρχουν ξεπέτες γκόμενες που επειδή εμείς δεν το λέμε στην μαμά μας πηδάνε με φραπέ και όχι με φουλ. Έτσι λοιπόν κι εδώ επιβεβαιώνεται ο χρυσός κανόνας στις πωλήσεις που λέει ότι "...ο πελάτης που παραπονιέται, είναι ο καλύτερός μου πελάτης..."
Γι΄' αυτό να της την λέτε για να κάνει διορθωτικές με τις καριολίτσες που το παίζουν παρθένες και υπόσχονται μπριζόλα next time. Καψούρης δεν θέλω να γίνω μωρή...να περάσω καλά θέλω...οοοοουυυυυσσσσστ!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
το μαγαζί της μαμάς είναι πάρα πολύ ακριβό για αυτό που προσφέρει...
ενω υπάρχουν α΄ντίστοιχα καταστήματα που με 70 ευρώ τρώς μέχρι σκασμού και σου κάνουν και τεμενάδες...για ψαχτέιτε ρε παιδιά λίγο... ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χτες επισκεψη στην ιλιαδα,με απλα λογια εγινε πραγματικος πολεμος τους τα ειπα χυμα γιατι και τα κονε τα εχω και χρημα εχω χωσει στην μαλακια,καταρχειν μακρια απο τις 12 κοπελες περιπου που εχει οι 3 τιμουν τα λεφτα τους ολες οι αλλες ειναι σκροφες και για πολλα χαστουκια!!!!
συναδερφοι του χρειαζεται ενα εμπαρκο για κανα 3 μηνο να σφιξουν οι κολοι και μετα με ρεγουλα και καποιες κυριες που θελουν να θησαυριζουν στον χορο ταχαμου με χαμουρες
ψευτομορφες να νιωσουν την δυναμη μας και να καταλαβουν οτι οταν προσλαμβανουν μια κοπελα πρεπει πρωτα απο ολα να λενε εδω δεν σε θελουμε για φυσιοθεραπιες αλλα ο πελατης να περνα μια ωρα ευχαριστα με οτι συνεπαγεται αυτο..
ειναι πολλα τα 100€ για να σου λεει την επομενη φορα θα δουμε, παλιοκαριολα αυτα νατα πεις εκει που ξερεις.
αι στο διαολο χαζομουνα που στις πλατες τιμιων μασαζοπλεικτων θελετε να κανετε περιουσια!!!

αφου τα εχουμε πει για το μαγαζι βρε παληκαριαααααααααααα..........
το καταστημα ειναι blach list !!!!

εκει παει να κανει παιχνιδι οποιος ειναι αβγαλτος στα μασαζ ή οποιος εντυπωσιαζεται απο τον περιποιημενο χωρο.
τα εχουμε ξαναπει τοοοοοόσες φορες, 100αρια και 120αρια για αμφιβολου αποτελεσματος υπηρεσιες ας τις βαλουν εκει που ξερουν !! (στις τσεπες τους εννοω  :grin: )

φιλε gent, αν χρειαζεται να κανεις φασαριες και να ''κατεβαζεις'' τα μεγαλα μεσα (μαμα ελενη) για να παρεις αυτο για το οποιο πληρωνεις, αστο να παει καλλιτερα..

λες και οταν πας εκει, δε σε βλεπει η μαμα.. αφου πρωτα απ αυτην περνας..  :jerking: :jerking:

τα μασαζ τα προτιμουμε, εκτος των αλλων, γιατι θελουμε να φαμε τη μπριζολιτσα μας με την ηρεμια μας και με την (σχετικη) ανεση χρονου κλπ κλπ.

αυτα τα κωλοκόριτσα εκει, θελουν να τους πεις ΕΣΥ ευχαριστω που τους δινεις τα λεφτα σου και να σου κανουν και ο,τι τραβαει αυτων η ορεξη τη συγκεκριμενη χρονικη στιγμη..

ελεος με τις πατσαβουρες..  :uglystupid: :uglystupid:

 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
φιλε zero τα ξερω και τα αλλα μαγαζια ελα ομως που αυτο το μπορδελομαγαζο ειναι σχεδον διπλα στην δουλεια μου και με ευκολη προσβαση για ταχι να με παει σπιτι μετα!!!
μια ερωτηση ξερει κανεις για Σ12 αν αλλαξαν μυαλα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Η μαμά το ρίχνει το σύνθημα και γενικώς προσέχει τους regulars. όμως υπάρχουν ξεπέτες γκόμενες που επειδή εμείς δεν το λέμε στην μαμά μας πηδάνε με φραπέ και όχι με φουλ. Έτσι λοιπόν κι εδώ επιβεβαιώνεται ο χρυσός κανόνας στις πωλήσεις που λέει ότι "...ο πελάτης που παραπονιέται, είναι ο καλύτερός μου πελάτης..."
Γι΄' αυτό να της την λέτε για να κάνει διορθωτικές με τις καριολίτσες που το παίζουν παρθένες και υπόσχονται μπριζόλα next time. Καψούρης δεν θέλω να γίνω μωρή...να περάσω καλά θέλω...οοοοουυυυυσσσσστ!!!

δεν ειναι ακριβως ετσι φιλε gent και θα σου πω το γιατι με μια ερωτηση..

γιατι σε αλλα μαγαζια δεν συμβαινει αυτο ????

θελω να πω, οτι στο συγκεκριμενο μαγαζι Ο,ΤΙ ΜΑ Ο,ΤΙ γινεται, γινεται με τις οδηγιες της μαμας..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλε zero τα ξερω και τα αλλα μαγαζια ελα ομως που αυτο το μπορδελομαγαζο ειναι σχεδον διπλα στην δουλεια μου και με ευκολη προσβαση για ταχι να με παει σπιτι μετα!!!
μια ερωτηση ξερει κανεις για Σ12 αν αλλαξαν μυαλα?

βρε παληκαρι, πρεπει να τους χαλαλιζεις τοσα λεφτα για το τιποτα, επειδη ειναι κοντα στη δουλεια σου ?

στο συγγρου 12, η απολυτη καθοδος..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και επειδη το μακρυγορησαμε και μπορει να σκεφτει καποιος οτι κανω και δυσφημιση στο καταστημα, να κλεισω λεγοντας το εξης:

ριξτε μια ματια στα reviews που αφορουν συμπεριφορες και service, του εν λογω καταστηματος και μια ματια σε καποιο αλλο.. π.χ. στουρναρη ή φρατζη ή μαρνης..
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
δεν ειναι ακριβως ετσι φιλε gent και θα σου πω το γιατι με μια ερωτηση..

γιατι σε αλλα μαγαζια δεν συμβαινει αυτο ????

θελω να πω, οτι στο συγκεκριμενο μαγαζι Ο,ΤΙ ΜΑ Ο,ΤΙ γινεται, γινεται με τις οδηγιες της μαμας..

  εγω πιστευω οτι σωστα γινεται αυτο... ετσι πρεπει να γινεται σ ολα... να ειναι εκει καποιος και να κανει κουμαντο... οχι σαν κατι αλλα που εχουν αφησει ορισμενες καριολιτσες να αλωνιζουν... και να σε κλεβουν και στα ρεστα............

παντως ολες οι κοπελλες δεν κανουν το ιδιο προγραμμα οποτε λογικο ειναι αυτο που λετε.καλο ειναι να ρωτατε πρωτα... εμενα δεν μ εχει κοροιδεψει παντως καμμια φορα και σαν χωρος ειναι κυριλλε. δεν λεω για κοπελλες γτ γουστα ειναι αυτα... ;)

 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
   εγω πιστευω οτι σωστα γινεται αυτο... ετσι πρεπει να γινεται σ ολα... να ειναι εκει καποιος και να κανει κουμαντο... οχι σαν κατι αλλα που εχουν αφησει ορισμενες καριολιτσες να αλωνιζουν... και να σε κλεβουν και στα ρεστα............

παντως ολες οι κοπελλες δεν κανουν το ιδιο προγραμμα οποτε λογικο ειναι αυτο που λετε.καλο ειναι να ρωτατε πρωτα... εμενα δεν μ εχει κοροιδεψει παντως καμμια φορα και σαν χωρος ειναι κυριλλε. δεν λεω για κοπελλες γτ γουστα ειναι αυτα... ;)
Θα συμφωνησω με τον epixirimatias24 μονο σε αυτα που γραφει στην δευτερη παραγραφο του...ουτε εγω ειμαι δυσαρεστημενος απο το εν λογω μαγαζι,αλλα αυτα γουστα ειναι...οσο αφορα το σχολιο του για τις αλανιαρες στα μαγαζια,θα πω απλα πως αν δεν συμβαινει σε ολα,τοτε συμβαινει στα περισσοτερα...
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
αρκει να μην ξεπερνανε καποια ορια... (εμενα μια φορα μου εχει τυχει ευτυχως...)
 

Επισκέπτης
χωρις να κανω διαφημιση για το χωρο, ναι μεν ειναι ακριβο αλλα 40 λεπτα με τριβουν και το ευχαριστιεμαι , εχει ωραιες γκομενες , ειναι ωραιο το περιβαλλον και μια φορα μια γκομενα οταν τελεινε ο χρονος και εγω οχι :cheesy:  μου λεει το ξεκωλο πρεπει να φυγω , αλλα μολις της ειπα οτι θα στεναχωρηθει το αφεντικο αν δεν φυγω ικανοποιημενος χαλαρωσε το υφακι της. + οτι εχω και φραπε με καλαμακι μερικες φορες χωρις εξτρα δωρακι. και κατι ξεκωλακια σε στιλ νεφελης για οσους θυμουντα που χτυπαγε το φραπε μασαγε τσιχλα και κοιταγε την πορτα και μετα ηθελε δωρακι ουστ. τυχαινουν αυτα.
 

adm

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
μηπως μπορει καποιος να μου γραψει ποσο στοιχιζει το μασαζ στη φραντζη  :think:
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
τελικα κανενα νεο για την δεσποινα που ψαχνω
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Τρίτη μεσημέρι 4 η ώρα επισκέφτηκα το μαγαζί στη Φ4. Επέστρεψε μετά από καιρό η Λίζα η γνωστή σε αρκετούς συναγωνιστές κοπέλα από την Καβάλα με το στριφογυριστό τατού στο στήθος. Όμορφο πρόσωπο με εξαίρεση το στόμα της το οποίο όμως χρησιμοποίησε αρκετά καλά κοιτάζοντας με την ώρα που το έκανε. Ιδιαίτερα πρόθυμη και με καλή συμμετοχή ήταν και σε ότι άλλο ζήτησα. Για μισή ώρα 80 ευρώ είναι σχετικά καλό vfm οπότε προτείνεται.
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
148
Πόντοι
1
επειγον : κανενα νεο απο  CHOCOSPA?
εχει τιποτα καινουργιο?
πηγε κανεις τελευταία?

σκεφοτμαι να παω οπου να'ναι..

για λεγετε...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τρίτη μεσημέρι 4 η ώρα επισκέφτηκα το μαγαζί στη Φ4. Επέστρεψε μετά από καιρό η Λίζα η γνωστή σε αρκετούς συναγωνιστές κοπέλα από την Καβάλα με το στριφογυριστό τατού στο στήθος. Όμορφο πρόσωπο με εξαίρεση το στόμα της το οποίο όμως χρησιμοποίησε αρκετά καλά κοιτάζοντας με την ώρα που το έκανε. Ιδιαίτερα πρόθυμη και με καλή συμμετοχή ήταν και σε ότι άλλο ζήτησα. Για μισή ώρα 80 ευρώ είναι σχετικά καλό vfm οπότε προτείνεται.

παληκαρια προσοχη στη λιζα, δεν παιρνει παντα προφυλαξεις..
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα δεν ξερει κανεις απο οτι βλεπω την δεσποινα.Αν βοηθαει ειναι απο σαλαμινα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom