Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

stamospp

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
Ονόματα μην ρωτάτε δεν προκειτε να σας πω. Γιατι αν πώ θα είναι διαφήμιση και δυσφμημιση μαζι. Οπότε να προσέχετε και το κυριότερο να τις σέβεστε και αυτες και τους εαυτούς σας.

Αντε καλο βραδυ και καλο μου ταξίδι
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
καλό  σου ταξίδι-
αλλά  πάντως -  ίσως τότε , δεν θα έπρεπε να ρίχνονται  τέτοιες μπόμπες - υπονοούμενα στο κοινό φόρουμ
που αφορούν την υγεία όλων μας ...
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
ρε μαγγες αυτος ο stamospp πως κανει τροποποιησεις ??? μηπως ειναι κανας admin με αλλο nick?
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
ρε μαγγες αυτος ο stamospp πως κανει τροποποιησεις ??? μηπως ειναι κανας admin με αλλο nick?
Και εσυ φιλε μου μπορεις να κανεις τροποποιηση,απλα οταν ποσταρεις και μετα θες να αλλαξεις κατι,πατα πανω δεξια στο ποστ σου,εκει που σου γραφει "τροποποιηση". Απλα και ευκολα. ;)
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Και εσυ φιλε μου μπορεις να κανεις τροποποιηση,απλα οταν ποσταρεις και μετα θες να αλλαξεις κατι στο ποστ σου πατα πανω στο ποστ σου,εκει που σου γραφει "τροποποιηση". Απλα και ευκολα. ;)
ναι αλλα εμενα δεν το γραφει μετα απο κατω οτι το τροποποιησα και καλα.......... ;)
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
επισης νομιζω οτι ο χρονος για να τροποποιησεις ενα μηνυμα ειναι μιση ωρα...αυτος το post 5395  το τροποποιησε περιπου μια ωρα μετα... καποιος μοντ ας απαντησει... ;)
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα νομιζω οτι ειστε εκτος θεματος εδω αλλο ειναι το θεμα ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ  νομιζω και οχι πως  γινετε η τροποποιηση
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Εχεις δικιο,αλλο ειναι το θεμα,αλλα καλο ειναι αν καποιος εχει μια απορια για το πως θα κανει σωστα καποια πραγματα μες στο σαιτ,να βοηθαμε....και οχι μονο να του την λεμε αν εχει κανει κατι λαθος....σωστος???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, τωρα το ειδα..

το συστημα περαν του 30λεπτου, επιτρεπει μερικα λεπτα ακομη για τροποποιηση απο το χρηστη, απλα μετα το 30λεπτο εμφανιζει το μηνυμα οτι το ποστ τροποποιηθηκε κλπ κλπ..
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
΄
Φίλε πήρα Όλγα αλλά όπως τα λές είναι. Η Άννα έκανε την σύσταση και μάλλον έχει μιλημένες και τις υπόλοιπες. Αν ξαναπάω (που χλωμό το βλέπω) θα την γράψω... (όπως σωστά μου είπες), Για να μη την πάρω και την κρατήσω κανά 2ωρο (χε, χε..)
Και στο 2ωρο δεν θα την γαμήσεις αλλά θα την δέρνεις αλύπητα :bottom: γιατί μόνο τέτοιο της αξίζει της φλόμπας, που την έχει δει αφεντικίνα, και για το ξύλο που θα τις ρίξεις θα της ζητήσεις και το 80ευρω για τις υπηρεσίες σου :cool2:. χαχαχαχαχα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια εγω τα ειχα πει για την ολγα..
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
παληκαρια εγω τα ειχα πει για την ολγα..
Οντως πάτερ μου μάλλον δε σε ακούνε διότι στο εν λόγω μαγαζί της φρατζή έχει πολύ καλύτερα τεμάχια από την Ολγα. Κατα την γνώμη μου και η Θεοδώρα πρέπει να είναι ψιλοαχιβάδα στο δωμάτιο να και δεν την έχω τεστάρει απλά κρίνω από το ύφος της όταν συστήνεται βέβαια αυτά είναι γούστα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η θοδωρα απο τη μαρνης που ηταν, αρχισε να ειναι στραβωμενη. ηταν καλη μεχρι τοτε που δουλευε στη θησεως 79. μετα πηρε τον κατηφορο..
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Γιαυτό Πάτερ μου μαύρο και στην Θεοδώρα και σε όλες όσες είναι ξινομούρες και στραβωμένες μπας και αλλάξουν δουλειά. :sunglasses:
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Εχει κάποιος να δώσει πληροφορία για το μελαχρινό κοντούλικο μωράκι ονόματι Ντίνα στην Φρατζή 4. Σκέφτομαι να το τεστάρω ίσως και σήμερα.
 

Επισκέπτης
΄
Φίλε πήρα Όλγα αλλά όπως τα λές είναι. Η Άννα έκανε την σύσταση και μάλλον έχει μιλημένες και τις υπόλοιπες. Αν ξαναπάω (που χλωμό το βλέπω) θα την γράψω... (όπως σωστά μου είπες), Για να μη την πάρω και την κρατήσω κανά 2ωρο (χε, χε..)
α γιάυτο τις προαλλες που πηγα ηθελα μια που θα εμπαινε με αλλον πελατη αλλα εκεινη επεμενε για την ολγα οτι ειναι περιποιητικη πολυ
και φοβερη σαν την μαρινα
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
α γιάυτο τις προαλλες που πηγα ηθελα μια που θα εμπαινε με αλλον πελατη αλλα εκεινη επεμενε για την ολγα οτι ειναι περιποιητικη πολυ
και φοβερη σαν την μαρινα
Μαρίνα μόνο μία και φοβερή όσο καμία. Πήγε όμως Κηφισίας 12 κρίμα γιατί ήταν κοντά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom